نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
با سلام می خواستم ببینم چرا killzone 3 تو نظر سنجی نیست اونم جزو بازی های 2011 هست و گرافیک واقعا بالایی هم داره

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
عزیز به نظر من نباید بازی The Elder Scroll 5 : Skyrim با بازی های مثل COD : MW 3 یا BF 3 یا از این قبیل بازی ها مقایسه می کردی این بازی ها اکشن هستند ولی بازی The Elder Scroll 5 : Skyrim یه بازی بزرگ
و RPG است و حتی نباید
The Witcher 2 رو مقایسه می کردیند بحث بازی های Rpg جداست

چون بازی های از این قبیل بسیار بزرگ و پر جزییات هستند اصلا اینطوری نمیشه مقایسه کرد ..

ممنون

با سلام می خواستم ببینم چرا killzone 3 تو نظر سنجی نیست اونم جزو بازی های 2011 هست و گرافیک واقعا بالایی هم داره

سلام.

دوست عزيز تمامي سايتهاي معتبر وقتي بهترين بازي رو از لحاظ گرافيكي انتخاب ميكنند اصلا كاري به سبك بازي ندارند و كل بازيها با هم مقايسه ميشه.فقط امكان داره اگر مثلا يك بازي Open-world گرافيك خوبي داشته باشه يك امتياز بيشتر براش احتساب بشه.

كيلزون 2 رو هم گفتم متاسفانه يادم رفت.در ثاني گرافيك بازي با نسخه 2 تفاوت چنداني نداشت.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام.

دوست عزيز تمامي سايتهاي معتبر وقتي بهترين بازي رو از لحاظ گرافيكي انتخاب ميكنند اصلا كاري به سبك بازي ندارند و كل بازيها با هم مقايسه ميشه.فقط امكان داره اگر مثلا يك بازي Open-world گرافيك خوبي داشته باشه يك امتياز بيشتر براش احتساب بشه.

كيلزون 2 رو هم گفتم متاسفانه يادم رفت.در ثاني گرافيك بازي با نسخه 2 تفاوت چنداني نداشت.
خوب در عوض 3D بود در ضمن تغیرات کم دلیل نمیشه گرافیک بالاش دست کم گرفته شه.

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
من به gears of war رای دادم چون می دو نم وقتی بیاد می تر کونه:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر