همه چیز درباره ی Xbox Live

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
معین جان مرسی از راهنماییت میدونم
میخوام بدونم آفلاین چجوری آپدیت کنم؟
فایل آپدیت رو دانلود میکنی میریزی تو فلش Format شده.فلش رو وصل میکنی به کنسول و با فلش Boot upـش میکنی.

ʌʍir Rәzʌ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
51
نام
سید امیررضا
حسین جان کلا بازی هایی که میری لایو و باهاشون تو لایو بازی میکنی باید burner max بخری بعد فیفا و پی اس چون xgd2 هستن اصلا برنر مکس نیستن موفق باشی .
یعنی اینا رو بدون برنر مکس بازی کنیم بن نمیشیم؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یعنی اینا رو بدون برنر مکس بازی کنیم بن نمیشیم؟

سید امیر بازی که xgd2 هست مثلا فیفا 12 وقتی برنر مکس نیست یا بازی های قبل فیفا چطوری میخای بر نر مکسشون کنی خوب نیستن نیستن دیگه . قبل فیفا هیچ کدوم xgd3 نیستن و فقط باید استیل پچ بشن تا بن نشین موفق باشین .

معین جان مرسی از راهنماییت میدونم
میخوام بدونم آفلاین چجوری آپدیت کنم؟

بهد ادجان دوستانمون زحمت می کشن برا هرچی یه تاپیک ناز میزنن دستشون درد نکنه ، اجرشون با اوس کریم اینم خدمت شما .

http://forum.bazicenter.com/thread23585/

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام به همگی دوستان.
اکانت لایو من به دلیل اینکه اون اوایل واسه خرید DLC بازی MK به 1600 پوینت نیاز داشتم امریکا رو انتخاب کردم. میخواستم ببینم این روی سرورهایی که موقع بازی واسم پیدا میکنه تاثیر میزاره ؟ مثلا توی Street Fighter x Tekken همی سرورهایی که پیدا میکنه از امریکا هستن . در صورتی که من میخوام با اسیا یا اروپا بازی کنم . میشه رجین اکانتم رو تغییر بدم الان ؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام به همگی دوستان.
اکانت لایو من به دلیل اینکه اون اوایل واسه خرید DLC بازی MK به 1600 پوینت نیاز داشتم امریکا رو انتخاب کردم. میخواستم ببینم این روی سرورهایی که موقع بازی واسم پیدا میکنه تاثیر میزاره ؟ مثلا توی Street Fighter x Tekken همی سرورهایی که پیدا میکنه از امریکا هستن . در صورتی که من میخوام با اسیا یا اروپا بازی کنم . میشه رجین اکانتم رو تغییر بدم الان ؟
نه داداش اون با بهترین پیتگ برات پیدا میکنه .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ببخشید یه سوال داشتم.این بازی call of duty elite رو من از لایو دانلود کردم و میرم تو بازی میگه ایمیل و پسورد و از اینا بزن.پسوردو که میزنم ارور میده و میگه از 6 تا کلمه بیشتر بازی و acceptly a-z,A-Z,0-9 یعنی چی آخه.اگه کسی رفته بپه.

راستی این بازی چجور بازی هستش؟ خوبه؟ کسی امتحان کرده؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
CoD Elite بازی نیست.یه App به حساب میاد برای بقیه بازیهای CoD.یه چیزی مثل Halo Waypoint برای Halo یا مثلا Battlelog برای بتلفیلد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
CoD Elite بازی نیست.یه App به حساب میاد برای بقیه بازیهای CoD.یه چیزی مثل Halo Waypoint برای Halo یا مثلا Battlelog برای بتلفیلد.

ببخشید ولی من نفهمیدم چی گفتید و منظورتونو نگرفتم.الایت الان چیه پس؟ بازی نیست؟ چه کاربردی داره؟ app چیه؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,528
نام
امیر
ببخشید ولی من نفهمیدم چی گفتید و منظورتونو نگرفتم.الایت الان چیه پس؟ بازی نیست؟ چه کاربردی داره؟ app چیه؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید.

COD Elite یه برنامست نه بازی.. با اون میتونید بازی خودتون توی COD رو آنالیز کنید ، کلن بسازید و.. البته واسه پرمیوم شدن 800 پوینت میخواد!!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
COD Elite یه برنامست نه بازی.. با اون میتونید بازی خودتون توی COD رو آنالیز کنید ، کلن بسازید و.. البته واسه پرمیوم شدن 800 پوینت میخواد!!

اع.ممنون.پس بیخودی زدیم دان کردیم.راستی COD چی برا دانلود داره که بازی باشه و فیری هم باشه تو لایو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر