همه چیز درباره ی Xbox Live

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان یه سوال داشتم در مورد اینکه چرا تو x live سرعت دانلودم پایین میاد در صورتی که سرعت دانلودم 140 هست اما تو x live یه فایل 5 مگی رو 10 دقیقه طول میده.....علتش چی میتونه باشه ؟؟؟

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
دوستان یه سوال داشتم در مورد اینکه چرا تو x live سرعت دانلودم پایین میاد در صورتی که سرعت دانلودم 140 هست اما تو x live یه فایل 5 مگی رو 10 دقیقه طول میده.....علتش چی میتونه باشه ؟؟؟

من هم دقیقا همین مشکلو دارم.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
چه اروری میده!
dns یا mtu!به اینترنت وصل نمیشه یا کلا به نتورک وصل نمیشه!اگه توضیح بیشتر بدی شاید متوجه بشیم!
تو قسمت تنظیمات که میری آی پی رو چی میزنه؟

هیچ اروری نمیده تو همون قسمت اول تست هم × میخوره ...
IP رو هم بصورت 164.xxxxxxxxxx میده (x=عدد)
البته این رو هم بگم ک مودم رو Bridge مــد هستش ... تاثیری داره یعنی ؟!

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
آقا من 2 مگ آسيا تك دارم سرعت دانلود حدود 340 ايناست رو PC . ولي يه مشكلي دارم . وقتي ميرم ايكس باكس لايو و ميخوام يه فايل رو دانلود كنم سرعت افتضاح ميشه . مثلا يه فايل 120 مگي رو 3 ساعت طول ميكشه دانلود كنه . ميخواستم بدونم مال بقيه هم همينطوريه ؟ اگه نه مشكل نت من از چيه ؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آقا من 2 مگ آسيا تك دارم سرعت دانلود حدود 340 ايناست رو PC . ولي يه مشكلي دارم . وقتي ميرم ايكس باكس لايو و ميخوام يه فايل رو دانلود كنم سرعت افتضاح ميشه . مثلا يه فايل 120 مگي رو 3 ساعت طول ميكشه دانلود كنه . ميخواستم بدونم مال بقيه هم همينطوريه ؟ اگه نه مشكل نت من از چيه ؟

ماله همه اینطوریه . بهتره اون فایل بعد از اینکه گذاشتید دانلود شده کنسولو خاموش کنید تا به دانلودش ادامه بده با سرعت بهتر و بیشتر.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
ماله همه اینطوریه . بهتره اون فایل بعد از اینکه گذاشتید دانلود شده کنسولو خاموش کنید تا به دانلودش ادامه بده با سرعت بهتر و بیشتر.

دستگاه خاموش باشه ، بازم دانلود میکنه؟؟!!

اگه اینطوری که من الان شروع کنم به دانلود.:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
چه طور میشه غیر فعالش کرد ؟
من گلد تریال دارم از همون 48 ساعته ها
تو قسمت کنسول ستینگ باید بری بک گروند دانلودر رو دیسیبل کنی.
من گلد سه ماه دارم :پی

- - -ویرایش - - -

یعنی back ground downloader سرعت دانلود رو بالا میبره؟ :O
چه ربطی داره اخه؟:|

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
عزیز وقتی دیگه نیازی به لود بعضی از قسمت های لایو نیست سرعت میره بالا . به شخصه خودم امتحان کردم.
دقیقا هینطوره .منم امتحان کردم .
شما وقتی کنسول رو روشن میکنید یه مقدار زمان میبرا تا ایکنهای داشبورد لود شن .تازه اگرم اینا لود شدن بازم قسمتهایی هست که شما خودتون بهش سر نمیزنید که داره لود میشه

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام بچه ها
یک سوال فنی دارم
الان سرویس من 2 مگ هست و پینگم هم 84 به نظرتون اگه 258 بگیرم پینگش چقدر باشه راحت میتونم بازی کنم ؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام بچه ها
یک سوال فنی دارم
الان سرویس من 2 مگ هست و پینگم هم 84 به نظرتون اگه 258 بگیرم پینگش چقدر باشه راحت میتونم بازی کنم ؟
ببین داداش پینگت زیر 100 باشه خوبه بد نیست . من با 64 بازی میکردم که پینگم 200 تا 300 میرفت .همه چیز پینگه کلا.
یعنی با dialup هم بازی کنی پینگت 10 باشه میتونی بازی کنی .(یه مقدار زیاده روی کردم:-s)

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
ببین داداش پینگت زیر 100 باشه خوبه بد نیست . من با 64 بازی میکردم که پینگم 200 تا 300 میرفت .همه چیز پینگه کلا.
یعنی با dialup هم بازی کنی پینگت 10 باشه میتونی بازی کنی .(یه مقدار زیاده روی کردم:-s)

پینگ به سرعت نیست... پینگ یک isp با سرعت 128 هیچ فرقی با 1024 نمیکنه......

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
پینگ به سرعت نیست... پینگ یک isp با سرعت 128 هیچ فرقی با 1024 نمیکنه......
اینکه میگین همه چیز به پینگ هست اشتباهه مثلا خط من پینگش پایینه ولی تو بازی ها لگ داره سرعت هم مهمه!
شاید سرعت دانلودت بالا باشه ولی مهم سرعت دانلود با کنسول هست که اگه اونجا هم بالا باشه همه چی حله!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر