همه چیز درباره ی Xbox Live

SamaN9

کاربر سایت
Aug 6, 2010
19
نام
سامان
دوست عزیز شما باید اول از همه کنسولتون lt3 کنین بعد جدیدترین اپدیت رو داشتبوردتون بریزین بعد اون باز هایی که میخای انلاین بازی کنیو برنر مکس بخری بعد بری بازی کنی با خیال راحت موفق باشین .

ممنونم دوست عزیز از پاسخت.

قهرمانی رئالم بهت تبریک می گم.

برای LT3 کردن باید بدم بیرون یا اینکه خودمم می تونم LT3 کنم؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوست عزیز شما اول برین lt3 بریزین بعد اپدیت می کنن بیرون خودشون براتون اپدیتم نکردن اومدین خونه خواستین برین لایو خودش میپرسه اپدیت کنه یا نه اوکی کنین حله موفق باشین .

ممنونم دوست عزیز از پاسخت.

قهرمانی رئالم بهت تبریک می گم.

برای LT3 کردن باید بدم بیرون یا اینکه خودمم می تونم LT3 کنم؟
مرسی خیلی ممنونم دوست عزیز . شما نمیتونی کار میبره میزنین خراب کاری می کنین همون بدین بیرون سریع اوکیش کنن موفق باشین .

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
اقایون سلام
من به تازگی Xbox گرفتم البته 5سال پیش آرکید فالکون داشتم که ترکید
میخواستم بدونم واسه اینکه بیام لایو و بدون ترس و لرز بازی کنم باید چه نکاتی رو رعایت کنم؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقایون سلام
من به تازگی Xbox گرفتم البته 5سال پیش آرکید فالکون داشتم که ترکید
میخواستم بدونم واسه اینکه بیام لایو و بدون ترس و لرز بازی کنم باید چه نکاتی رو رعایت کنم؟

شما برین کنسولتون lt3 کنین و اخرین داشتبورد بریزین و بازیاتونم برنر مکس بخرین و از لایو لذت ببرین همین موفق باشین .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یه سوال خیلی مهم.هر کی رو دوست دارین جواب بدین.

من به لایو وصل میشم ولی وقتی که میخوام برم تو بازی از لایو دیس کانکت میشه چرا؟

---------- نوشته در 09:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:08 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن 3 ماهم تازه گلد گرفتم.

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

چی شد؟ کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککککککککک

---------- نوشته در 10:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

بابا من دارم می میرم چی شد؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یه سوال خیلی مهم.هر کی رو دوست دارین جواب بدین.

من به لایو وصل میشم ولی وقتی که میخوام برم تو بازی از لایو دیس کانکت میشه چرا؟

در ضمن 3 ماهم تازه گلد گرفتم.

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

چی شد؟ کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککککککککک

اون دقیقا نمی دونم .ولی فک کنم منم اونجوریه وقتی تازه وارد بازی میشی اولش انگار قطع شد ولی چند دقیقه دیگه وصل میشه.
در ضمن وقتی هم بازی رو اجرا میکنی و می خواد پچ دانلود کنه برا همه مینویسه disconect from live و بعد که پچ دانلود شد دوباره خودش وصل میشه.
وگر نه مشکل از isp هست.
الیته مال من اونجوریه اطلاعات دقیق ندارم.!

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اون دقیقا نمی دونم .ولی فک کنم منم اونجوریه وقتی تازه وارد بازی میشی اولش انگار قطع شد ولی چند دقیقه دیگه وصل میشه.
در ضمن وقتی هم بازی رو اجرا میکنی و می خواد پچ دانلود کنه برا همه مینویسه disconect from live و بعد که پچ دانلود شد دوباره خودش وصل میشه.
وگر نه مشکل از isp هست.
الیته مال من اونجوریه اطلاعات دقیق ندارم.!

نه مال من همه چیزش حله.آپدیتم کردم.همیشه که می رفتم درست بود.امروز یه ریسکی کردم pes 2012 آنلاین زدم معمولی می ترسم یا بن کرده باشن یا گلدم پریده باشه.من اون وقتا که گلد نبودم میرفتم تو بازی اینطوری میشد.خیلی میترسم....کلا اون بالا میزنه disconect from xbox live و تو مولتی پلیر نمیره و وقتی که از بازی در میام به لایو وصل میشه.چند بار امتحان کردم.تو بازی که هستم میزنم وصل شه میزنه برو test conection کن.

چیکار کنم؟ کممممممممممممممممک....میترسم/؟؟؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
نه مال من همه چیزش حله.آپدیتم کردم.همیشه که می رفتم درست بود.امروز یه ریسکی کردم pes 2012 آنلاین زدم معمولی می ترسم یا بن کرده باشن یا گلدم پریده باشه.من اون وقتا که گلد نبودم میرفتم تو بازی اینطوری میشد.خیلی میترسم....کلا اون بالا میزنه disconect from xbox live و تو مولتی پلیر نمیره و وقتی که از بازی در میام به لایو وصل میشه.چند بار امتحان کردم.تو بازی که هستم میزنم وصل شه میزنه برو test conection کن.

چیکار کنم؟ کممممممممممممممممک....میترسم/؟؟؟
از چی میترسی!؟!؟!؟اگه بن میکرد می نوشتyour consol been banned
بعدم اصلا امکان نداره گلد بپره.isp مشکل داره امروز شاید.
اگه تو یک بار ریسک کردی pes 2012 معمولی زدی من یک ساله دارم بازی معمولی اجرا میکنه و burner max نشده.هنوزم بن نشدم.نظر شخصیمم اینه که خرج اضافه نکنین دیگه بن ویو خبری نیست.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
از چی میترسی!؟!؟!؟اگه بن میکرد می نوشتyour consol been banned
بعدم اصلا امکان نداره گلد بپره.isp مشکل داره امروز شاید.
اگه تو یک بار ریسک کردی pes 2012 معمولی زدی من یک ساله دارم بازی معمولی اجرا میکنه و burner max نشده.هنوزم بن نشدم.نظر شخصیمم اینه که خرج اضافه نکنین دیگه بن ویو خبری نیست.

ممنون.پس درست میشه؟ نه؟

SamaN9

کاربر سایت
Aug 6, 2010
19
نام
سامان
شما برین کنسولتون lt3 کنین و اخرین داشتبورد بریزین و بازیاتونم برنر مکس بخرین و از لایو لذت ببرین همین موفق باشین .

درود دوباره

بردم دستگاه LT3 کردم. ! از کجا میشه مطمئن شد که LT3 شده ؟
به طرف گفتم برای بازی آنلاین می خوام گفت نمیشه آنلاین بازی کرد چون دستگاه شما کپی خوره ؟ درست گفته یا چرت گفته ؟

وقتی بازم می خوام به لایو وصل بشم از می خواد که آپدیت کنه ؟ بزارم آپدیت بشه یا نه ؟

یه سوال دیگه اکانت آنلاین سه ماه جایی سراغ دارید بفروشه ؟ و همچنین بازی برنر مکس ؟ تو جمهوری هیچکس نداشت ! تو پایتختم فقط 12 ماه داشتن 95 هزار تومان ! برنر مکس نداشتن !

خواهش می کنم کمک کنید

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
درود دوباره

بردم دستگاه LT3 کردم. ! از کجا میشه مطمئن شد که LT3 شده ؟
به طرف گفتم برای بازی آنلاین می خوام گفت نمیشه آنلاین بازی کرد چون دستگاه شما کپی خوره ؟ درست گفته یا چرت گفته ؟

وقتی بازم می خوام به لایو وصل بشم از می خواد که آپدیت کنه ؟ بزارم آپدیت بشه یا نه ؟

یه سوال دیگه اکانت آنلاین سه ماه جایی سراغ دارید بفروشه ؟ و همچنین بازی برنر مکس ؟ تو جمهوری هیچکس نداشت ! تو پایتختم فقط 12 ماه داشتن 95 هزار تومان ! برنر مکس نداشتن !

خواهش می کنم کمک کنید

اون چرت گفته.شما یک بازی برنر مکس بگیر اگه اومد lt3 وگر نه به هیچ عنوان تا مطمئن نشدی نرو لایو.شما فک کنم جای غیر مطمئنی رفتی که طرف ندونسته با دستگاهکپی بازی کرد.
وقتی وصل شدی لایو بعد از اینکه مطمئن شدی lt3 هست اره اپدیت کن.ولی به نظر من اپدیتو از کامپیوتر دانلود کن و بریز تو فلش خالی و بعد به دستگاه وصل کن و ٍexrect کن.اونجوری خیلی بهتره.لینکشم اگه خواستی میدم بهت.
سه ماهه تو سایتای اینترنتی هست مثل :
aligame.ir
ولی این یکی که این زیره واقعا 10 تومانی ارزون میده اسم
Arammarket.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر