هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
سلام
دوستان میخواستم بدونم چرا متای پلتفرم های مختلف با هم در یک بازی مشترک فرق میکنه ؟
مثلا من دیدم در سایت metacritic متای بازی watch dogs برای ps4 یه چیز شده و برای xone و pc هم یه چیز دیگه
چرا این متا ها در پلتفرم های مختلف فرق میکنند با اینکه بازی مشترکه ؟

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
بله باید یکی باشه !!!
برای اینکه بتونین از DLC یه بازی استفاده کنین حتماً باید ریجن اکانتی که DLC داره با ریجن بازی یکی باشه, پس سعی کنین بازی که خریداری میکنین با ریجن اکانتتون یکی باشه
مطمئنی؟! O.o چندین بار شنیدم که یه سریا گفتن با اینه ریجن اکانتشون با DLC یکی نیست ولی دارن دانلودش میکنن! خوب شد خودمم فهمیدم! :|
سلام
دوستان میخواستم بدونم چرا متای پلتفرم های مختلف با هم در یک بازی مشترک فرق میکنه ؟
مثلا من دیدم در سایت metacritic متای بازی watch dogs برای ps4 یه چیز شده و برای xone و pc هم یه چیز دیگه
چرا این متا ها در پلتفرم های مختلف فرق میکنند با اینکه بازی مشترکه ؟
به خاطر کیفیت بازی روو پلتفرم های مختلف هست که متاشون با هم فرق داره. به طور مثال بازی روو PS4 بازدهی بهتری داره و بهتر رندر میشه، خب طبیعتا متاش بالاتره و برعکس میبینی مثلا روو کنسول XOne باگ داره که خب متاش میاد پایین.

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
مطمئنی؟! O.o چندین بار شنیدم که یه سریا گفتن با اینه ریجن اکانتشون با DLC یکی نیست ولی دارن دانلودش میکنن! خوب شد خودمم فهمیدم! :|

به خاطر کیفیت بازی روو پلتفرم های مختلف هست که متاشون با هم فرق داره. به طور مثال بازی روو PS4 بازدهی بهتری داره و بهتر رندر میشه، خب طبیعتا متاش بالاتره و برعکس میبینی مثلا روو کنسول XOne باگ داره که خب متاش میاد پایین.

به حاطر باگه که متاها در پلتفرم های مختلف فرق میکنه؟ یا به خاطر رندر شدن بهتر و چیزای دیگس ؟

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
به حاطر باگه که متاها در پلتفرم های مختلف فرق میکنه؟ یا به خاطر رندر شدن بهتر و چیزای دیگس ؟
همهشون تاثیر دارن.

در کل بازی روو کنسولی که بهتر اجرا بشه متاش بالاتره و روو کنسولی که ضعیف اجرا بشه متاش پایین تر.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آقا این مشکل Sign Inـه ما حل نشده. راه حل دیگه‌ای ندارید دوستان؟

علت اصلی تفاوت نمره، تعداد نقدهای ثبت شده هست. در 99% مواقع، نمره‌ای که سایتا و مجلات به یک بازی می‌دن برای هر دو کنسول یکسانه.
خیلی خیلی کم پیش میاد که به خاطر باگ و کیفیت کمتر، نمرات یه کنسول کمتر شه.

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام اساتید.
من خیلی پیگیر مشکلات PS4 نبودم، فقط شنیده بودم یه سری مشکلات تو یه سری ریجن ها بود.
حالا من میخوام کنسول بگیرم، چه ریجنی بگیرم؟

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
سلام اساتید.
من خیلی پیگیر مشکلات PS4 نبودم، فقط شنیده بودم یه سری مشکلات تو یه سری ریجن ها بود.
سلام؛

ریجن ها کوچکترین فرقی با هم ندارن اما چون عمده ی مشکلات مربوط به ریجن 1 ها بوده؛ پیشنهاد میشه ریجن 2 بگیرید. البته یه سریا حساس نیستن و ریجن 1 میگیرن و مشکلی هم نداره اما ترجیحا ریجن 2 بگیرید. حتما هم تاریخ ساخت کنسول 2014 باشه.

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
سلام اساتید.

در ریجن 1 ساخت 2013 دارای خرابی بوده ولی اگه میخوای بگیری سری ساخت 2014 بگیر

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
دوستان یه سوال شنیدم میگن کد نک که ریجن 2 اروپای باید رو اکانت ریجن 2 زده بشه وگرنه نمیشه حالا من میگم میشه اکانت ریجن دو بسازی بعد کد بزنی بازی رو دانلود کنی بعد با اکانت ریجن یک نک بازی کنی به طوری که اکانت اصلی دستگاه ریجن یک باشه ؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
دوستان یه سوال شنیدم میگن کد نک که ریجن 2 اروپای باید رو اکانت ریجن 2 زده بشه وگرنه نمیشه حالا من میگم میشه اکانت ریجن دو بسازی بعد کد بزنی بازی رو دانلود کنی بعد با اکانت ریجن یک نک بازی کنی به طوری که اکانت اصلی دستگاه ریجن یک باشه ؟
بله میشه . مشکلی نیست

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دوستان من اگه بخام بازی رایگان از پلی استیشن استور دان کنم باید اشتراک پلاس داشته باشم؟
برخی بازی ها اختصاصی برای پلاس مجانی میشن.اونا رو باید پلاس داشت ولی برخی کلن Free To Play هستن و نیاز به پلاس هم نداری....

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من میخوام یکی بخرم.این پلاس برای بازی انلاین برای همه بازی ها اجباریه؟مثلا اگه یک بازی مجانی انلاین بگیری(از این free2play ها مولتی پلیر انلاین) بازم پلاس میخواد بازی کردنش؟
بعد اگه بازی همراهش نگیرم چیزی هستش بشه مجانی باشه گرفت بازی کرد تا پول بقیه اقلامش جور بشه؟
پلاس ماهی چند تومن میوفته برای ما؟
بعد این بازی هایی که برای پلاس مجانی میشه به ریجن هم ربطی داره؟یعنی مثلا فلان بازی مجانی میگن شده برای اکانت امریکاس یا کلا جهانیه؟
من یکی اکلانت قبلا روی ps3 ساختم ولی یادم نیست کشور را کجا گذاشته بودم.از کجا میشه این را بفهمم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر