دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
e90f10ffe10798b254a9ae6e482fe846ced4e8ae_full.jpg

نسخه بازنگری شده B4Y Life که برای دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت ها از PC به PS4 به کار می ره

سونی در PS4 سیستمی برای جلوگیری از انتقال فایل های PKG بازی توسط منابعی غیر از سرور های سونی سیستمی تعبیه کرده است که بعد از انتقال بازی به دستگاه با پیغامی که مانع اجرای بازی می شود مواجه می شوید در صورتی که بازی به طور کامل انتقال یافته ، نسخه جدید B4Y Life که با نام B4Y Life:P عرضه می شود از این محدودیت عبور کرده و به شما اجازه دانلود بازی ها بر روی PC و سپس انتقال آن ها به PS4 را می دهد

نسخه V1.0b با مدتی کم بعد از عرضه فرم ویر 1.70منتشر می شود

ویدئو:

[video=aparat;RLO6F]http://www.aparat.com/v/RLO6F[/video]

نسخه 0.99 Alpha منتشر شد

لینک دانلود:

نیازمندی ها:
Java Runtime Environment 7
Microsoft .Net Framework 2.0 or Higher

نکته:
برای اتصال PS4 به برنامه باید در تنظیمات Network حالت Custom را انتخاب کرده و DNS را در حالت Manual با اعداد 8.8.8.8 و 4.2.2.4 قرار دهید، همچنین تنظیمات pr0xy را باید همانند نسخه قبلی برابر مشخصات وارد شده درون برنامه وارد کنید
برای سرعت بیشتر PS4 را با کابل منتصل کنید

هرچی فایروال و آنتی ویروس و ... دارید غیر فعال کنید ، حتی فایروال خود ویندوز رو ، این برنامه ها کلا جلوی pr0xy server ها رو می گیرن
برنامه رو حتما روش کلیک راست کنید و run as administrator کنید

با تشکر از SMM9 و ƝIƝɈѦ برای مشارکت در تست بتا

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
نحوه انتقال لینک از کنسول به کامپیوتر چطوره؟ مثل پلی۳ هست؟ و وقتی که بازی رو با PC دانلود کردیم برای انتقال به پلی۴ چکار باید کرد؟ کلا یه توضیح هرچند مختصر درمورد شیوه کار بدی ممنون میشم.
در آخر هم واقعا ممنون بابت این برنامه کاربردی واقعا پلی۳ ام بدون این برنامه بلااستفاده میشه:d

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
نحوه انتقال لینک از کنسول به کامپیوتر چطوره؟ مثل پلی۳ هست؟ و وقتی که بازی رو با PC دانلود کردیم برای انتقال به پلی۴ چکار باید کرد؟ کلا یه توضیح هرچند مختصر درمورد شیوه کار بدی ممنون میشم.
در آخر هم واقعا ممنون بابت این برنامه کاربردی واقعا پلی۳ ام بدون این برنامه بلااستفاده میشه:d

کلیتش همونه مثل نسخه ps3 هست در جزییات یک سری تفاوت ها داره که هنوز UI اش کامل نشده توضیح بدم ، در کل بیشتر پشت پرده کار تغییر کرده و در ظاهر کاربر تفاوت عمده ای رو متوجه نمی شه

به چند عدد بتا تستر نیازمندیم

Last edited by a moderator:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
با تشکر از همکاری

ملت من از شما می پرسم اگه این برنامه ریلیز شه من سود می کنم یا شما؟ آیا قرونی توی جیب من می ره یا کار شما توی دانلود راحت تر می شه؟
الان من خودم مدتی هست روی این موضوع دارم بررسی می کنم تا روشش رو پیدا کردم ،صد البته روشی که ایمن باشه وگرنه در ابتدا به روش غیر ایمنی رسیده بودم ، واسه لذت و علاقه خودم هم دنبال این کارام و بس، حالا اگه برنامه ای می نویسم و می زارم برای شماست که شما هم با این اوضاع افتضاح اینترنت ایران از کنسولشون بتونن لذت ببرین ،خودم که کارم دانلود بکشه بلدم چی کار کنم از pc فایل انتقال بدم رو ps4 ، منتی هم نیست و کلا scene اصولش بر مبنای Free For All اه اما سر نسخه قبلی هم همین داستان بتا تستر رو داشتیم

اگر شخصی اهل خرید دیجیتال و پلاس هست و بازی دانلودی داره ، در تست بتا همکاری کنه سودش به همگی می رسه ، می تونم Open Beta بزارم اما در نهایت به ضرر خود شما می شه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
با تشکر از همکاری

ملت من از شما می پرسم اگه این برنامه ریلیز شه من سود می کنم یا شما؟ آیا قرونی توی جیب من می ره یا کار شما توی دانلود راحت تر می شه؟
الان من خودم مدتی هست روی این موضوع دارم بررسی می کنم تا روشش رو پیدا کردم ،صد البته روشی که ایمن باشه وگرنه در ابتدا به روش غیر ایمنی رسیده بودم ، واسه لذت و علاقه خودم هم دنبال این کارام و بس، حالا اگه برنامه ای می نویسم و می زارم برای شماست که شما هم با این اوضاع افتضاح اینترنت ایران از کنسولشون بتونن لذت ببرین ،خودم که کارم دانلود بکشه بلدم چی کار کنم از pc فایل انتقال بدم رو ps4 ، منتی هم نیست و کلا scene اصولش بر مبنای Free For All اه اما سر نسخه قبلی هم همین داستان بتا تستر رو داشتیم

اگر شخصی اهل خرید دیجیتال و پلاس هست و بازی دانلودی داره ، در تست بتا همکاری کنه سودش به همگی می رسه ، می تونم Open Beta بزارم اما در نهایت به ضرر خود شما می شه
من رو 4 دیجیتالی خریدی نکردم ا ما پلاس هستم. اگر نیاز به همکاری بود بگو

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
خدا خیرت بده ، این برنامه نعمتیه برا ما !

دعا به جون تک آفلاین بکن

سلام و. ممنون از کارت. ولی یه سوال. انتقال آپدیت ها به این روش خطر بن نداره؟ (فقط آپدیت ها)

تا به امروز کسی برای این کار بن نشده ، آپدیت ها رو در حال حاضر با نسخه قبلی هم می شه انتقال داد

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ارش جان من هم ‍پلاس هستم هم بازی دانلود میکنم ، اگر خواستی برای بتا تستر من هم هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر