هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام،کسی میتونه راجع به برنامه psx به من کمک کنه؟من از برنامه استفاده کردم تمام راهنمایی ها رو هم انجام میدم،اما سرعت انتقال پایین به فرض فیفا ۱۹ ۱۴ ساعت طول میکشه!!میشه جواب بدید و بگید برای افزایش سرعت چیکار کنم؟؟ممنون میشم حتما همین امروز هرکسی میتونه راهنمایی کنه

بیین برا اینکه سرعتت زیاد شه باید مستقیم وصل کنی ، یعنی PC مستقیم وصل کنی به PS4

وقتی داره دیتا میریزه کابل تلفن پشت مودم رو قطع کن شاید داره از اینترنت استفاده میکنه برا ریختن دیتا

حتما باید آخرین آپدیت بازیو داشتی باشی وقتی میخای بازیو انتقال بدی

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان این هک ps4 که میشه بازیهای جدید رو آفلاین بازی کرد امن هست؟ و اینکه یه پیج اینستا هستش که تضمینی اینکارو میکنه.شدنیه؟
و به عنوان سوال آخر هم بگین که این هک چجوریه فقط آفلاین میشه بازی کرد؟ بعد میشه برشگردوند به حالت اورجینال؟

Amir brt

عضو جدید
Jul 14, 2019
2
سلام خسته نباشید
من چند روزه یک ps4 fat کارکرده خریدم ،ظاهرش خیلی سالمه بدونه هیچ خط و خشی ،پلمپ دستگاه هم باز نشده،فن دستگاه هم خوب کار میکنه و صدای غیر عادی نداره ولی چندتا سوال داشتم:
1-هنگامی که وارد بازی god of war میشم یهو دور فن زیاد میشه و صدای فن بلند میشه خواستم ببینم این عادیه؟؟یا مشکلی هست؟؟
2-یه بار بعد از چند ساعت بازی کردن last of us یهو بازی هنگ کرد و تکون نخورد ولی ps4 هنگ نکرد و خیلی راحت بازی رو بستم ، این موضوع عادیه یا نه ؟؟؟ و لطفا دلیلش رو بگید.
3-دکمه R2 و مربع کار نمیکنن میشه تعمیرشون کرد؟
4-دسته بازی کامپیوتر رو میشه به ps4 وصل کرد یا دسته ی دیگه رو؟؟
*(کنسول کپی خوره و اصلا خاموش نمیشه تو بازی)*

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
دوستان این هک ps4 که میشه بازیهای جدید رو آفلاین بازی کرد امن هست؟ و اینکه یه پیج اینستا هستش که تضمینی اینکارو میکنه.شدنیه؟
و به عنوان سوال آخر هم بگین که این هک چجوریه فقط آفلاین میشه بازی کرد؟ بعد میشه برشگردوند به حالت اورجینال؟
سلام
اخرین هک همون هست مه روی نسخه ۵٫۰۵ تا ۵٫۰۷ کار میکنه
کاملا افلاینه چون نمیتونید اپدیت کنید فریمور رو پس انلاین هم نمیتونید بزنید
به راحتی به اوریجینال بر میگرده
اینکه اون پیج چقدر مطمئن هست رو نمیدونم باید ببینید قبلا کسی فرستاده کنسول رو براشون
کلا این هک خیلی سادست و خودتونم میتونید انجامش بدید
سلام خسته نباشید
من چند روزه یک ps4 fat کارکرده خریدم ،ظاهرش خیلی سالمه بدونه هیچ خط و خشی ،پلمپ دستگاه هم باز نشده،فن دستگاه هم خوب کار میکنه و صدای غیر عادی نداره ولی چندتا سوال داشتم:
1-هنگامی که وارد بازی god of war میشم یهو دور فن زیاد میشه و صدای فن بلند میشه خواستم ببینم این عادیه؟؟یا مشکلی هست؟؟
2-یه بار بعد از چند ساعت بازی کردن last of us یهو بازی هنگ کرد و تکون نخورد ولی ps4 هنگ نکرد و خیلی راحت بازی رو بستم ، این موضوع عادیه یا نه ؟؟؟ و لطفا دلیلش رو بگید.
3-دکمه R2 و مربع کار نمیکنن میشه تعمیرشون کرد؟
4-دسته بازی کامپیوتر رو میشه به ps4 وصل کرد یا دسته ی دیگه رو؟؟
*(کنسول کپی خوره و اصلا خاموش نمیشه تو بازی)*
برای بازی گاد عادیه(چون ماکزیم توان کنسول رو به کار میگیره)
ممکنه دیسکتون کثیف بوده باشه یا شاید هارد دچار بد سکتور شده باشه(دقیق نمیشه گفت) و اگر بازهم تکرار شد میتونید یه بازسازی دیتابیس کنید(فک کنم اطلاعات و بازیها و سیو هاتون پاک میشد، دقیق مطمئن نیستم باید چک کنم)
دکمه ها هم اگه فلت زیرشون خراب نباشه راحت درست میشن و اگر فلت مشکل داشته باشه باید کامل تعویض بشه
من خودم تست نکردم ولی مثل اینکه دسته تسکو بهش وصل میشه

• Like
Reactions: johhny and Amir brt

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
با سلام خدمت اساتید محترم سایت
آقا من جدیدا یه ps4 pro خریدم. هنوز شک دارم برای خرید بازی فعلا یه Uncharted 4 خریدم دسته دوم 70 تومن.
اما بازی های جدیدو میخوام بازی کنم که قیمت بازی هاش زیاد هست.
با این اوصاف و خوندن مطالبی در مورد اکانت های هکی و ترکیبی و ظرفیتی.
چه راه مطمئنی وجود داره برای بازی کردن که نه هزینه زیاد باشه نه دستگاه بن بشه.
البته آنلاین شدن واسه من مهم نیست. اما مسئله ای که هست شما بر فرض مثال یه بازی ظرفیت 1 میخری دانلود میکنی تموم میشه میره حالا یه بازی دیگه میخوای میخری دوباره باید آنلاین شی!!! این مشکل ایجاد نمیکنه!!!
کلا من در حاله ای از ابهامم. لطف کنید راهنمایی کنید.

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
آقا من جدیدا یه ps4 pro خریدم. هنوز شک دارم برای خرید بازی فعلا یه Uncharted 4 خریدم دسته دوم 70 تومن.
البته آنلاین شدن واسه من مهم نیست. اما مسئله ای که هست شما بر فرض مثال یه بازی ظرفیت 1 میخری دانلود میکنی تموم میشه میره حالا یه بازی دیگه میخوای میخری دوباره باید آنلاین شی!!! این مشکل ایجاد نمیکنه!!!
دوتا راه برای ارزان در آمدن بازی هست اول بازی دسته دوم بگیری بازی که کردی بفروشی هم تو جاهایی مثل دیوار میشه خرید هم مغازه هایی هم هستن کارشون اینه که این راحت تر هم هست خودشون بیست سی تومن کم میکنن ازت بر می‌دارند. را دوم اکانت هکی که بن شدن در کار نیست یکدونه بازی که نمیریزی یه اکانت که بخری چندتا بازی داخلش هست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
اگه ورژن دستگاهت 5.05 یا پایین تره هکش هم می تونی بکنی ولی بازی های نیمه 2018 به بعد هنوز اجرا نمیشن

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
من نمیخوام دستگاهو بدم بروبچ توپ خونه یا هرجایی میخوام خودم اینکارو انجام بدم. بعد الان سایت هایی هست ظرفیت رو مشخص میکنی اکانت میفروشه مثلا فقط gow در میاد 60 تومن. مثلا ظرفیت 1 اینو من میخرم بعد دیگه وارد اون اکانت نمیشم. بعد میخوام یه بازی دیگه بخرم خب مصلما اکانت فرق میکنه میخوام بدونم قفل شدن بازی منوط به آنلاین شدن دوباره با همون اکانته یا نه کلا آنلاین شدن؟

الان اطمینانی هست که من بازی ظرفیت 1 نصب کنم فقط موجب بشه بازی قفل بشه نه اینکه سیستم بن بشه.
بعد فکر کنید من یه اکانت گرفتم که مثلا gow توش هست. وارد اکانت میشم بازی رو دانلود میکنم. بعد میخوام بازی جدید بگیرم اکانت جدید بهم میده با اکانت آنلاین میشم از اونجایی که این اکانت با اکانت قبلی فرق داره آیا باعث میشه بازی قبلی قفل بشه؟
الان سایت ها اکانت هایی که میفروشن مثلا ظرفیت 1 gow پنجاه تومنه. کدوم بهتره ؟ اکانت ترکیبی یا ظرفیتی ؟

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
با سلام خدمت دوستان و اساتید
میخواستم نحوه انتقال دیتا از طریق PSX رو بصورت کاملا افلاین رو برام توضیح بدین اگه کسی میدونه. تاکید میکنم کاملا افلاین چون من الان میخوام نصب کنم برا لحظه اول که که دیتا رو بخوام منتقل کنم اگه اینترنت نباشه انتقال صورت نمیگیره به محض اتصال اینترنت انتقال صورت میگیره و بعد از شروع انتقال میتونم اینترنت رو قطع کنم. اگه راهی داره که کاملا آفلاین این کار رو بدم ممنون میشم توضیح بدین.

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام . چندتا سوال ابتدایی دارم اگه جواب بدید ممنون میشم
وقتی اکانت ps4 میسازی , تمام سیو های بازی هات داخلش ذخیره میشه ؟ اگه بازی ای رو پاک کنی و بعدها دوباره نصب کنی سیوهات هستن دیگه ؟ یا مثلا تو یه دستگاه دیگه شروع به بازی کنی وقتی وارد اکانتت بشی همه سیوها هستن ؟
سوال دیگه اینکه میشه تو یک دستگاه دوتا اکانت مجزا داشت ؟ یعنی تروفی های مجزا سیوهای مجزا و کلا همه چی از جدا ؟

amirgooneh

عضو جدید
Jul 13, 2019
1
سلام وقتتون بخیر
دوستان من تازه یه ps4 اسلیم خریدم
زیاد سر در نمیارم از اکانت پلاس و بازیها و ظرفیتاش :-??~X(
یه چرخی زدم تو گوگل و خوندم
از طرفی پول ندارم که خیلی هزینه کنم
میخوام یه اکانت هکی بگیرم اکتیوش کنم بازیاش و دانلود کنم بعد دی اکتیوش کنم و بشم ظرفیت 3 اون اکانت و فقط آنلاین بشه بازی کرد آیا امکانش هست؟
اگر کسی هست جامع و کامل راهنماییم کنه ممنون میشم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر