همه چیز درباره ی Xbox Live

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
با این چی ؟

پینگم خوب نیست ولی بچه ها میگن زیر 100 باشه خوبه........ سرعت دانلودم خوبه این دفعه دفعه پیش استثنا بود :D

2867623629.png

این یکی سرعت دانلودت بهتر شده اما پینگ تفاوتی نکرده .... شما وقتی با داخل ایران پینگ 50 به بالا داری با اروپا هم احتمالا بالا 250 داری که اگه بخوای با این پینگ با خارجی ها بازی کنی کلی لگ و تاخیر داری تو بازی یا حتی dc شدن !! اما با بچه های داخل ایران میتونی بازی کنی.

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
الان میشه راحت رفت لایو؟؟؟ من آخرین بار 360 ام پارسال آپدیت کردم (با AC3 و Fifa 13 و ....) یه یک سالی از 360 دور بودم..... الان با دیسک فیفا 13 برنر مکس میشه رفت لایو؟؟؟ مشکلی نداره؟

یه سوال دیگه اگه بازی 97 درصد تو دستگاه باشه و به لایو وصل باشی اما توی بازی نباشه بن نمیشی؟ اگه تو بازی باشی ولی لایو نزنی؟(یعنی به لایو وصل باشی تو بازی هم باشی اما از لایو بازی استفاده نکنی)

مرسی

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
الان میشه راحت رفت لایو؟؟؟ من آخرین بار 360 ام پارسال آپدیت کردم (با AC3 و Fifa 13 و ....) یه یک سالی از 360 دور بودم..... الان با دیسک فیفا 13 برنر مکس میشه رفت لایو؟؟؟ مشکلی نداره؟

یه سوال دیگه اگه بازی 97 درصد تو دستگاه باشه و به لایو وصل باشی اما توی بازی نباشه بن نمیشی؟ اگه تو بازی باشی ولی لایو نزنی؟(یعنی به لایو وصل باشی تو بازی هم باشی اما از لایو بازی استفاده نکنی)

مرسی
با lt3 و بازیهای burner max و full setach میشه رفت لایو.
تو حالت افلاین با 97% مشکلی نیست و برای لایو نه.

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان .... من دستگاهم به لایو وصل شد ولی یه آپدیت می خواست زدم آپدیت کنه این ارور رو داد:

Status Code: 3CD6-0000-0080-0300-8007-2757

چی کار باید کنم؟؟؟

لینک آپدیتشو نمی بدید دانلود کنم با فلش بریزم؟

اگه بخوام با فلش بریزم باید چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام

من میخوام تازه وصل بشم لایو به خاطر همین میخوام بدونم برای وصل شدن و وصل ماندن به لایو باید از v پی n استفاده کرد؟

من یه زمانی (حدود 2 سال پیش) با 360 قبلیم که وصل میشدم نمی خواست

سلام منن برای اولین بار بهlive xbox وصل شدم حالا ازم خواسته که پروفایل بسازم برای اینکار آپدیت 11 مگابایتی میخواد که انجام بدم اما با اینکه سرویس اینترنتم 512 و سرعت دانلودم بالای 200 کیلو بایته اما آپدیتشو با سرعت خیلی کند در حد 5 کیلو بایت انجام میده حالا چیکار کنم؟علتش چیه؟
/

دلیلشو نمیدونم ولی اسم آپدیتو بنویس یه سرچ تو نت بزن با کامپیوترت دانلود کن با فلش 360 ـت رو آپدیت کن .... البته اون آپدیتی که برای پروفایل میخواد فکر کنم حدود 140 -150 مگی باشه

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان .... من دستگاهم به لایو وصل شد ولی یه آپدیت می خواست زدم آپدیت کنه این ارور رو داد:

Status Code: 3CD6-0000-0080-0300-8007-2757

چی کار باید کنم؟؟؟

لینک آپدیتشو نمی بدید دانلود کنم با فلش بریزم؟

اگه بخوام با فلش بریزم باید چی کار کنم؟

این رو خودم درست کردم یه آپدیت بود برای سال 2013 ریختم .... حالا یه مسئله ای هست با وایرلس میزنم وصل شه می گه به مودم وصل میشه اما به اینترنت وصل نمیشه ... با سیم هم همین طور

چی کار کنم؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام میخوام برای اولاین بار میخوام به لایو وصل بشم همه کارا اکی شده فقط مونده دانلود پروفایل حالاسوالات من اینه که اولا سرعت دانلود نت من حدود 200 اما برای دانلود این پروفایل بشدت سرعت افتضاحه مشکل چیه ؟؟(جوری که فکر میکنم شاید یک روز این ابدیت طول بکشه ) ایا میشه این پروفایل را بدون کنسول از طریق کامپیوتر دانلود کنم و به کنسول انتقال بدم سرویسم البته پارس و به روش کانکشن در کنسول متصل هستم داشبورد هم ابدیت کردم ؟؟؟؟؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام میخوام برای اولاین بار میخوام به لایو وصل بشم همه کارا اکی شده فقط مونده دانلود پروفایل حالاسوالات من اینه که اولا سرعت دانلود نت من حدود 200 اما برای دانلود این پروفایل بشدت سرعت افتضاحه مشکل چیه ؟؟(جوری که فکر میکنم شاید یک روز این ابدیت طول بکشه ) ایا میشه این پروفایل را بدون کنسول از طریق کامپیوتر دانلود کنم و به کنسول انتقال بدم سرویسم البته پارس و به روش کانکشن در کنسول متصل هستم داشبورد هم ابدیت کردم ؟؟؟؟؟
میخوای من برات دانلودش کنم از اکس باکسم بعد برات ایملش کنم .اگه اوکی هست پس و ایمیل رو بده.

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام . جدیدا ( همین امروز ) به لایو وصل میشم اپدیت میخواد . کسی اپدیت کرده ؟؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟

فکر کنم اپدیتش اینه :

[h=2]See these updating tips and steps[/h] The Xbox 360 console software is updated periodically with new features. If you're having one of the following problems, updating your console software might fix the problem:

• Dashboard themes don't appear.
  • The Kinect sensor doesn't work (flashing green or red sensor light).
Note The version of the console software available here is from February 19, 2013.

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام
یه سوال داشتم

اکانتهای گلد برای ریجن های مختلف فرق داره ؟
مثل UK و US یا نه ؟

و اینکه میتونم الان یکی بخرم به صورت Redeem Code و مثلا چند ماه بعد استفاده کنم ؟

تاریخ مصرف نداره ؟:D

- - -ویرایش - - -

سلام
یه سوال داشتم

اکانتهای گلد برای ریجن های مختلف فرق داره ؟
مثل UK و US یا نه ؟

و اینکه میتونم الان یکی بخرم به صورت Redeem Code و مثلا چند ماه بعد استفاده کنم ؟

تاریخ مصرف نداره ؟:D

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام من تونستم بالاخره به لایو وصل شم .... اکانت هم ساختم ... اونجایی که می خواد 1 ماه گلد رایگان بده رو اشتباهی Quit رو زدم (یادم نیست Quit بود یا Cancel) ... الان دیگه راهی نیست دوباره گلد بگیرم رایگان؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر