معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
علی آقا سلام
نینتندو من هک اتمسفر 16 هستش میخواستم بدونم برنامه ای هست بشه از کارتریج های رسمی هم برای بازی استفاده کرد؟
سلام داداش
کارتریج که همینجوری بزاری میشه استفاده کرد و بهتره تو محیط هک از کارتریج استفاده نکنی چون ممکنه از کار بیفته خصوصا بعد دانگرید یا اپدیت فریمور و البته راه حل داره و یه تنظیمی باید در فایل BCT.ini اتمسفر اعمال کنی تا این مشکل پیش اومد باز کار کنه و من تو پکی که خودم ساختم و در اموزش daybreak هست این تنظیم انجام دادم.

برای دامپ گرفتن از کارتریج و ساخت nsp هم از برنامه NXDumpTool استفاده میتونی بکنی و دامپ بازی هم تو فولدر برنامه در مسیر switch\NXDumpTool میره در مموری و فایل nro برنامه هم دانلود کردی تو یه فولدر بزار که من اسمش گذاشتم NXDumpTool و بعد بریز تو پوشه switch در مموری.

• Like
Reactions: XENOS

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
علی آقا با اتمسفر و فریمور ١٠.٢ میشه به نت وصل شد؟
بعد از طریق شبیه ساز اندروید میشه فیلیمو و نماوا تماشا کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
ببینید با دستگاه هکی نباید به سرورهای خود نینتندو وصل بشید چون بن میشه ولی برای استفاده از نت در موارد دیگه شما اول سرورهای نینتندو رو با اموزش 90 dns بلاک میکنی بعد وصل میشی

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

شبیه ساز اندروید نیست و خود اندروید کامل هست که میتونید روی سوییچ نصب کنید و بهتر هم هست یه مموری جدا اختصاص بدید چون ممکنه دیتا بازیهای خود سوییچ با فرمت و غیره از دست بره و قبل هر کاری هم از اطلاعات روی مموری بکاب بگیرید اگه فقط یه مموری دارید و البته میشه روی یک مموری هم بازیهای خود سوییچ رو داشت و هم اندروید و هم لینوکس و هم موارد دیگه ولی برای بار اول چون ممکنه مشکلاتی پیش بیاد بهتره از مموری جدا یا حداقل بعد از بکاب از فایلهای مموری اقدام کنید.

جدیدترین اندروید هم 10 هست برای سوییچ و من خودم تست کردم خیلی هم عالی هست و سوییچ میشه عین یه تبلت اندرویدی و بازی و برنامه و امولاتور و غیره راحت میشه استفاده کرد.

ویدیو اموزشی نصب اندروید 10 که تمام موارد و فایلها لینکش زیر ویدیو هست برای دانلود و مراحل رو ساده گفته راحت میتونید نصب کنید و دو نسخه هست یکی icosa-tablet که باگهاش کمتره ولی بیشتر برای حالت دستی هست تا روی داک و یکی هم icosa-atv که برای هر دو حالت دستی و داک هست ولی کمی باگهاش بیشتره و من خودم حالت icosa-tablet نصب کردم خیلی هم خوب بود.

لینک ویدیو نصب اندروید 10 سوییچ

اموزش نصب فارسی اندروید توسط استاد شاهین نادری قسمت اول

اموزش نصب فارسی اندروید توسط استاد شاهین نادری قسمت دوم

نصب همزمان اندروید و لینوکس و ناند مجازی در یک مموری

یه موقع هم اندورید دیگه نخواستی و خواستی حذفش کنی و مموریت به حالت اول برگرده با یه برنامه پارتیشن بندی مثل EaseUS Partition Master 12.0 در کامپیوتر همه پارتیشنهای مموری حذف و بعد فرمتش کن تا درست بشه.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام دوستان کاستم SX OS انگار هک شده و میشه رایگان اکتیو کرد.کسی اطلاعات دقیقی در این مورد داره،یه آموزش بزاره.ممنون

لینک خبر

سلام
ویراش: ورژن سالم لاینس فری بدون مشکل اضاف شد.

کافیه فایل زیر دانلود و از حالت فشرده در بیارید و دو فایل boot.dat و license.dat در روت مموری برزید.

لینک دانلود SX OS 3.1 هک شده

حالا پیلود sxos که SX Loader.bin هست اینجکت کنید تا sxos بالا بیاد و این پیلود درون پک فایلی که دانلود کردید موجود هست.

دیگه فریمور که بالا اومد برید روی قسمت البوم یا همون گالری عکس بزنید و لذت ببرید.

نکته: تا اینجای کار که من تست کردم همه چی به خوبی کار میکنه و بازیهای قدیمی و جدید هم اجرا و نصب میشن و اینکه این تا فریمور 11.0.0 بیشتر نمیکشه بالاتر نباشید اگه میخواید برید روی این و اینکه اگه براتون بار اول با زدن پیلود بالا نیومد و گیر کرد با گرفتن 12 ثانیه دکمه پاور مجدادا اقدام به زدن پیلود کنید.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
سلام
من تست کردم کار میکرد ولی بازیها درست اجرا نمیشد و بازی میخواید نصب کنید بهتره xci باشه و از نو نصب کنید.

فقط این رو اول بگم من اتمسفر هم روی مموری داشتم و اگه احیانا براتون کار نکرد پک اتمسفری که خودم همیشه میزارم در اموزش Daybreak بریزید تو مموری قبلش که البته فکر نکنم نیاز باشه.

اول فایل زیر دانلود کنید.

لینک دانلود 3.1.0
لینک دانلود 2.9

بعد از حالت فشرده خارج کنید و دو فایل boot.dat و license.dat در روت مموری بریزید و فایل rommenu.nro در پوشه switch برزید.

حالا پیلود sxos که SX Loader.bin اینجکت کنید تا sxos بالا بیاد و این پیلود معمولا در پوشه favorites برنامه TegraRcm هست.

حین بالا اومدن گزینه Boot custom FW وارد بشید و روی گزینه Continue بزنید.

دیگه فریمور که بالا اومد برید روی قسمت البوم یا همون گالری عکس و دکمه R نگه دارید و همزمان تاچ کنید تا وارد قسمت برنامه ها بشید.

برنامه rommenu.nro پیدا و اجرا کنید وارد sxos لیسانس شده میشد و از دفعات بعد روی همون البوم خالی بزنید وارد sxos هک شده میشد.(برای نسخه 2.9 باید هر دفه اینکار بکنید)
با سپاس از توضیحات کامل شما میشه لطفا در مقایسه با اتمسفر بفرمایید ارزش نصب داره یا نه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سپاس از توضیحات کامل شما میشه لطفا در مقایسه با اتمسفر بفرمایید ارزش نصب داره یا نه؟
خواهش.من خودم نتونستم بازی اجرا کنم و چندتا بازی کم حجم نصب کردم ارور میداد موقع اجرا و البته مموری جدا در دسترس نبود بخوام تست کنم و مموری قبلی پر فایل بود و اگه هکش فول و کامل بود ارزش داشت ولی نه الان که ساپورتش قطع شده و همه قابلیتهاش برای اتمسفر هم قابل انجامه و اینم باور کن چون دیدن دیگه براشون نفعی نداره یه جورایی بیرون هکش اومده و اگه سورس کدش بیرون بیاد و یکی توسعش بده اونوقت ارزش داره.

• Like
Reactions: sub+zero

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام
من تست کردم کار میکرد ولی بازیها درست اجرا نمیشد و بازی میخواید نصب کنید بهتره xci باشه و از نو نصب کنید.

فقط این رو اول بگم من اتمسفر هم روی مموری داشتم و اگه احیانا براتون کار نکرد پک اتمسفری که خودم همیشه میزارم در اموزش Daybreak بریزید تو مموری قبلش که البته فکر نکنم نیاز باشه.

اول فایل زیر دانلود کنید.

لینک دانلود 3.1.0
لینک دانلود 2.9

بعد از حالت فشرده خارج کنید و دو فایل boot.dat و license.dat در روت مموری بریزید و فایل rommenu.nro در پوشه switch برزید.

حالا پیلود sxos که SX Loader.bin اینجکت کنید تا sxos بالا بیاد و این پیلود معمولا در پوشه favorites برنامه TegraRcm هست.

حین بالا اومدن گزینه Boot custom FW وارد بشید و روی گزینه Continue بزنید.

دیگه فریمور که بالا اومد برید روی قسمت البوم یا همون گالری عکس و دکمه R نگه دارید و همزمان تاچ کنید تا وارد قسمت برنامه ها بشید.

برنامه rommenu.nro پیدا و اجرا کنید وارد sxos لیسانس شده میشد و از دفعات بعد روی همون البوم خالی بزنید وارد sxos هک شده میشد.(برای نسخه 2.9 باید هر دفه اینکار بکنید)
با سلام و تشکر از علی آقای گل میخواستم ببینم روی sxos میشه بازیهای با فرمت xci بدون نصب کردن و به صورت مستقیم از روی هارد اکسترنال اجرا کرد (مهمترین ویژگی )

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام و تشکر از علی آقای گل میخواستم ببینم روی sxos میشه بازیهای با فرمت xci بدون نصب کردن و به صورت مستقیم از روی هارد اکسترنال اجرا کرد (مهمترین ویژگی )
سلام ممنون
این یکی از قابلیتهاش هست و من فلش وصل کردم بازی رو میشناخت و تو لیست گیم گذاشته بود و الان یه روشی هست برای هک کاملش که نیاز به نصب پایتون هست و فینگر پرینت کنسول که sxos میده رو لایسنس میکنی فول هک میشه و یکم دنگ و فنگ داره و یه روش ساده ای بیاد اون اموزش میگم به راحتی لایسنس میشه کنسول و براتون لینکش میزارم خودتون چک کنید خواستید از این روش برید.

این لینک اموزش اصلی

اینم تابیک بحث در این مورد در gbatemp

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pyramid Head

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام
ویراش: ورژن سالم لاینس فری بدون مشکل اضاف شد.

کافیه فایل زیر دانلود و از حالت فشرده در بیارید و دو فایل boot.dat و license.dat در روت مموری برزید.

لینک دانلود SX OS 3.1 هک شده

حالا پیلود sxos که SX Loader.bin هست اینجکت کنید تا sxos بالا بیاد و این پیلود معمولا در پوشه favorites برنامه TegraRcm هست.

دیگه فریمور که بالا اومد برید روی قسمت البوم یا همون گالری عکس بزنید و لذت ببرید.

نکته: تا اینجای کار که من تست کردم همه چی به خوبی کار میکنه و بازیهای قدیمی و جدید هم اجرا و نصب میشن و اینکه این تا فریمور 11.0.0 بیشتر نمیکشه بالاتر نباشید اگه میخواید برید روی این و اینکه اگه براتون بار اول با زدن پیلود بالا نیومد و گیر کرد با گرفتن 12 ثانیه دکمه پاور مجدادا اقدام به زدن پیلود کنید.موفق باشید.

ورژن سالم جایگزین شد همه چی به خوبی کار میکنه برید و لذت ببرید و چیز جدیدی هم در اینباره اومد این پست اپدیت میشه.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
علی جان الان چه مزیتهایی داره SX OS نسبت به اتمسفر که بخواهیم بریم رو اون ؟
بعد دیگه احتیاج به فرمت مموری که نداره ؟
و بازیهایی که نصب داریم و سیو بازیها نمیپره ؟
ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
علی جان الان چه مزیتهایی داره SX OS نسبت به اتمسفر که بخواهیم بریم رو اون ؟
بعد دیگه احتیاج به فرمت مموری که نداره ؟
و بازیهایی که نصب داریم و سیو بازیها نمیپره ؟
ممنون
سلام
مزیتهایی مثل نصب xci بدون برنامه و بصورت مستقیم و یا اجرای فایل xci بدون نصب عین این میمونه کارتریج گذاشتی و بازیها رو میتونی روی فلش یا هارد با این فرمت بریزی و بدون نصب اجرا کنی و قابلیتهای دیگم داره مثل emu ناند و غیره که اینها اتمسفر هم داره.
هیچ اتفاق خاصی نمیوفته برید روی این مثل پریدن سیو یا فرمت و غیره و شما هم اتمسفر داشته باش هم اون چون sxos تیمش تحت تعقیب هست و دیگه ورژن جدیدی بیرون نمیده و اینم تا 11.0.0 بیشتر کار نمیده و همونطور که گفتم همزمان هر دو کاستوم فریمور روی مموری فایلهاش باشن و تداخلی هم که نداره.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
ممنون داداش
من فلش وصل کردم اوکی بود و بازی اجرا شد ولی هارد وصل میکنم نمیشناسه
تنظیمات خاصی داره برای هارد ؟

-------------
فرمت NTFS رو نمیشناسه فقط فرمت exfat و fat 32 جواب میده
تو پوشه هم نباید باشه فط root

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ممنون داداش
من فلش وصل کردم اوکی بود و بازی اجرا شد ولی هارد وصل میکنم نمیشناسه
تنظیمات خاصی داره برای هارد ؟

-------------
فرمت NTFS رو نمیشناسه فقط فرمت exfat و fa 32 جواب میده
تو پوشه هم نباید باشه فط root

خواهش.دیگه خودت فهمیدی و بهترین فرمت همون exfat هست برای هارد چون مشکل فایل بزرگتر از 4 گیگ هم نداره و همین روش البته فقط برای نصب بازی نه اجرای مستقیم با اتمسفر هم میشد با استفاده از برنامه Tinwoo و Tinleaf که اموزش هم گذاشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر