معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
ببخشید دوست عریز میخوام سیو بازی ۱ رو بریزم رو سویچ چجوریه؟
سیوش رو دانلود کردم بازی لگند آف زلدا

باید با یه برنامه مثل Checkpoint سیو بریزی و برنامه داخل برنامه هات هست و نیازی نیست از جایی بگیری.
برای جایگزین کردن سیو دانلود مراحلی که میگم انجام بده دقیقا.
باید از قبل سیو بازی زلدا با اجرای اون در کنسول ذخیره بشه و یه بار بازی اجرا کنی سیو ایجاد میشه و بعد برنامه چک پوینت رو باز کن و باید بگردی دنبال همین عکس ایکون یا اسم بازی زلدا و از سیو خودت بکاب بگیر از طریق گزینه backup و اول روی سیو تاچ کن و روی مسیرش بزن و بعد روی بکاب تاچ کن و بعد با کامپیوتر یا غیره برو تو مموری جانبی مسیر Switch\Checkpoint\saves و یه پوشه میبینی با ایدی بازی زلدا و حالا اینجا اگه سیو خودت برات مهمه یه کپی از همین پوشه کلا بگیر بریز یه جایی و بعد سیوی که میخوای منتقل کنی محتویاتش دقیقا به همین سیو نگاه کن و جایگزین کن و حالا برگرد و برنامه Checkpoint دوباره اجرا کن و برو روی ایکون سیو زلدا بزن و ریستور کن.

برنامه های دیگه ای هم برای بکاب گرفتن از سیو هست ولی مهمترینش همون بالایی و بعد Jksv هست.

• Love
Reactions: eeeeee

knight_

کاربر سایت
Oct 25, 2009
22
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

کار با برنامه خیلی ساده هست و اول از روشن بودن AutoRCM مطمئن بشید و اگه از این مورد مطمئن نیستید پست زیر(کلیک کنید) قسمت دومش که مربوط به این گزینه هست بخونید.

برنامه Daybreak از لینک زیر دانلود کنید و در پوشه برنامه هاتون در مموری یعنی پوشه switch بریزید.(این برنامه جدیدا با اخرین نسخه های کاستوم فریمور اتمسفر هم منتشر میشه)

لینک دانلود برنامه Daybreak

سپس فایل اپدیت فریمور مورد نظرتون از لینک زیر دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و در مموری سوییچ با فولدر کپی کنید.(بهتره یه فولدر با نام Firmware یا هر نام دیگه که خودتون میخواید بسازید و اپدیتها رو با فولدر و ورژن اپدیت مثل 10.1.0 بریزید تا موقع انتخاب توسط برنامه ترتیب اپدیت رو بدونید و گیج نشید)

لینک دانلود اپدیت فریمور

این قسمت اختیاری هست و اگر فایلهای هک رو ندارید میتونید از پک هک کاستوم فریمور اتمسفر زیر استفاده کنید که خودم اپلود کردم همراه با برنامه های مورد نیاز و اخرین سیگ پچ و پس از دانلود از حالت فشرده خارج و در مموری بریزید و پیلود Fusee.bin داخل پک رو حتما برای بالا اومدن اینجکت کنید(این پک به مرور اپدیت در این پست میشود تا با اپدیت فریمورهای جدیدتر ساپورت بشه و در حال حاضر تا فریمور 14.1.1 با این پک قابل هک میباشد و پک دوم که اتمسفر همراه با sxos هک شده میباشد که sxos درون پک فقط تا فریمور 11.0.0 ساپورت میشود و برای استفاده از اون نباید فریمور بالاتری باشید و پیلود SX Loader.bin برای بالا اومدن sxos میباشد که درون پک هم قرار دادم)

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.3.2

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.0.0 همراه با sxos v3.1.0 هک شده

سپس برنامه Daybreak از قسمت برنامه ها یا همون گالری اجرا کنید.

طبق عکس زیر گزینه Install انتخاب کنید.

Day1.jpg

در مرحله بعد در مموری هر جا فولدر اپدیت کپی کردید برید و اون فولدر رو انتخاب کنید(در مراحل قبل گفتیم که یه فولدر به اسم Firmware بسازید و اپدیتهایی که میخواید بنا به ورژن اون اسم گذاری کنید و با فولدر در این پوشه بریزید و برای مثال من 10.1.0 انتخاب میکنم)

Day2.jpg

در این مرحله فایلهای اپدیت توسط برنامه بررسی میشه و بعد اگه همه چیز اوکی بود گزینه Continue پس از چند لحظه ظاهر میشه و سپس روی این گزینه بزنید.

Day3.jpg

در این مرحله گزینه Preserve setting رو انتخاب کنید تا با حفط تنظیمات کنسول به مرحله بعد برید(نکته انتخاب گزینه Reset To Factory Setting باعث ریست کارخونه ای تنظیمات کنسول میشه بعد اپدیت و فقط در صورتی که میخواید همه چی ریست بشه انتخاب کنید وگرنه انتخاب نکنید)

Day4.jpg

در این مرحله باید نوع فرمت مموریتون انتخاب کنید که در اینجا بر خلاف برنامه ChoiDujourNX شما میتونید هر دو گزینه Fat32 و exfat با هم داشته باشید که در اون صورت گزینه سمت راست Installl (FAT32 + exFAT انتخاب کنید و دیگه از این بابت که بعد اپدیت مموریتون چه فرمتیه خیالتون راحته بر خلاف برنامه ChoiDujourNX که فقط تک انتخاب داشتید و گاها باعث مشکل بالا اومدن بخاطر انتخاب اشتباه فرمت مموری میشد.

Day5.jpg

سپس در مرحله اخر روی گزینه Continue بزنید تا اپدیت کنسول اغاز بشه.

Day6.jpg

صبر کنید تا اپدیت کنسول تکمیل و 100 درصد بشه و دو گزینه Reboot و Shutdown ظاهر بشه و گزینه Reboot باعث ریستارت کنسول و گزینه Shutdown باعث خاموش شدن کنسول میشه و هر کدوم خواستید انتخاب کنید و اگه میخواید کنسول بعد اپدیت سریع بالا بیاد همون Reboot انتخاب کنید.موفق باشید.

Day7.jpg

در صورت تمایل میتونید ویدیو اموزشی زیر رو هم ببینید برای درست متوجه شدن.

لینک ویدیو اموزشی از یوتیوب
منچطوری باید برنامه Daybreak تو نینتندو اجرا کنم
؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
منچطوری باید برنامه Daybreak تو نینتندو اجرا کنم
؟

سلام.شما برنامه رو ریخته باشی تو مموریت در پوشه switch میری قسمت برنامه ها که در کاستوم فریمور اتمسفر و غیره باید بری قسمت گالری عکس تا بره قسمت برنامه ها و البته روش بهتر اینه که قسمت برنامه ها در اتمسفر بصورت فول رم اجرا بشه تا برنامه ها رم کم نیارن که دکمه R میگیری و همزمان یه بازی با تاچ کردن اجرا میکنی و فرقی نمیکنه چه بازی باشه و بجای اجرای اون بازی میری قسمت برنامه ها.

شما اگه کاستوم فریمور اتمسفر دانلود کنید پیشفرض جدیدترین ورژن دیبریک داخلشه و تو پک اتمسفر که من همیشه هم میزارم در اموزش زیر هم هست جدیدترینش.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من همه برنامهای که شما گفتید دانلود کردم ریختم تو مموری و وصل کردم به نینتندو ولی هیچی تو نینتدو نشون نمیده
نینتندو سویچ لایت باشه فرقی نمیکنه؟

دستگات اگه لایته قابل هک فقط با مد چیپه که باید داخلش کار گذاشته بشه بعد هک کنی و این برنامه ها بریزی و خیلی هم مد چیپ و کارگذاشتنش گرون پات در میاد بیشتر از پول خود دستگات و دستگاهای سری قدیم مدل کامل هم اول باید با جیگ روی حالت rcm ببری بعد فایلهای هک بریزی و پیلود بزنی.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
پس من اول نینتدو سویچ تهیه کنم مدلش فرقی نمیکنه ؟ واسه هر سالی باشه هک میشه؟

همه مدلها هک میشن ولی مدلهای اولیه یه باگ سخت افزاری داشتن با یه تیکه سیم که جیگ بهش میگن راحت هک میشن ولی سریهای بعدی با مد چیپ تیم sxos یا مد چیپ کپی hwfly هک میشن و مد چیپ sxos که تیمش دستگیر شدن و کلا دیگه نایاب شده ولی hwfly میشه گیر اورد و سفارش از اونور داد یا کسی که برات میخواد کار بذاره که باید تعمیر کار کاربلد هم باشه برات گیر بیاره و شما فرض کن ده میلیون بدی سری اولد بخری همین قیمت هم باید پول مد چیپ تقریبا بدی اونجوری که دوستان اینجا میگن و یا میتونی دسته دو تر و تمیز مدل قدیم گیر بیاری بین 8 تا 9 تومن تو دیوار و غیره و همین سایت هم بخش بازارچه میفروشن.

knight_

کاربر سایت
Oct 25, 2009
22
الان من گیج شدم😅😅 ؟؟!! فقط به من بگین اگه من یه نینتندو سوییچ بخرم ( حالا هر مدلی ) با این روش نرمافزاری که شما آموزش دادین من میتونم بازهای کپی بازی کنم یا خیر ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مدلهای اولیه واسه چه سالی هستن که راحت هک میشن ؟ یعنی من خم که زیاد وارد نیستم میتونم مدلهای اولیه هک کنم؟
الان من گیج شدم😅😅 ؟؟!! فقط به من بگین اگه من یه نینتندو سوییچ بخرم ( حالا هر مدلی ) با این روش نرمافزاری که شما آموزش دادین من میتونم بازهای کپی بازی کنم یا خیر ؟

داداش گیج شدن نداره سری اول همون مدلهای اولیه هست که نینتدو زده و تو نت بگرد شما همه جلوش زدن کپی خور و شماره سریالش هم برای اطمینان میتونی در دو سایت زیر چک کنی زد قابل هک تمومه و میتونی همین نرم افزارها روش نصب کنی و اینجوری هم نیست اکبندش باشه شما بخوای حتی بری چک کنی سریالش هر کی داره و میخواد بهت بفروشه قطعا برای قیمت بیشتر بهت میگه قابل هک یا کپیخوره و نمونش هم برات میزارم تو بازارچه همین سایت و سریهای بعدی هم که هک بطور معمول نمیشن و با مد چیپ هک میشن سریهای بعدی هستن سری کارتون قرمز و سری جدیدتر از اون که باتری بیشتر نگه میداره و سری لایت و مدل اولد هستن و همین مدلها هم شما با مد چیپ هکش کنی باز همین نرم افزارها میتونی روش بریزی فرقی ندارن.

Checker - Switch Serial Number Checker (SSNC)
Home - Is My Switch Patched?

لینک بازارچه1

لینک بازارچه2

knight_

کاربر سایت
Oct 25, 2009
22
داداش گیج شدن نداره سری اول همون مدلهای اولیه هست که نینتدو زده و تو نت بگرد شما همه جلوش زدن کپی خور و شماره سریالش هم برای اطمینان میتونی در دو سایت زیر چک کنی زد قابل هک تمومه و میتونی همین نرم افزارها روش نصب کنی و اینجوری هم نیست اکبندش باشه شما بخوای حتی بری چک کنی سریالش هر کی داره و میخواد بهت بفروشه قطعا برای قیمت بیشتر بهت میگه قابل هک یا کپیخوره و نمونش هم برات میزارم تو بازارچه همین سایت و سریهای بعدی هم که هک بطور معمول نمیشن و با مد چیپ هک میشن سریهای بعدی هستن سری کارتون قرمز و سری جدیدتر از اون که باتری بیشتر نگه میداره و سری لایت و مدل اولد هستن و همین مدلها هم شما با مد چیپ هکش کنی باز همین نرم افزارها میتونی روش بریزی فرقی ندارن.

Checker - Switch Serial Number Checker (SSNC)
Home - Is My Switch Patched?

لینک بازارچه1

لینک بازارچه2
🙏🙏

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر