هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
12
نام
اریا
چی گفتی داداش،مشکلت چقد عجیبه،ایسگا گرفتی
منم این کنسولو دیدم پرام ریخت انقدر مشکل داشت ps3 من مشکل چراق قرمز داره بعدشم باتری cmos یا همون باتری پشتیبان هم نداره من مثل تعمیر کار ها توی youtube با سشورار به مدت نیم ساعت جلوی فن گرفتم بازم درست نشد

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
منم این کنسولو دیدم پرام ریخت انقدر مشکل داشت ps3 من مشکل چراق قرمز داره بعدشم باتری cmos یا همون باتری پشتیبان هم نداره من مثل تعمیر کار ها توی youtube با سشورار به مدت نیم ساعت جلوی فن گرفتم بازم درست نشد
به خدا اول فکر کردم پلی تری خودم عجیب ترین مشکلا داره ولی انگار عجیب تر از ماله منم بود

• Like
Reactions: Sega_genesis

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان چند تا تا سوال دارم اگر جوان مردی میدونه جوابش رو ممنون میشم پاسخ بده
1 فرمت کردن PS3 از طریق منوی SETTING تو XMB و SAFE MODE چه فرقی با هم دارن دقیقا
2 نصب اپدیت رسمی از طریق XMB و SAFE MODE چه فرقی با هم دارن؟
3 من اگر هارده PS3 م رو درارم و فرمتش کنم با کامپیوتر باید به چه فرمتی درش بیارم تا دوباره بتونم داخل دستگاه بذارمش و ازش استفاده کنم؟ NTFS و FAT 32 و EXFAT منظورمه؟ اصلا فرقی میکنه چی باشه فرمتش؟

• Like
Reactions: mqg1387

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
دوستان چند تا تا سوال دارم اگر جوان مردی میدونه جوابش رو ممنون میشم پاسخ بده
1 فرمت کردن PS3 از طریق منوی SETTING تو XMB و SAFE MODE چه فرقی با هم دارن دقیقا
2 نصب اپدیت رسمی از طریق XMB و SAFE MODE چه فرقی با هم دارن؟
3 من اگر هارده PS3 م رو درارم و فرمتش کنم با کامپیوتر باید به چه فرمتی درش بیارم تا دوباره بتونم داخل دستگاه بذارمش و ازش استفاده کنم؟ NTFS و FAT 32 و EXFAT منظورمه؟ اصلا فرقی میکنه چی باشه فرمتش؟
درود
1 و 2 و 3 : اگه هارد قبلی روشه و میخای آپدیت کنی از منو seting و اگه هاردو عوض کردی از save mode اگه اشتباه نکنم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام
من میخوام یک ps3 fat 40gb بخرم فقط بخاطره انحصاری هاش فقط بودجه ps3 دارم
آیا ارزش داره
ممنون میشم که راهنماییم کنید
سلام
آیا ارزش داره
داداش اگر میخوای ps3 بخری ایرادی نداره ولی سراغه این مدلی که گفتی اصلا نرو این مدلا خیلی زود خراب میشن شاید اصلا خراب شده و بعد تعمیر شده کلا کنسولای ps3 fat خوده سرطانن سمتشون نرو حالا حافظه کمشو میشه اپگرید کرد ولی خرابیشون به شدت بالاست slim یا super slim بخر

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
آیا ارزش داره
سلام 100% ارزش خرید داره ولی مدل Slim بگیرید و سراغ فت نروید مخصوصا نسخه 40 گیگ

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان من هارده ps3 super slim خودم رو دراوردم کنسول هم خاموش و از برق کشیده شده بود و روی ofw 4.88 اپدیت رسمی بود بردم هاردو بیرون دادم با کامپیوتر فرمتش کردن به fat 32 بعد اومدم نصبش کرد هاردو ولی کنسولم نمیره رو حالت safe mode به برق که میزنمش چراغ قرمزش روشن میشه بعد که دکمه پاور رو میزنم برای چند ثانیه خیلی کوتاه نزدیک 2 ثانیه چراغش سبز میشه و یه صدای تقی هم از هارد میاد و خاموش میشه کلا دیگه چراغه پاورش بی رنگ میشه دوباره که دکمه پاور رو میزنم رنگش قرمز میشه ایراد از کجای کاره؟ هاردمم دوباره بردم مغازه وصلش کرد هم بالا اومد هم فرمتش fat 32 بود قبل از بیرون اوردن هارد هم تستش کردم دستگاه روشن میشد و از منوی setting خوده کنسول هم quick format کرده بودمش فقط تو رو خدا نگید دستگاهم به خاطر همچین چیز ساده ای اسیب جدی دیده و دیگه قابل تعمیر نیست :(( فیلمم گرفتم ازش ولی متاسفانه حجمش زیاده نمیشه قرار دادش نیاز به کمک فوری دارم

davood_2002

کاربر سایت
Jan 1, 2022
16

من کامپیوترم شبیه ساز ps3 رو نمیشکه برای اینکه بازی های انحصاری ps3 رو بازی کنم میخوام ps3 بخرم اینکه Ps3 بخرم بصرفه هست یا این که یه سیستم جمع کنم که این شبیه ساز رو بکشه و بتونم باهاش بازی کنم؟​

• Like

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم

من کامپیوترم شبیه ساز ps3 رو نمیشکه برای اینکه بازی های انحصاری ps3 رو بازی کنم میخوام ps3 بخرم اینکه Ps3 بخرم بصرفه هست یا این که یه سیستم جمع کنم که این شبیه ساز رو بکشه و بتونم باهاش بازی کنم؟​

PS3 به صرفه تره و بیشتر می ارزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر