همه چیز درباره ی Xbox Live

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من به یه شک افتادم برای اینکه گلد شیم اول باید سیلور شیم ما میشه یه جا گلد شد
اكانتي كه الان ساختي silver هستش.و لازم نيست silver بشي.هر وقت خواستي ميتوني گلد بخري و اكانتت گلد شه

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خودمم دليل شو نميدونم.نيما كه منو راحت refer كرد ولي ايميلي برام نيومده.حالا كه كلا كسي نميتونه referم كنه.فكر كنم بايد بيخيال rewards بشم.:(
اون قضيه هم كه داداش يك سوتفاهم كوچيك بود كه تموم شدو رفت من ديگه كلا فراموش كردم.;)
بهرام کلا بیخیال این قضیه فک میکنم باید شد:| یکی از بچه ها رو ریفر کردم اونمم از ایمیل کار ها رو انجام داد ولی نه به من پوینت داد و نه به خودش:d االان 1 هفتس از این موضوع میگذره:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
160 پوینت هفته ی پیش برا بعضی ها مثل خودم ایمیل شده:
[h=2][SIZE=+1]Get more of your favorite games with 160 points on us. [/SIZE][/h]

از طرف:xbox@engage.xbox.com

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه هفته اکانت دایوند هرایزون دارم کسی خواست مد هاشو پروفایلشو ایمیل کنه و بگه چه مدی میخواد مجانی براش بگیرم(همین یه هفته مجانی کار میکنم ها :D )

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
شما هیچ وقت 97٪ رو اپدیت کردید؟وقتی اپدیت شد میره تو بازی چطور لایو بازی کنم؟مگه نباید friend داشته باشیم؟بازیش gears of warr 3 هست

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
شما هیچ وقت 97٪ رو اپدیت کردید؟وقتی اپدیت شد میره تو بازی چطور لایو بازی کنم؟مگه نباید friend داشته باشیم؟بازیش gears of warr 3 هست
ببین همیشه یه شانس برا شناسایی شدن تو لایو هست و دیسک های برنرمکس اونو پایین تر میاره من خودم گیرز او وار 3 رو برنر مکس اپدیت کردم برای بازی کردن یا باید جین یکی از دوستات بشی یا بزاری سرچ کنه :D (بازی های دیگه ای رو دیسک معمولی گذاشتم و بازی کردم و اپدیت کردم و بن نشدم)

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان از کجا میشه آخرین تایتل آپدیت بتل 3 رو گیر آورد؟؟ ( 201 مگه!!!!!!!!!! )

نه توی xbuc بود نه تو digiex. نمیخوام با کنسول دان کنم اگه میشه یه سایت بدون شیلتر بگین بریم دان کنیم.

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
یعنی چی باید جین بشی.لطفا یه توضیح کلی میدید الان من رفتم تو بازی و اپدیت کردم بعد کجا برم دقیقا.الان برای دوستی باید چیکار کنم؟من گیج شدم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یعنی چی باید جین بشی.لطفا یه توضیح کلی میدید الان من رفتم تو بازی و اپدیت کردم بعد کجا برم دقیقا.الان برای دوستی باید چیکار کنم؟من گیج شدم

منظور علی آقا همون Join بود. ( یعنی وارد یکی از سرورها بشید و بازی کنید ) بعد از آپدیت هم آپدیت بصورت اتوماتیک نصب میشه رو هاردتون.
برای دوستی هم زیر نام کاربری های سایت علامت ایکس باکس هست (
xboxlive.png
) ، رو اونا کلیک کنید وافزودن ... به لیست دوستان خود رو بزنید.​

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
جلوی membership من نوشته free.ولی وقتی میرم تو بازی برا لایو بازم میزنه membership و نمیدونم gold و از این چیزا.چکار کنم؟
باید از سایت های معتبر گلد بخری و یا از طریق خود اکس باکس که وقتی دگمه ی گاید رو میزنی دو تا تب میای چپ نوشته redeem codeکد رو وارد میکنی یا از سایت خود اکس باکس از این لینک اقدام کن:https://live.xbox.com/en-US/RedeemToken?xr=shellnav

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
خوب اخه من میخوام از یک ماه رایگان استفاده کنم چیکار کنم؟اکانت که ساختم برای فری گلد هیچ چی نیاورد.من رفتم بازی رو اپدیت کردم که بعد گفت gold میخوای.حالا من چطور از یک ماه رایگانم استفاده کنم؟لوکیشن دستگاه هم هند انتخاب کردم.وقتی جلوی membership نوشته free منظورش همان یک ماه رایگان نیست؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر