همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان ببخشید میپرسم
یه مدت زیاد آنلاین نشدم و خیلی وقته نرفتم لایو
یه سوال داشتم مگه توی این مدت مشکل خاصی پیش اوده آخه یکی از دوستان میگفت لایو نرو که بن میشی
قضیه چیه ؟
ممنونم میشم روشنم کنید
سلام دوست گرامی اینجا یا خود من حرفی از بن شدن نگفتیم نه دیدیم ونشنیدیم.اگه بن بخواد بشه به این حرفها نیست.نه مشکل نداره فعلا در این مورد فقط تو بعضی گیم ها وقتی وارد میشی دی سی میشی که اونم دوستان راه حل رو گفتن
وارد گیم شدین دی سی میشین حتی برای اپدیت که اصلا شما تو این جا انگار نت نداری .همزمان که تو گیم هستی مودم رو یکبار خاموش روشن کن دوبلزه کانکت لایو بزن.من چند تا از گیم هامو گذاشتم دفعه اول این طور شد .ولی دفعه های بعد نشد این حالت.شما خودتون استا دید نت هم خوب همه چیزش بهم ریخته .من وقتی دی سی میشم همزمان که دوباره کانکت به لایو میزنم یک پیج هم رو لب تاپ لود میکنم وصل میشه دیگخ on off نمیکنم .البته شاید شانسی باشه امنحانشم ضرر نداره.مشکل لایو فعلا همینه تا ملی شدن کامل نت ها.

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
412
ربطی به اصل بودن بازی نداره.injustice کلا سروراش داغونن و بعضی مواقع xbox فریز میکنه.جالا هم که اینترنت داغونه بیشتر فریز میکنه
مشکلم حل شد اپدیت های بازی رو پاک کردم دوباره رفتم تو بازی خودش که پیام اپدیت داد دانلود کردم درست شد مشکل اینجاستیس

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
843
نام
مهدي
سلام دوستان

یه سوال داشتم میشه با کنسول کپی خور به لایو وصل شد یعنی الان من بخوام برم راحت میشه رفت بن من که نمیشم تو رو خدا ؟

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
سلام دوستان

یه سوال داشتم میشه با کنسول کپی خور به لایو وصل شد یعنی الان من بخوام برم راحت میشه رفت بن من که نمیشم تو رو خدا ؟
LT3 داشته باشید خیر .
البته به شانس هم بستگی داره .

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
936
نام
امیر
سلام دوستان

من 3-4 ساله دارم با کنسول کپی خور میرم لایو هیچ اتفاقی هم نیوفتاده . اگه هم بن شی همین اتفاقی میفته که الان داری میکنی (وصل نشدن به لایو):d

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
843
نام
مهدي
من 3-4 ساله دارم با کنسول کپی خور میرم لایو هیچ اتفاقی هم نیوفتاده . اگه هم بن شی همین اتفاقی میفته که الان داری میکنی (وصل نشدن به لایو):d
داداش نگرفتم؟ یعنی برم بن میشم نرم بن میشم یعنی چی یه ذره زیر دیپلم توضیح بده :d

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
227
داداش نگرفتم؟ یعنی برم بن میشم نرم بن میشم یعنی چی یه ذره زیر دیپلم توضیح بده :d
شما اگر lt3 داری وصل شو

هیچ مشکلی نیست

فقط قبلش باید گلد تهیه کنی تا یتونی انلاین بازی کنی

بن هم نمیشی

موفق باشید :d

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
235
داداش LT3 بنداز رو دستگات پروفایلتو حک نکن بازی کن بن نمیشی . من خودم lt3 دارم بازیامم burner max نیستش مرگم نزده 4 سالم تو لایوم .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,415
نام
امیر
توی سایت xbox که میری چرا کنار لگوی xbox live نوشته free !!!؟

جریان چیه ؟!

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان امروز بعد یه ماه وصل شدم به لایو دیدم نوشته می تونید یه ماه اشتراک رایگان بگیرید .قضیه ش چیه ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,940
نام
SubZero
سلام دوستان امروز بعد یه ماه وصل شدم به لایو دیدم نوشته می تونید یه ماه اشتراک رایگان بگیرید .قضیه ش چیه ؟
سلام دوست من
قضیه خاصی نیست.اگر هم بخوای نمیتونی بگیریش.باید چیز پی ان شیر کنی که اونم زدن ترکوندن.پس بیخیال

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان من توی داشبورد به لایو وصل میشم ولی وقتی میرم توی بازی مثلا Red Dead میزارم توی دستگاه سریع DC میشه!!مشکل از کجاس؟ راستی لایو تا کی مجانیه؟! اگه میشه لیست بازی های جدیدی که online pass نمیخواد رو کسی بگه ممنون میشم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,940
نام
SubZero
دوستان من توی داشبورد به لایو وصل میشم ولی وقتی میرم توی بازی مثلا Red Dead میزارم توی دستگاه سریع DC میشه!!مشکل از کجاس؟ راستی لایو تا کی مجانیه؟! اگه میشه لیست بازی های جدیدی که online pass نمیخواد رو کسی بگه ممنون میشم.
برای منم همینطوریه-فکر کنم دیگه مجانی نیست(تموم شد)
بازیهایی مثل tomb raider-max payne 3-gears of war J-injustice ...........................

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
752
نام
علی
برای منم همینطوریه-فکر کنم دیگه مجانی نیست(تموم شد)
بازیهایی مثل tomb raider-max payne 3-gears of war J-injustice ...........................
من الان بعد 3 ماه فکر کنم قبل از هیلو 4 اپدیت کرده بودم میگذره الان دوباره اپدیت کردم ولی خبری از لایو مجانی نبود ؟! اگر بازی خاصی مجانیه یا ... اعلام کنید خواهشا ؟ 1 سوال دیگه من میخوام اکانت 1 ماهه بگیرم این قضیه فیل شکن اینا چیه ؟ لازم هست به فیل یا نه ؟ مستقیم میتونم کد رو وارد کنم ؟ اگر هم نکته ی دیگه ای هست ممنون میشم دوستان اعلام کنند مرسی <3

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟