نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
انصافا هر کدوم از این بازیها از لحاظ گرافیکی خوب هستند....... ولی خوب هر کدوم هم یه طیف گرافیکی خاص و منحصری دارند که انتخاب برترین رو سخت میکنه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
منم همینجا با قاطعیت میگم تمام کسایی که دارن از جون و دل از آنچارتد 3 تعریف میکنن و بازیای دیگه رو در برابرش هیچی نمیدونن , این بازی ناامید کننده ترین بازی عمرشون خواهد بود !

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
منم همینجا با قاطعیت میگم تمام کسایی که دارن از جون و دل از آنچارتد 3 تعریف میکنن و بازیای دیگه رو در برابرش هیچی نمیدونن , این بازی ناامید کننده ترین بازی عمرشون خواهد بود !
ما منتظریم شما هم منتظر باشید !!!:)
راستش من و خیلیهای دیگه منتظر این بازیه ناامید کننده هستیم و میمونیم خیلی دوست داریم uncharted 3 این بازی نا امید کننده رو بازی کنیم اصلا سه سال دپرس بمونیم فقط بیاد ما چیز دیگه ای نمیخواهیم !

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
دوستان ببینید بحث سره بهترین گرافیک کنسولی هست ، نه سره بهترین افکت ، بهترین بافت و .....

من خودم هنوز سره حرفم هستم و rage رو 30 فریم بهترین نمی دونم ولی بدون شک بیشترین شانس امسال رو همین Rage داره ...
واقعاً رو 60 فریم مثل معجزه میمونه ، الحق و الِانصاف اگه فن بوی بازی رو کنار بذاریم حتی باورشم سخته یه بازی رو 60 فریم با یه محیط open world بتونه چنین گرافیکی رو تحویل بده .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-

چرا ؟؟ :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مگا تکسچر به جای خودش ولی نتیجه ی همین مگا تکسچر همینی هست که توی ویدئوهای گیم پلی کنسولی دیدم ؟ پ
اهان نتیجش چی شده ؟! نتجیش جزء اینه که شما یه محیط با تکسچر های استثنایی ببینید ؟!
به جک گفتناتون ادامه بدید ما هم داریم میخندیم :lol:
الان این ویدئو که نشون دادن که جزئیات و تکسچر که هیچی از لحاظ نورپردازی هم هر بازی را میکنه تو قوطی دربشم میبنده .
نه تنها 60 فریم تو 30 فریم هم میکنه تو قوطی یه اب خنک هم روش نوشجان میکنه .

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
همین صحرای آنچارتدو به من بدن کافیه.
کاری به افکتای دیگه ش ندارم. فقط شن و صحرا با نور خورشید. همین.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
اهان نتیجش چی شده ؟! نتجیش جزء اینه که شما یه محیط با تکسچر های استثنایی ببینید ؟!
به جک گفتناتون ادامه بدید ما هم داریم میخندیم :lol:
کدوم محیط با تکسچرهای فوق العاده چرا رو هوا یه چیزی میگید گرافیک نسخه کنسولی رو دارم میگم خوبه ولی صد بار هم میگم داریم میگیم بهترین گرافیک کنسولی بعد شما میگید با توجه به open world بودن گرافیکش خیلی خوبه !!!درسته حرف من هم همینه گرافیکش خوبه ولی هزار بار دیگه هم میگم بهترین گرافیک کنسولی نیست و من تا خودم شخصا بازی رو روی ps3 بازی نکنم اعتقادی حتی به 60 فریم بودنش هم ندارم !
در مورد قسمت دوم حرفاتون اشتباه نکنم آقا فرخ هستید دیگه توقع دیگه ای جز مرغ یه پا داره گفتن از شما من ندارم موفق باشید !:)
شما بزار به حساب هایپ زدائی :biggrin1:, چون بعضیا دیگه شورشو در آوردن, این همه صبر کردید 3 ماه دیگه هم روش, بعد هر گلی خواستید به سرتون (سرشون) بزنید.
دقیقا روشن کنید کیا شورشو در آوردن !!!
همین صحرای آنچارتدو به من بدن کافیه.
کاری به افکتای دیگه ش ندارم. فقط شن و صحرا با نور خورشید. همین.
صد در صد تایید میشه پرچم بالا :d

آخرین ویرایش:

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
خوب با توجه به شماره های قبلی احتمال زیاد آنچارتد 3 بهترین گرافیک رو داشته باشه
ولی باید منتظر موند ببینیم این بازی چی از آب در میاد
البته گمونم gears of war و battle field 3 هم باید منتظر یه شاهکار ازشون بود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کدوم محیط با تکسچرهای فوق العاده چرا رو هوا یه چیزی میگید گرافیک نسخه کنسولی رو دارم میگم خوبه ولی صد بار هم میگم داریم میگیم بهترین گرافیک کنسولی بعد شما میگید با توجه به open world بودن گرافیکش خیلی خوبه !!!درسته حرف من هم همینه گرافیکش خوبه ولی هزار بار دیگه هم میگم بهترین گرافیک کنسولی نیست و من تا خودم شخصا بازی رو روی ps3 بازی نکنم اعتقادی حتی به 60 فریم بودنش هم ندارم !

شما مثل اینکه خیلی دوست داری سفید را بگی سیاه ؟! این تصاویر را من میزارم از تریلر دیروزه . ا
تصاویر را نگاه کنید و هر بازی 30 فریم را بزارید جلوش مقایسه از هر لحاظ حتی نورپردازی که به صورت خوفناک انجام شده . جزئیات و تکسچرهای محیط عمق دار ترین و با جزئیات ترین تکسچرهایی هست که تا حالا بازیها به روی خودش دیده :

بله بله باز ادامه بدید ! فقط 6 تا تصویر اولی برای بستن دهن خیلی ها کافیه فکر کنم ؟!

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
خیلی از نور پردازیهای Rage آنلاین نیست و از قبل محاسبه شده است توی بعضی عکسا هم تکسچراش به سل شید میزنه مثلا تو این عکس تکسچرای روی صندلی کپ بازیای سل شید میمونه.
06687023481819508644.jpg

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
شما بزار به حساب هایپ زدائی :D, چون بعضیا دیگه شورشو در آوردن, این همه صبر کردید 3 ماه دیگه هم روش, بعد هر گلی خواستید به سرتون (سرشون) بزنید.

من که تو این تاپیک زیاد پست ندادن ولی خب مشهوده که U3 بازی خیلی بزرگی هست .
البته حرفت هم درسته بعضی ها یه خورده زیادی هایپ زده شدن و انتظار خیلی بالایی از بازی دارن مثل پیشرفت آنچنانی گرافیک نسبت به نسخه دو و ...
اما قطعا این نسخه هم جوز شاهکار های Ps3 هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر