نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
شما مثل اینکه خیلی دوست داری سفید را بگی سیاه ؟! این تصاویر را من میزارم از تریلر دیروزه . ا
تصاویر را نگاه کنید و هر بازی 30 فریم را بزارید جلوش مقایسه از هر لحاظ حتی نورپردازی که به صورت خوفناک انجام شده . جزئیات و تکسچرهای محیط عمق دار ترین و با جزئیات ترین تکسچرهایی هست که تا حالا بازیها به روی خودش دیده :

بله بله باز ادامه بدید ! فقط 6 تا تصویر اولی برای بستن دهن خیلی ها کافیه فکر کنم ؟!

اینها چه ربطی به نسخه کنسولی داره ؟
دوست من شما اصلا فارسی میفهمید یعنی چی ؟
دارم به فارسی و زبان مادریم میگم گرافیک کنسولی بازی rage بهترین گرافیک کنسولی نیست اینهایی که شما گذاشتید گرافیک کنسولی نیستند چون ماله ورژن pc هستند اول ببینید من چی گفتم بعد عکس بذارید !
ما میگیم گرافیک کنسولی شما عکس از گرافیک ورژن pc میذارید و میگید گرافیکش عالیه ؟:)
گرافیک ورژن کنسولی نصف این هم نیست شما برید ویدئوهای ورژن کنسولی رو ببینید بعدش میفهمید چرا بهترین گرافیک کنسولی نیست گرافیک خوبی روی کنسول داره ولی این برای بار هزارم هست که میگم rage رو کنسول بهترین گرافی کنسولی رو ندارد !!!

آخرین ویرایش:

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
به نظر من اگه انچارتد 3 به عنوان بهترین گرافیک کنسولی در میان این بازی ها نباشه به عنوان جذاب ترین گرافیک کنسولی برا من به حساب میاد فکر میکنم صرفا به دلیل محیط هایی که این کاراکتر در مکان های مختلف قرار میگیره برا من جذاب هست

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دارم به فارسی و زبان مادریم میگم گرافیک کنسولی بازی rage بهترین گرافیک کنسولی نیست اینهایی که شما گذاشتید گرافیک کنسولی نیستند چون ماله ورژن pc هستند اول ببینید من چی گفتم بعد عکس بذارید !
ما میگیم گرافیک کنسولی شما عکس از گرافیک ورژن pc میذارید و میگید گرافیکش عالیه ؟:)
گرافیک ورژن کنسولی نصف این هم نیست شما برید ویدئوهای ورژن کنسولی رو ببینید بعدش میفهمید چرا بهترین گرافیک کنسولی نیست گرافیک خوبی روی کنسول داره ولی این برای بار هزارم هست که میگم rage رو کنسول بهترین گرافی کنسولی رو ندارد !!!
من اين ويديو رو ديدم
دقيق در جريانش نيستم كه با چه پلتفورمي اجرا شده !
اما نسخه هاي كنسولي هم كه نمايش دادن در همين حدود بوده به نظرم !
اگر ميگيد نيست يك سري عكس از كنسوليش بذاريد مقايسه كنيم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خیلی از نور پردازیهای Rage آنلاین نیست و از قبل محاسبه شده است توی بعضی عکسا هم تکسچراش به سل شید میزنه مثلا تو این عکس تکسچرای روی صندلی کپ بازیای سل شید میمونه.
خب چیزی که گفتی قبول دارم ولی اون چیزی که در نهایت را دید بصریت تاثیر داره مهمه . تکسچرهای rage هم یجوری هست این مدلیش را من ندیده بودم تو بعضی چیز سل شید تو بعضی چیزها واقع گرا و یا ما بین اینها کلا وقتی محیط را نگاه میکنی یه چیز کاملا متفاوته . یا کلا هر ابجکتی تو محیط برای خودش رزولیشن متفاوت داره . چیزی هم که برای من مهمه اینه که تو rage تکسچر ها برجسته هستند تو تصاویر کاملا مشهوده همه چی برجسته به نظر میاد .

این عکس دیگه اخرش بود نوع نورپردازی و سایه زنی بینظیره :

73447515969588135645.jpg

شما مطمئنی گرافیک کنسولی اینطوری نیست الان بیام چندتا عکس ردیف کنم که ت همین تریلر کلید های 360 روش نمایان میشه ؟!
از اینکه pc روزولیشن بالاتر با aa بهتر داره منکرش نیستم خب یه چیزه طبیعی و از اول اینطور بوده .

بعد از کدوم منبعی داری میگی گرافیک کنسولی نصفه این نیست ؟! اینهمه سایت از نزدیک بازی را دیدن و گفتم روی 3پلتفرم تقریبا یکسان اجرا میشه تو کل مصاحبه های id فقط دارن اشاره میکنن هر 3 پلتفرم یکیه .
خودم هم چندتا تصوصر مقایسه بین pc و 30 گذاشتم ولی ظاهرا کسی دقت نمیکنه ؟!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من اين ويديو رو ديدم
دقيق در جريانش نيستم كه با چه پلتفورمي اجرا شده !
اما نسخه هاي كنسولي هم كه نمايش دادن در همين حدود بوده به نظرم !
اگر ميگيد نيست يك سري عكس از كنسوليش بذاريد مقايسه كنيم
میدونید قضیه چیه ماجرا اینه که برای crysis 2 اومده بودن توی نمایشگاه e3 یک بخش از گیم پلی نشون دادن که دکمه هایی که در روند گیم پلی نشون میداد ماله ایکس باکس بود و من و خیلیهای دیگه فکر کردیم واقعا ماله ایکس باکس هست ولی بعد از ریلیز بازی دیدیم گرافیک روی کنسولی خیلی از اون پایینتر بود الان هم ویدئو گیم پلی e3 بازی rage رو اومدن میگن ماله کنسول هست در صورتی قول میدم به هیچ وجه گرافیک اونقدر نخواهد بود و پایینتر خواهد بود گرافیک خوب خواهد بود روی کنسول ولی با 60 فریم اون هم با این وسعت محیط گرافیک اینقدر که در e3 نشون دادن نخواهد بود البته یک حرف خوب جان کارمک گفته بود و این بود که گرافیک بافتها و ریزولیشن کاملا هوشمندانه هست یعنی توی محیط های بزرگ و وسیع ریزولیشن تصویر پایین میاد تا بازی از حالت 60 فریم خارج نشه و در محیطهای بسته گرافیک و ریزولیشن بالاتر هست و این خودش دلیل بر بد گرافیک بودن این بازی نیست بلکه نشون میده گرافیک خوبی داره اگر واقعا گرافیک بازی در کنسول همینی بود که آقا فرخ نشون دادن که واقعا ما با یک شاهکار طرف بودیم ولی روی کنسول توی محیطهای باز ریزولیشن بازی پایین میاد تا 60 فریم از دست نره و اینکه تکنیک بافتی که در rage نسخه کنسولی به کار میره توی نتیجه پایانی نمیتونه اونطور که باید یک گرافیک خارقالعاده رو به نمایش بذاره برای همین میگم بهترین گرافیک کنسولی نیست !!!
شما مطمئنی گرافیک کنسولی اینطوری نیست الان بیام چندتا عکس ردیف کنم که ت همین تریلر کلید های 360 روش نمایان میشه ؟!
توی نمایشگاه e3 سال قبل برای crysis 2 هم اومدن یک ویدئو از گیم پلی نشون دادن که دکمه های ایکس باکس تو اون نشان داده میشد ولی وقتی خود بازی ریلیز شد همه دیدیم گرافیک اونقدر نبود خیلی راحت میشه بازیهای pc چون crysis رو با تنظیمات دکمه های xbox نشون داد این دلیل نمیشه که فیلمی که نشون دادن صد در صد ماله کنسول هست !
کلا دوستان رو ریج نباید مثل بازی های دیگه ریز شد و موشکافانه نگاه کرد ، چون اولاً 60 فریم هست دوماً محیطش OW هست ...
در کل شاید Rage تو زمینه های مختلف بهترین نباشه ولی کلیت بازی رو که در نظر میگیریم بی نظیره.

خداییش من حتی تا قبل Rage نمی تونستم بازی ایی رو تو 60 فریم با همچین گرافیکی تصور کنم.!!
حق با شماست واقعا با توجه به وسعت محیط و 60 فریم بودنش گرافیک خیلی خوبی داره ولی بالاترین گرافیک کنسولی رو نداره و توی کنسول بازیهای دیگه ای هستند که گرافیکشون بهتر از اون باشه درسته 60 فریم نیستند و این وسعت محیط رو هم شاید نداشته باشن ولی تنها از طرف گرافیک بخواهیم مقایسه کنیم گرافیک rage یک گرافیک خیلی خوب رو کنسول داره ولی بالاترین گرافیک کنسولی نیست !

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
کلا دوستان رو ریج نباید مثل بازی های دیگه ریز شد و موشکافانه نگاه کرد ، چون اولاً 60 فریم هست دوماً محیطش OW هست ...
در کل شاید Rage تو زمینه های مختلف بهترین نباشه ولی کلیت بازی رو که در نظر میگیریم بی نظیره.

خداییش من حتی تا قبل Rage نمی تونستم بازی ایی رو تو 60 فریم با همچین گرافیکی تصور کنم.!!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بعد از کدوم منبعی داری میگی گرافیک کنسولی نصفه این نیست ؟! اینهمه سایت از نزدیک بازی را دیدن و گفتم روی 3پلتفرم تقریبا یکسان اجرا میشه تو کل مصاحبه های id فقط دارن اشاره میکنن هر 3 پلتفرم یکیه .
تو مگه خودت نمیگفتی نسخه PC دوبرابر کنسول تکسچر داره ؟!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
توی نمایشگاه e3 سال قبل برای crysis 2 هم اومدن یک ویدئو از گیم پلی نشون دادن که دکمه های ایکس باکس تو اون نشان داده میشد ولی وقتی خود بازی ریلیز شد همه دیدیم گرافیک اونقدر نبود خیلی راحت میشه بازیهای pc چون crysis رو با تنظیمات دکمه های xbox نشون داد این دلیل نمیشه که فیلمی که نشون دادن صد در صد ماله کنسول هست !

به به ماجرای C2 ؟! اصلا داشتن رو PC بازی میکردند ولی نتجش چی شد ؟! غیر این بود که وقتی C2 اومد به عنوان بهترین گرافیکه کنسولی شد ؟!

خب پس دارن PC را با دسته های 360 بازی میکنن ؟ OK !

بیا این ویدئو را از سایت IGN گرفتم که داشتن با خود 360 بازی میکردند !

PC

360

PC

360

تو مگه خودت نمیگفتی نسخه PC دوبرابر کنسول تکسچر داره ؟!

خب درست ولی تکسچر 2 برابر یعنی گرافیک 2 برابر ؟!
ای حرفی که کارمک گفته اگه واقعا یه PC HIGH END داشته باشید میتونید این تفاوت ها را ببینید :

Eurogamer: You seem to be suggesting the console versions of Rage are as good as the PC version.

John Carmack: On a really high end PC you can run it at a much higher resolution. You can run it at two megatexels. You can run it with anti-aliasing on

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
به به ماجرای C2 ؟! اصلا داشتن رو PC بازی میکردند ولی نتجش چی شد ؟! غیر این بود که وقتی C2 اومد به عنوان بهترین گرافیکه کنسولی شد ؟!

PC

360

PC

360

ای حرفی که کارمک گفته اگه واقعا یه PC HIGH END داشته باشید میتونید این تفاوت ها را ببینید :

Eurogamer: You seem to be suggesting the console versions of Rage are as good as the PC version.

John Carmack: On a really high end PC you can run it at a much higher resolution. You can run it at two megatexels. You can run it with anti-aliasing on
خدا وکیلی فکر میکنید گرافیک کنسولی دقیقا همینقدر خواهد بود که میبینید ؟

وقتی یک بازی میگن بهترین گرافیک کنسولی هست معمولا با توجه به بازیهای موجود و جدیدی که قرار هست بیاد میگن نه اینکه بهترین گرافیک کنسولی از اول تاریخ کنسولها تا الان رو داره !حالا بین بازیهای موقع ریلیزش بهترین گرافیک انتخاب شده لطفا برید ویدئو e3 crysis 2 رو ببینید بعدش با ورژن xbox مقایسه کنید !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خدا وکیلی فکر میکنید گرافیک کنسولی دقیقا همینقدر خواهد بود که میبینید ؟
عجب بدبختی گیر کردیم دارم علنا نسخه 360 را نشون میدم میگه گرافیکه 360 اینطوری میشه ؟!بابا شما دیگه ایول دارید :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
از اینکه pc روزولیشن بالاتر با aa بهتر داره منکرش نیستم خب یه چیزه طبیعی و از اول اینطور بوده .

!
فقط همین بابا خیلی باحالی یعنی می خوای بگی فقط تفاوت 2 تا نسخه رو رزولیشن و aaهست :)):)):)):)):)) بابا فن بودن هم حدی داره :|

PC

360
تو همین 2 تا تصویر که گذاشتی تو صورتش کاراکتر اگه دقت کنی زمین تا اسمان بین نسخه pcوxbox360فرق می بینی

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

اساس گرافیکی یک بازی در گام اول تکسچر یا بافت ها هست, مثلاً گرافیک Crysis PC روی بالاترین و پائینترین تنظیمات گرافیکی بیشترین تاثییر رو روی تکسچر ها اعمال میکنه.
بعد این نقل قولی هم که گذاشتی جائیش اشاره نمیکنه که نسخه PC دو برابر کنسول تکسچر داره، میگه که روی PC میتونید بازی رو با رزولوشن بالاتر و ضد لبه اجرا کنید.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فقط همین بابا خیلی باحالی یعنی می خوای بگی فقط تفاوت 2 تا نسخه رو رزولیشن و aaهست :)):)):)):)):)) بابا فن بودن هم حدی داره :|

:lol:
خود کارمک میگه قبول نداری ! خود سازنده ها تو هر مصاحبه حتی e3 به تعداد هزاران بار گفتن بازم قبول نداری . خود سایته kotaku به صورت زنده داشت بازی را تو 3 تا tv بزرگ میدید گفت که واقعا هر سه نسخه یکیه لابد اینم قبول نداری !
این تصاویر را هم که گذاشتم بازم که هیچی !
کلا خوش باشید :lol:
تو همین 2 تا تصویر که گذاشتی تو صورتش کاراکتر اگه دقت کنی زمین تا اسمان بین نسخه pcوxbox360فرق می بینی
اره با اصلا تفاوت خیلی فاحشه ! شما اینطور میبنی ؟!:lol:
البته با این تفاوت که عکس pc را بهترین کیفیت ممکنه از ویدئو گرفتم ولی ماله 360 با کیفیت متوسط حالا نسخه 360 ماله 4 ماهه پیشه ! ولی pc ماله دیروز .
اساس گرافیکی یک بازی در گام اول تکسچر یا بافت ها هست, مثلاً گرافیک Crysis PC روی بالاترین و پائینترین تنظیمات گرافیکی بیشترین تاثییر رو روی تکسچر ها اعمال میکنه.
بعد این نقل قولی هم که گذاشتی جائیش اشاره نمیکنه که نسخه PC دو برابر کنسول تکسچر داره، میگه که روی PC میتونید بازی رو با رزولوشن بالاتر و ضد لبه اجرا کنید.

این را گذاشتم که بگم کارمک گفته اگه واقعا pc تون high end باشه . وگرنه اگه اشتباه نکنم تو گیم اسپات خوندم میگردم برات میزارم این مورد را . شایدم دارم اشتباه میکنم و همینی که داری میگی باشه . خب اصلا چه بهتر :D پس تصاویر بالا را به عنوان کنسول بپذیرید :D البته دلیل هم اوردم ولی مثل اینکه بعضی ها نمخوان قبول کنن !

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این را گذاشتم که بگم کارمک گفته اگه واقعا pc تون high end باشه . وگرنه اگه اشتباه نکنم تو گیم اسپات خوندم میگردم برات میزارم این مورد را . شایدم دارم اشتباه میکنم و همینی که داری میگی باشه . خب اصلا چه بهتر :D پس تصاویر بالا را به عنوان کنسول بپذیرید :D البته دلیل هم اوردم ولی مثل اینکعه بعضی ها نمخیون قبول کنن !
چون همیشه کارمک تاکیدش بر تحویل سه نسخه یکسان بوده باور تکسچر دو برابر نسخه PC سخته :D, اون موارد برتری نسخه PC در زمینه رزولوشن و AA هم یک چیز کاملاً طبیعیه.

در کل خود من هم با توجه به ویدئو هائی که از ورژن PC و کنسول دیدم تفاوت محسوسی رو مشاهده نکردم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرخ بخدا داری تلف میشی اینجا :lol: جالبه اعضای فروم بتسدا نمی فهمن بعد جنابعالی نشستی اینچا میفهمی :lol:
کارمک گفته میتونین با یه سندی بریج دقت کن یه سندی بریج مثه 2500 i5 بدون کارت گرافیک با تنظیمات کنسولی 30 فریم بگیرین . خب حالا دقت کن بازی چقد اوپتیمایز شدس که انقد رو فقط یه سندی بریج میگیره . تو E3 هم که دو ساعت زدی تو سر ِ PC گفتی به زور داره 30 فریم میده .
اون سندی بریج بوده و گرنه کارمک انقد پول داره بتونه یه سیستم ببنده حداقل 60 فریم بده .
خودش هم گفته کیفیت تکسچر ها تو PC قشنگ کنسولو میخوره . دقیقا گفته که دو برابر کنسول کیفیت تکسچر داره بازی .
نمیدونم چرا همیشه صحبت های تو باید درست باشه صحبت های بقیه غلط . منبع هم تو پروفایلت برات آوردم گفتی ناقصه :lol:

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر