همه چیز درباره ی Xbox Live

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
تو صفحه قبل كه توضيح دادم:|
فقط هر پروفايل هر 4 ماه يك بار لايسنسش قابل استفادست

میدونم اینارو . منظورم این بود که لایسنس ، اینجا به معنی حق استفاده قانونی پروفایل یک کاربر توسط کاربران دیگه هست ؟!

یه سوال هم داشتم : تو صفحه قبل گفتی میشه ریجن اکانت وفهمید . رفتم توسایت live.xbox.com ، همه جا رو تو بخش my account گشتم ، اما ننوشته که ریجین کنسولم کجاست ! وقتی رو Change Xbox account region کلیک کردم ، شماره تلفن خودم و برای تاید خواست که جلو تر نرفتم !! البته قبلا برای فعال سازی اکانت هات میل ، شماره موبایل و دادم و کد فعال سازی گرفتم ، اما من ندیدم جایی بزنه ریجن کنسول چیه ! اگر جای دیگه باید برم بگو دقیقا کجای اکانت باید برم ؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
دوستان من پروفایل یکی از دوستان رو نمی‌تونم دانلود کنم! تا اوله دانلود پروفایلش می‌ره بعدش ارور میده .
چاره چیست؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اقا بهرام وقتی یه نفر لایسنس به کسی داده باشه بازم به کسه دیگه ای هم میتونه بده یا فقط به یه نفر میتونه بده
اره ولي هر چهار ماه ميشه لايسنس پروفايلو داد به كسي

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من پروفایل یکی از دوستان رو نمی‌تونم دانلود کنم! تا اوله دانلود پروفایلش می‌ره بعدش ارور میده .
چاره چیست؟
با PC برو تو سايت Xbox بعد برو تو پروفايل دوستت.اونجا ازت يك كد ميخواد.اونو بزني بعد ميتوني پروفايلو دانلود كني.اون كده هم به ايميل دوستت فرستاده شده

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
یعنی به من بده واسه قبلی پاک نمیشه هر ۳ تامون میتونیم استفاده کنیم

- - -ویرایش - - -

۱ سوال دیگه اگه من تو xbox 360 پریمیوم bf4 بشم میشه انتقالش داد به xbox one یا تو اونم باید بخریم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

- - -ویرایش - - -

۱ سوال دیگه اگه من تو xbox 360 پریمیوم bf4 بشم میشه انتقالش داد به xbox one یا تو اونم باید بخریم
نه پاک نمیشه.هر سه نفر میتونین استفاده کنید
دقیق نمیدونم ولی یک شایع تو سایت vg اومده بود که میشه البته تایید نشده

- - -ویرایش - - -

میدونم اینارو . منظورم این بود که لایسنس ، اینجا به معنی حق استفاده قانونی پروفایل یک کاربر توسط کاربران دیگه هست ؟!

یه سوال هم داشتم : تو صفحه قبل گفتی میشه ریجن اکانت وفهمید . رفتم توسایت live.xbox.com ، همه جا رو تو بخش my account گشتم ، اما ننوشته که ریجین کنسولم کجاست ! وقتی رو Change Xbox account region کلیک کردم ، شماره تلفن خودم و برای تاید خواست که جلو تر نرفتم !! البته قبلا برای فعال سازی اکانت هات میل ، شماره موبایل و دادم و کد فعال سازی گرفتم ، اما من ندیدم جایی بزنه ریجن کنسول چیه ! اگر جای دیگه باید برم بگو دقیقا کجای اکانت باید برم ؟
همون پایین صفحه نوشته دیگه.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام
بچه ها من location رو گذاشتم هند
ولی بهم گلد مجانی نداد
کلا پیغامی نداد که بگه میخوای گلد بخری یا نه ؟
چیکار کنم ؟

ممکنه مایکروسافت 1 ماه گلد رو برداشتخ باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا باید بفهمم ؟

آخرین ویرایش:

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali

- - -ویرایش - - -

نه نمیشه !
به صورت کلی BF4 روی X360 و Xone فرق میکنه.یعنی حتی آمار بازیت هم منتقل نمیشه به نسل بعد. البته اگه فردا دایس نیاد بگه که میشه

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
نه نمیشه !
به صورت کلی BF4 روی X360 و Xone فرق میکنه.یعنی حتی آمار بازیت هم منتقل نمیشه به نسل بعد. البته اگه فردا دایس نیاد بگه که میشه

جوابه اولیت اینه که نمیتونیم ۳ تیمون استفاده کنیم یا اونم واسه دومی بود؟

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام
بچه ها من location رو گذاشتم هند
ولی بهم گلد مجانی نداد
کلا پیغامی نداد که بگه میخوای گلد بخری یا نه ؟
چیکار کنم ؟

ممکنه مایکروسافت 1 ماه گلد رو برداشتخ باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا باید بفهمم ؟
کسی نمیدونه باید چیکار کنم ؟:-/

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
سلام دوستان،من یه گلد یک ماهه رایگان دارم،اما برای فعال کردنش میگه اطلاعات حساب وارد کن،اگه کمکم کنید ممنون میشم..............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر