نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
مصطفی جونم بیا.اینم یه عکس از محیط بسته که کف کنی:d:d
94046353877991021534.jpg

سکته نزنی:d
36343311670118092966.jpg
48969535028501414517.jpg
این عکسها خوبن ولی اینقدر هم شاهکار نیستن باور کن !

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
kayne

عکس واسه من تحویل نده که بیا تئوری حرف بزن OK ؟! باز اومدی نکات برجسته همه بازی ها را جمع کردی یکی یکی داری با RAGE مقایسه میکنی ؟! اون طرز فکر غلطت را بنداز بیرون !
هر بازی اگه تونست اون مدلینک و پلیگان را تو اون محیط بزرگ داشته باشه بیا باهم بحث کنیم نه اینکه برام یه بازی نام ببری سرجمع تو محیط دوتا افتابه و بشقه داشته باشه بعد بازی ساز بیاد همه پلیگان ها را روی شخصیت ها و اون دوتا افتابه و بشقه پیاده کنه بعدش بگی به به و چه چه ! یا مثلا یه محیط کاملا خطی را برام نشون بدی که که جزئیات بالا تو خرابه هاش به کار برده شده باشه ! وقتی چیزی را بلد نیستی بیا یاد بگیر اشکالی نداره !

فرخ کلا دیدگاه هم در مودت عوض شد خوش باشی .

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
Rage با توجه به 60 فریم بودنش گرافیک خوبی داره ولی به هیچ وجه بهترین نیست ولی جز بهترینهاست
Rage از لحاظ افکت و تکنیک های گرافیکی در مقابل Crysis 2, GeOW2, U3 حرفی برای گفتن نداره.
Dynamic Lighting/Shadowing
Object-based motion Blur
God rays/Volumetric Lighting
اینها افکتهایی هست که Rage فاقد ایناست در صورتی که در Crysis 2, GeOW2, U3 ازشون استفاده شده.
پس 60 فریم بودن بازی دلیل برتری این بازی نمیتونه باشه. ولی مطمئنا DOOM 4 بدلیل 30فریم بودن میتونه فک بر انداز باشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Dynamic Lighting/Shadowing
Object-based motion Blur

rage پس God rays/Volumetric Lighting نداره ؟! عجب ؟!
Dynamic Lighting/Shadowing نداره ؟! الان برم مدرک بیارم که گفته داینامیک لایتینگ داره ؟! یا تیکه از ویدئو را برات کات کنم ؟

پس بازی هایی که نام بردی Crysis 2, GeOW2, U3 اینا را اضافه کن که فاقدش هستند .

large environment
60fps
Mega Texturing
البته اینم اضافه کنم در قیاس با c2 که خدای افکته !
rage تو بازیش Screen Tearing نداره . خدای باگ نیست ! کمبود رزولیشن نداره ! خدای افت فریم نیست ! خدای تاخیر لودینگ Object محیط نیست مشکل AA نداره و.........
که همگی مشکلات بزرگه تکنیکی هستند !
پس rage فاقد این چیزها هم هست البته از نوع مثبتش !

من امروز اینجا هستم تا گردن مخالفین rage را بزنم :D

فرخ کلا دیدگاه هم در مودت عوض شد خوش باشی .

دیدگاه من همیشه به فنهای عزیز پلتفرمهای خاص عوض میشه ! الان دیدی طرفه گیرز 3 را نگرفتم ناراحت شدی ؟ آخه !
شما بجای اینکه واقعیت را ببینن حرفه هر مرجعی را رد کرده و فقط حرف خود را به کرسی مینشونی !

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
Rage با توجه به 60 فریم بودنش گرافیک خوبی داره ولی به هیچ وجه بهترین نیست ولی جز بهترینهاست
Rage از لحاظ افکت و تکنیک های گرافیکی در مقابل Crysis 2, GeOW2, U3 حرفی برای گفتن نداره.
[B]Dynamic Lighting/Shadowing
Object-based motion Blur

[/B]اینها افکتهایی هست که Rage فاقد ایناست در صورتی که در Crysis 2, GeOW2, U3 ازشون استفاده شده.
پس 60 فریم بودن بازی دلیل برتری این بازی نمیتونه باشه. ولی مطمئنا DOOM 4 بدلیل 30فریم بودن میتونه فک بر انداز باشه.

كي گفته نداره؟منظورم اينه كه از كجا فهميدين؟منبع دارن واسه حرفتون؟

يا از روي اين كه ساير سازنده ها رو اين افكت ها مانور دادن اين حرف رو ميزنين؟

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,836
بابا تورو خدا رو مدرک حرف بزنین چیزی رو که مطمئن نیستین نگین.
من تو پست صفحه ی قبلمم گفتم سایت gamersyde اگه اشتباه نکنم با دموی که تو E3 مورد بررسی قرار داده خودش گفته dynamic lighting بازی فوق العادست طوری که گرمای حاصل از خورشید رو خیلی باور پذیر میتونین حس کنید .
بعد جالبه این همه ایراد از بازی میگیرین ولی draw to distance شاهکار بازی رو نمیبینین.
تازه حین رانندگی بازی حالت motion blur هم داره.
حالا mega texture و 60 فریم بودنشم به کنار. من دیگه نمیدونم چی قانعتون میکنه بازی با این جزئیات و این سطح گرافیکی رو 60 فزیم فوق العدست. بخدا این بازی رو 30 فریم هم کلی از بازی هارو راحت میپیچونه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا من چند صفحه رو نخوندم ولی :
من الان دارم گیرز 2 رو بازی میکنم افکت آب بقدری خفنه که کرایسیس در برابرش باید گریه کنه!
جایی که تو معده هیولا هستیم یا روی قایق چوبی یا باید از آبهای زیرزمین رد بشیم انقدر واقعیه که نگو!
تازه بازیش 2008ـه! ولی انصافا ته گرافیکه 2ـش!
و صد در صد مطمئنم 3ـش بینظیر میشه!
اما با وجود RAGE و BF3 و UC3 و GOW3 امسال انتخاب اینا وحشتناکه:((

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینجا رو ببینید و بخندید.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33769
اینجا هم gt5 با اختلاف زیاد نسبت به کرایسس 2 اول شد:))ولی آخر خطر دیدیم که کرایسس چجوری همشون رو له کرد و بهترین گرافیک کنسولی شد.و gt5 در نهایت قابل مقایسه با فورتزا 3 بود.لووووووول:d
.
یعنی فورتزا 3 اینجوری بود ؟!!!!!!!! ( نکنه ماشینای نسل قبل GT5 رو با Forza 3 مقایسه کردی که به این نتیجه رسیدی ؟! :d )

Super LOL !
به جای له کردن یه بازی برای بالا بردن بازی مورد علاقه تون راحت تر از اینا هم می تونین بحث کنین !
-----------------
پس بازی هایی که نام بردی Crysis 2, GeOW2, U3 اینا را اضافه کن که فاقدش هستند .

large environment
60fps
Mega Texturing
.
.
.
من امروز اینجا هستم تا گردن مخالفین rage را بزنم :biggrin1:
شما گردن هر کس رو دوست داری بزن :d ولی انقدر هم انتظارات بچه ها رو بالا نبر ! من مخالف ریج نیستم به استاد (:d) هم ایمان دارم ولی این نکته هم هست که در کنار اون همه تصاویر Awesome یه همچین تصاویری هم از بازی داریم :

حالا با 100000000000000000000000 تکسچر یا 2 تا تکسچر مهم چیزیه که دیده میشه نه تعداد شاید وسعت یه بازی کمه و تعداد کمی تکسچر داره ولی یه بازی محیط بزرگتر و تکسچر های بیشتر و ممکنه در نهایت اون محیط کوچک با تکسچر کمتر زیبا تر از یه محیط بزرگ با تکسچر بیشتر دیده بشه چون نسبت به محیطی که داره تکسچر هاش بیشتره !
این پاراگراف آخری کلی بود به ریج ربطش ندی :d منظور این بود هر چی صفر های جلوی تعداد تکسچر بیشتر بود دلیل بر برتری نیست بلکه به وسعت محیط هم ربط داره :d

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
فرخ تکسچرهای Rage نسخه کنسولی از U3 و GeOW3 بهتر نخواهد بود ... اینو مطمئن باش ، پس این Mega Texturing رو خیلی روش حساب باز نکن ...

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
یعنی فورتزا 3 اینجوری بود ؟!!!!!!!! ( نکنه ماشینای نسل قبل GT5 رو با Forza 3 مقایسه کردی که به این نتیجه رسیدی ؟! :d )

Super LOL !
به جای له کردن یه بازی برای بالا بردن بازی مورد علاقه تون راحت تر از اینا هم می تونین بحث کنین !
Epic LOL!
ماشینای نسل قبل Gt که در حد FM1 هم نبودن
پریمیوم هاش کمی بهتر بودن!
با توجه به اختلاف زمانیشون چیز عجیبی نیس!
به این میگن گرافیک!
Gran_Turismo_5_Grafik_Fail_10.jpg

=))=))

• Like
Reactions: Dante Never Cry

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,136
نام
متوئیدی
Epic LOL!
به این میگن گرافیک!
Gran_Turismo_5_Grafik_Fail_10.jpg

=))=))

هه هه این سوزوکی رو از کجا گیر آوردی الان

آماده بودی ها .... خیلی باحال بود .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من اصلا به بحثتون کاری ندارم ، فقط نتیجه نظرسنجی خیلی برام جالبه :D خداییش فکر کنم اگه بخوایم فن بازی رو بزاریم کنار BF3 روی PC بهترین گرافیک رو داره

روی کنسول هم خب تا وقتی خودم از نزدیک بازی ها رو نبینم نمیتونم نظر قطعی بدم ولی به نظرم یکی از این سه تا بهترین گرافیک کنسولی امسال میشن
RAGE
Uncharted 3
Gears Of War 3

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
واقعا منظور پستمو نگرفتی یا گرفیتو خواستی مثلا مچ منو بگیری؟یعنی میخوای بگی نفهمیدی منظورم گرافیک کلی بود؟یعنی میخوای بگی گرافیک محیط gt5 خیلی سرتر از فورتزا 3 بود؟؟؟؟بنده با 2 تا مانیتور هر 2 بازی رو در جاده های مشابه همزمان تست کردم.مثلا جاده suzaka circuit.هیچ فرقی که نداشتن هیچ،تازه تو طراحی کنار جاده،مثل چمن و شن و .... فورتزا بهتر بود.قبول دارم طراحی ماشینهای gt5 بهتر بود.البته برای بازی ایی که 5 سال در دست ساخت بوده و یکسال دیرتر اومده.و همینطور فقط 200 ماشین پرمیوم داشت برتری خاصی نیست.در حالیکه هر 400 ماشین فورتزا یک کیفیت رو داشتن.در ضمن منظور اصلی من این بود اونجا هم دوستان ps فن gt5 رو برتر از کرایسس میدونستن.lol و در نهایت هم دیدیم چی شد.حالا هم صبر میکنیم و میبینیم.
من اصلاً با قضیه ی کرایسیس 2 و ... کاری نداشتم ! من فقط و فقط بحثم روی GT بود ! همین ! اولاً قسمت قرمز که خب من از یه بازی ریسینگ انتظار دیگه ای جز ماشینای خفن ندارم ! در مورد قسمت سبز مطمئنی ! یعنی مثلاً کیفیت بوگاتی بویژه کاکپیتش مثلاً با رونتون یکی بود ! رسماً کاکپیتش در برابر رونتون مثل کاکپیت پیکان جوانان بود ! پست هم GT خوب و بد داشت مثلاً نوربرگرینگش رو برو دوباره چک کن قشنگ از فورتزا سر تره همچنین پیست های ضعیف هم داره ! ولی در حدی نیست که بگیم ضایعس !
دو خط آخر هم که مشکلی نیست ! مگه کسی میاد گرافیک ریسینگ رو با یه FPS مقایسه میکنه :d (این بحث توی این تاپیک از طرف من تموم شدس )
با این پستت ماهیت خودتو نشون دادی.چون بوگاتی بهترین کاکپیت رو داشت.و بیشترین زحمت رو براش کشیده بودن.تمام ویدیوهایی هم که برای ساخت بوگاتی کار کرده بودن رو من دیدم.بعدشم انقدر بحث رو نپیچون.اونجا میگم خودتون رو کشتید که gt5 بهترین میشه.ولی آخرش دیدیم چی شد،و gt5 بجای اینکه بهترین بشه رفت تو لیست نا امید کننده ترین ها.
دو خط آخر هم که مشکلی نیست ! مگه کسی میاد گرافیک ریسینگ رو با یه FPS مقایسه میکنه :d
از ps فنها همه چیز برمیاد.goty شدن infamous.گرافیک نسل بعد uncharted.تحول failzone3
==========
این عکسها خوبن ولی اینقدر هم شاهکار نیستن باور کن !
old-smoker.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fenris Wolf

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعا منظور پستمو نگرفتی یا گرفیتو خواستی مثلا مچ منو بگیری؟یعنی میخوای بگی نفهمیدی منظورم گرافیک کلی بود؟یعنی میخوای بگی گرافیک محیط gt5 خیلی سرتر از فورتزا 3 بود؟؟؟؟بنده با 2 تا مانیتور هر 2 بازی رو در جاده های مشابه همزمان تست کردم.مثلا جاده suzaka circuit.هیچ فرقی که نداشتن هیچ،تازه تو طراحی کنار جاده،مثل چمن و شن و .... فورتزا بهتر بود.قبول دارم طراحی ماشینهای gt5 بهتر بود.البته برای بازی ایی که 5 سال در دست ساخت بوده و یکسال دیرتر اومده.و همینطور فقط 200 ماشین پرمیوم داشت برتری خاصی نیست.در حالیکه هر 400 ماشین فورتزا یک کیفیت رو داشتن.در ضمن منظور اصلی من این بود اونجا هم دوستان ps فن gt5 رو برتر از کرایسس میدونستن.lol و در نهایت هم دیدیم چی شد.حالا هم صبر میکنیم و میبینیم.
من اصلاً با قضیه ی کرایسیس 2 و ... کاری نداشتم ! من فقط و فقط بحثم روی GT بود ! همین ! اولاً قسمت قرمز که خب من از یه بازی ریسینگ انتظار دیگه ای جز ماشینای خفن ندارم ! در مورد قسمت سبز مطمئنی ! یعنی مثلاً کیفیت بوگاتی بویژه کاکپیتش مثلاً با رونتون یکی بود ! رسماً کاکپیتش در برابر رونتون مثل کاکپیت پیکان جوانان بود ! پست هم GT خوب و بد داشت مثلاً نوربرگرینگش رو برو دوباره چک کن قشنگ از فورتزا سر تره همچنین پیست های ضعیف هم داره ! ولی در حدی نیست که بگیم ضایعس !
دو خط آخر هم که مشکلی نیست ! مگه کسی میاد گرافیک ریسینگ رو با یه FPS مقایسه میکنه :d (این بحث توی این تاپیک از طرف من تموم شدس )
------------

Epic LOL!
به این میگن گرافیک!
علاقه ای به ادامه دادن بحث با کسی که اومده ماشینای نسل قبل رو با الان مقایسه میکنه ندارم ! Mega LOL ! پرمیوم هم همونیه که عکسش رو گذاشتم و معمولاً با ترول مواجه میشه ! شما برو تو آرشیو پر بارت بگرد ببین از بازی مورد علاقه ات چیزی در این حد می تونی بیابی بعد بیا عکس بزار ! پاشو بیا تو پروفایلم یه حال اساسی بهت بدم با چند تا عکس خفن ! چون نه اینجا جاشه هم اینکه اول من پست یکی دیگه رو نقل قول کردم نه شما ! اونی هم که گذاشتی برای GT PSP ـه مگه کیفیت PSP رو با بازی مورد علاقت مقایسه کنی ! =))(حرفی بود پروفایل)
-------------
با این پستت ماهیت خودتو نشون دادی.چون بوگاتی بهترین کاکپیت رو داشت.و بیشترین زحمت رو براش کشیده بودن.تمام ویدیوهایی هم که برای ساخت بوگاتی کار کرده بودن رو من دیدم.بعدشم انقدر بحث رو نپیچون.اونجا میگم خودتون رو کشتید که gt5 بهترین میشه.ولی آخرش دیدیم چی شد،و gt5 بجای اینکه بهترین بشه رفت تو لیست نا امید کننده ترین ها.
از ps فنها همه چیز برمیاد.goty شدن infamous.گرافیک نسل بعد uncharted.تحول failzone3
خوبه ماهیتم رو فقط شما میبینی :D من به کار کردن کاری ندارم , چشم داشتم دیدم که کاکپیتش عین لاستیک بود ! این رو هم میدونم که رونتون خوف گرافیک ترینشون بود پس بهونه نیار !
انقدر خودتو به در و دیوار نزن ! توی اون تاپیک عمراً پستی از من نیست که گفته باشم GT از کرایسیس بهتره ! GOTY اینفیموس رو کیوان گفت ! که پرچم کردی نسبت میدی به همه ! گرافیک نسل بعد U3 رو هم یکی از دوستان که همه میشناسن به راه راست هدایت شد و ... :D در کل اینا رو هر کدوم رو یه نفر میگه ولی فن های عزیز زرت به همه نسبت میدن البته گیرز 3 هم در موردش کم گفته نشده که چیزی نمیگم ! گیرز 2 هم همون نظر سنجی آیا گیرز 2 تحول بود یا نه کفایت میکنه !

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
فرخ تکسچرهای Rage نسخه کنسولی از U3 و GeOW3 بهتر نخواهد بود ... اینو مطمئن باش ، پس این Mega Texturing رو خیلی روش حساب باز نکن ...
از رو چه حسابی این نظر رو میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر