نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دوست عزیز شما منظور من رو میگیری؟؟ میگم رو 30 فریم چندتا سایت گفتن بهترینه؟؟ اصلا گیریم یکی دوتا گفتن خوب !!،

عزیز من وقتی میرم حرفه سایتها را زحمت میکشم میارم جلو چشمت میتونی بخونیش ؟! هیچ سایتی اشاره به این نمیکنه که بازی چون 60 فریمه بهترین گرافیک را داره !
میتونی اینو درک کنی ؟ صفحه قبل گذاشتم کجا چنین حرفی را گفته ؟ الان 60 فریم شد بهانه دست شما هرجا بری بگی به خاطر 60 فریم بودن ؟!
تا الان 3000000 هزار تا نقل قول گذاشتم از هر سایتی دلت خواسته گذاشتم که هیچ کدوم به خاطر 60 فریم بودن نگفتن ?
الان GOW 3 که یه بازی 60 فریم بود اگثر سایتها که بهش لقب بهترین گرافیک را دادن به خاطر 60 فریم بودنش بود ؟!

میگی سخره هاش بینظیره ... تکسچر هاش رقیب نداره ...... من میگم خوب که چی ؟؟؟ هر بازی تو یه زمینه کار میکنه ، یکی مثل Crysis 2 تمام قدرت انجینش رو تو افکت ها و نورپردازیش خلاصه میکنه یکی مثل u3 صحرا ، افکت شن ، آب و نورپردازی نشون میده که با CG اشتباه گرفته میشه یکی تو سایه زنی و DD عالی عمل میکنه و ......

مگه قراره یه بازی تو همه چیزها بهترین باشه ؟! شما یه چنین بازی را تو عمرت هم نمیتونی پیدا کنی ! بهترین گرافیک همیشه از بین بازیهایی انتخاب میشه که بیشترین تکنیک را داشته باشه حالا میتونه بعضی هاش بهترین باشه یا میتونه عالی باشه ! بهش میگن بهترین گرافیک .

C2 خوبه ؟؟؟ یا u2 یا killzone 3 ؟؟؟ هر کدوم رو قبول داری بیا مقایسه کنیم .( متاسفانه GEOW 3 نمیشه مقایسه کرد بخاطر اسپیل شدن )

هر کدوم را شما راحتی ! :))

یکی از دلایل مهمش بود ;)

نه بابا ؟! الان جواب دادی اونم با یه دونه شکلک چشمک ؟
مدرک داری ؟! بیا عرض کن از رو هوا حرف نزن !

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
مصطفی جان(مشکلی نیست به اسم کوچیکتو بیارم؟)60 فریم یکی از برتری هاشه تو نگاه کن تو چنین محیط بزرگی چنین تکسچرهای فوق العاده ای رو بوجود اورده تمام رقیباش نصفه این بازی هم محیط ندارن.
تمام بازی از جمله همین کراسیس پر مشکله ولی تا حالا با توجه به تریلرهای Rage این بازی مشکلی مثل باگ یا کمبود رزولوشن نداشته.
الته بگم کاری نداریم اینده چه اتفاقی میفته ما داریم راجب حال صحبت میکنیم.
هادی یکسره فقط داری میگی محیط بزرگ-فریم ریت...
محیط بزرگ مهم هست ولی به شرطی که تنوع محیط بالا باشه وگرنه اگه قرار باشه پر از آبجکت ها تکراری باشه که مفت هم نمی ارزه...
تا حالا هم تو هیچ بازی ای باگ ها و نقص ها با تریلر معلوم نشده.
هروقت بازی رو همه تموم کردن میشه گفت ایراداش چی بود.
تکسچر های ریج خوب هست ولی فوق العاده نیستن.
الان GOW 3 که یه بازی 60 فریم بود اگثر سایتها که بهش لقب بهترین گرافیک را دادن به خاطر 60 فریم بودنش بود ؟!
یکی از دلایل مهمش بود ;)

• Like
Reactions: Panther_X

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,891
نام
شیخ صدرا
انقد به این ریج هایپ ندید....

خیلی خارق العاده هم نیست فقط یکم از کیلزون 3 بهتر ـه....
فقط 60 فریم ـه که من شک دارم اینطوری باشه.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
هادی یکسره فقط داری میگی محیط بزرگ-فریم ریت...
محیط بزرگ مهم هست ولی به شرطی که تنوع محیط بالا باشه وگرنه اگه قرار باشه پر از آبجکت ها تکراری باشه که مفت هم نمی ارزه...
تا حالا هم تو هیچ بازی ای باگ ها و نقص ها با تریلر معلوم نشده.
هروقت بازی رو همه تموم کردن میشه گفت ایراداش چی بود.
تکسچر های ریج خوب هست ولی فوق العاده نیستن.
همین دو ویژگی میتونه تضمین کنه ریج بهترین گرافیک سال میشه بهنام جان.دقیقا منظورت از تنوع محیط چیه؟جو بازی اخرالزمانیه و اینو به خوبی به تصویر کشیده.
خیلی از نقص مثل سایه زنی و... رو میشه از رو تریلر فهمید.
در رابطه با تکسچرها ,تکسچرهای بازیهای رقیب نصف تکسچرهای ریج هم نیستن
در کل بهنام جان همین 60 فریم بودن Rage رو کنسولا بازی رو به اولین شانس برای بهترین گرافیک سال تبدیل کرده

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,974
نام
نـــــــویـــــــــد
فقط یکم از کیلزون 3 بهتر ـه....

کاملا مطمئنی تو این زمینه ؟ :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
كساني كه تريلر ريج توي E3 رو ديدن همون 7 دقيقه و 50 ثانيه اي اگه ممكنه منو توجيه كنند.
به تايم هاي زير مراجه كنند و بعد بيان بگن ايا واقعا باز هم RAGE خيلي خفنه و ....
5:53 و 1:57( فقط به چراغ هاي روي دستگاه نگاه كنيد يا به عقربه ها ديگه دندونه دار تر از اين چراغ ها چيزي وجود داره؟؟)

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام
كساني كه تريلر ريج توي E3 رو ديدن همون 7 دقيقه و 50 ثانيه اي اگه ممكنه منو توجيه كنند.
به تايم هاي زير مراجه كنند و بعد بيان بگن ايا واقعا باز هم RAGE خيلي خفنه و ....
5:53 و 1:57( فقط به چراغ هاي روي دستگاه نگاه كنيد يا به عقربه ها ديگه دندونه دار تر از اين چراغ ها چيزي وجود داره؟؟)
از این دو نقطه تو ویدئو تصویر بردار بعد اپلود کن بذار تا بفهمیم دقیقا منظورت چیه؟

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
همین دو ویژگی میتونه تضمین کنه ریج بهترین گرافیک سال میشه بهنام جان.دقیقا منظورت از تنوع محیط چیه؟جو بازی اخرالزمانیه و اینو به خوبی به تصویر کشیده.
خیلی از نقص مثل سایه زنی و... رو میشه از رو تریلر فهمید.
در رابطه با تکسچرها ,تکسچرهای بازیهای رقیب نصف تکسچرهای ریج هم نیستن
در کل بهنام جان همین 60 فریم بودن Rage رو کنسولا بازی رو به اولین شانس برای بهترین گرافیک سال تبدیل کرده
منظورم تکراری بودن محیطه.
مثلا تو یه بازی مثل آلن ویک از اول تا آخر یک محیط جنگلی و افکت مه و باد رو میبینیم و این تا آخر ادامه داره و فقط آبجکت ها تکرار شدن.خب طبیعتا زحمت کمتری برا طراحی آبجکت ها تکسچر های این بازی کشیده شده نسبت با بازی ای مثل u2 که در هر 2-3 مرحله لوکیشن و آبجکت های محیطش و افکت هاش تغییر می کنه.
همین مسئله تکراری بودن تو کرایسیس هم بود و به احتمال زیاد تو rage هم هست.
این که میگی تکسچر های بازی های رقیب نصف ریج هم نیستن رو اصلا قبول ندارم چون هیچ چیز خارقالعاده ای تو تکسچر های ریج ندیدم که تو بازی های دیگه مثل u3 یا kz3 ندیده باشم

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
منظورم تکراری بودن محیطه.
مثلا تو یه بازی مثل آلن ویک از اول تا آخر یک محیط جنگلی و افکت مه و باد رو میبینیم و این تا آخر ادامه داره و فقط آبجکت ها تکرار شدن.خب طبیعتا زحمت کمتری برا طراحی آبجکت ها تکسچر های این بازی کشیده شده نسبت با بازی ای مثل u2 که در هر 2-3 مرحله لوکیشن و آبجکت های محیطش و افکت هاش تغییر می کنه.
همین مسئله تکراری بودن تو کرایسیس هم بود و به احتمال زیاد تو rage هم هست.
این که میگی تکسچر های بازی های رقیب نصف ریج هم نیستن رو اصلا قبول ندارم چون هیچ چیز خارقالعاده ای تو تکسچر های ریج ندیدم که تو بازی های دیگه مثل u3 یا kz3 ندیده باشم
نمیدونم تریلرهای ریج رو دیدی یا نه اینکه محیط ها ترکیب رنگشون مثل همه دلیل تکراری بودن محیط نمیشه و تا حالا از این نظر مشکلی نداشته فقط تکسچرهای این تصویریو نگاه کن و همچنین سایه زنیش من میگم کیفیت تکسچرهای بازیی مثل کیلزون به گرد ریج هم نمیرسه(با یکم اغراق:d):

racon_leonخودمم الان خونه نیستم و دیال اپ دارم :d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
از این دو نقطه تو ویدئو تصویر بردار بعد اپلود کن بذار تا بفهمیم دقیقا منظورت چیه؟
منم متوجه نشدم دقیقا کجارو میگن.
من نمیفهمم بحث سر کدوم بازی با کدوم بازیه از لحاظ مقایسه؟
بعضی از دوستان میگن rage اگه 60 فریم بودنشو بذاریم کنار فلان هست وبهمان.....
آقا اتفاقا شاهکاری که این بازی کرده اینه که تو 60 فریم این محیط وسیع رو با چنان جزییاتی ساخته که خیلی از بازی های 30 فریم هم حتی نمیتونن بهش نزدیک بشن حالا هی بیاین بگین crysis 2 و kz3 ...
من خودم crysis 2 رو از لحاظ گرافیکی واقعا قبول دارم واقعا سطحش خیلی بالا هست ولی وقتی جلوی rage میذاری با اون آپشن هایی که گفتم متوجه نبوغ کارمک میشین اگه 30 فریم بود مطمئن باشین از چیزی که الان هم دارین میبینین بالاتر بود میگین نه وایسین تا doom 4 رونمایی بشه اونوقت میفهمین که id tech 5 چقدر توانایی داره.
دیگه بعضیا میان میگن تکسچر هاشم اونقدر خارق العاده نیست! والا دیگه نمیشه با یه همچین منطقی بحث کرد.
بازم میگم برتری rage از لحاظ گرافیکی مربوط به 60 فریم بودن اون هست که چنین محیط عظیمی رو داره با این جزییات پردازش میکنه. حالا بازم بیاین بگین اگه 60 فریم نبود...
منم توی جوابتون میگم مطمئن باشین از این چیزی که الانم هست که تمام سایت ها انگشت به دهن موندن بهتر میشد.
در مورد لوکیشن ها هم قبلا با یه دوست دیگه کلی بحث کردیم. بازی دو تا لوکیشن اصلی داره به نام waste land و eastern land . ولی کلی لوکیشن داخل همین دوقسمته که مراحل بازی رو تشکیل میده مثل dead city که تو یکی از تریلرها بود یا لوکیشن های فاضلاب و تصفیه خانه و مترو و زندان و....
از بابت لوکیشن خیالتون راحت اینقدر لوکیشن داره که احساس یکنواختی نکنید.

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
آقا اتفاقا شاهکاری که این بازی کرده اینه که تو 60 فریم این محیط وسیع رو با چنان جزییاتی ساخته که خیلی از بازی های 30 فریم هم حتی نمیتونن بهش نزدیک بشن حالا هی بیاین بگین crysis 2 و kz3 ...
من خودم crysis 2 رو از لحاظ گرافیکی واقعا قبول دارم واقعا سطحش خیلی بالا هست ولی وقتی جلوی rage میذاری با اون آپشن هایی که گفتم متوجه نبوغ کارمک میشین اگه 30 فریم بود مطمئن باشین از چیزی که الان هم دارین میبینین بالاتر بود میگین نه وایسین تا doom 4 رونمایی بشه اونوقت میفهمین که id tech 5 چقدر توانایی داره.
دیگه بعضیا میان میگن تکسچر هاشم اونقدر خارق العاده نیست! والا دیگه نمیشه با یه همچین منطقی بحث کرد.
بازم میگم برتری rage از لحاظ گرافیکی مربوط به 60 فریم بودن اون هست که چنین محیط عظیمی رو داره با این جزییات پردازش میکنه. حالا بازم بیاین بگین اگه 60 فریم نبود...
منم توی جوابتون میگم مطمئن باشین از این چیزی که الانم هست که تمام سایت ها انگشت به دهن موندن بهتر میشد.

بحث من مقايسه نيست من فقط گفتم اون 2 تا تايم رو ببينيد تا ببينم بازم ميگيد اين بازي تكسچرش رديفه؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
سلام

اون دو نکته را بنده هم دیدم اولا بازی در حاله ژلیشه دوما مگه بازی را با دو نکته میسنجن ؟! ممکنه شما یکی را ببینی بگی چه چشم قشنگی چه ابروهایی چه دماغی و چه گوشی ! یعنی تک تکشون را نگاه میکنی میگی قشنگن و لی کنار هم میچینی یا ترکیب کنی در نمایه کلی زیاد جالبم نباشه !

شما یه بازی را میخوای به سنجی اونو overall نگاه کنی . مثلا قرار نیست وقتی میخوای تکسچر را بسنجی بیای یه تیکه از سخره را زوم کنی ببینی چندتا پیکسل یا پلیگان درش به کار برده شده بلکه شما میان یه سخره را در نظر میگیری بعد میای ببینی روی اون سخره چندتا به کار برده شده !

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ایول دمت گرم منم همینو میگم ولی کسی که گوش نمیده
کل ریج به 60فریم بودنشه که همین ویژگی میتونه اونو بهترین گرافیک کنسولیه سال تبدیل کنه
البته هیچ چیز غیر مکن نیست...;)

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اون دو نکته را بنده هم دیدم اولا بازی در حاله پلیشه دوما مگه بازی را با دو نکته میسنجن ؟! ممکنه شما یکی را ببینی بگی چه چشم قشنگی چه ابروهایی چه دماغی و چه گوشی ! یعنی تک تکشون را نگاه میکنی میگی قشنگن و لی کنار هم میچینی یا ترکیب کنی در نمایه کلی زیاد جالبم نباشه !

شما یه بازی را میخوای به سنجی اونو overall نگاه کنی . مثلا قرار نیست وقتی میخوای تکسچر را بسنجی بیای یه تیکه از سخره را زوم کنی ببینی چندتا پیکسل یا پلیگان درش به کار برده شده بلکه شما میان یه سخره را در نظر میگیری بعد میای ببینی روی اون سخره چندتا به کار برده شده !
من كه منكر اين نيستم كه تكسرچرهاي ريج خوبه اتفاقا قبول هم دارم ولي فقط ميگم خوبه نميگم عاليه.
من اون 2 نكته رو براي شما و امثال شما كه ميگي همچين گيمي رو هيچ وقت نميتوني پيدا كني گفتم
خلاصه ي مطلب اينكه فعلا اين بازي حداقل در زمينه ي تكسچر خالي از اشكال نيست و اميدوارم هستم كه اين مشكلات تا زمان عرضه ي بازي حل شه چون من هم دوست دارم يه دونه بازيه خوبه بيشتر رو تجربه كنم

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر