همه چیز درباره ی Xbox Live

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان امروز بعد یه ماه وصل شدم به لایو دیدم نوشته می تونید یه ماه اشتراک رایگان بگیرید .قضیه ش چیه ؟

سلام دوست من
قضیه خاصی نیست.اگر هم بخوای نمیتونی بگیریش.باید چیز پی ان شیر کنی که اونم زدن ترکوندن.پس بیخیال

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان من توی داشبورد به لایو وصل میشم ولی وقتی میرم توی بازی مثلا Red Dead میزارم توی دستگاه سریع DC میشه!!مشکل از کجاس؟ راستی لایو تا کی مجانیه؟! اگه میشه لیست بازی های جدیدی که online pass نمیخواد رو کسی بگه ممنون میشم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان من توی داشبورد به لایو وصل میشم ولی وقتی میرم توی بازی مثلا Red Dead میزارم توی دستگاه سریع DC میشه!!مشکل از کجاس؟ راستی لایو تا کی مجانیه؟! اگه میشه لیست بازی های جدیدی که online pass نمیخواد رو کسی بگه ممنون میشم.

برای منم همینطوریه-فکر کنم دیگه مجانی نیست(تموم شد)
بازیهایی مثل tomb raider-max payne 3-gears of war J-injustice ...........................

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
بازیهایی مثل tomb raider-max payne 3-gears of war J-injustice ...........................
من الان بعد 3 ماه فکر کنم قبل از هیلو 4 اپدیت کرده بودم میگذره الان دوباره اپدیت کردم ولی خبری از لایو مجانی نبود ؟! اگر بازی خاصی مجانیه یا ... اعلام کنید خواهشا ؟ 1 سوال دیگه من میخوام اکانت 1 ماهه بگیرم این قضیه فیل شکن اینا چیه ؟ لازم هست به فیل یا نه ؟ مستقیم میتونم کد رو وارد کنم ؟ اگر هم نکته ی دیگه ای هست ممنون میشم دوستان اعلام کنند مرسی <3

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411

دوستان فکر کنم روشش اینه که اپدیت بازی (همون 9 مگی 6 مگی که وقتی بازی رو میزارید تو دستگاه میده اونو پاک کنید دوباره برید تو بازی دانلودش کنید من این کارو کردم درست شد حالا نمیدونم برای شما چی میشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اون دیسکانکت شدن که مشکل از اینترنت کشور.راه حلشم این که وقتی رفتی تو بازی مودمو خاموش و روشن کنی بعد وصل بشی.
بازی های شرکت ea و ubi اکثرا انلاین پس میخوان و بازی های دیگه نیازی به آنلاین پس ندارن

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
اون دیسکانکت شدن که مشکل از اینترنت کشور.راه حلشم این که وقتی رفتی تو بازی مودمو خاموش و روشن کنی بعد وصل بشی.
بازی های شرکت ea و ubi اکثرا انلاین پس میخوان و بازی های دیگه نیازی به آنلاین پس ندارن
ینی من الان tombraider رو میتونم انلاین بازی کنم بدون کد ؟ !!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
همونطور که بالا هم گفتم،بله میتونی راحت بازیش کنی(البته گلد باید داشته باشی)

سلام .خوبی .دوست عزیز من روش اینکه دیگه فقط یکبار دی سی میش و بعد دیگه دی سی نمیشی رو پیدا کردم راه حل اسون و جالبیه البته به کمک اطلاعاتی که دوستان دادند من همرو مقایسه کردم وجه اشترکشون و مشکل رو فهمیدم.اینجا متاسفانه نمیدونم چرا من چیز بدر بخور بزارم (سوال نباشه حداقل) از بین میره.یا یک سری از دوستان هی میان و....اخرشم میگن میدونستیم هزار نظر میدن روش .اگه کسی دوست داشت پ.خ کنید تا براتون بگم چون یادتون باشه هر یکبار خاموش روشن کردن مودم مساوی با کم شدن 1 روز از عمر مودم یا اکسسز پوینت یا هرچی که دارید.من در خدمت دوست عزیزیم ساب زیرو هستم .نوکرتم.من یه چیز جالبه دیگهای رو که دارم میبنم و انجام دادم خرید از لایو بدمن ویی پی ان .اونم روشش جالبه.:d

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام .کنسول من 3 ماه رایگان داشت که دو ماهشو با استفاده زا اکانت هند استفاده کردم ولی سومی رو نمیتونم استفاده کنم اصلا گزینه 1 ماه رایگان رو نمیاره .چیکار کنم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید بنده رو

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
با سلام .کنسول من 3 ماه رایگان داشت که دو ماهشو با استفاده زا اکانت هند استفاده کردم ولی سومی رو نمیتونم استفاده کنم اصلا گزینه 1 ماه رایگان رو نمیاره .چیکار کنم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید بنده رو
سلام دوست گرامی .حاجی تو ته دیگشم میخوای در بیاری بچه ها تو یه ماهش موندن چه طوری بگیرن که اونم چند تا از دوستان و خودم و اساتید در صفحه های قبل (البته بماند سوالت رو باید تو صفحه لایو رایگان میگفتی اونجا بیشتر جواب میگیری اینجا هم کم تر)گفتن و توضیح دادن اقا با خیالت راحت بگم تمام سرورهای خارجی ما هارو شناسایی کردن تو همه چیز نه تو لایو حتی تو امازون و....خیلی چیزها فی پی که هیچ فعلا تونل هراز هست که اونم محدوده نا وصل شی ردتو زده micro tender securety detectiv .فعلا صبر میتونی بکنی ببینیم اوضاع اینترنت چی میشه یا لایو بخری میدونم زور داره ولی منم میخرم 3 ماه 3 ماه ولی الان که با اعمال شاقه شده.سوالم اینه 3 ماه رو باهم داشتی غش 3 بار 1 ماهه -زمانش هم مهمه .من نمیتونم نظر بدم چون شما استاد هستید و با سابقه ولی میتونم بگم دیگه مقدور نیست اینکار من برای داداشم 3 شبانه روز به هر روشی امتحان کردم ولی نشد ولی قبلا سال پیش تا دی ماه 28 میشد با همین هند دوستام استفتده میکردن بعدش میدونید که نتو چیز و.......یه کاری که میتونی انجام بدی اینه که سبک نت رو عوض کنی از ای دی اس ال به وای مکس یا وایر لس اینو دوستان هم توجه کنن من حتی با موبایلم وصل شدم برای امتحان و نت رو شیر کردم روی وای فای کنسولو از وای فای لب تاپ گرفتم نت سرعتشم عالی قطع نشد دی سی نشد ایران ول .خوب هزینش زیاده .ولی مطمئنم باید ای دی اس ال رو ببوسیم بزاریم کنار.شما هم خودتو اذیت نکن دوستان حتما جواب میدن مشکل حل میشه.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان گلم یه راه حل دیگه برای دیسکانکت نشدن پیدا کردم::> ( نکته: این روش دیوونه کنندس ولی بهتر از مودم خاموش کردنه:|)

1-میرید تو داشبورد و به مدت 10 دقیقه تو داشبورد میمونید

2- بعد بازی مورد نظرتون رو اجرا میکنید و دیسکانکت نمیشید

3- اگر دوباره به داشبورد برگردید دوباره باد 10 دقیقه وایسید ( مثلا: من رفتم داخل فیفا و حالا برگشتم تو داشبود.........10 دقیقه باید صبر کنم و بعد دوباره میرم تو بازی مورد نظر)

4- حتما 10 دقیقه باشه ,و یا بیشتر. .........سابقه نشون داده 7 ددقیقه هم جواب نمیده:|

نکته: این روش رو من و 5 تا از دوستام تست کردیدم و جواب داده ( ممکنه برای شما جواب نده:d)

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوستان من هنوز نتونستم پروفایل رو دان کنم هر کاری میکنم اروو میده .system catch رو هم 20 بار پاک کردم پروفایل دانلود نشده.چی کار منم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر