همه چیز درباره ی Xbox Live

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا من الان بیشتر از یه ساله که لایوم ولی هنوز تو پروفایلم این یه سال رو نزده!
می خواستم ببینم باس شما هم اینجوری شده؟نکنه تعداد سال هایی که گلد بودی رو میزنه؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

lambo-lp670

کاربر سایت
Aug 29, 2012
0
دوستان عزیز من به یک مشکلی بر خوردم اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.من می خوام dlc های forza 4 رو بخرم.اکانت امریکا درست کردم.اکانت گلدهم دارم.پوینت هم گرفتم وارد اکانتم کردم(فقط نمی دونم که این پوینت برای امریکا هست یا نه)الان من 2تا سوال داشتم
1-وقتی که می خوام dlc ها رو بخرم ارور میده.کد ارورشم:80153410. من الان باید چیکار کنم؟
2-از کجا باید بفهمم که پوینتهای من برای امریکاست؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
اقا من الان بیشتر از یه ساله که لایوم ولی هنوز تو پروفایلم این یه سال رو نزده!
می خواستم ببینم باس شما هم اینجوری شده؟نکنه تعداد سال هایی که گلد بودی رو میزنه؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2
تعداد سال هایی که گلد بودی رو میزنه که میشه راحت مادش کرد.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام بچه ها
من میخوام grid 2 رو بازی کنم همون اولش ازم یک اپدیت خواست اون اپدیت رو قبول کردم و گذاشتم اپدیت بشه بعدش وقتی به قسمتی که میشه با بقیه انلاین مسابقه داد رفتم یک اپدیت دیگه ازم خواست این اپدیت رو هم قبول کنم ؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام بچه ها
من میخوام grid 2 رو بازی کنم همون اولش ازم یک اپدیت خواست اون اپدیت رو قبول کردم و گذاشتم اپدیت بشه بعدش وقتی به قسمتی که میشه با بقیه انلاین مسابقه داد رفتم یک اپدیت دیگه ازم خواست این اپدیت رو هم قبول کنم ؟
برای انلاین بازی کردن اگه lt3 داری هیچ مشکلی با هیچ اپدیتی نیست

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان کسی نیست بتونه کمکم کنه

توجه داشته باشید که Point ها فقط برروی اکانت هایی که موقع ثبت نام امریکا (USA) انتخاب شده اند قابل اجرا خواهد بود. چنانچه مطمئن نیستید که Gamertag خود را با کدام کشور ثبت نام کرده اید وارد سایت xbox شده و پس از وارد کردن LiveID و Pass خود به لینک مقابل رفته و به قسمت Country/Region توجه کنید: Billing Contact Information

- - -ویرایش - - -

سلام
آقایون لایو باز عیدتون مبارک
یه سوال داشتم من یه اکانت 48 ساعته گلد خریدم و از طریق redeem code فعالش کردم چرا نمیتونم بازی spartacus legends رو دانلود کنم؟
اگه الان اکانت گلد خریدم پس چرا نمیتونم باری مجانی رو دانلود کنم ؟ مشکل از کجاست؟
لطفا راهنماییم کنید
متشکرم

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان کسی نیست بتونه کمکم کنه
به خاطر تحریم نمیتونی بخری باید با وی چی ان خریدو انجام بدی.اگه پوینت هارو مثلا برای انگلیس خریده بودی همون اول که کدو میزدی ارور میداد.

- - -ویرایش - - -

سلام
آقایون لایو باز عیدتون مبارک
یه سوال داشتم من یه اکانت 48 ساعته گلد خریدم و از طریق redeem code فعالش کردم چرا نمیتونم بازی spartacus legends رو دانلود کنم؟
اگه الان اکانت گلد خریدم پس چرا نمیتونم باری مجانی رو دانلود کنم ؟ مشکل از کجاست؟
لطفا راهنماییم کنید
متشکرم
عید شما هم مبارک :d
برای دانلود SL باید گلد داشته باشی.این 48 ساعته ها گلد نیستن.اگر توجه کنی بعد از این که redeem کنی مینویسه تو این 48 ساعت میتونی فقط مولتی بازی کنی و بقیه امکانات گلدو نداری

J & E

کاربر سایت
May 29, 2013
98
من میخواستم live بازی کنم !
الان میشه با استفاده بازی های کپی هم بازی کرد یا فقط باید اورجینال باشه ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

من الان میتونم با استفاده بازی های کپی هم آنلاین بازی کنم یا فقط باید اورجینال باشه؟

- - -ویرایش - - -

من الان میخوام آنلاین بازی کنم فقط باید بازیم اورجینال باشه یا میشه با بازی کپی ها آنلاین بازی کرد ؟

- - -ویرایش - - -

من الان میخوام آنلاین بازی کنم فقط باید بازیم اورجینال باشه یا میشه با بازی کپی ها آنلاین بازی کرد ؟

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
با کپی هم میشه فقط باید بازی برنر مکس باشه و مخصوص لایو رایت شده باشه و ایمن باشه خواستین معرفی کنم بازی ها رو ازکجا بگیرید که مطمئن باشه

J & E

کاربر سایت
May 29, 2013
98
با کپی هم میشه فقط باید بازی برنر مکس باشه و مخصوص لایو رایت شده باشه و ایمن باشه خواستین معرفی کنم بازی ها رو ازکجا بگیرید که مطمئن باشه
بله اگه میشه معرفی کنید .
یعنی نیاز نیست هیچ کاری انجام بدم فقط برم یه آیدی LIVE بسازم و با اون بازی هایی که شما گفتید بازی کنم

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
بله اگه میشه معرفی کنید .
یعنی نیاز نیست هیچ کاری انجام بدم فقط برم یه آیدی LIVE بسازم و با اون بازی هایی که شما گفتید بازی کنم
به همین راحتی ها هم نیست
اول باید یک ادرس پیدا کنی بعدش یک شماره بعدش یک postal code که البته پیدا کردن اینا خیلی راحتهo:-)
بعدش برو یک gamer tag بساز و location رو india نزار چون دیگه گلد مجانی نمیده . بهتره از اول us یا uk بزاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر