هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
سلام دوستان ۲ تا سوال داشتم
اولی‌:آیا می‌شه بازی‌های رو که خودمون از شاپ سونی گرفتیم پس بدیم من یه بازی ۵۷ پوندی گرفتم اصلا خوشم نیومد
۲:آیا بازی‌های ps3 رو می‌شه روps4 اجرا کرد یا نه?
1- میشه اما در شرایط خاص. باید این رو مطالعه کنید برای شرایط ریفاند.
PlayStation Support
2- خیر. به طور دانلودی نمیتونید اما میتونید استریم کنید از طریق PS Now (توی استور سونی از PS4 میشه PS Now رو دانلود کرد). البته باید سرعت بالای اینترنت داشته باشید و اشتراکش رو بخرید.

• Like
Reactions: Grand master

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
1- میشه اما در شرایط خاص. باید این رو مطالعه کنید برای شرایط ریفاند.
PlayStation Support
2- خیر. به طور دانلودی نمیتونید اما میتونید استریم کنید از طریق PS Now (توی استور سونی از PS4 میشه PS Now رو دانلود کرد). البته باید سرعت بالای اینترنت داشته باشید و اشتراکش رو بخرید.
یعنی الان سی دی خدای جنک 3 رو بخریم برای ps4 حتما باید برنامه دانلود کنیم ؟ مگه آفلاین اجرا نمیشه ؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
....::::فوری::::....
سلام دوستان . من اینترنت مبین نت دارم که از نوع نت تایپ ۲ مدیریت هستش. نمیتونم با کسایی که نت تایپ ۳ دارن بازی فایتینگ کنم . میخواستم ببینم اگه آیپی استاتیک بگیرم نت تایپ من open خواهد شد . سپاس

arminrezaeian

کاربر سایت
Mar 5, 2012
2
سلام و درود
اول ببخشید که شاید این سوال رو تو تاپیک اشتباه می پرسم
من بعد از چند ماه اومدم بازی کنم
ممنون میشم چندتا بازی پیشنهاد بدید(تمایل دارم پلاتشون کنم)

(ضمنا میحط بازی سنتر خیلی مرتب و زیبا تر شده)

Amin190

کاربر سایت
Jun 3, 2018
13
نام
Mamad Amin
سلام دوستان ، من ی سوالی داشتم ، شما هم نمیتونید وارد برنامه spotify بشید ؟ من بیشتر از ی ساله برنامه اسپوتیفی رو دان کردم ولی حتا یه بارم نتونستم واردش بشم ، همش همون اول میزنه ارور ،،، اگه راه حلی سراغ دارید بگید چیکار کنم

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان یه سایت خارجی معرفی کنین دیتا پایه اصلی بازی های پلی 4 داخلش باشه چون تو ایران بعضیارو به خاطر کارگروه حذف کردن ممنون میشم .

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
دوستان یه سایت خارجی معرفی کنین دیتا پایه اصلی بازی های پلی 4 داخلش باشه چون تو ایران بعضیارو به خاطر کارگروه حذف کردن ممنون میشم .
اینجا یه ادمین اسیاتک داریم یه تاپیکی داره بهش پخ بده فک کنم بتونه کمکت کنه ....

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
216
نام
عرفان
میشه Ps4 که جیلبرک شده رو به حالت عادی برگردوند و باهاش آنلاین بازی کرد؟ یا اینکه دیگه فقط به درد آفلاین میخوره؟

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
سلام،کسی میتونه راجع به برنامه psx به من کمک کنه؟من از برنامه استفاده کردم تمام راهنمایی ها رو هم انجام میدم،اما سرعت انتقال پایین به فرض فیفا ۱۹ ۱۴ ساعت طول میکشه!!میشه جواب بدید و بگید برای افزایش سرعت چیکار کنم؟؟ممنون میشم حتما همین امروز هرکسی میتونه راهنمایی کنه

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
سلام،کسی میتونه راجع به برنامه psx به من کمک کنه؟من از برنامه استفاده کردم تمام راهنمایی ها رو هم انجام میدم،اما سرعت انتقال پایین به فرض فیفا ۱۹ ۱۴ ساعت طول میکشه!!میشه جواب بدید و بگید برای افزایش سرعت چیکار کنم؟؟ممنون میشم حتما همین امروز هرکسی میتونه راهنمایی کنه
با لن میریزی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر