هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Ehsan.67

عضو جدید
Jun 27, 2021
1
البته دوست خوبم نیما جوابتون رو داد ولی سوال شما رو فکر کنم یه کمی بد متوجه شد.ببینید کلا PS3 دو نوع دسته داره.یکی SIXAXIS و یکی DUALSHOCK3 .

دسته ی SIXAXIS دارای سنسور حرکتی است.
دسته ی DUALSHOCK3 علاوه بر سنسور حرکتی دو عدد موتور Vibration یا لزرشی هم داره پس یعنی از SIXAXIS کاملتره !
شما همه ی بازیها رو میتونید با هر دو دسته بدون هیچ محدودیتی انجام بدین و اینطوری نیست که دسنه ی SIXAXIS چیزی اضافه بر DUALSHOCK3 داشته باشه و در واقع SIXAXIS جز زیر مجموعه ی DUALSHOCK3 هستش و اگر DUALSHOCK3 دارید دستتون قابلیت اضافی لرزش هم داره.
سلام سنسور حرکتی تو دسته ی DUAL SHOCK برای ،ps3چه جوری فعال میشه

• Like
Reactions: mobile1199

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام سنسور حرکتی تو دسته ی DUAL SHOCK برای ،ps3چه جوری فعال میشه
تعداد کمی بازی هستن که از این ویژگی استفاده میکنن اون تعداد کم هم بعضیاشون خیلی کمه استفادشون مثلا تو mgs 4 دسته رو بالا پایین کنی رنگ لباسش به حالت عادی برمیگرده و دیگه کاربردی نداره ولی بعضی بازیا خیلی ازش استفاده کردن مثل lair و hawx 1 و 2 و burnout paradise که اغلب باید بری تو اپشن یا ستینگ بازی و فعال کنی این قابلیتو برای این که بفهمی بازیات از این ویژگی استفاده میکنن میتونی اسمشون رو بگی تا بهت بگم یا این که بری پشت کاور بازیا رو ببینی اگر عکس دسته با ارم sixaxis داشت یعنی ساپورت میکنه البته اینم بگم برای فعال کردن این قابلیت باید یه دسته ی ps3 از نوعه اصلیش داشته باشی

• Like
Reactions: mobile1199

pedram_2009

کاربر سایت
Dec 2, 2009
55
دوستان ps3 من پورت hdmi اش خراب شده برای همین از کابل کامپوننت استفاده می کنم و تا 1080p را می تونم با این کابل دریافت کنم
فقط مشکلی که هست تصویر یک مقداری شبه (سایه) داره راهی داره این سایه را برطرف کرد ؟

Zaker sam

عضو جدید
Aug 5, 2021
1
سلام من یه هدفون تسکو دارم میخواستم بدونم میشه هدفون رو توری به کنسول ps3 وصل کرد که صدا از تلویزیون پخش نشه و از تو هدفونم پخش بشه هدفونم بلتوث هم دارد

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام من یه هدفون تسکو دارم میخواستم بدونم میشه هدفون رو توری به کنسول ps3 وصل کرد که صدا از تلویزیون پخش نشه و از تو هدفونم پخش بشه هدفونم بلتوث هم دارد
با سلام قربان من خودم هدفون تسکو بلوتوثی داشتم رفتم اموزششو از تو نت برای متصل کردن به ps3 پیدا کردم ولی اخرش وصل شد به کنسول ولی خبری از صدا نبود نمیتونم بگم 100 درصد وصل نمیشه ولی به احتمال زیاد جواب نمیده انگار سونی کاری کرده فقط هدفونای خاصی مثل هدفونای خودش فقط بشه وصل کرد بهش ولی بازم میگم اطلاعاتم 100 درصد نیست شما تو گوگل سرچ کن how connect headphone to ps3 دستور العملش هم به صورت تصویری هم نوشتاری موجوده تست کن ببین کار میکنه یا نه موفق باشید

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
دوستان سلام وعرض ادب دو تا بازی دارم که یکیش تازگیا ارور ۸۰۰۱۰۵۱۴ میده روش هیچ خط و خشی نیست ویکی هم که از یکی از دوستان تو انجمن خریدم حتی یبارم باز نکرد کنسول حالا نمیدونم چیکار کنم ایا باید دوباره ورژن رو به کارخونه تیدیل کنم؟یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟
از ارور عکس بگیر بنداز

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
دوستان سلام.یه سوالی داشتم میخاستم بدونم دمای سی پی یو و ار سی ایکس ودور فن مثلان در بازی گاد او وار اسنشن باید رو چند باشه.ماله من در همین بازی دمای سی پی یو هفتاد و چهار و ار سی ایکس رو شستا شش ودور فن زده پنجاه درصد ایا عادی هست ممنون میشم جواب بدین

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان سلام.یه سوالی داشتم میخاستم بدونم دمای سی پی یو و ار سی ایکس ودور فن مثلان در بازی گاد او وار اسنشن باید رو چند باشه.ماله من در همین بازی دمای سی پی یو هفتاد و چهار و ار سی ایکس رو شستا شش ودور فن زده پنجاه درصد ایا عادی هست ممنون میشم جواب بدین
چه مدلیه کنسول شما fat یا slim

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
slim 120 gig
قربان در حالت ایده ال دمای کارت گرافیک و cpu نباید به 70 الی 80 درجه برسه شما چند ساعت بازی کردی که به این دما رسیده؟ دورفنتون هم خیلی بالاست مطمینید 50 درصده باید صدای هواپیما بده تو این حالت فنه کنسول در کل بگم به غیر از فن که اصلا خوب نیست کارت گرافیک و cpu میشه گفت ایده الن البته به شرطی که بعد از حداقل یک ساعت بازی کردن به این دما رسیده باشن تهش ببرید نشون تعمیر کار بدید شاید خمیرش باید عوض شه و اشغالای برد و فن تمیز شن

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
قربان در حالت ایده ال دمای کارت گرافیک و cpu نباید به 70 الی 80 درجه برسه شما چند ساعت بازی کردی که به این دما رسیده؟ دورفنتون هم خیلی بالاست مطمینید 50 درصده باید صدای هواپیما بده تو این حالت فنه کنسول در کل بگم به غیر از فن که اصلا خوب نیست کارت گرافیک و cpu میشه گفت ایده الن البته به شرطی که بعد از حداقل یک ساعت بازی کردن به این دما رسیده باشن تهش ببرید نشون تعمیر کار بدید شاید خمیرش باید عوض شه و اشغالای برد و فن تمیز شن
استاد نیم ساعت که بازی میکنم دور فن بالا میره ولی دما تا یک ساعت همونه که عرض کردم ولی از صدا فن معلوم بیشتره پنجاه درصد دست درد نکنه که راهنمایی کردی کنسول ماله ده پونزده ساله پیشه دیگه ارزش اینکه تا تعمیرگاه برم نداره سوختم فدای سرمون

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
نمیدونم والا با توجه به حرفات cpu و rsx وضعیتشون خوبه ولی فن نه بعد اخه اگر فنت با 50 درصد هم در نظر بگیریم کار میکنه دمای cpu و rsx هم خوب نیست چون این همه فن فشار میاره تازه لبه مرزه دماشون یه تعمیر کار رفتن مگه چقدر کار داره تهش دو روزتو بگیره باز بستگی به تصمیم خودت داره راستی شما اصلا از کجا میدونی فنت با 50 درصد داره کار میکنه؟

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
نمیدونم والا با توجه به حرفات cpu و rsx وضعیتشون خوبه ولی فن نه بعد اخه اگر فنت با 50 درصد هم در نظر بگیریم کار میکنه دمای cpu و rsx هم خوب نیست چون این همه فن فشار میاره تازه لبه مرزه دماشون یه تعمیر کار رفتن مگه چقدر کار داره تهش دو روزتو بگیره باز بستگی به تصمیم خودت داره راستی شما اصلا از کجا میدونی فنت با 50 درصد داره کار میکنه؟
select+start+home که داخل بازی با هم فشار میدم نشون میده باشه حالا میدم یکی برام خمیر سلیکونشا عوض کنه دست درد نکنه از راهنماییات

• Like
Reactions: Aperture

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
12
نام
اریا
سلام من ps3 نمیدونم مشکلش چیه روشنش میکنم اروره چشمک قرمز میده بعد باتری هم نداره بعدشم 2 از فیوزاهای nec gpu هم نیست هر چقدر سشورار هم کشیدم بازم همین مشکل بود لطفا جواب بدین

سلام دوستام منps3 گرفتم مدل fat هارد ۵۰۰
مدلCECHLO4
در کل موقع بازی دور اخر فن کار میکنه بعد اینکه از بازی خارج شدی به دور دو میفته لازمه خمیر عوض کنم یا طبیعیه
و یه سوال دیگه باav تصویر دارم ولی وقتی hdmiوصل میکنم صفحه فقط سیاه هس با یه نوار نازک عمودی صورتی سمت چپ در کل صفحه سیاه هس مشکل از کجاس
در مورد صفحه سیاه دکمه پاور رو تا موقعه ایکه صفحه بوت بالا بیاد فشار میدین (البته باید 3 تا بوق بخوره )بعد از منو ورودی مورد نظر رو انتخاب میکنید

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
سلام من ps3 نمیدونم مشکلش چیه روشنش میکنم اروره چشمک قرمز میده بعد باتری هم نداره بعدشم 2 از فیوزاهای nec gpu هم نیست هر چقدر سشورار هم کشیدم بازم همین مشکل بود لطفا جواب بدین
چی گفتی داداش،مشکلت چقد عجیبه،ایسگا گرفتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر