هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام
من هیچ چیزی درباره کپی خور ps3 نمی دونم اینکه cfw و کبرا و hen چیه کدوم بهتره
لطفا راهنمایی کنید
بیا من این پستو قبلا تو یکی از تاپیکا برای یه بنده خدای دیگه فرستاده بودم در مورد همین سوال شما برو بخونش فقط قبلش بگم برد کبری رو کلا از سرت بنداز بیرون که گیر نمیاد گیرم بیاری خرج و کثیف کاریش بالاست چون برخلاف hen و cfw هک سخت افزاری هست و دستگاه باید باز بشه و برد کبری رو مادربوردش نصب بشه و به مادربورد فشار میاره راهنمای خرید پلی استیشن 3 پست سوم از اخرو بخون شبیه سازم بهت توصیه نمیکنم علاوه بر اینکه باید پول زیادی برای ارتقا سیستم بدی تو بازیای چند نفره به مشکل میخوری و شبیه ساز در صورتی که سیستمت بکشه هم اصلا تضمین اجرا شدن همه ی بازیا و بی نقص اجرا شدنشون رو بهت نمیده دوست عزیز سوال دیگه ای داشتی در خدمتم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mqg1387

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خدا رو شکر دستگاه منم درست شد امروز بردمش پشت شهرداری هاردشو عوض کردن و درست شد فقط تو گلوش 750 تومن پول بی زبون گیر کرده بود نمیدونم چرا اینجوری شد من هاردشو دراوردم دادم برام به fat 32 فرمتش کردن بعد که میزدم به دستگاه اصلا نمیتونستم وارد safe mode برای ریختن ofw بشم حتی بعد این قضایا هاردو دوباره از کنسول دراوردم و بردم مغازه برام دوباره وصلش کرد به pc هم بالا اومد هم فرمتش هنوز fat 32 بود واقعا نظری ندارم که چی شد خواستم بگم اینجا کسایی که پستمو میخونن بدونن که دراوردن هارد ps3 و فرمت کردنش با pc به fat 32 کار خطرناکیه و ممکنه باعث خراب شدن هارد یا حتی سیستم بشه هر چند تو سایتای زیادی میگفتن که میشه همچین کاری رو انجام داد

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام
هنوز میشه با از psn برای ps3 بازی خرید
میشه خرید هنوز ولی قیمت بازیاش بالاست و سونی هم میخواد این قابلیتو حذف کنه حالا کی حذفش کنه خدا میدونه حالا چرا میخوای از استور بازی بخری بازار پره بازی دیسکی دست دوم هست

davood_2002

کاربر سایت
Jan 1, 2022
16
میشه خرید هنوز ولی قیمت بازیاش بالاست و سونی هم میخواد این قابلیتو حذف کنه حالا کی حذفش کنه خدا میدونه حالا چرا میخوای از استور بازی بخری بازار پره بازی دیسکی دست دوم هست
ممنون
همین طوری خواستم بفهمم که هنوز میشه خرید یا نه

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام
هنوز چه بازی های ps3 هست که بشه آنلاین بازی کردمثل بلک اپس۳
تقریبا میشه گفت دیگه همچین بازی ای نیست چون یا سرور بازی رو خاموش کردن یا بازیا به شدت خلوتن شاید چند تا تک و توک بشه بازی کرد شاید ولی خودت باید بری تو نت تحقیق کنی ببینی بازی ای مونده یا نه هر چند احتمالش خیلی کمه همین چند روز پیشم سرورای GTA V ONLINE رو خاموش کرد راکستار

davood_2002

کاربر سایت
Jan 1, 2022
16
تقریبا میشه گفت دیگه همچین بازی ای نیست چون یا سرور بازی رو خاموش کردن یا بازیا به شدت خلوتن شاید چند تا تک و توک بشه بازی کرد شاید ولی خودت باید بری تو نت تحقیق کنی ببینی بازی ای مونده یا نه هر چند احتمالش خیلی کمه همین چند روز پیشم سرورای GTA V ONLINE رو خاموش کرد راکستار
ممنون دمت گرم

davood_2002

کاربر سایت
Jan 1, 2022
16
سلام
من یک فلش ۸گیگ دارم
مثلاً اگه یه بازی ۱۴گیگ باشه میشه ۷گیگ از بازی کپی کرد تو فلش بعد انتقال داد به هارد ps3 بعد دوباره ۷گیگ از بازی رو کپی کرد تو فلش و انتقال داد به هارد ps3 و بازی رو نصب کرد؟

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
من یک فلش ۸گیگ دارم
مثلاً اگه یه بازی ۱۴گیگ باشه میشه ۷گیگ از بازی کپی کرد تو فلش بعد انتقال داد به هارد ps3 بعد دوباره ۷گیگ از بازی رو کپی کرد تو فلش و انتقال داد به هارد ps3 و بازی رو نصب کرد؟
برای انتقال بازی معمولا از کامپیوتر و یه نرم افزار مثل Filezilla استفاده میکنیم خیلی راحت تر و بهتر است

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام
من یک فلش ۸گیگ دارم
نه نمیشه اینجوری یا باید فلش و هارد با ظرفیت درست حسابی داشته باشی یا با همون برنامه ای که دوستمون گفت بری از طریق pc انتقال بدی روش filezila روش خوبیه ولی اوله کارش دنگ و فنگ داره خوده منم تا حالا نرفتم پی اش روش دوم هم اینه که از هارد یا فلش با فرمت fat 32 استفاده کنی بزنیش به usb دستگاه گیرم بعضی بازیای خاص تک فایل بزرگ تر از 4 گیگ دارن و به همین خاطر داخل فلش و هارد fat 32 کپی نمیشن که برای اینا هم یا باید از روش filezila استفاده کنی یا با برنامه ps3 spliter اون تک فایل بالای 4 گیگشون رو چند تکه کنیو بعد با فلش و هارد انتقال بدی به دستگاه و بعدم دوباره بچسبونیشون و اجراشون کنی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
....... در آخر چه تصمیمی بگیرم؟
Ps3 بخرم یا pc رو ارتقا بدم!
قربان این تصمیمیه که خودتون باید بگیرید ولی اول یه چیزی بهتون بگم شما میتونید هر دوی اینا رو داشته باشید چون pc رو که همیشه میشه ارتقا داد و از اون طرف هم شما دیگه نمیتونید یه ps3 نو بخرید چون نوش دیگه گیر نمیاد و مجبورید دست دوم بخرید بنابراین فعلا میتونید اقدام به خرید یکی از اینا بکنید و بعدا که پول دستتون اومد اون یکی هم بخرید بنابراین عجله برای خرید نکنید و خوب دربارش فکر کنید و وقت بذارید دوم این که چند تا سوال زیر رو جواب بدید تا من نظر خودم رو درباره این که کدومو بخرید خدمتتون بگم ولی بازم میگم که تصمیم نهایی رو باید خودتون بگیرید
1 حدودا روزی چند ساعت بازی میکنید؟ اصلا هر روز بازی میکنید یا نه چند روز در میون بازی میکنید؟
2 به بازی های چند نفره (منظورم بازی های انلاین نیست و منظورم بازیایی هست که میشه با یه نفر دیگه بقلتون انجام بدید) تو سبکای مختلف مثل mortal kombat و borderlands و re5 و فوتبال بیشتر علاقه دارید یا نه بازیای انلاین و یا کاملا تک نفره؟
3 ایا قصدتون از ارتقا pc فقط بازی کردن بازیای ps3 با شبیه ساز هست یا نه میخواید بازیای خوده pc رو بازی کنید؟
4 بیشتر به چه سبک بازیایی علاقه مندید؟
5 ایا حوصله و وقت خریدن ps3 و یاد گرفتن کار باهاش رو دارید؟ چون برای خریدن ps3 دست دومی که خوب باشه و خرابی نداشته باشه و همچنین یاد گرفتن کار باهاش مخصوصا هک کردنش و ... وقت باید بذارید
به این سوالای بالا جواب بدید تا منم نظر خودم رو خدمتتون بگم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر