همه چیز درباره ی Xbox Live

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
سلام دوستان . من از بعد از ظهر امروز دیگه نمی تونم وارد مالتی پلیر هیچ بازی بشم . مثلا bf3 یا max payne در داخل همون صفحه لودینگ وارد شدن به بخش مالتی پلیر می مونه و اصلا به EA server و یا سرورهای بازی های دیگه وصل نمیشه . اگه میشه راهنماییم کنید.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان . من از بعد از ظهر امروز دیگه نمی تونم وارد مالتی پلیر هیچ بازی بشم . مثلا bf3 یا max payne در داخل همون صفحه لودینگ وارد شدن به بخش مالتی پلیر می مونه و اصلا به EA server و یا سرورهای بازی های دیگه وصل نمیشه . اگه میشه راهنماییم کنید.

سلام

من خودم به این مشکل چند وقت پیش برخوردم که مشکل از نت نیست. مشکل از سرورای EA هست چون که آنلاین پس رو برداشته از گیماش بخش آنلاین شلوغ تر شده و بعضی اوقات سروراشون قاط میزنه. یبار هم فردا تست کن درست میشه.

یدونه هم اینو امتحان کن : اگه گیم رو هاردت نصب هست پاک کن و دوباره نصب کن - بازی های دیگه رو امتحان کن ببین میتونی مولتی بزنی یا نه.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
نه دوسته عزیز مشکل از نتت نیست
وقتی که تو لود گیر میکنه به 1 نفر باید جوین شو تنها راهش همینه یا از فرندات یا کسای که یاهاشون تو یه هاست بودی بهشون جوین شی حله:-*

MohsenDante

کاربر سایت
Jun 2, 2012
74
نام
Mohsen Duxithon
اقا برای مولتی بگردین هموطن پیدا کنید که عالیه همشهری چه بهتری هم محلی که دیگه حرف نداره اگه از یه سرویس باشین که عروسیه----ولی اقا هادی هم گفتن من بازش کردم براتون اینم بگم دوستانی که گلد میخرن فکر نکنن اره گلد خریدیم ارزون خریدیم نه این حرف ها نیست بلاخره این یک سرتیفیکیت هیت برای ورود شما به دنیای گلد و...شما uk هستی طرفت تو استرالیا با نت 8 ددیکیت اونم خرید گلد از سرور خود ماکرو سافت میخوای بازی کنی .حالا شما میای فیفا بزنی به جای تصویر هر 1 ثانیه 10 ثانیه لگ داری--نه سرور ها نه ای ای پی ها --گلد ها هم که ماشالله اون اقای عزیز هی جنیریت میکنه و ما میخریم میگیم چه ارزون وای میخوایم...............8-}8-} milad_maxpayne

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
من نت از شرکت پارس انلاین دارم رفتم مدم بریچ کردم گفت باید اول به کامپیوتر وصل کنی وکانکشن فعال کنی میخواستم بدونم دقیقا باید چیکار کنم؟

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
دوستان من وارد لایو میشم بعد از اینکه بازیم تموم شد وقتی میخوام دستگاه رو خاموش کنم دستگاه چراغش خاموش میشه ولی فنش حدود یه 10 ثانیه ای روشن میمونه
ولی وقتی افلاین میزنم بعد از اینکه خاموشش میکنم سریع خاموش میشه
مشکل چیه ؟
ممنون

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من وارد لایو میشم بعد از اینکه بازیم تموم شد وقتی میخوام دستگاه رو خاموش کنم دستگاه چراغش خاموش میشه ولی فنش حدود یه 10 ثانیه ای روشن میمونه
مشکل چیه ؟
ممنون
به نظر من در حالت انلاین قسمت دیگری از سخت افزارش(کارت شبکه یا همون نت) در حال کارکردنه.وبرای خنک کردنش یه مقدار زمان میبره. ولی توحالت افلاین نه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
مشکل چیه ؟
ممنون
شما کلود سیو رو انیبل کردی یا بک گرویند دانلودر و اینکه اکس باکس در این شرایط خاموش میشه و فقط توش برق جریان داره برا سینک سیو ها یا دانلود از لایو

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
شما کلود سیو رو انیبل کردی یا بک گرویند دانلودر و اینکه اکس باکس در این شرایط خاموش میشه و فقط توش برق جریان داره برا سینک سیو ها یا دانلود از لایو

چه طور میشه غیر فعالش کرد ؟
من گلد تریال دارم از همون 48 ساعته ها

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستانی ک نت مخابرات دارند چطوری میرند لایو :/ !!
آقا از وقتی مخابرات گرفتم دیگه کنسول نت رو شناسایی نمیکنه !!
کمک لطفا

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
نوشته شده توسط idden]-[;2737118:
دوستانی ک نت مخابرات دارند چطوری میرند لایو :/ !!
آقا از وقتی مخابرات گرفتم دیگه کنسول نت رو شناسایی نمیکنه !!
کمک لطفا
چه اروری میده!
dns یا mtu!به اینترنت وصل نمیشه یا کلا به نتورک وصل نمیشه!اگه توضیح بیشتر بدی شاید متوجه بشیم!
تو قسمت تنظیمات که میری آی پی رو چی میزنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر