هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
  • Like
Reactions: mqg1387

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
هرکار کردم نشد از این سایت دانلود کنم!
............
یه سوال دیگم دارم :
موقع کپی فیلم از روی dvd داخل ps3 بعد یکی دو دقیقه پیغام fail میده! میدونید مشکل کجاست؟
متاسفم قربان تا حالا dvd حاوی فیلم رو داخل هارد ps3 کپی نکردم و نمیدونستم که اصلا همچین کاری میشه کرد ولی شما اگر فیلمو بریزی داخل فلش با فرمت fat 32 هم میتونی داخل ps3 اجراش کنی البته فرمت فیلم باید mp4 باشه در مورد دانلود بازیه metal gear هم این سایتو https://romsfun.com/roms/playstation-3/metal-gear-rising-revengeance.html و همچنین این سایتو Vimm's Lair: PlayStation 3 Vault امتحان کنید البته نمیدونم سرعتش کافیه یا نه برای دانلود و یه بدیه دیگه هم که دارن این سایتا اینه که بازی رو تک پارت برای دانلود گذاشته 26 گیگ باید یه جا دانلود کنید اگر بازم نشد تو گوگل سرچ کنید download metal gear rising revengence ps3 و همه سایتا رو چک کنید ببینید از یکیشون میتونید دانلود کنید یا نه دیگه اینم نشد باید با هارد یا فلش تشریف ببرید پشت شهرداری بگید براتون بریزن بازیو

آخرین ویرایش:

Mahsun

عضو جدید
Apr 1, 2022
1
سلام دوستان
یه مشکلی داشتم لطفا اگر کسی اطلاعی داری کمکم کنه من کنسول پلی استیشن سه رو باز کردم وقتی جمش کردم و روشنش کردم اول کپی خورش پرید بعد که اومدم درستش کنم متاسفانه هارد با پی سی فرمت شد و الان هرکاری میکنم فریمور نصب نمیشه لطفا کمکم کنید

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام دوستان
یه مشکلی داشتم لطفا اگر کسی اطلاعی داری کمکم کنه من کنسول پلی استیشن سه رو باز کردم وقتی جمش کردم و روشنش کردم اول کپی خورش پرید بعد که اومدم درستش کنم متاسفانه هارد با پی سی فرمت شد و الان هرکاری میکنم فریمور نصب نمیشه لطفا کمکم کنید
الان وضعیت دقیقا چجوریه کنسول اصلا روشن میشه؟

• Like

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام دوستان
باید اول چند تا برسی کنی که ببینی مشکل از کجاست تا بتونی درستش کنی ... مثلا هارد سالمه و بد فکتور میگن نشده !؟ با کامپیوتر تست میکردی و ببینی همه چیش رنگ سبزه با برنامه تست هارد و البته الان هم فرمت گفتی شده ... خوب بعد الان بالا میاد هارد با کامپیوتر... بعد از تست از همون جا یا پلی ۳ بریم ریکاوری و سیف مود ...که با کنترل دکمه ها رو زدن می‌ره و بری از اونجا فریمور بریزی حالا فریموری که نصب میشه یا سرچ کن ببین هکی باز هم نصب میشه فریمور ... فرمت هارد هم که عوض کردی و شناخته پلی ۳ و فریمور هم با فلش وصل میکنیم و میریزی ... یه گزینه دیگه هم هست اونجا که فکر نکنم لازمش باشه دیگه بزنی ... حالا همه این ها مربوط به نصب فریمور و هارد فرمت و ... هستش که اگه انجام دادی دیگه هیچی و اگه مشکل دیگه باشه باید اون ها رو هم برسی کنی ....

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان برای فریمور جدید hen اومده ؟
اومد hen برای فریمور 4.89 ولی اگر میتونی صبر کنی چند ماهی صبر کن hen هنگی داره مخصوصا ورژنای ابتداییش اگر میخوای مطمین بشی که هنگیش پایینه و ایراد خاصی نداره چند ماه صبر کن ببین وضعیتش چجوریاست اگر عجله داری که همین الان دانلودش کن

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اومد hen برای فریمور 4.89 ولی اگر میتونی صبر کنی چند ماهی صبر کن hen هنگی داره مخصوصا ورژنای ابتداییش اگر میخوای مطمین بشی که هنگیش پایینه و ایراد خاصی نداره چند ماه صبر کن ببین وضعیتش چجوریاست اگر عجله داری که همین الان دانلودش کن
ممنون. من مشکل هنگ کردن همیشه داشتم. فقط تو xmb اتفاق می افته هیچ‌ وقت هنگام بازی هنگ نمیکنه. فعلا عجله ای ندارم صبر میکنم ورژن استیبل بیاد

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ممنون. من مشکل هنگ کردن همیشه داشتم. فقط تو xmb اتفاق می افته هیچ‌ وقت هنگام بازی هنگ نمیکنه. فعلا عجله ای ندارم صبر میکنم ورژن استیبل بیاد
بله درسته هنگای hen همیشه تو xmb و درست وقتی که فعالش میکنی اتفاق میافته ولی اگر hen جدید استیبل نباشه ممکنه تعداد هنگا بیشتر شه و ... من نمیگم که این ورژن hen استیبل نیست ممکنه خیلی هم خوب و استیبل باشه بهترین کار اینه که اگر برات مقدوره دو سه ماهی صبر کنی ببینی ورژن جدید HEN میاد یا نه اگر ورژن جدید برای همین فریمور نیومد بعد دو سه ماه سری بزنی به سایتایی مثل REDDIT تو گوگل سرچ کنی is ps3hen version 3.1.1 stable و تو این مایه ها اگر دیدی کسی ایرادی نگرفته بریزیش میتونی هم الان بریزیش نهایت دیدی خوب نیست دوباره ورژن رسمی بریزی و صبر کنی که ورژن استیبل بیاد

Graf

کاربر سایت
Jan 20, 2022
38
سلام دوستان
من یه ps3 فت دارم باز کردم تمیز کنم ولی موقع کار برد زیر دکمه پاور و اجکت شکست
حالا که بستمش دیگه اصلا روشن نمیشه حتی با دسته و کابل
ربطی به کیته داره؟ اگه آره میدونید چجور میشه بدون اون روشنش کرد؟
هرجا میگردم ندارن از این کیته
مرسی

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
سلام دوستان
من یه ps3 فت دارم باز کردم تمیز کنم ولی موقع کار برد زیر دکمه پاور و اجکت شکست
حالا که بستمش دیگه اصلا روشن نمیشه حتی با دسته و کابل
ربطی به کیته داره؟ اگه آره میدونید چجور میشه بدون اون روشنش کرد؟
هرجا میگردم ندارن از این کیته
مرسی
سلام استاد
اگر امکانش هست لطفا یه عکاس بزارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر