همه چیز درباره ی Xbox Live

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
من الان چند ساله از لایو استفاده میکنم حدود 4 ماهه که شدیدا لگ میندازه تو فیفا با خارجیا و بازی هایه دیگه هم تایم اون میده مثلا کال اف یا هیلو
من از اسیاتک اینترنت داشتم که این مشکل شروع شد. حالا هم 3 روزه از مخابرات گرفتم اینم همون طوریه
کسی میدونه چرا این طوریه در ضمن فرند لیستم هم کمتر کسی انلاین میشن تازهگیا
داداش من با ایرانی ها هم لگ دارم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,955
نام
HOSΣIN
دوستان یکی داره با یک کنسوله دیگه هی با اکانت من Sign میشه . یکی کمکم کنه شره این حروم زاده رو کم کنم.روی کنسول طرف دانلود شدس.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
شما شک نکن که مشکل از نتته
من سایته speedtest پینگ گرفتم پینگم 30 بود من از کرج نت میگیرم
با ایرانی ها هم تو black2 پینگم سبزه سبزه یعنی پره پره از کجا نت میگیرید شما

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من از پارس هستم با پهنای شیر شده 512 و چندبار تست گرفتم پینگم تقریباً 350 یا 340 بود.راهی هست که بیارم پایین؟

ویرایش:
از روش لینک زیر رفتم
http://forum.gorz.ir/topic/9935-آموزش-پایین-آوردن-ping-پینگ-و-افزایش-سرعت-برای-بازی-گ/
در CMD پینگ 4.2.2.4 گرفتم نزدیک 150 تا اومده بود پایین اما با speedtest پینگ می گیرم فرقی نکرده

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
2,191
نام
علی
من که بعید میدونم راهی باشه پینگو پاین اورد
برا اکس باکس نمیشه پینگ رو پایین اورد ولی برا پی سی میشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان یکی داره با یک کنسوله دیگه هی با اکانت من Sign میشه . یکی کمکم کنه شره این حروم زاده رو کم کنم.روی کنسول طرف دانلود شدس.
https://live.xbox.com/en-GB/Profile/Protection
شما به این لینک برو و ریکوار دانلود پروفایل رو بزن دست رسی از سایت و از اکس باکس(حتی اکس باکس خودت)قطع میشه و باید دوباره پروفایلتو دانلود کنی قبلش پس وردتو عوض کن که اون ... زاده نتونه دوباره پروفایلتو دانلود کنه :D

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,399
نام
رحمان
بهترین راه فقط تغیییر Isp هستش . هیچ راه دیگه ایی نداره. بیخود تلاش نکنید.

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,729
نام
نریمان
سلام
من امروز برای اولین بار وارد اکس باکس لایو شدم و عضو شدم. بعد از این که عضو شدم یکی از بازی هامو (The Walking Dead) از حالت کامل خارج کرد و اچیومنت های مربوط به 400 Days رو بهش اضافه کرد. می خواستم بدونم چطوریه؟ یعنی هر DLC که عرضه بشه اچیومنت هاش اتوماتیک به لیست من اضافه میشه؟

یه سوال دیگه هم دارم. هنگام ساخت اکانت خودش رو UK بود من هم تغییرش ندادم. خوبه؟ :d

آخرین ویرایش:

Bahram

FEARLESS
عضو تحریریه
Sep 7, 2011
6,898
نام
Bahram
سلام
من امروز برای اولین بار وارد اکس باکس لایو شدم و عضو شدم. بعد از این که عضو شدم یکی از بازی هامو (The Walking Dead) از حالت کامل خارج کرد و اچیومنت های مربوط به 400 Days رو بهش اضافه کرد. می خواستم بدونم چطوریه؟ یعنی هر DLC که عرضه بشه اچیومنت هاش اتوماتیک به لیست من اضافه میشه؟

یه سوال دیگه هم دارم. هنگام ساخت اکانت خودش رو UK بود من هم تغییرش ندادم. خوبه؟ :d
در مورد اچيومنت.همين جوريه هر بازي dlc داشته باشه و اچيومنت داشته باشه اضافه ميشه.
اكانتت هم خوبه :d

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,729
نام
نریمان
دوباره سلام :d
آقا من الان آکانتم UK هست از کجا باید Gold Membership تهیه کنم که مخصوص UK باشه؟

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
425
نام
محمد
سلام دوستان . من از بعد از ظهر امروز دیگه نمی تونم وارد مالتی پلیر هیچ بازی بشم . مثلا bf3 یا max payne در داخل همون صفحه لودینگ وارد شدن به بخش مالتی پلیر می مونه و اصلا به EA server و یا سرورهای بازی های دیگه وصل نمیشه . اگه میشه راهنماییم کنید.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
977
نام
محمد
سلام دوستان . من از بعد از ظهر امروز دیگه نمی تونم وارد مالتی پلیر هیچ بازی بشم . مثلا bf3 یا max payne در داخل همون صفحه لودینگ وارد شدن به بخش مالتی پلیر می مونه و اصلا به EA server و یا سرورهای بازی های دیگه وصل نمیشه . اگه میشه راهنماییم کنید.
سلام

من خودم به این مشکل چند وقت پیش برخوردم که مشکل از نت نیست. مشکل از سرورای EA هست چون که آنلاین پس رو برداشته از گیماش بخش آنلاین شلوغ تر شده و بعضی اوقات سروراشون قاط میزنه. یبار هم فردا تست کن درست میشه.

یدونه هم اینو امتحان کن : اگه گیم رو هاردت نصب هست پاک کن و دوباره نصب کن - بازی های دیگه رو امتحان کن ببین میتونی مولتی بزنی یا نه.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
425
نام
محمد
نه بازی های دیگه هم امتحان کردم مثل max payne ولی اونم همینجوریه ؟ راه حلی ندارین؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,934
نام
SubZero
نه بازی های دیگه هم امتحان کردم مثل max payne ولی اونم همینجوریه ؟ راه حلی ندارین؟
max payne 3 رو باید حتما تمام dlc هاشو دان کنی تا وارد مالتیش بشی
یه بازی دیگه رو تست کن مثلا Red dead

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟