همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان من الان رجیون رو به india تغییر بدم میتونم 1 ماه رایگان بگیرم؟
3-4 ماهه ثبت نام کردم!
بیشتر از سه ماه نمیده

- - -ویرایش - - -

مشکل اینجاست که من اون رمز رو نمی دونم چیه.ریکاوری هم بخوام بکنم رمز رو می فرسته به ایمیلی که بسته شده :-s
برا ریکاوری یه سری اطلاعات ازت میخواد مثل بیلینگ اینفرمیشن اگه دیگه چیزی از اینا یادت نمیاد باید بیخیال شی :|

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
عهههههههههههه
چه اشتباهی کردم برای این سوالم ی تاپیک زدم به هر حال اینجا هم میپرسم
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چه جوری اینترنت رو بین 360 و pc برای ویندوز 8 به اشتراک بگذاریم
ممنون

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
مارکش dlink اگه میشه لطفا یه اموزش بزارید.
برا بریج ساختن با لپ تاپ(حتما باید لپ تاپ باشه که اگه نت بوک باشه یه اداپتور نداره نمیشه بریج ساخت)این توضیحات برا ویندوز 7 هست:
Connect to Xbox LIVE with Windows Computer | Connect Xbox 360 to Windows Computer - Xbox.com

- - -ویرایش - - -

عهههههههههههه
چه اشتباهی کردم برای این سوالم ی تاپیک زدم به هر حال اینجا هم میپرسم
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چه جوری اینترنت رو بین 360 و pc برای ویندوز 8 به اشتراک بگذاریم
ممنون
دوست عزیز برو به این لینک آموزش با تصویر هست

- - -ویرایش - - -

اگه مشکلی داشتی بگو برات ترجمه کنم ;)

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود الان مشکل بنده اینه که xbox رو با کابل لن به پی سی متصل کردم اینترنت هم به روش بریج (ویندوز 8) به اشتراک گذاشته شده
ولی وقتی روی 360 test pc connection و یا روی تست اتصال به لایو رو انجام میدم همون مرحله اول یعنی متصل شدن کنسول به پی سی اتصال صورت نمیگیرد
ای پی و غیره رو هم به صورت دستی وارد کردم ولی بازم همین مشکل هست به زبان ساده کامپیوتر ایکس باکس رو نمیشناسه و بر عکس
لطفا راهنمایی کنید
------------------------------------
ببخشید اشتباها دو تا پست شد

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دوستان من با 360 جدیدم نمیتونم وصل بشم به نت. اواسط هفته قبل خواستم وصل شم. تست کانکشن که زدم بعد رد کردن نتورک سر اینترنت ارور DNS داد. دی ان اس رو دستی وارد کردم نشد. اتومات گزاشتم نشد. مودم خاموش روشن کردم نشد. از راهکارهای خود مایکروسافت استفاده کردم نشد.از یه کار بلد پر سیدم گفت مشکل از isp هست! isp من شرکت های وب (نوین نت سابق) هست.نت خودم wired هست. اتوکانکشن هم هست.
جمعه دستگاه برئ بردم مغازه ام که نتش از یه isp دیگه هست (اندیشه سبز خزر- محلی هست فقط برای همین استان) نت هم وایرلس بود. اینجا هم تست کردم باز هم بعد رد کردن نتورک سر اینترنت ارور dns داد. گفتم شاید بن باشه! با همون کار بلده صحبت کردم گفت نه بن نیست.
حالا به نظر شما دوستان بازیسنتری گل موشکل چیه؟

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
با خوشحالی اکانت گلد گرفتم که فیفا لایو بازی کنم مایه آبروریزی هست این تیک های وسط بازی.از دیشب هرچی خواستم با این خارجی ها بازی کنم به دقیقه ده نرسیده اومدن بیرون بس که گیر داره
راهی نیست برای رفع این مشکل؟

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
با خوشحالی اکانت گلد گرفتم که فیفا لایو بازی کنم مایه آبروریزی هست این تیک های وسط بازی.از دیشب هرچی خواستم با این خارجی ها بازی کنم به دقیقه ده نرسیده اومدن بیرون بس که گیر داره
راهی نیست برای رفع این مشکل؟
این به خاطر سرعت پایین اینترنت و پینگ بالاست تنها راهشم بازی با ایرانی هاست
:d

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
نه دوست عزیز مثل پول میریزی عابر بانکت منقضی نمیشه که پولت از بین نمیره--ولی وقتی میخری سعی کن سریع ریدیم کنی .

نه الان یه 800 پوینت توی اکانتم دارم میگم اینجوری نیست که ازش استفاده نکنم بره خود به خود ؟ حذف بشه ؟

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
آقا ما پروفایلمون پاک شده بود یا 5000 تا game score
حالا وقتی همون رمز و ایمیل رو میزنم یه پروفایل دیگه دانلود میکنه که هیچی gamescore نداره!
ولی هنوز گیمر تگ قبلیم سره جاش هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر