هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
اره نو باشه خیلی بهتره، کپی خور نمیخوام،دچوندشنیدم معمولا کپی خور میکنن به صورت تغییرات روی برد ک
اره نو باشه خیلی بهتره، کپی خور نمیخوام،دچوندشنیدم معمولا کپی خور میکنن به صورت تغییرات روی برد کنسول
سلام قربان اولا اون تغییرات روی برد برای کپی خور که همون برد کبری بود سال ها پیش انجام میدادن این روشو و الانم منسوخ شده الان hfw نصب میکنن روی super slim که کاملا نرم افزاریه و اصلا نیازی به باز کردن و برد نداره تقریبا مثله cfw هست خوده من super slim دارم اورجینال بازم ولی کنسولم رو هک hfw کردم با این روش شما میتونید حتی بازیای ps1 هم اجرا کنید روی دستگاه و همچنین بازیای ps3 تنها بدیش هم اینه که هر بار کنسول رو خاموش میکنید هک میپره وقتی دوباره روشنش میکنید باید دوباره فعالش کنید که کاری نداره فقط باید یه دکمه رو بزنید ولی متاسفانه از هر ده باری که این کار رو انجام بدید یه بارش دستگاه هنگ میکنه و باید دکمه پاور رو فشار بدید برای چند لحظه تا دستگاه خاموش بشه و همچین چیزی خیلی خوب نیست ولی صدمه انچنانی هم نمیزنه به دستگاه البته hfw من ورژنای اولیست ورژنای جدیدتر هم اومده از hfw که انگار هنگیشون خیلی کم تر شده من ولی متاسفانه هنوز وقت نکردم اپدیت کنم به ورژنای بالاتر در رابطه با خرید دستگاه من دو سال پیش میخواستم یدونه super slim بخرم کله تهران رو گشتم فقط دو تا مغازه داشتن اونم هر کدوم دو تا دونه بیشتر نداشتن و بعید میدونم هنوز موجود داشته باشن باز اگر خواستید بگید تا شماره هر دو تا مغازه رو بهتون تو pv بدم اگر موجود نداشته باشن تنها راهتون اینه که برید از سایت دیوار دست دوم بخرید اگر همچین کاری خواستید بکنید باز به بنده پیغام بدید تا بهتون بگم چه چیزایی رو باید چک کنید قبل از خرید موفق باشید

• Like
Reactions: justgamingforfun

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
بنده قصد دارم هارده ps3 رو به 500 گیگ ارتقا بدم نظر اصلیم روی ssd هست ولی یه مشکلی هست چند جا دیدم که میگن ssd چون سرعتش بالاتره حرارته بالاتری رو تولید میکنه نسبت به hdd 5400 rpm منم ایمنی و فشار به دستگاه وارد نشدن برام خیلی مهمه و اصلی ترین مسالست برام کسی نظری نداره در این باره؟

Kralmo

عضو جدید
Jun 13, 2021
1
سلام دوستام منps3 گرفتم مدل fat هارد ۵۰۰
مدلCECHLO4
در کل موقع بازی دور اخر فن کار میکنه بعد اینکه از بازی خارج شدی به دور دو میفته لازمه خمیر عوض کنم یا طبیعیه
و یه سوال دیگه باav تصویر دارم ولی وقتی hdmiوصل میکنم صفحه فقط سیاه هس با یه نوار نازک عمودی صورتی سمت چپ در کل صفحه سیاه هس مشکل از کجاس

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
بنده قصد دارم هارده ps3 رو به 500 گیگ ارتقا بدم نظر اصلیم روی ssd هست ولی یه مشکلی هست چند جا دیدم که میگن ssd چون سرعتش بالاتره حرارته بالاتری رو تولید میکنه نسبت به hdd 5400 rpm منم ایمنی و فشار به دستگاه وارد نشدن برام خیلی مهمه و اصلی ترین مسالست برام کسی نظری نداره در این باره؟
حرارت SSD بیشتر از هارد نخواهد بود! حداقل با استفاده PS3! نگرانی نداره میتونید استفاده کنید، تست های سرعت هم داخل یوتیوب موجوده.

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
حرارت SSD بیشتر از هارد نخواهد بود! حداقل با استفاده PS3! نگرانی نداره میتونید استفاده کنید، تست های سرعت هم داخل یوتیوب موجوده.
قربان ممنونم از جوابتون ولی همه جا رفتم سرچ کردم و پرسیدم فهمیدم دماش کمی بیشتر از hdd هست حدود 10 درجه کنسولا هم زیاد وسایل جالبی نیستن برای دمای زیاد مثل کیس نیستن محفظه و فن بزرگ داشته باشن با توجه به قیمت بالاترش و تفاوت سرعتی کمش نسبت به hdd روی ps3 تصمیم گرفتم به جاش یه hdd 500 گیگ ریفر از اشنا بگیرم تستش کنم اوکی بود ببندمش روی کنسول البته هنوز انجام ندادم ولی برنامم اینه

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
قربان ممنونم از جوابتون ولی همه جا رفتم سرچ کردم و پرسیدم فهمیدم دماش کمی بیشتر از hdd هست حدود 10 درجه کنسولا هم زیاد وسایل جالبی نیستن برای دمای زیاد مثل کیس نیستن محفظه و فن بزرگ داشته باشن با توجه به قیمت بالاترش و تفاوت سرعتی کمش نسبت به hdd روی ps3 تصمیم گرفتم به جاش یه hdd 500 گیگ ریفر از اشنا بگیرم تستش کنم اوکی بود ببندمش روی کنسول البته هنوز انجام ندادم ولی برنامم اینه
سرعتش فقط بین لودها بهتره باقی تفاوتی نداره! چون گیم هایی که برای 3 توسعه داده شدن با در نظر گرفتن هارد 5400 ساخته شدن. هارد ریفر مثل بمب ساعتیه یکبار هزینه کنید هارد صفر بخرید.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سرعتش فقط بین لودها بهتره باقی تفاوتی نداره! چون گیم هایی که برای 3 توسعه داده شدن با در نظر گرفتن هارد 5400 ساخته شدن. هارد ریفر مثل بمب ساعتیه یکبار هزینه کنید هارد صفر بخرید.
مشکلی با هزینش ندارم ولی اخه 500 گیگ وسترن الان فقط ریفرش تو بازار هست ندیدم نوش رو داشته باشن 250 گیگ هم که خودم دارم میمونه 1tb که واقعا نیاز ندارم به همچین حجمی حالا شما میشناسید جایی که 500 گیگ نو داشته باشه اطلاع بدید خودم میخوام برم از اشنا بگیرم ببینم اون چی میگه

• Like
Reactions: mobile1199

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
مشکلی با هزینش ندارم ولی اخه 500 گیگ وسترن الان فقط ریفرش تو بازار هست ندیدم نوش رو داشته باشن 250 گیگ هم که خودم دارم میمونه 1tb که واقعا نیاز ندارم به همچین حجمی حالا شما میشناسید جایی که 500 گیگ نو داشته باشه اطلاع بدید خودم میخوام برم از اشنا بگیرم ببینم اون چی میگه
500 صفرش نیست چون دیگه تولید نمیشه! اصلاً منطقی هم نیست قیمت 500 گرونه. توشیبا L200 یا سیگیت 1ترا با کش 128 بگیرید بسیار بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر