معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام.دوستان ایا برنامه ای هست واسه سوییچ که مثل ps4 که با برنامه psx دیتای بازی های اورجینال اکانتی از کامپیوتر به دستگاه انتقال بدیم.چون با خود دستگاه میخوام دانلود نکنم با کامپیوتر بگیرم که دیتاشم داشته باشم
سلام.فکر نکنم چنین برنامه ای باشه یا حداقل من دیدم.
یه سوال دیگه اینکه من امروز یه سوییچ اولد کارکرده واسه خواهر زادم گرفتم بعد هر کاری میکنم به نت وصل نمیشه.چنتا dns هم امتحان کردم باز وصل نمیشه.امکانش هست که کنسول مشکل داشته باشه.راه حلی واسش هست

در مورد وصل نشدن به نت تا اونجایی که من میدونم باید dns ست کرد در زیر میزارم تست کن و بهتره سوالهای مربوط به انلاین و کلا کنسول اورجینال در تابیک زیر بپرسی و اونجا دوستانی که انلاین میزنن بهتر راهنمایی میکنن.

1.1.1.1
1.0.0.1
یا
8.8.8.8
8.8.4.4

سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

• Like
Reactions: beshush and RONIIN

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
سلام.فکر نکنم چنین برنامه ای باشه یا حداقل من دیدم.

در مورد وصل نشدن به نت تا اونجایی که من میدونم باید dns ست کرد در زیر میزارم تست کن و بهتره سوالهای مربوط به انلاین و کلا کنسول اورجینال در تابیک زیر بپرسی و اونجا دوستانی که انلاین میزنن بهتر راهنمایی میکنن.

1.1.1.1
1.0.0.1
یا
8.8.8.8
8.8.4.4

سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch
سلام علی خان وقتت بخیر
پیشاپیش عذر میخوام اینجا سوالم رو مطرح می‌کنم
آپدیت بازی Captain tsubasa رو دانلود کردم بعد که نصبش میکنم یه فایل جدا میاره که وقتی روش میزنم میگه باید وصل شی به ای شاپ
چند بار پاکش کردم دوباره‌ زدم درست نشد
چی دستور میدی ؟
خیلی ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام علی خان وقتت بخیر
پیشاپیش عذر میخوام اینجا سوالم رو مطرح می‌کنم
آپدیت بازی Captain tsubasa رو دانلود کردم بعد که نصبش میکنم یه فایل جدا میاره که وقتی روش میزنم میگه باید وصل شی به ای شاپ
چند بار پاکش کردم دوباره‌ زدم درست نشد
چی دستور میدی ؟
خیلی ممنون

سلام داداش ممنون
این بازی ریجنهای مختلف داره باید اپدیت طبق ریجن خودتون بگیرید و الان شما اپدیت خالی مال یه ریجن دیگه رو نصب کردید که اینجوری شده و یکی از ریجنها زودتر اپدیت جدید داده و اگه عجله دارید بیس و dlc همون ریجن که اپدیت رو دانلود کردید هم دان کنید و سیو بازی ریجن قبلیتون هم با چک پوینت بکاب بگیرید وقتی ریجن جدید نصب کردید سیو اون هم بکاب بگیرید حالا باید با کامپیوتر برید داخل فولدر چک پوینت در مموری که مسیرش Switch\Checkpoint\saves هست و دوتا فولدر سیو بازی رو پیدا کنید و سیو ریجن قبلی رو بریزید تو اون جدیده و بعد با چک پوینت ریستور کنید درست میشه.(خودم هم چون این بازی جزو معدود بازیهایی هست علاقه دارم همین کار رو کردم چون اون ریجن زودتر اپدیت داد)

• Like
Reactions: reza8 and beshush

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
سلام داداش ممنون
این بازی ریجنهای مختلف داره باید اپدیت طبق ریجن خودتون بگیرید و الان شما اپدیت خالی مال یه ریجن دیگه رو نصب کردید که اینجوری شده و یکی از ریجنها زودتر اپدیت جدید داده و اگه عجله دارید بیس و dlc همون ریجن که اپدیت رو دانلود کردید هم دان کنید و سیو بازی ریجن قبلیتون هم با چک پوینت بکاب بگیرید وقتی ریجن جدید نصب کردید سیو اون هم بکاب بگیرید حالا باید با کامپیوتر برید داخل فولدر چک پوینت در مموری که مسیرش Switch\Checkpoint\saves هست و دوتا فولدر سیو بازی رو پیدا کنید و سیو ریجن قبلی رو بریزید تو اون جدیده و بعد با چک پوینت ریستور کنید درست میشه.(خودم هم چون این بازی جزو معدود بازیهایی هست علاقه دارم همین کار رو کردم چون اون ریجن زودتر اپدیت داد)
دم شما گرم خیلی عالی و جامع 🌷🌷

Dante2pa

کاربر سایت
Apr 7, 2022
10
سلام.دوستان کسی میدونه برنامه lakka چجوری میشه نصب کرد.فریور دستگام ۱۴.۱.۱ هستش.وقتی برنامرو تو مموری میریزم و ور محیط hekate اجرا میکنم این ارورو میده.
Coreboot not allowed on mariko

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام.دوستان کسی میدونه برنامه lakka چجوری میشه نصب کرد.فریور دستگام ۱۴.۱.۱ هستش.وقتی برنامرو تو مموری میریزم و ور محیط hekate اجرا میکنم این ارورو میده.
Coreboot not allowed on mariko

سلام
اگه دستگاه شما از سری هست که که با مد چیپ هک شده من قبلا خوندم که بخاطر درایورهای سریهای جدید امکان نصب لینوکس و غیره نیست و دیگه نمیدونم این مشکل رفع شده در حال حاضر یا حتی قابل رفع هست یا نه و در کل روش نصب lakka رو بهت میگم با اخرین ورژنش نشد مال همینه کاریش هم نمیشه کرد.

اول اخرین ورژن lakka برای سوییچ از این لینک بگیر.

بعد مموری باید حتما fat 32 باشه و exfat نباشه.

اخرین ورژن hakate هم نصب باشه که از این لینک میتونی بگیری.

در اخر فایل فشرده lakka که دانلود کردی از حالت فشرده در بیار و در روت مموری هر دو فولدر bootloader و lakka بریز و پیلود hekate لود کن و از گزینه More Configs ایکون Lakka میزنی تا لود بشه و اگه دیگه همه اینکارها کردی و باز اون ارور داد مال همون هست که گفتم.

ریتروارچ هم روی محیط خود سوییچ خیلی خوب عمل میکنه حتی در بعضی امولاتورها بهتر از lakka هست و اون رو میتونی نصب کنی بجاش و lakka فقط چندتا مزیت داره مثل امولاتور wii و گیم کیوب و ps2(با لگ زیاد) و چندتا امولاتور دیگه که ریتروارچ خود سوییچ نداره فعلا شاید در اینده بیاد براش.

Dante2pa

کاربر سایت
Apr 7, 2022
10
سلام
اگه دستگاه شما از سری هست که که با مد چیپ هک شده من قبلا خوندم که بخاطر درایورهای سریهای جدید امکان نصب لینوکس و غیره نیست و دیگه نمیدونم این مشکل رفع شده در حال حاضر یا حتی قابل رفع هست یا نه و در کل روش نصب lakka رو بهت میگم با اخرین ورژنش نشد مال همینه کاریش هم نمیشه کرد.

اول اخرین ورژن lakka برای سوییچ از این لینک بگیر.

بعد مموری باید حتما fat 32 باشه و exfat نباشه.

اخرین ورژن hakate هم نصب باشه که از این لینک میتونی بگیری.

در اخر فایل فشرده lakka که دانلود کردی از حالت فشرده در بیار و در روت مموری هر دو فولدر bootloader و lakka بریز و پیلود hekate لود کن و از گزینه More Configs ایکون Lakka میزنی تا لود بشه و اگه دیگه همه اینکارها کردی و باز اون ارور داد مال همون هست که گفتم.

ریتروارچ هم روی محیط خود سوییچ خیلی خوب عمل میکنه حتی در بعضی امولاتورها بهتر از lakka هست و اون رو میتونی نصب کنی بجاش و lakka فقط چندتا مزیت داره مثل امولاتور wii و گیم کیوب و ps2(با لگ زیاد) و چندتا امولاتور دیگه که ریتروارچ خود سوییچ نداره فعلا شاید در اینده بیاد براش.
ممنون بابت راهنماییت.راستش من بیشتر به خاطر اجرای بازیهای ps2 میخواستم ازین استفاده کنم.به نظرتون اندروید خوب جواب میده تا باهاش بتونم امولاتور ps2 اجرا کنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
ممنون بابت راهنماییت.راستش من بیشتر به خاطر اجرای بازیهای ps2 میخواستم ازین استفاده کنم.به نظرتون اندروید خوب جواب میده تا باهاش بتونم امولاتور ps2 اجرا کنم

خواهش میکنم در مورد اندروید این قضیه بهتره و بازیهای ps2 بهتر اجرا میشه ولی همچنان در بعضی بازیها لگ هست ولی میشه بازی کرد و از مال lakka حداقل بهتره و نکته بعدی همون قضیه اجرا نشدن lakka ممکنه برای اندروید هم صادق باشه و بهتره یه تستی بکنی و هم مورد بالا که برات گذاشتم هم اندروید 10 که اخرین اندرویدی هست که اومده و اگه اجرا میشن بگو بقیه دوستان هم بدونن.

لینک راهنمایی در مورد نصب اندروید 10

اندروید 11 هم داره میاد همین روزها و اومد میتونی تست کنی اونم.

آخرین ویرایش:

Dante2pa

کاربر سایت
Apr 7, 2022
10
خواهش میکنم در مورد اندروید این قضیه بهتره و بازیهای ps2 بهتر اجرا میشه ولی همچنان در بعضی بازیها لگ هست ولی میشه بازی کرد و از مال lakka حداقل بهتره و نکته بعدی همون قضیه اجرا نشدن lakka ممکنه برای اندروید هم صادق باشه و بهتره یه تستی بکنی و هم مورد بالا که برات گذاشتم هم اندروید 10 که اخرین اندرویدی هست که اومده و اگه اجرا میشن بگو بقیه دوستان هم بدونن.

لینک راهنمایی در مورد نصب اندروید 10

اندروید 11 هم داره میاد همین روزها و اومد میتونی تست کنی اونم.
اقا تست کردم نشد.مثل اینکه اندروید و لینوکس روی ورژن ۲ و اولد نصب نمیشه

• Like
Reactions: alitriple

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان برنامه DBI رو بگیرید فوق العادس ، کار NXMTP رو هم انجام میده و مهم تر از همه اینکه بدون برنامه جانبی روی پیسی یا گوشیتون میتونید بازی هارو بریزید که خیلی دم دست ترش کرده

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
140
نام
EHSAN
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتور مستقل PSNES سوپر نینتندو
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سلام
ببخشید الان بهترین برنامه برای انتقال مستقیم از کامپیوتر به سوییچ چیه ؟
یا نصب مستقیم
یا اگه راه بهتری برای اتتقال هست معرفی کنین

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام
ببخشید الان بهترین برنامه برای انتقال مستقیم از کامپیوتر به سوییچ چیه ؟
یا نصب مستقیم
یا اگه راه بهتری برای اتتقال هست معرفی کنین

سلام
شما tinfiol اخرین ورژن بگیر یا لیتیوم از سایتش نیاز به nut هم نداری دیگه فقط درایور سوییچ نصب باشه و این متد جدید بدون نیاز به nut در اموزش زیر با رنگ قرمز گفتم اخر اموزش بخون.

سلام دوستان
برای فریمور 14.1.1 اتمسفر و پچ های جدید اومده ؟
ممنون میشم اگر کسی اینجا قرار بده

سلام
اتمسفر 1.3.2 این فریمور هم ساپورت میکنه اگه همین ورژن دارید اپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد و پک هک هم در اموزش زیر من گذاشتم با ساپورت همین فریمور اگه خودتون نمیتونید اتمسفر اپدیت کنید.

لینک اخرین سیگ پچ

لینک اتمسفر ورژن 1.3.2

لینک hekate

• Like
Reactions: ortegoli and eeeeee

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali
سلام دوست عزیز
لطفا میکنی سایت که بشه راحت بازیهای های سوییچ رو دانلود کرد معرفی بفرمایید

سلام داداش
دو سایت زیر معمولا خیلی خوبه برای کسانی که میخوان بدون هزینه کردن لیچر یا دانلود از تورنت دان کنن بازیها رو.

در سایت زیر از چندتا اپلودسنتر بازیها رو میزاره ولی شما از اپلودسنتر MegaUP بگیر که محدودیت دانلود نداره و لینک با قابلیت رزیوم هم بهت میده و البته لینکها اولش که میزنی چندتا تبلیغ هست بعد میرسی به لینک اصلی.

nsw2u.xyz

سایت زیر هم لینک مستقیم بازیها داره بدون تبلیغ و غیره ولی بازیهاش ارشیوش یه خورده کمتره ولی از لحاظ لینک و مستقیم و بدون تبلیغ بودن از سایت بالا بهتره.

Romslab.com

سایتهای ایرانی مثل نوین اسپات و غیره هم هستن بازیهای مهم رو میزارن برای سوییچ که متاسفانه سایتش هم قراره تعطیل بشه اگه بازی میخوای سریعتر دان کن.

دانلود بازی نینتندو سوییچ (رایگان) - نوین اسپات

• Like
Reactions: eeeeee

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر