همه چیز درباره ی Xbox Live

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
اینکه میگین همه چیز به پینگ هست اشتباهه مثلا خط من پینگش پایینه ولی تو بازی ها لگ داره سرعت هم مهمه!
شاید سرعت دانلودت بالا باشه ولی مهم سرعت دانلود با کنسول هست که اگه اونجا هم بالا باشه همه چی حله!

من نگفتم همه چی پینگه ...در جواب اینکه گفته بودن با تغییر سرعت از isp پینگ هم عوض میشه بنده گفتم اشتباهه چون پینگ برای تمام سرویس های اون isp ثابته...
در مورد صحبت شما کاملا درسته ..برای بازی هم پینگ نسبتا خوب و ترجیحا زیر 200 باید داشته باشه هم سرعت دانلود نسبتا خوب تو live که اکثرا هر دو رو با هم نداریم ....

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من نگفتم همه چی پینگه ...در جواب اینکه گفته بودن با تغییر سرعت از isp پینگ هم عوض میشه بنده گفتم اشتباهه چون پینگ برای تمام سرویس های اون isp ثابته...
در مورد صحبت شما کاملا درسته ..برای بازی هم پینگ نسبتا خوب و ترجیحا زیر 200 باید داشته باشه هم سرعت دانلود نسبتا خوب تو live که اکثرا هر دو رو با هم نداریم ....
ایشون نگفتن که میخوان ای اس پی عوض کنن(پینگ ای اس پی های مختلف فرق داره)
اگه با یه ای اس پی سرویس رو عوض کنن پینگ همون قبلی میمونه.

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
یعنی ممکنه الان که سرویس من 2 مگ هست و میخوام 128 بگیرم پینگم تغییری نکنه ؟؟
پینگ تغییر نمیکنه ولی احتمال لگ هست!به دلیل سرعت پایین خط 128!
من 512 نامحدود دارم لگ دارم ولی محدود که قبلا داشتم لگ نداشتم!
البته باید توجه کرد که سرعت اون 128 هم تو لایو چقدر هست شاید جواب بده شایدم نه!

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
چند وقت پیش شنیده بودم سایتهایی هستن که گلد ترایل 2 روزه مجانی میدن..!! ایا واقعا همچین چیزی وجود داره ؟؟؟ کلا گلد مجانی وجود داره؟؟

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
پینگ به سرعت نیست... پینگ یک isp با سرعت 128 هیچ فرقی با 1024 نمیکنه......
مگه من گفتم به سرعته .:-b/:)
من گفتم هیچ فرقی نمیکنه 64 باشه یا 128 یا هر کوفتی.مهم نتی هست که از اون ISP میگیری. اگه 1 مگ بده یا 10 مگ:-w پینگ همشون یکی هست . فقط سپید دانلودش بیشتره همین که اونم تاثیر زیادی تو بازی نداره مهم پینگه:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
پینگ تغییر نمیکنه ولی احتمال لگ هست!به دلیل سرعت پایین خط 128!
من 512 نامحدود دارم لگ دارم ولی محدود که قبلا داشتم لگ نداشتم!
البته باید توجه کرد که سرعت اون 128 هم تو لایو چقدر هست شاید جواب بده شایدم نه!
من یکی از دوستام تو مشهد زندگی میکنه 128 شاتل داره و خیلی راحت بازی میکنه.به احتمال زیاد شما به دلیل اینکه پهنا باند نت عوض شده این مشکل رو دارین(تو خونه هر چی وای فای روشن هست خاموش کن به نظر من حتی اگه استفاده هم نشه از نت وای فای رو باید خاموش کنی اولا چون 128 پهنا باندش خیلی پایین هست و اینکه من خودم از نت استفاده نمی کنم با وای فای ولی روشن هست خر 6 7 ثانیه یه بار لگ میگیرم)

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود
سوال
دیسکهای مثل بتل3 یا مکس پین یا به طور کلی بازیهای 97 درصد که بخش سینگلش رو سابق از روش موسیقی و یا بدون ریختن رو هارد اجرا میکردیم
حالا میخوام ببین برای لایو مثلا همون دیسکها رو اصلا رو هارد نریزیم و از روی دیسک اجرا کنیم احتمال بن چقدر هست به ریسکش می ارزه یا نه دیگه برنر اون بازیهارو مجددا تهیه نکنیم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دروود
سوال
دیسکهای مثل بتل3 یا مکس پین یا به طور کلی بازیهای 97 درصد که بخش سینگلش رو سابق از روش موسیقی و یا بدون ریختن رو هارد اجرا میکردیم
حالا میخوام ببین برای لایو مثلا همون دیسکها رو اصلا رو هارد نریزیم و از روی دیسک اجرا کنیم احتمال بن چقدر هست به ریسکش می ارزه یا نه دیگه برنر اون بازیهارو مجددا تهیه نکنیم
برای لایو حتما باید دیسکت 100% باشه .و کاملا تست شده با abgx360 .

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دروود
سوال
بن شدن ربطی به نصب بودن یا نبودن دیسک نداره .... دیسک برای لایو باید امن و برنر مکس باشه..... دیسک 97 چه با نصب چه بدون نصب در لایو خطر بن شدن داره....

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
برای لایو حتما باید دیسکت 100% باشه .و کاملا تست شده با abgx360 .

من اینو همه چا گفتن همیشه با بازی 97 % بازی کردم ،بدون هیچ تستی با abgx360 . بن هم نشدم.;)

مگه مایکروسافت بیکاره وقتی میدونه برنر مکس و اینا هست بن کنه ؟میزاری یهو همه با هم بن می کنه

- - -ویرایش - - -

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام
بچه ها با این وضعیت میتونم توی live راحت بازی کنم ؟
2867599945.png

آخرین ویرایش:

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
با این پینگ شما به مشکل میخوری ...هم پینگت ضعیف هم سرعت دانلودت ...البته شاید بتونی با بچه های داخل ایران لایو بزنی اما خارج مسلما نمیتونی!!

با این چی ؟

پینگم خوب نیست ولی بچه ها میگن زیر 100 باشه خوبه........ سرعت دانلودم خوبه این دفعه دفعه پیش استثنا بود :D

2867623629.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر