همه چیز درباره ی Xbox Live

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
چرا بن شدی ؟
اگه بازی برنر باشه ولی ناقص باشه باید دوباره رایتش کرد؟؟!! یا همون برنامه CD رو کامل می کنه؟
هر دوبار xbox جدید گرفتی ؟راهی نیست آنبن بشی؟
در چه صورت کپی خور می پره؟
موج بن چند وقت یه بار میاد؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان یه سایت معتبر برا لایو معرفی میکنید

ساخت اکانت جدید که برای 1 ماه رایگان باید 1 دلار بدی رو چه جوری انجام بدم..؟

برای خرید گلد از خود ایکس باکس باید یدونه کردیت کارد داشته باشید که یکم سخته پیدا کردنش. بهتره از سایتای ایرانی تهیه کنید.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
برای خرید گلد از خود ایکس باکس باید یدونه کردیت کارد داشته باشید که یکم سخته پیدا کردنش. بهتره از سایتای ایرانی تهیه کنید.

[/RIGHT][/QUOTE]
میشه یه سایت معتبر هم برای گرفتن کردیت کارد معرفی کنی؟ :D

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
میشه یه سایت معتبر هم برای گرفتن کردیت کارد معرفی کنی؟
:biggrin1:

سایت معتبر نمیشناسم والا ، ولی من خودم گفتم به یکی از دوستان برام جور کنه.

میتونی از مغازه یا کسی که تو یه فروشگاه از لایو گلد و ... میخره بگی برات یدونه بیاره.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان سرعت دانلود من بین 80 تا 100 هستش . اما وقتی میرم تو لایو این سرعت میرسه به 15 20 . یه فایل 15 مگی که 3 دقیقه طول میکشه تو لایو برام 40 دقیقه کشید. چرا اینطوری شده؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان سرعت دانلود من بین 80 تا 100 هستش . اما وقتی میرم تو لایو این سرعت میرسه به 15 20 . یه فایل 15 مگی که 3 دقیقه طول میکشه تو لایو برام 40 دقیقه کشید. چرا اینطوری شده؟
بعضی از ساعات برا منم اینطوری میشه شما چه ساعتی امتحان مردی؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

بهترین زمان برای دانلود کردن در شبکه لایو صبح هاست.یا حداقل قبلا صبح ها خیلی خوب جواب می داد.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826

کلا وضعیت نت ها هنوز واسه 60 درصد داغونه. خیلی از بچه ها مشکل دارن توی لایو و لگ دارن خیلی سرعت دانلود از کنسول هم همین جوره. باز من خودم مشکلی واسه دانلود ندارم ولی پینگ پکیده این یکی دو ماه مثل سابق هم نشده و معلوم نیست کی بشه :|

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
من ايكس باكس lt3 دارم ميخوان به لايو وصل شم الان با لايو اپديت من همخوني داره ؟
اولش كه اپديت نميخواد ?
واسه انلاين بازي كردن بايد حتما گلد داشته باشم؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من ايكس باكس lt3 دارم ميخوان به لايو وصل شم الان با لايو اپديت من همخوني داره ؟
اولش كه اپديت نميخواد ?
واسه انلاين بازي كردن بايد حتما گلد داشته باشم؟
اپدیت هم بخاد مشکلی نداره با lt3.
گلد هم میخاد(100%)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
امن هست ولی بازی های اختصاصی ایکس باکس رو بهتره 1005 بخرید تا مشکلی پیش نیاد. من خودم بتل 3 رو 97% بازی میکنم الان ولی فعلا بن نشدم:d
اقایون اساتید فکر کنم تاپیک رو همتون اشتباه گرفتید برای بن تاپیک هست برای ال تی 3 تاپیک هست برای برنر مکس تاپیک هست --برای وصل شدن به نت و لایو تاپیک هست --این سوال نداره بعداز ده هزار پست هنوز میگن سرعت دانلود لایو کمه خوب کمه --اینم همیشه اینطوری بوده دوستان هم میگن یه مورد دیگه هم این که برای دانلود از کنسول برای سرعت خوب هیچ زمان مضخصی نیست من بارها 3 یا 4 روز نخوابیدم امتحان کردم 100 بار هم خودم گفتم از 2 صبح تا 8 صبح کلا نت خوبه اینم جای خودشه داره برای من جای تعجبه که دوستان با تجربه هم میان جواب میدن -یه زحمت بدید به صفحه اصلی XBOX LIVE برید کلا 30 ثانیه میشه بعد این تاپیک رو به ...خاکی بکشید که اصلا نشه سوال درست کرد.واقعا مسخرست به خدا پست زیادی جایزه نداره.کلی از بچه های گیمر تاپ و با تجرب رو فراری دادین به خدا.نمیدونم از کجا این امار های دقیق با درصد ها رو در میارن متاسفم .اینجا شده منم منم مال من مال توو......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر