معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

hamidreza722

کاربر سایت
Apr 11, 2022
12
یه سوال دیگه هم بپرسم بی‌زحمت اینم بگین ممنون میشم. الان اگه دستگاه خاموش کنیم طبق چیزی ک فهمیدم باید با همون برنامه تگرا پیلود بزنیم بالا بیاد ک هم با پی سی میشه هم موبایل درسته؟ اگه باطری دستگاه هم تموم شه بازم همین داستان رو داره؟

hamidreza722

کاربر سایت
Apr 11, 2022
12
و یکی دیگه اینکه جیگ فقط زمانی میخواد ک autorcm غیر فعاله و خاموش میشه دستگاه که مجددا با روشن شدن دستگاه اورجینال خور میشه؟ اگه طبق همین روش بخوایم مثلا باز اورجینال خور کنیم بازم بعد اورجینال شدن وصل نت بشیم ننینتتو متوجه میشه دستگاه قبلا هک شده؟ خطرناکه آیا؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
یه سوال دیگه هم بپرسم بی‌زحمت اینم بگین ممنون میشم. الان اگه دستگاه خاموش کنیم طبق چیزی ک فهمیدم باید با همون برنامه تگرا پیلود بزنیم بالا بیاد ک هم با پی سی میشه هم موبایل درسته؟ اگه باطری دستگاه هم تموم شه بازم همین داستان رو داره؟

در مورد خاموش شدن و پیلود زدن همینه که گفتی و باتری دستگاه نباید کامل بزاری تموم بشه در حالت اتوrcm چون باتری از مدار خارج میشه و باید 24 ساعت یا بیشتر بزاری تو شارژر مستقیم تا برگرده به مدار و بعد پیلود بزنی تا بالا بیاد و بزاری کامل شارژ بشه در حالت عادی و البته در مورد تایم گذاشتن تو شارژر من خودم با 5 ساعت هم ردیف شده ولی ممکنه متغیر باشه ولی در کل مشکلی نیست و درست میشه عاقبت و قضیه نگران کننده ای نیست و بیشتر دوستان یه اشتباهی رو میکنن که اینجوری میشه و دستگاه رو که خاموش میکنن مجدادا دکمه پاور رو میزنن که rcm فعال میشه و اماده پیلود زدن دستگاه میشه ولی چون صحفه خاموشه خیلیها متوجه این قضیه نیستن و روزی 4 تا 6 درصد خالی میشه باتری تا کامل خالی بشه و در کل دستگاه اگه کامل خاموش بشه بهتره نه دکمه پاور زده بشه نه با کابل به کامپیوتر وصل بشه چون در هر دو صورت rcm فعال میشه و این مشکل پیش میاد و حتی در حالت اورجینال هم این مورد پیش میاد گاهی اگه باتری کامل صفر بشه و بزاری یه مدت کنار همینجوری میشه.

و یکی دیگه اینکه جیگ فقط زمانی میخواد ک autorcm غیر فعاله و خاموش میشه دستگاه که مجددا با روشن شدن دستگاه اورجینال خور میشه؟ اگه طبق همین روش بخوایم مثلا باز اورجینال خور کنیم بازم بعد اورجینال شدن وصل نت بشیم ننینتتو متوجه میشه دستگاه قبلا هک شده؟ خطرناکه آیا؟

بله و اتوrcm یه جور شبیه ساز جیگم هست روشن بزاری دیگه جیگ نمیخواد و غیر فعال باشه دکمه پاور که بزنی دستگاه در حالت اورجینال بالا میاد و اگه فعال باشه همونجور خاموش میمونه و بخوای اینجوری بازی اورجینال کنی باید کلا یه ریست کامل کنی و مموری هم کامل فرمت بشه اثری از برنامه های هک و غیره نمونه و یه برنامه هکی هم هست برای اینکار ولی با ریست کارخونه ای و فرمت مموری معمولا حله و شما بازی هکی نصب کنی کلیدهای ریجستریش میمونه در ناند کنسول و بخوای بدون ریست و فرمت مموری در حالت اورجینال وصل بشی به نت و اورجینال بزنی همین موارد امکان بن رو میبره بالا.

• Like
Reactions: hamidreza722

hamidreza722

کاربر سایت
Apr 11, 2022
12
ب
در مورد خاموش شدن و پیلود زدن همینه که گفتی و باتری دستگاه نباید کامل بزاری تموم بشه در حالت اتوrcm چون باتری از مدار خارج میشه و باید 24 ساعت یا بیشتر بزاری تو شارژر مستقیم تا برگرده به مدار و بعد پیلود بزنی تا بالا بیاد و بزاری کامل شارژ بشه در حالت عادی و البته در مورد تایم گذاشتن تو شارژر من خودم با 5 ساعت هم ردیف شده ولی ممکنه متغیر باشه ولی در کل مشکلی نیست و درست میشه عاقبت و قضیه نگران کننده ای نیست و بیشتر دوستان یه اشتباهی رو میکنن که اینجوری میشه و دستگاه رو که خاموش میکنن مجدادا دکمه پاور رو میزنن که rcm فعال میشه و اماده پیلود زدن دستگاه میشه ولی چون صحفه خاموشه خیلیها متوجه این قضیه نیستن و روزی 4 تا 6 درصد خالی میشه باتری تا کامل خالی بشه و در کل دستگاه اگه کامل خاموش بشه بهتره نه دکمه پاور زده بشه نه با کابل به کامپیوتر وصل بشه چون در هر دو صورت rcm فعال میشه و این مشکل پیش میاد و حتی در حالت اورجینال هم این مورد پیش میاد گاهی اگه باتری کامل صفر بشه و بزاری یه مدت کنار همینجوری میشه.

بله و اتوrcm یه جور شبیه ساز جیگم هست روشن بزاری دیگه جیگ نمیخواد و غیر فعال باشه دکمه پاور که بزنی دستگاه در حالت اورجینال بالا میاد و اگه فعال باشه همونجور خاموش میمونه و بخوای اینجوری بازی اورجینال کنی باید کلا یه ریست کامل کنی و مموری هم کامل فرمت بشه اثری از برنامه های هک و غیره نمونه و یه برنامه هکی هم هست برای اینکار ولی با ریست کارخونه ای و فرمت مموری معمولا حله و شما بازی هکی نصب کنی کلیدهای ریجستریش میمونه در ناند کنسول و بخوای بدون ریست و فرمت مموری در حالت اورجینال وصل بشی به نت و اورجینال بزنی همین موارد امکان بن رو میبره بالا.
بسیار ممنون دوست عزیز وقت گذاشتید راهنمایی کردین. بی‌زحمت اگه امکانش هست آیدی تلگرام یا اینستا هم بدین ممنون میشم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ب

بسیار ممنون دوست عزیز وقت گذاشتید راهنمایی کردین. بی‌زحمت اگه امکانش هست آیدی تلگرام یا اینستا هم بدین ممنون میشم

همینجا داداش سوالی داشتی بپرس سر وقت جوابت میدم.

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
علی جان سلام ، داداش لینک پک هک اتمسفری که گذاشتی پاک شده اگر میشه یه دستی برسون
سلام دوست گرامی و مشکلی نداشت چک کردم و تو اموزش دیبریک میزارم جدیدترینش.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.3.1

رنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

• Like
Reactions: RONIIN

hamidreza722

کاربر سایت
Apr 11, 2022
12
علی جان سلام خوبی.؟ آقا ما هم یه سوئیچ کپی خور گرفتیم و به جمع شما اضافه شدیم. علی جان یه سوال داشتم آقا من چندتا بازی داخل دستگاه بود اینا رو پاک کردم از طریق همون منو گوشی. قبل پاک کردن مموری 23 گیگ جا داشت ولی بعد پاک حجم مموری خالی نشد! و همون 23 هست. ظاهرا دیتا هاشون پاک نشده این چیه جریانش؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
علی جان سلام خوبی.؟ آقا ما هم یه سوئیچ کپی خور گرفتیم و به جمع شما اضافه شدیم. علی جان یه سوال داشتم آقا من چندتا بازی داخل دستگاه بود اینا رو پاک کردم از طریق همون منو گوشی. قبل پاک کردن مموری 23 گیگ جا داشت ولی بعد پاک حجم مموری خالی نشد! و همون 23 هست. ظاهرا دیتا هاشون پاک نشده این چیه جریانش؟

سلام داداش ممنون
شاید بازیها روی حافظه داخلی یا همون ناند نصب شده بوده بلید به فضای ناند هم نگاه میکردی قبلش و البته بعضی وقتها هم هست روی مموری جانبی هم بازی پاک میکنی خصوصا اگه بازی خراب نصب بشه و ایکونش خاکستری باشه بعد حذف فضا ازاد نمیشه که با یه ریستارت دستگاه درست میشه و بنظرم چون دستگاه دست دو خریدی یه ریست کارخونه ای بزن دستگاه و مموری جانبی هم با کامپیوتر یا پوشه نینتندو که بازیها درش هست پاک کن یا کلا فرمتش کن و قبل فرمت هم ببین مموری چه فرمتیه همون فرمت کن و از اول بازیها خودت تمیز نصب کن.

• Like

hamidreza722

کاربر سایت
Apr 11, 2022
12
سلام داداش ممنون
شاید بازیها روی حافظه داخلی یا همون ناند نصب شده بوده بلید به فضای ناند هم نگاه میکردی قبلش و البته بعضی وقتها هم هست روی مموری جانبی هم بازی پاک میکنی خصوصا اگه بازی خراب نصب بشه و ایکونش خاکستری باشه بعد حذف فضا ازاد نمیشه که با یه ریستارت دستگاه درست میشه و بنظرم چون دستگاه دست دو خریدی یه ریست کارخونه ای بزن دستگاه و مموری جانبی هم با کامپیوتر یا پوشه نینتندو که بازیها درش هست پاک کن یا کلا فرمتش کن و قبل فرمت هم ببین مموری چه فرمتیه همون فرمت کن و از اول بازیها خودت تمیز نصب کن.
احتمالا همینه ک میگین چون اصلا من هواسم به ناند نبود و فقط مموری رو دیدم. ولی بازم جمع حافظه بازی های داخل مموری دیدم حدود 30 گیگ کمتره تا کل حافظه اشغال شده. الان متاسفانه به سیستم دسترسی ندارم تو اولین فرصت حتما این کار رو میکنم چون ورژن فریمور هم 12 هست مبخوام ارتقا هم بدم. فقط ریست اگه کنم بازم نیاز به پیلود زدن هست یا خیر؟ مموری جانبی بدون در آوردن و با اتصال کابل فرمت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد مثلا بعدش جیگ بخواد یا هر چیز دیگه ای؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
و اینکه آموزش پیلود زدن با گوشی رو کجا گذاشتین نتونستم پیداش کنم الان

پیلود زدن با گوشی اموزش خاصی نداره و برنامه Rekado دانلود و نصب کنید و کابل بین گوشی و سوییچ وصل کنید و اگه گوشیتون کابل مستقیم وصل نمیشه با تبدیل otg و غیره وصل کنید و خودش پیلود hekate و اتمسفر دیفالت داره و خودتون هم از تنظیماتش میتونید پیلود اضاف کنید و بعد پیلود بزنید و یه برنامه دیگم هست غیر این اسمش rcm loader هست ولی Rekado بهتره.

لینک دانلود Rekado

لینک دانلود rcm loader

آخرین ویرایش:
  • Like

Alireza2ap22

عضو جدید
Mar 10, 2022
23
سلام.دوستان ایا برنامه ای هست واسه سوییچ که مثل ps4 که با برنامه psx دیتای بازی های اورجینال اکانتی از کامپیوتر به دستگاه انتقال بدیم.چون با خود دستگاه میخوام دانلود نکنم با کامپیوتر بگیرم که دیتاشم داشته باشم

Alireza2ap22

عضو جدید
Mar 10, 2022
23
یه سوال دیگه اینکه من امروز یه سوییچ اولد کارکرده واسه خواهر زادم گرفتم بعد هر کاری میکنم به نت وصل نمیشه.چنتا dns هم امتحان کردم باز وصل نمیشه.امکانش هست که کنسول مشکل داشته باشه.راه حلی واسش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر