نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
دوستانی که اسپویل شدن براشون مهم نیست برن تاپیک gears of war spoiler عکس هایی که گذاشتم رو ببینید !!!! من که سکته خفیف زدم :d

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
کسانی که انچارتد 3 رو انتخاب کردن بدونن که بازی با نسخه قبلی از لحاظ گرافیکی جهش چشمگیری نداشته واین گیم پلی بازی هست که بهبود دادن...
به نظرم بتلفیلد با توجه به این که مولتی پلتفرم هست گرافیک قابل توجهی داره.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
کسانی که انچارتد 3 رو انتخاب کردن بدونن که بازی با نسخه قبلی از لحاظ گرافیکی جهش چشمگیری نداشته واین گیم پلی بازی هست که بهبود دادن...
به نظرم بتلفیلد با توجه به این که مولتی پلتفرم هست گرافیک قابل توجهی داره.
صد در صد گرافیک فراتر از چیزی خواهد بود که در beta دید و اما در مورد بازی bf3 باید گفت که نسخه ی ps3 بازی رو نشون دادن نسبت به pc خیلی ضعیفتر بود گرافیک برای ps3 خوب بود ولی به عنوان بهترین گرافیک کنسولی نمیشد انتخابش کرد !

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
صد در صد گرافیک فراتر از چیزی خواهد بود که در beta دید و اما در مورد بازی bf3 باید گفت که نسخه ی ps3 بازی رو نشون دادن نسبت به pc خیلی ضعیفتر بود گرافیک برای ps3 خوب بود ولی به عنوان بهترین گرافیک کنسولی نمیشد انتخابش کرد !

خب bf3 روی ps3 ضعیفتر از pc هست و این طبیعیه...

ولی همون طور که گفتم با توجه به این که بتلفیلد مولتی پلتفرمه کارشون قابل تحسینه!!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
خب bf3 روی ps3 ضعیفتر از pc هست و این طبیعیه...

ولی همون طور که گفتم با توجه به این که بتلفیلد مولتی پلتفرمه کارشون قابل تحسینه!!
قابل تحسین بودن که درسته حق با شماست ولی باز میگم بهترین گرافیک کنسولی نیست چون همین بازی u3 توی بخش سینگل گرافیک بهتری نسبت به bf3 کنسولی دارد !:)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
قابل تحسین بودن که درسته حق با شماست ولی باز میگم بهترین گرافیک کنسولی نیست چون همین بازی u3 توی بخش سینگل گرافیک بهتری نسبت به bf3 کنسولی دارد !:)
كلا مقايسه ي يك بازي صرفا انحصاري و هماهنگ با نهايت قدرت يك كنسول و يك بازي مولتي پلتفورم اشتباهه !!
اما با اين تفاسير واقعا شاهكاري بيش نيستند اين چند تا بازي (كرايسيس، بتلفيلد، ريج) در مقابل يك عنوان تماما انحصاري ;)

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
شما چرا فکر میکنید U3 بهترین میشه اصلا کمترین شانسو گیرز 3 و انچارتد3 دارن .
تا وقتی بازی مثل Rage هست اصلا کلا بیخیال بحث این دو شین

در ضمن بعد از گیمزکام مسلمان انچاراد به طور قطعی از نظر گرافیک گیرز رو شکست میده .تا جایی که م فهمیدین نایتی داگ تو نمایشگاه ها رو گرافیک مانور میده ولی اپیک رو گیم پلی

t.A.T.u Russia

کاربر سایت
Jan 27, 2011
42
نام
کارن - Karen
زیاد ذوق زده نشید ، فکر نمیکنم UC3 بتونه امسال رقیب های انحصاری خودش رو شکست بده!
امید وارم بازی مورد علاقم UC3 هم موفق بشه!

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
شما چرا فکر میکنید U3 بهترین میشه اصلا کمترین شانسو گیرز 3 و انچارتد3 دارن .
تا وقتی بازی مثل Rage هست اصلا کلا بیخیال بحث این دو شین

در ضمن بعد از گیمزکام مسلمان انچاراد به طور قطعی از نظر گرافیک گیرز رو شکست میده .تا جایی که م فهمیدین نایتی داگ تو نمایشگاه ها رو گرافیک مانور میده ولی اپیک رو گیم پلی
rage گرافیک خوبی داره ولی با توجه به 60 فریم اجرا شدنش و اینکه چندین ویدئو هم از بازی روی کنسول نشون دادن روی کنسول واقعا اینطور که شما میگید یک شاهکار نبود صد در صد روی کنسول در مقابل gears 3 و uncharted 3 حرفی برای گفتن نداره !!!
توی rage عمق خوب هست وسعت محیط بالاس ولی خواهشا کمی ویدئو از rage میبینید توجه کنید به بافتها بازی روی کنسول من نمیگم بد هستند ولی در حد بهترین گرافیک کنسولی نیستند !!!
راستی دوستان نمایشگاه گیمز کام کی هست لطفا بهم بگید چند ماه دیگه میشه نه بگید توی کدوم ماه با مقدار ماه به من بفهمونید !:d
زیاد ذوق زده نشید ، فکر نمیکنم UC3 بتونه امسال رقیب های انحصاری خودش رو شکست بده!
امید وارم بازی مورد علاقم UC3 هم موفق بشه!
موفق میشه نگران نباشید!!! شما مو بینی و من پیچش مو !

• Like
Reactions: Panther_X

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
موفق میشه نگران نباشید!!! شما مو بینی و من پیچش مو ![/QUOTE]
منم از این چیزایی که شما میبینی میبینما:d
مطعن باشین مثل انچارتد ۲ موفق میشه :x
شک به دلتون راه ندین

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
rage گرافیک خوبی داره ولی با توجه به 60 فریم اجرا شدنش و اینکه چندین ویدئو هم از بازی روی کنسول نشون دادن روی کنسول واقعا اینطور که شما میگید یک شاهکار نبود صد در صد روی کنسول در مقابل gears 3 و uncharted 3 حرفی برای گفتن نداره !!!
توی rage عمق خوب هست وسعت محیط بالاس ولی خواهشا کمی ویدئو از rage میبینید توجه کنید به بافتها بازی روی کنسول من نمیگم بد هستند ولی در حد بهترین گرافیک کنسولی نیستند !!!
راستی دوستان نمایشگاه گیمز کام کی هست لطفا بهم بگید چند ماه دیگه میشه نه بگید توی کدوم ماه با مقدار ماه به من بفهمونید !:d

شاید از خیلی جهات به گیرز و انچارتد نرسه ولی همین که رو 60 فریم قفل میشه و قابلیت خاصی مثل مگا تکسچر داره خودش میتونه تضمین کنه بهترین گرافیک کنسولیه.
همونطور که سهیل هم گفتن منتقد ها نمیان بازی رو تکنیک به تکنیک و جز به جز تفکیک و بررسی کنن بعد به عنوان بهترین انتخاب کنن و به طور کلی بررسی میکنن شاید یه افکت خوب یه افکت بد رو بپوشونه دوست عزیز!!!...;)

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
شاید از خیلی جهات به گیرز و انچارتد نرسه ولی همین که رو 60 فریم قفل میشه و قابلیت خاصی مثل مگا تکسچر داره خودش میتونه تضمین کنه بهترین گرافیک کنسولیه
مگا تکسچر به جای خودش ولی نتیجه ی همین مگا تکسچر همینی هست که توی ویدئوهای گیم پلی کنسولی دیدم ؟ پس واقعا خیلی مفید واقع نشده لااقل که توی نسخه کنسولی اینطور بوده گرافیک برای یک بازی 60 فریم خوبه ولی در مقایسه با بازیهای دیگه کنسولی بهترین گرافیک کنسولی نیست !!!:)

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
مگا تکسچر به جای خودش ولی نتیجه ی همین مگا تکسچر همینی هست که توی ویدئوهای گیم پلی کنسولی دیدم ؟ پس واقعا خیلی مفید واقع نشده لااقل که توی نسخه کنسولی اینطور بوده گرافیک برای یک بازی 60 فریم خوبه ولی در مقایسه با بازیهای دیگه کنسولی بهترین گرافیک کنسولی نیست !!!:)
منم با این موافقم که هنوز مگاتکسچر به خوبی ازش استفاده نشده و هنوز میشه استفاده بیشتری هم ازش کرد ولی کم نگفتیم اگه بگیم تکسچرهای بازی شاهکارن ولی هنوز ساخت بازی به اتمام نرسیده. نمایشگاه گیمزکام نزدیک است...;)

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
منم با این موافقم که هنوز مگاتکسچر به خوبی ازش استفاده نشده ولی هنوز ساخت بازی به اتمام نرسیده. نمایشگاه گیمزکام نزدیک است...;)
نماشگاه گیمز کام یک ماه دیگه هست یا .....
میشه بگید چند ماه دیگه هست ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر