هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Amin190

کاربر سایت
Jun 3, 2018
13
نام
Mamad Amin
سلام دوستان ، من ی سوالی داشتم ، شما هم نمیتونید وارد برنامه spotify بشید ؟ من بیشتر از ی ساله برنامه اسپوتیفی رو دان کردم ولی حتا یه بارم نتونستم واردش بشم ، همش همون اول میزنه ارور ،،، اگه راه حلی سراغ دارید بگید چیکار کنم

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
61
دوستان یه سایت خارجی معرفی کنین دیتا پایه اصلی بازی های پلی 4 داخلش باشه چون تو ایران بعضیارو به خاطر کارگروه حذف کردن ممنون میشم .

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,080
دوستان یه سایت خارجی معرفی کنین دیتا پایه اصلی بازی های پلی 4 داخلش باشه چون تو ایران بعضیارو به خاطر کارگروه حذف کردن ممنون میشم .
اینجا یه ادمین اسیاتک داریم یه تاپیکی داره بهش پخ بده فک کنم بتونه کمکت کنه ....

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
197
نام
عرفان
میشه Ps4 که جیلبرک شده رو به حالت عادی برگردوند و باهاش آنلاین بازی کرد؟ یا اینکه دیگه فقط به درد آفلاین میخوره؟

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
سلام،کسی میتونه راجع به برنامه psx به من کمک کنه؟من از برنامه استفاده کردم تمام راهنمایی ها رو هم انجام میدم،اما سرعت انتقال پایین به فرض فیفا ۱۹ ۱۴ ساعت طول میکشه!!میشه جواب بدید و بگید برای افزایش سرعت چیکار کنم؟؟ممنون میشم حتما همین امروز هرکسی میتونه راهنمایی کنه

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
سلام،کسی میتونه راجع به برنامه psx به من کمک کنه؟من از برنامه استفاده کردم تمام راهنمایی ها رو هم انجام میدم،اما سرعت انتقال پایین به فرض فیفا ۱۹ ۱۴ ساعت طول میکشه!!میشه جواب بدید و بگید برای افزایش سرعت چیکار کنم؟؟ممنون میشم حتما همین امروز هرکسی میتونه راهنمایی کنه
با لن میریزی؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,203
نام
AliDEvil

بیین برا اینکه سرعتت زیاد شه باید مستقیم وصل کنی ، یعنی PC مستقیم وصل کنی به PS4

وقتی داره دیتا میریزه کابل تلفن پشت مودم رو قطع کن شاید داره از اینترنت استفاده میکنه برا ریختن دیتا

حتما باید آخرین آپدیت بازیو داشتی باشی وقتی میخای بازیو انتقال بدی

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
487
دوستان این هک ps4 که میشه بازیهای جدید رو آفلاین بازی کرد امن هست؟ و اینکه یه پیج اینستا هستش که تضمینی اینکارو میکنه.شدنیه؟
و به عنوان سوال آخر هم بگین که این هک چجوریه فقط آفلاین میشه بازی کرد؟ بعد میشه برشگردوند به حالت اورجینال؟

Amir brt

عضو جدید
Jul 14, 2019
2
سلام خسته نباشید
من چند روزه یک ps4 fat کارکرده خریدم ،ظاهرش خیلی سالمه بدونه هیچ خط و خشی ،پلمپ دستگاه هم باز نشده،فن دستگاه هم خوب کار میکنه و صدای غیر عادی نداره ولی چندتا سوال داشتم:
1-هنگامی که وارد بازی god of war میشم یهو دور فن زیاد میشه و صدای فن بلند میشه خواستم ببینم این عادیه؟؟یا مشکلی هست؟؟
2-یه بار بعد از چند ساعت بازی کردن last of us یهو بازی هنگ کرد و تکون نخورد ولی ps4 هنگ نکرد و خیلی راحت بازی رو بستم ، این موضوع عادیه یا نه ؟؟؟ و لطفا دلیلش رو بگید.
3-دکمه R2 و مربع کار نمیکنن میشه تعمیرشون کرد؟
4-دسته بازی کامپیوتر رو میشه به ps4 وصل کرد یا دسته ی دیگه رو؟؟
*(کنسول کپی خوره و اصلا خاموش نمیشه تو بازی)*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر