معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

reza.vita

کاربر سایت
Dec 24, 2014
17
برنامه Pplay که یه جور پلیر هست برای سوییج و ورژن زیر فونت فارسی هم اضاف شده و بعد از خارج کردن از حالت فشرده با فولدرش بریز در مموری جانبی در مسیر پوشه switch

لینک دانلود
لینک بگمونم مشکل داره چنبار امتحان کردم دانلود نمیکنه برنامش چه ورژنه ای هست تا از سایت اصلی بگیرم یا اینکه این نسخه مخصوص فونت فارسی ساپورت میکنه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
لینک بگمونم مشکل داره چنبار امتحان کردم دانلود نمیکنه برنامش چه ورژنه ای هست تا از سایت اصلی بگیرم یا اینکه این نسخه مخصوص فونت فارسی ساپورت میکنه؟
لینک که مشکلی نداره و با ip ایران دان کن و فیلترشکنی اگه روشنه خاموش کن و یه لینک دیگم گذاشتم و این نسخه فونت فارسی اضاف شده بهش برای نمایش درست زیرنویس فارسی.

Pplay

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza.vita

reza.vita

کاربر سایت
Dec 24, 2014
17
لینک که مشکلی نداره و با ip ایران دان کن و فیلترشکنی اگه روشنه خاموش کن و یه لینک دیگم گذاشتم و این نسخه فونت فارسی اضاف شده بهش برای نمایش درست زیرنویس فارسی.

Pplay
سپاس ..راستی تو یوتوب دیدم میشه انگاری اندوید 10 با لینوکس نصب کرد شما میدونید چجوری میشه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سپاس ..راستی تو یوتوب دیدم میشه انگاری اندوید 10 با لینوکس نصب کرد شما میدونید چجوری میشه؟
نصب جفتش کاری نداره و تو همین تابیک هم چندبار دوستان گفتن من همون ویدیوهای اموزشی یوتیوب براشون گذاشتم و طبق ویدیو برید راحت نصب میشه و فایلهای مورد نیاز هم معمولا زیر همون ویدیو گذاشته و مرجع اصلی نصب اندروید هم سایت xda هست و فقط بهتره برای نصب اندروید یا لینوکس مموری جدا اختصاص بدید چون مموری فرمت باید بشه و اطلاعات میپره و یا اگه مموری جدا ندارید از تمامی فایلهای مموری بکاب و بعد ازش استفاده کنید.

یه نصب اندروید اماده و ساده 8.1 هم سراغ دارم خودم هم دارمش و تست کردم نصبش خیلی راحته و فقط زبونش روسی هست اولش که وارد میشی که باید بری تو تنظیمات گزینه اخر و بعد که وارد شدی اولین گزینه زبان رو عوض کنی و این اندروید کالکشن gta و بازی portal روش نصب شده و بعد دانلود کافیه با برنامه balenaEtcher که داخل همون پک هست فایل با پسوند img که درش هست روی یک مموری بزاری رایت بشه و با hekate بالا بیاریش و باید جوی کانها هم با بلوتوث اندروید پیر کنی و همسان سازی کنی و تنها نکته منفی اینه باید از تورنت دانلودش کنی.

switchroot LineageOS 15.1 (Android 8.1 Oreo) + 6 Games | nsw2u.com

اندروید 10 هم چند وقته اومده باید خودت تست کنی و دو مدل یادمه داشت یکی برای حالت دستی فقط که میگفتن استیبل تر هست ولی روی داک کار نمیده و یکی هم هر دو حالت ولی باگش بیشتر هست.

• Like

reza.vita

کاربر سایت
Dec 24, 2014
17
نصب جفتش کاری نداره و تو همین تابیک هم چندبار دوستان گفتن من همون ویدیوهای اموزشی یوتیوب براشون گذاشتم و طبق ویدیو برید راحت نصب میشه و فایلهای مورد نیاز هم معمولا زیر همون ویدیو گذاشته و مرجع اصلی نصب اندروید هم سایت xda هست و فقط بهتره برای نصب اندروید یا لینوکس مموری جدا اختصاص بدید چون مموری فرمت باید بشه و اطلاعات میپره و یا اگه مموری جدا ندارید از تمامی فایلهای مموری بکاب و بعد ازش استفاده کنید.

یه نصب اندروید اماده و ساده 8.1 هم سراغ دارم خودم هم دارمش و تست کردم نصبش خیلی راحته و فقط زبونش روسی هست اولش که وارد میشی که باید بری تو تنظیمات گزینه اخر و بعد که وارد شدی اولین گزینه زبان رو عوض کنی و این اندروید کالکشن gta و بازی portal روش نصب شده و بعد دانلود کافیه با برنامه balenaEtcher که داخل همون پک هست فایل با پسوند img که درش هست روی یک مموری بزاری رایت بشه و با hekate بالا بیاریش و باید جوی کانها هم با بلوتوث اندروید پیر کنی و همسان سازی کنی و تنها نکته منفی اینه باید از تورنت دانلودش کنی.

switchroot LineageOS 15.1 (Android 8.1 Oreo) + 6 Games | nsw2u.com

اندروید 10 هم چند وقته اومده باید خودت تست کنی و دو مدل یادمه داشت یکی برای حالت دستی فقط که میگفتن استیبل تر هست ولی روی داک کار نمیده و یکی هم هر دو حالت ولی باگش بیشتر هست.
ممنون ...یه ویدیو دیدم تو یوتوب طرف با سویچ بازی sekrio بازی میکرد فک کنم با لینوکس که نصب کرده بود بازی میکرد

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
علی آقا سلام
میشه یه توضیح بدید پک اتمسفر که ساختید شامل چه برنامه هایی هست و روی کدوم فریمور نصب میشه؟!
سلام عزیز
شامل خود اتمسفر و سیگ پچ و معمولا هر وقت فریمور جدیدی بیاد برای اون فریمور اپدیتش میکنم و جلوی همون پست که در اموزش daybreak هست و پک رو گذاشتم زدم تا چه فریموری که فعلا 11.0.1 هست.

برنامه های ضروری نصب بازی (Awoo-Installer Tinwoo Lithium Tinleaf Goldleaf tinfoil )و نصب تم NXThemesInstaller و مدیریت چیت EdiZon و بکاب سیو بازی Checkpoint و Jksv و اپدیت فریمور (ChoiDujourNXv102 و Daybreak) و اجرای پیلود بدون کامپیوتر Payload Launcher و حالت mtp بین کامپیوتر و سوییچ برای انتقال فایل Nxmtp و برنام DBI برای مدیریت بازیها که یه اموزش تو سر تیتر همین تابیک دربارش هست و انتقال فایل بصورت ftp بین کامپیوتر و سوییچ Ftpd و فایل منیجر NX-Shell و همه این برنامه ها هر دفه سعی میکنم اخرین اپدیت و سازگار با فریمور جدید باشن.

• Like
Reactions: mehran

reza.vita

کاربر سایت
Dec 24, 2014
17
وقتی سویچ به کابل به کامپیوتر متصل میکنیم سه حافظه نشون میده یکی مربوط به حافظه جانبی (مموری) دو تا دیگه یکی نوشته سیستم و کاربر که حجم کاربر بیشتر خاستم بدونم میشه ازینا بعنوان فایلهای بکاپ کپی کرد

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
وقتی سویچ به کابل به کامپیوتر متصل میکنیم سه حافظه نشون میده یکی مربوط به حافظه جانبی (مموری) دو تا دیگه یکی نوشته سیستم و کاربر که حجم کاربر بیشتر خاستم بدونم میشه ازینا بعنوان فایلهای بکاپ کپی کرد
سلام.به غیر از مموری جانبی از اون چندتای دیگه استفاده نکن که مربوط به ناند 32 گیگی هست و به هیچ وجه هم فایلی پاک نکن که بریک میشه و اگه بکاب 30 گیگی هم نداشته باشی کارت زاره و در مورد فایل کپی کردن هم میشه ولی همون هم توصیه میشه انجام ندی و خودم یه مدت فایل میریختم مثل بازی برای نصب در مموری جانبی و در تاینفویل که وارد میشدم با اینکه بازی رو پاک کرده بودم لیست اون فایلها وجود داشت و در کل کاری نداشته باش بهش.
سلام.دوستان میگم تم های سوییچ چرا اهنگ ندارن؟ مثل 3ds خیلی خوب بود.
سلام
چندین مورد مشابه پخش اهنگ داریم و بهترینش همون Overlay Menu هست که خودت هر اهنگی خواستی پخش میکنی و یکی هم که عین همینه باز با Overlay Menu قابل اجراست و برنامه مجزا هم داره TriPlayer و یکی هم هست بهش میگن BootSoundNX که برای بار اول که کنسول بالا میاد یه صدا میزاری و من خودم صدای بالا اومدن کنسول ps1 گذاشتم و حالا با همین احتمالا بشه یه اهنگ طولانی پخش کرد ولی توصیه نمیشه چون نمیشه قطعش کرد احتمالا هنگام بازی و اون دوتای اولی که گفتم مال Overlay Menu دست خودته و توی منو یه اهنگ خودت پخش کن.

معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

reza.vita

کاربر سایت
Dec 24, 2014
17

با نصب ماژول زیر مدیریت چیتهای مورد استفاده راحت تر میشه و علاوه بر اون مشخصات سیستم از قبیل دمای cpu و gpu و کلاک و غیره هم میتونید با اون مشاهده کنید.

کافیه فایل زیر رو دانلود و تو مسیریهای گفته شده در مموریتون بریزید طبق پوشه بندی که شده و بعد برای دیدن منو هم در منو سوییچ و هم در بازی دکمه L و d-pad سمت پایین رو نگه دارید و وسط انالوگ سمت راست رو بزنید و اگه در منو سوییچ بزنید میتونید فقط مشخصات سیستم رو ببینید و اگه در بازی بزنید در صورتیکه قبلا چیتی ریخته باشید میتونید چیت روها مدیریت کنید و همینطور که میدونید قبلا برای اینکار حتما باید از بازی خارج و با Edizon اینکار انجام میشد که با این ماژول کار راحت شده.

دانلود

1o.jpg

2o.jpg

اموزش اجرای موزیک دلخواه در بازی

sys_tune.jpg
ماژول Overlay Menu انجام دادم برا خروج چیکار کنم منوش بره

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ماژول Overlay Menu انجام دادم برا خروج چیکار کنم منوش بره
با زدن دکمه B یا همون دکمه های ترکیبی که برای اوردنش اوردی (دکمه L و d-pad سمت پایین رو نگه دارید )
اگرم وارد Status-Monitor شدی دکمه وسط هر دو انالوگ با هم بزن

• Like

reza.vita

کاربر سایت
Dec 24, 2014
17

با نصب ماژول زیر مدیریت چیتهای مورد استفاده راحت تر میشه و علاوه بر اون مشخصات سیستم از قبیل دمای cpu و gpu و کلاک و غیره هم میتونید با اون مشاهده کنید.

کافیه فایل زیر رو دانلود و تو مسیریهای گفته شده در مموریتون بریزید طبق پوشه بندی که شده و بعد برای دیدن منو هم در منو سوییچ و هم در بازی دکمه L و d-pad سمت پایین رو نگه دارید و وسط انالوگ سمت راست رو بزنید و اگه در منو سوییچ بزنید میتونید فقط مشخصات سیستم رو ببینید و اگه در بازی بزنید در صورتیکه قبلا چیتی ریخته باشید میتونید چیت روها مدیریت کنید و همینطور که میدونید قبلا برای اینکار حتما باید از بازی خارج و با Edizon اینکار انجام میشد که با این ماژول کار راحت شده.

دانلود

1o.jpg

2o.jpg

اموزش اجرای موزیک دلخواه در بازی

sys_tune.jpg
برای اینکه چیت ها غیر فعال بشن چیکار بایستی کرد از منو خاموش میکنیم ولی همچنان چیت توی بازی فعاله کار خاصی باید انجام داد که برگرده حالت اول

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
برای اینکه چیت ها غیر فعال بشن چیکار بایستی کرد از منو خاموش میکنیم ولی همچنان چیت توی بازی فعاله کار خاصی باید انجام داد که برگرده حالت اول
راه سادش اینه موقع اجرای بازی دکمه L نگه داری و بازی اجرا کنی و چیت و مد غیر فعال میشه و راه های دیگم هست ولی همین از همه بهتره.

mhd1367

کاربر سایت
Nov 22, 2015
74
سلام عزیز
شامل خود اتمسفر و سیگ پچ و معمولا هر وقت فریمور جدیدی بیاد برای اون فریمور اپدیتش میکنم و جلوی همون پست که در اموزش daybreak هست و پک رو گذاشتم زدم تا چه فریموری که فعلا 11.0.1 هست.

برنامه های ضروری نصب بازی (Awoo-Installer Tinwoo Lithium Tinleaf Goldleaf tinfoil )و نصب تم NXThemesInstaller و مدیریت چیت EdiZon و بکاب سیو بازی Checkpoint و Jksv و اپدیت فریمور (ChoiDujourNXv102 و Daybreak) و اجرای پیلود بدون کامپیوتر Payload Launcher و حالت mtp بین کامپیوتر و سوییچ برای انتقال فایل Nxmtp و برنام DBI برای مدیریت بازیها که یه اموزش تو سر تیتر همین تابیک دربارش هست و انتقال فایل بصورت ftp بین کامپیوتر و سوییچ Ftpd و فایل منیجر NX-Shell و همه این برنامه ها هر دفه سعی میکنم اخرین اپدیت و سازگار با فریمور جدید باشن.

ممنونم . نصب کردم . فقط روی فریمور 11 گلدلیف 8 که تو پک گذاشتید کار نمی کنه .با نسخه 9 جایگزین کردم اوکی شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر