همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بعنی این طرح برای ما قابل اجرا نیست
نه متاسفانه شما باید اشتراک یکساله office 365 داشته باشید تا بتوانید از این طرح استفاده کنید و نکته مهمتر اینکه در لیست کشور های ذکر شده ایران وجود نداره.

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
من بعد از چند ماه خواستم به لایو وصل بشم ولی نشد. این status reportـشه:
W: 0000 - 000B
X: 0000 - F001
Y: 30A8 - E840
Z: 0000 - 0000
الان بن شدم یا نه؟ ISPم هم پارس‌ آنلاینه.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من بعد از چند ماه خواستم به لایو وصل بشم ولی نشد. این status reportـشه:
W: 0000 - 000B
X: 0000 - F001
Y: 30A8 - E840
Z: 0000 - 0000
الان بن شدم یا نه؟ ISPم هم پارس‌ آنلاینه.

پارس آنلاین کلا مشکل داره باید بعضی آپشن های تنظیمات مودم رو تغییر بدی تا بتونی کانکت بشی لایو

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
ایمیلی که من برای استفاده از لایو داشتم بنا به دلایلی از بین رفته(مشکلی پیش آمد و یاهو بستش)حالا چطور می تونم ایمیلمو عوض کنم؟چون موقع تعویض رمز ایمیل قبلی رو می خواد که اون مشکل داره

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
من خودم پارس انلاین دارم میخوام به لایو وصل بشم ولی نمیشه میخواستم ببینم چه تنظیماتی از مدمو باید تغییر بدیم تا درست بشه.
ایا با بریچ کردن مدم درست میشه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من خودم پارس انلاین دارم میخوام به لایو وصل بشم ولی نمیشه میخواستم ببینم چه تنظیماتی از مدمو باید تغییر بدیم تا درست بشه.
ایا با بریچ کردن مدم درست میشه؟
اره لپ تاپ رو به نت وصل کن بعد با اکس باکس از نت لپ تاپ استفاده کن.

- - -ویرایش - - -

ایمیلی که من برای استفاده از لایو داشتم بنا به دلایلی از بین رفته(مشکلی پیش آمد و یاهو بستش)حالا چطور می تونم ایمیلمو عوض کنم؟چون موقع تعویض رمز ایمیل قبلی رو می خواد که اون مشکل داره
تو اکس باکس برو اکانت سکیورتی بزن چنج مایکروسافت اکانت رو بزن بعد ازت رمز این اکانت رو میخواد اگه درست بزنی مرحله بعد ازت یه ماکروسافت اکانت میخواد که واردش کنی ایمیل عوض میشه.

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
خیلی ممنون بابت جواب هایی که بهم دادین من مدم ببرم شرکت پارس انلاین همون جا بریچ میکنن یا باید خودم بریچ کنم.
چون خودم هیچ اطلاعی از بریچ کردن مدم ندارم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خیلی ممنون بابت جواب هایی که بهم دادین من مدم ببرم شرکت پارس انلاین همون جا بریچ میکنن یا باید خودم بریچ کنم.
چون خودم هیچ اطلاعی از بریچ کردن مدم ندارم.
مدمت مارکش چیه؟
لازم نیست ببری نمایندگی از صفحه تنظیمات مدم میتونی به راحتی بریج کنی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مارکش dlink اگه میشه لطفا یه اموزش بزارید.
من مودمم TP-LINK ولی خوب فکر نکنم خیلی تفاوت زیادی داشته باشه برای بریج کردن.
از طریق http://192.168.1.1/ وارد صفحه تنظیمات مودم بشو.بعد برای مودم من یک گزینه به نام Interface
Setup وجود داره.که از اونجا میتونم مودمو رو PPPOE یا BRIDGE بذارم.البته ممکنه تو مودمه D-LINK فرق داشته باشه.احتمالا تو گوگل یک سرچی بکنی شاید اطلاعاتی باشه

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
تو اکس باکس برو اکانت سکیورتی بزن چنج مایکروسافت اکانت رو بزن بعد ازت رمز این اکانت رو میخواد اگه درست بزنی مرحله بعد ازت یه ماکروسافت اکانت میخواد که واردش کنی ایمیل عوض میشه.

مشکل اینجاست که من اون رمز رو نمی دونم چیه.ریکاوری هم بخوام بکنم رمز رو می فرسته به ایمیلی که بسته شده :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر