همه چیز درباره ی Xbox Live

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
نه من هیچ تنزیم ازافی نکردم مودمو با کابل لن وصل میکنم همین از مخابرات هم سرویس میگیرم من تو بتل هم بدون مشکل با خارجی ها بازی میکنم

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
نه من هیچ تنزیم ازافی نکردم مودمو با کابل لن وصل میکنم همین از مخابرات هم سرویس میگیرم من تو بتل هم بدون مشکل با خارجی ها بازی میکنم
پینگت با ایرانی ها چند . مثلا سرور تهران

- - -ویرایش - - -

نه الان یه 800 پوینت توی اکانتم دارم میگم اینجوری نیست که ازش استفاده نکنم بره خود به خود ؟ حذف بشه ؟
همون طور که دوستمون گفت فکر نکنم اتفاقی بیفته

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من الان چند ساله از لایو استفاده میکنم حدود 4 ماهه که شدیدا لگ میندازه تو فیفا با خارجیا و بازی هایه دیگه هم تایم اون میده مثلا کال اف یا هیلو
من از اسیاتک اینترنت داشتم که این مشکل شروع شد. حالا هم 3 روزه از مخابرات گرفتم اینم همون طوریه
کسی میدونه چرا این طوریه در ضمن فرند لیستم هم کمتر کسی انلاین میشن تازهگیا

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من الان چند ساله از لایو استفاده میکنم حدود 4 ماهه که شدیدا لگ میندازه تو فیفا با خارجیا و بازی هایه دیگه هم تایم اون میده مثلا کال اف یا هیلو
من از اسیاتک اینترنت داشتم که این مشکل شروع شد. حالا هم 3 روزه از مخابرات گرفتم اینم همون طوریه
لگ داشتن فقط به speed و ping نتت بر میگرده . دوستاتم یا خدای نکرده بن شدن یا خودشون نمیان لایو.از این بیشتر نیست

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
داداش من با ایرانی ها هم لگ دارم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان یکی داره با یک کنسوله دیگه هی با اکانت من Sign میشه . یکی کمکم کنه شره این حروم زاده رو کم کنم.روی کنسول طرف دانلود شدس.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
شما شک نکن که مشکل از نتته
من سایته speedtest پینگ گرفتم پینگم 30 بود من از کرج نت میگیرم
با ایرانی ها هم تو black2 پینگم سبزه سبزه یعنی پره پره از کجا نت میگیرید شما

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من از پارس هستم با پهنای شیر شده 512 و چندبار تست گرفتم پینگم تقریباً 350 یا 340 بود.راهی هست که بیارم پایین؟

ویرایش:
از روش لینک زیر رفتم
http://forum.gorz.ir/topic/9935-آموزش-پایین-آوردن-ping-پینگ-و-افزایش-سرعت-برای-بازی-گ/
در CMD پینگ 4.2.2.4 گرفتم نزدیک 150 تا اومده بود پایین اما با speedtest پینگ می گیرم فرقی نکرده

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من که بعید میدونم راهی باشه پینگو پاین اورد
برا اکس باکس نمیشه پینگ رو پایین اورد ولی برا پی سی میشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان یکی داره با یک کنسوله دیگه هی با اکانت من Sign میشه . یکی کمکم کنه شره این حروم زاده رو کم کنم.روی کنسول طرف دانلود شدس.
https://live.xbox.com/en-GB/Profile/Protection
شما به این لینک برو و ریکوار دانلود پروفایل رو بزن دست رسی از سایت و از اکس باکس(حتی اکس باکس خودت)قطع میشه و باید دوباره پروفایلتو دانلود کنی قبلش پس وردتو عوض کن که اون ... زاده نتونه دوباره پروفایلتو دانلود کنه :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
سلام
من امروز برای اولین بار وارد اکس باکس لایو شدم و عضو شدم. بعد از این که عضو شدم یکی از بازی هامو (The Walking Dead) از حالت کامل خارج کرد و اچیومنت های مربوط به 400 Days رو بهش اضافه کرد. می خواستم بدونم چطوریه؟ یعنی هر DLC که عرضه بشه اچیومنت هاش اتوماتیک به لیست من اضافه میشه؟

یه سوال دیگه هم دارم. هنگام ساخت اکانت خودش رو UK بود من هم تغییرش ندادم. خوبه؟ :d

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام
من امروز برای اولین بار وارد اکس باکس لایو شدم و عضو شدم. بعد از این که عضو شدم یکی از بازی هامو (The Walking Dead) از حالت کامل خارج کرد و اچیومنت های مربوط به 400 Days رو بهش اضافه کرد. می خواستم بدونم چطوریه؟ یعنی هر DLC که عرضه بشه اچیومنت هاش اتوماتیک به لیست من اضافه میشه؟

یه سوال دیگه هم دارم. هنگام ساخت اکانت خودش رو UK بود من هم تغییرش ندادم. خوبه؟ :d
در مورد اچيومنت.همين جوريه هر بازي dlc داشته باشه و اچيومنت داشته باشه اضافه ميشه.
اكانتت هم خوبه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر