هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
باید فرمویر 5.05 یا پایینتر باشه. بله فرق داره
الان کپی خور شده که هکی یا اکنتی نیس ؟
فرقشون ؟
یه دوستی دارم فیفا 18 ریخته میکه میزنم روی آیکون بازی و اجرا میشه . الان این چی میشه ؟
خدای جنگ 3و 4 میشه بصورت کپی ریخت ؟ یا اکنتی و هکیه ؟

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام دوستان من میخوام انلاین بازی کنم میخواستم پلاس یکساله بگیرم که بین 700 تومن تا 900 تومن هست
حالا سوالم اینه که این اکانت پلاس قانونی 14 روزه چیه همه دارن میخرن ؟ میدونم به شکل یک اکانته که میتونم پرایمری کنم و با اکانت خودم انلاین بازی کنم
میخوام بدونم مشکلی از بابت بن شدن ایجاد نمیکنه ؟
و اینکه بازی های رایگان فقط روی همون اکانت 14 روزه استفاده میشه ؟
در کل حساب کردم برای یکسال اینطوری خیلی خیلی کمتر هزینه باید کرد به جای خرید پلاس 1 ساله
ممنون میشم راهنمایی کنید چه بدی داره این اکانت 14 روزه
سلام
اول اینکه پلاس ۱۴ روزه رایگان هست و مبلغی بابتش گرفته نمیشه از طرف سونی!
دوم اینکه فک نکنم بدون اضافه کردن اطلاعات کارت اعتباری بتونید فعالش کنید(خودم تست نکردم)
من ندیدم کسیو به خاطر استفاده از پلاس ۱۴ روزه بن کنن!
در انتها هم متاسفم که یه مشت اشغال از امکان رایگانی که سونی در اختیار ملت میذاره سوء استفاده میکنن تا ملتو بچاپن!
نمونش:
111710

پ.ن: همین الانشم شما میتونید خیلی راحت از سرویس های داخلی که بهتون حساب معتبر میدن برای خرید پلاس استفاده کنید.

• Like
Reactions: reza3533

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام
اول اینکه پلاس ۱۴ روزه رایگان هست و مبلغی بابتش گرفته نمیشه از طرف سونی!
دوم اینکه فک نکنم بدون اضافه کردن اطلاعات کارت اعتباری بتونید فعالش کنید(خودم تست نکردم)
من ندیدم کسیو به خاطر استفاده از پلاس ۱۴ روزه بن کنن!
در انتها هم متاسفم که یه مشت اشغال از امکان رایگانی که سونی در اختیار ملت میذاره سوء استفاده میکنن تا ملتو بچاپن!
نمونش:
View attachment 111710

پ.ن: همین الانشم شما میتونید خیلی راحت از سرویس های داخلی که بهتون حساب معتبر میدن برای خرید پلاس استفاده کنید.
خیلی ممنون جالب بود که الان من با اکانت paypal خودم تونستم بسازم و share کنم روی ps4 خودم تا اکانت اصلیم از پلاس 14 روزه استفاده کنه
اینطوری میشه هی اکانت psn ساخت با paypal و بی نهایت پلاس داشت
تنها مشکل اینه که 14 روز فرصت استفاده از بازی رایگان اون ماه رو داری
چون بعد 14 روز دوباره اکانت جدید باید بزنی و سیو و اینا ریست میشه واسه بازی رایگان پلاس

• Like

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سلام من یادمه خودم بدون اطلاعات کارت اعتباری پلاس 14 روزه رو فعال کردم ... و این عکس چتی که گذاشتین که گفته به حساب معتبر نیازه دروغ میگه..

• Like
Reactions: MojArch

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام من یادمه خودم بدون اطلاعات کارت اعتباری پلاس 14 روزه رو فعال کردم ... و این عکس چتی که گذاشتین که گفته به حساب معتبر نیازه دروغ میگه..
دیگه بهتر!
منم گفتم چون خودم این پلاس ۱۴ روزه رو تست نکردم اطلاع دقیق ندارم(چون خودم پلاس سالیانه میگیرم و پرداخت رو هم به کمک زرین پال انجام میدم)

• Like

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
درود دوستان الان این هکیه ؟ میشه تو بازی اکنتی ظرفیتی هم ریخت ؟
خیر کنسولتون هک یا جیلبریک نمیشه (برای نسخه ۵٫۰۵ تا ۵٫۰۷ امکانش هست)
شما میتونید دیسک خریداری کنید یا بازیهای ظرفیتی تهیه کنید

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
درود . دوستان خدای جنگ 3 و4 اکنت قانونی ظرفیتی دارن ؟فقط برای بازی آفلاین میخام و به هیچ عنوان آنلاین نمیخام و نخواهم شد. کدومش بصرفه تره بلوری یا اکنت قانونی ؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود . دوستان خدای جنگ 3 و4 اکنت قانونی ظرفیتی دارن ؟فقط برای بازی آفلاین میخام و به هیچ عنوان آنلاین نمیخام و نخواهم شد. کدومش بصرفه تره بلوری یا اکنت قانونی ؟

جای سوالتون اینجا نیست ولی به هر حال:
GOW اصلا مولتی پلیر نداره که بخوای آنلاین بشی.
GOW 3 که 60 تا 70 تومن دیسکشه قیمت بلوری خام و اصلا و ابدا صرف نمیکنه بخوای دردسر اشتراکی و ظرفیتی خریدن رو بکشی و GOW هم میشه دیسکشو با قیمت معقول خرید و بازی کرد خواستی کلکسیون نگه دار نخواستی بعدا بفروش توی فاز ظرفیتی و هکی و اینا نرو من رفتم تهش یا بن هستش یا استرس و اعصاب خردی کوفت آدم میشه یه دست بازی کردن فیزیکی بخر و بفروش حالشو ببر.

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
جای سوالتون اینجا نیست ولی به هر حال:
GOW اصلا مولتی پلیر نداره که بخوای آنلاین بشی.
GOW 3 که 60 تا 70 تومن دیسکشه قیمت بلوری خام و اصلا و ابدا صرف نمیکنه بخوای دردسر اشتراکی و ظرفیتی خریدن رو بکشی و GOW هم میشه دیسکشو با قیمت معقول خرید و بازی کرد خواستی کلکسیون نگه دار نخواستی بعدا بفروش توی فاز ظرفیتی و هکی و اینا نرو من رفتم تهش یا بن هستش یا استرس و اعصاب خردی کوفت آدم میشه یه دست بازی کردن فیزیکی بخر و بفروش حالشو ببر.
کپی خور هم میشه راحتر بود درسته ؟
چرا ظرفیتی خوب نیس ؟ حتی اگر برای فقط آفلاین میخام ....

lamirhoseinl

کاربر سایت
Jul 11, 2019
13
سللم.من سال قبل کنسول رو فروختم!الان حوصله م سر رفته و میخوام دوباره بخرم
بنظرتون الان خریدنش اشتباهه؟تا یه سال حداقل کامل ساپورت میشه یا مثل نسل قبل بیخیالش میشن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر