معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

omid.safarnia

عضو جدید
Apr 13, 2021
2
سلام
کاری نداره شما همون MissionControl دانلود کن بعد از دراوردن از حالت فشرده خودش مسیرها رو در مموری بصورت فولدر گفته و دو پوشه contents و exefs_patches کپی کن در پوشه atmosphere در مموری و بعد طبق اموزش زیر اقدام کن و این برای دسته بصورت وایرلس یا بی سیم هست.

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

اگرم برای وصل کردن دسته بصورت سیمی هم میخوای باید از sys-con استفاده کنی که نصب اونم شبیه همون بالایی هست و باید ابتدا این فایل (کلیک کن) دانلود کنی و از حالت فشرده در بیاری و پوشه contents بریز در پوشه atmosphere در مموری و پوشه Config هم در روت مموری(منظور از روت یعنی همون اولی که وارد مموری میشی) و اون گزینه چک باکس که در اموزش با عکس مشخص کردم فعال میکنی.

نکته: هر کدوم از اینها که فعال کردی اگه در محیط کنسول بودی یکبار دستگاه ریستارت یا خاموش روشن کن و دوباره پیلود بزن تا فعال بشن.
مرسی مرسی چشم?⁦❤️

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

این روشی که میخوام اموزش بزارم خیلی بهتر از برنامه goldleaf هست و خودم از همین روش استفاده میکنم چون راحت میتونید مسیر درایو بازیهاتون رو بدید و تو سوییچ همه رو براتون لیست میکنه و بقیه درایوهای pc هم براتون لیست میکنه.

موارد لازم داشتن کابل usb-c برای اتصال کنسول به pc و ویندوز 7 به بالا

ابتدا باید درایور سوییچ رو نصب کنید توسط برنامه Zadig که برای نصب برنامه رو باز کنید و از منوی Options تیک List All Devices رو بزنید و بعد از قسمت کشویی Nintendo Switch رو انتخاب و درایور libusbK (v3.0.7.0 رو نصب کنید (نکته اگه از قبل درایور رو نصب کردید ممکنه تو لیست Nintendo Switch نیاد و دیگه نیازی به نصبش نیست) برای راهنمایی یه عکس میزارم.(نکته:ممکنه بجای Nintendo Switch اسم apx بیاد که همون رو نصب کنید فقط ورژن libusbK (v3.0.7.0 بزارید و اگه چیزی نشون نداد برنامه TegraRcmGUI که برای فرستادن پیلود هست رو دانلود و درایورش رو از قسمت settings نصب کنید سپس سوییچ رو با کابل وصل کنید و صبر کنید درایور شناسایی بشه و در اخر برنامه zadig رو دوبار اجرا و مراحل بالا رو انجام بدید)

8lqk_zadig.jpg

لینک دانلود برنامه zadig
https://github.com/pbatard/libwdi/releases/download/b721/zadig-2.4.exe

سپس برنامه Nut رو دانلود کنید و بعد از خارج کردن از حالت فشرده برنامه را باز و چند لحظه صبر کنید تا اجرا کامل بشه و شما باید در برنامه مسیر بازیهاتون رو بدید بهش و بعد دکمه Scan رو بزنید و یه عکس میزارم بهتر بفهمید.

دانلود برنامه Nut

لینک دانلود Nut

لینک کمکی Nut

لینک دانلود ورژن قدیمی 2.2 برای کسانی که سیستمشون 32 بیت هست Nut
لینک کمکی ورژن 2.2 Nut

40z6_nut.jpg

بعد کابل usb-c رو وصل و برنامه Tinfoil یا lithium رو اجرا کنید.

دانلود tinfoil
Tinfoil Mod v5.0.0

دانلود lithium
Lithium v5.0.0

وقتی وارد برنامه Tinfoil یا lithium بشید و همه چی اوکی باشه برنامه بازیها و اپدیتها و dlc های جدید رو براتون در منوهای جدید لیست میکنه طبق چیزی که تو pc بهش ادرس دادید و میتونید از همونجا نصب کنید ولی بهتره برید از قسمت File browser قسمت usbfs که عین درایو کامپیوتر بازیها رو نشونتون میده و درایوهای کامپیوتر هم لیست میکنه میتونید دنبال بازیتون بگردید هر جا هست و بعد میتونید بازیها رو نصب کنید و بازیها هم یکی یکی نصب کنید و صبر کنید نصب یه بازی تموم بشه بعد برید سراغ یه بازی دیگه برای نصب وگرنه هنگ میکنه و خودم ادرس هارد اکسترنال 2 ترایی رو بهش دادم و همه رو لیست میکنه راحت.موفق باشید

اپدیت...
فایل زیر اپدیت درایور سوییچ را خودکار انجام میدهد بدون نیاز به برنامه Zadig اگر نتونستید با اموزشهای بالا با فایل زیر امتحان کنید.

لینک دانلود Tinfoil Driver
سلام وقت شما بخیر
من کنسول رو به لپتاپ وصل کردم و با برنامه nut بازی رو اسکن کردم الان مشکلی نیست ولی اون 2 تا برنامه یعنی tinfoil و lithium از همین لینک که شما گذاشتین دانلود کردم ولی فایل نصبی ندارن روی لپتاپ !
یعنی اصلا قابل اجرا نیستن. ویندوز 10 دارم درایور سوییچ رو هم با zadig نصب کردم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایئد.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام وقت شما بخیر
من کنسول رو به لپتاپ وصل کردم و با برنامه nut بازی رو اسکن کردم الان مشکلی نیست ولی اون 2 تا برنامه یعنی tinfoil و lithium از همین لینک که شما گذاشتین دانلود کردم ولی فایل نصبی ندارن روی لپتاپ !
یعنی اصلا قابل اجرا نیستن. ویندوز 10 دارم درایور سوییچ رو هم با zadig نصب کردم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایئد.
سلام داداش
لینکها اپدیت نیست و بهتره از اخرین ورژنها استفاده کنید و فایلهایی که مربوط به برنامه های سوییچ با پسوند nro هست باید بریزی تو مموری جانبی پوشه switch که میره قسمت برنامه ها که قسمت برنامه ها هم از گالری اجرا نکن دکمه R بگیر همزمان روی یه بازی به دلخواه تاچ کن تا بره قسمت برنامه ها و اخرین ورژنهای برنامه nut با درایورهاش و برنامه لیتیوم که nro هست و تاینفویل که nsp و نصبی هست میزارم دانلود کن.

برنامه nut 2.70

درایور nut

فایل ریجستری nut که باید اجرا کنی در ویندوز

تاینفویل nsp که باید نصب بشه

لیتیوم nro در پوشه switch بریز به همراه پوشه که مسیر باید بشه این switch\lithium

• Like
Reactions: genaveh

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام داداش
لینکها اپدیت نیست و بهتره از اخرین ورژنها استفاده کنید و فایلهایی که مربوط به برنامه های سوییچ با پسوند nro هست باید بریزی تو مموری جانبی پوشه switch که میره قسمت برنامه ها که قسمت برنامه ها هم از گالری اجرا نکن دکمه R بگیر همزمان روی یه بازی به دلخواه تاچ کن تا بره قسمت برنامه ها و اخرین ورژنهای برنامه nut با درایورهاش و برنامه لیتیوم که nro هست و تاینفویل که nsp و نصبی هست میزارم دانلود کن.

برنامه nut 2.70

درایور nut

فایل ریجستری nut که باید اجرا کنی در ویندوز

تاینفویل nsp که باید نصب بشه

لیتیوم nro در پوشه switch بریز به همراه پوشه که مسیر باید بشه این switch\lithium
سلام دوست عزیز
من فکر کنم یه جای کار رو دارم اشتباه انجام میدم چون این نرم افزار ها رو داناود کردم ولی بازم جواب نگرفتم.
من کنسول رو با کابل به لپتاپ وصل کردم آیا نیازی هست که مموری کنسول رو در بیارم و با مموری ریدر به لپتاپ وصل کنم و این برنامه ها رو مستقیم بریزم توی مموری؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام دوست عزیز
من فکر کنم یه جای کار رو دارم اشتباه انجام میدم چون این نرم افزار ها رو داناود کردم ولی بازم جواب نگرفتم.
من کنسول رو با کابل به لپتاپ وصل کردم آیا نیازی هست که مموری کنسول رو در بیارم و با مموری ریدر به لپتاپ وصل کنم و این برنامه ها رو مستقیم بریزم توی مموری؟

داداش شما اشتباه برداشت کردید برنامه nut فقط برای نصب بازی با فرمتهای گفته شده مثل nsp و xci و غیره از طریق pc در کنسول هست و اون برنامه ها مثل تاینفویل و لیتیوم ابزار کمکی در کنسول برای همین برنامه هستن و برنامه لیتیوم و تاینفویل باید یا با دراوردن مموری و ریدر انتقال بدید یا از طریق برنامه nxmtp که یه جور حالت mtp مثل گوشی بین کنسول و دستگاه هست که فقط هم باید در مموری جانبی ریخت چون ناند کنسول هم نشون میده که پست اول این تابیک بخونید درموردش گفتم یا بهترین حالت که Mass Storage هست که اینکار طبق اموزش زیر بدون دراوردن مموری میتونید فایل رد و بدل کنید.

بعد که همه برنامه ها مثل لیتیوم و غیره انتقال دادید اونوقت میتونید بازی از طریق pc و کنسول با nut و لیتیوم یا تاینفویل نصب کنید و اموزش استفاده از nut هم میتونید دوباره بخونید و اینم بگم اگه مموری شما فرمتش exfat باشه میتونید بازی درش برزید حالا با در اوردن مموری و ریدر یا اموزشهایی که گفتم و با همون برنامه ها نصب کنید در کنسول و اگه فرمت fat 32 باشه دیگه اینکار نمیشه کرد خصوصا برای بازیهای فایل بزرگتر از 4 گیگ و باید از همون روش nut استفاده کرد.

• Like

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
داداش شما اشتباه برداشت کردید برنامه nut فقط برای نصب بازی با فرمتهای گفته شده مثل nsp و xci و غیره از طریق pc در کنسول هست و اون برنامه ها مثل تاینفویل و لیتیوم ابزار کمکی در کنسول برای همین برنامه هستن و برنامه لیتیوم و تاینفویل باید یا با دراوردن مموری و ریدر انتقال بدید یا از طریق برنامه nxmtp که یه جور حالت mtp مثل گوشی بین کنسول و دستگاه هست که فقط هم باید در مموری جانبی ریخت چون ناند کنسول هم نشون میده که پست اول این تابیک بخونید درموردش گفتم یا بهترین حالت که Mass Storage هست که اینکار طبق اموزش زیر بدون دراوردن مموری میتونید فایل رد و بدل کنید.

بعد که همه برنامه ها مثل لیتیوم و غیره انتقال دادید اونوقت میتونید بازی از طریق pc و کنسول با nut و لیتیوم یا تاینفویل نصب کنید و اموزش استفاده از nut هم میتونید دوباره بخونید و اینم بگم اگه مموری شما فرمتش exfat باشه میتونید بازی درش برزید حالا با در اوردن مموری و ریدر یا اموزشهایی که گفتم و با همون برنامه ها نصب کنید در کنسول و اگه فرمت fat 32 باشه دیگه اینکار نمیشه کرد خصوصا برای بازیهای فایل بزرگتر از 4 گیگ و باید از همون روش nut استفاده کرد.
دوست عزیز من کنسول رو به صورت هک شده خریدم و خودم هک نکردم.الان از اتمسفر AMS 0.15.0 --10.0.4 استفاده میکنم و اگه مموری در بیارم هک کنسول میپره و منم جیگ ندارم که بخوام طبق آموزش های شما هک کنم دوباره...
پیشنهادتون چی هست عزیز ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
دوست عزیز من کنسول رو به صورت هک شده خریدم و خودم هک نکردم.الان از اتمسفر AMS 0.15.0 --10.0.4 استفاده میکنم و اگه مموری در بیارم هک کنسول میپره و منم جیگ ندارم که بخوام طبق آموزش های شما هک کنم دوباره...
پیشنهادتون چی هست عزیز ؟

سلام
معمولا کسی که دست دو میفروشه کنسول هکی از قبل AutoRCM فعال و روشن کرده تا نیاز به جیگ دیگه پیش نیاد و اگه کنسولت تا حالا به هر دلیلی خاموش شده پیلود زدی و بالا اومده پس این گزینه فعال هست و با فرستادن پیلیود hekate و رفتن در تنظیماتی میشه فهمید فعال هست یا نه و این پست(کلیک کن) بخونی کامل توضیح دادم با عکس و این توضیح بدم AutoRCM به هیچ وجه خاموش نباید بکنی حتی اگه جیگ هم داشتی چون هنگام اپدیت کنسول بصورت هکی باعث سوختن فیوز کنسول میشه و بریک میشه در نهایت.

شما یه موقع هم نیاز به اپدیت هکت داشتی میتونی از پک اتمسفری که من همیشه اپدیت میکنم در اموزش زیر که Daybreak هست استفاده کنی و همه چیش تقریبا کامل هست با برنامه های مورد نیاز و یه برنامه هم داخلش به اسم Payload Launcher که از محیط خود سوییچ هر پیلودی بخوای میتونی ران کنی و مثلا بری به hekate و در hekate هم یه قسمت داره بزرگ نوشته Payload روی اون تاچ کنی باز میتونی پیلود مثلا Fusee Primary.bin بزنی برگردی به اتمسفر و یه نکته هم بگم اگه خواستی پک مال من بریزی قبلش باید تموم پوشه های داخل مموریت به غیر از nintendo که بازیهات داخلشه یا بکاب بگیری و کپی کنی داخل کامپیوتر و بعد کلا پاک کنی و بکاب برای این میگم شاید لازمت بشه وگرنه مستقیم هم میتونی پاک کنی.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

آخرین ویرایش:
  • Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام وان تست کردم شد ولی دسته جدیده نشد اگر احیانا برنامش اومئ که بشه وصل کرد ممنون میشم اطلاع بدین.با تشکر
سلام.وان میشد از همون اول ولی اون سریس چیزی در موردش نیست باید تست بشه و اگه اومد خبر میدم.

• Like
Reactions: saw8

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام..
اموزش چیت بازی از کجا بگیرم گشتم پیدا نکردم ممنونم از شما
سلام
چیت ریختن راحته کافیه دانلود کنی چیت مورد نظر و مثلا برای اتمسفر باید بریزی در مسیر Atmosphere\contents در مموری و اینکه نکاتی هم باید رعایت بشه برای مثال شما بیس بازی بدون اپدیت نصب کردی یا با اپدیت و باید چیت مطابق با بیس خالی یا ورژن اپدیت بازی بگیری و هر اپدیت جدیدتر هم اومد و نصب کردی هم باید چیت اپدیت بشه چون یا کار نمیده یا ممکنه موقع اجرای بازی کرش به وجود بیاد.

چیت از سایت زیر میتونی دانلود کنی و یه ثبت نام معمولی قبل دانلود میخواد.

The place to get all your cheat codes for the Nintendo Switch !

برای مدیریت چیت در بازی یا باید حین اجرای بازی بیای بیرون بری قسمت Album و Edizon اجرا کنی تا مثلا چیتها بصورت تکی غیر فعال یا فعال کنی یا از اون راحت تر از اموزش زیر استفاده کنی.

اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی

دوتا نکته هم بگم برای اینکه یه موقع اگه خواستی بازی بدون چیت اجرا بشه و نیازی به چیت نداشتی کافیه موقع اجرای بازی در اتمسفر دکمه L نگه داری تا چیت اعمال نشه و نکته دوم اینه که بعضی بازیهای سوییچ ریجنهای مختلفی دارن باید در هنگام گرفتن چیت به ریجن چیتی که میگیری هم دقت کنی.

• Like
Reactions: XENOS and abo3bsa20

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
سلام من کنسولمو آپدیت کردم به 12.1 ولی الان دیگه نمیتونم با nut مستقیم بازی بریزم و به جاش وقتی با سیم وصلش میکنم حافظه رم کنسول میاد تو مای کامپیوتر و مجبورم بازی رو اول کپی کنم داخلش و بعد نصب کنم. لازم به ذکر سوییچ برادرزاده ام که هنوز آپدیت نشده هنوز با nut کار میکنه. ویندوزم هم 32 بیته. راهی هست دوباره با nut کار کنه سوییچم؟ نحوه اتصالش انگار عوض شده راهی هست تغییرش بدم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام من کنسولمو آپدیت کردم به 12.1 ولی الان دیگه نمیتونم با nut مستقیم بازی بریزم و به جاش وقتی با سیم وصلش میکنم حافظه رم کنسول میاد تو مای کامپیوتر و مجبورم بازی رو اول کپی کنم داخلش و بعد نصب کنم. لازم به ذکر سوییچ برادرزاده ام که هنوز آپدیت نشده هنوز با nut کار میکنه. ویندوزم هم 32 بیته. راهی هست دوباره با nut کار کنه سوییچم؟ نحوه اتصالش انگار عوض شده راهی هست تغییرش بدم؟

سلام
شما چون ویندوزت هم 32 بیت هست کارت یه خورده سخت میشه چون لیتیوم و Tinfoil جدید که روی فریمور 12 کار میکنه نیاز به nut 2.7 به بالا داره که این ورژن از nut فقط 64 بیت اومده بیرون و البته ورژن پایتون هم داره nut.

شما کاری که میگم بکن اول راه انداز پایتون از لینک زیر بگیر و نصب کن.

لینک دانلود پایتون

تو مراحل نصب پایتون مثل عکس برو تیک اون گزینه هایی که مشخص کردم بزن وگرنه کار نمیده.

1payton.jpg

2payton.jpg

3payton.jpg

خوب بعد از نصب پایتون درایور سوییج هم اگه نصب نکردی با دانلود فایل زیر نصب کن و یه بار سیستم ریستارت کن.

درایور سوییچ

حالا ورژن پایتون nut دانلود کن.

nut پایتون 2.7

از حالت فشرده در بیار nut و وارد فولدر بشو و فایل server.py اجرا کن باید nut بالا بیاد و دیگه میتونی استفاده کنی با اخرین ورژن لیتیوم و Tinfoil که ورژن 12 هست و نداری از لینک زیر بگیر

لیتیوم 12 که فایل nro هست باید بریزی تو پوشه switch در مموری

Tinfoil 12 که نصبی هست باید نصب کنی ( البته فایل nro هم داره ولی بخاطر داشتن ایکونها حجم بیشتری داره و نصبش ضروری نیست ولی خواستی اونم از این لینک بگیر و در پوشه switch بریز و اینکه اونم باید از طریق نصب اون فایل nsp اجرا بشه )

یه نکته در مورد پایتون بگم اومدیم nut فایل server.py اجرا کردی و باز شد و بسته شد باید در همون پوشه nut جایی که فایل server.py هست دکمه شیفت بگیری و با کلیک راست کردن موس گزینه ای که تو عکس مشخص کردم باز کنی تا خط فرمان ویندوز در همون مسیر باز بشه برات

4payton.jpg

بعد اینترنت باید وصل باشه و خط زیر عینن کپی کنی و در خط فرمان و اینتر بزنی و صبر کنی تا فایلهای مورد نیاز دانلود بشه و کمی طول میکشه و تموم که شد فایل server.py دوباره اجرا کن ببین ران میشه یا نه و اینی که گفتم اصلا لزومی نداشت و فقط در صورت اجرا نشدن server.py انجام بده وگرنه اصلا اینکار نکن که ممکنه server.py اجرا نشه

Code:
python -m pip install colorama pyopenssl requests tqdm unidecode Pillow BeautifulSoup4 urllib3 Flask pyusb pyqt5 google-api-python-client google-auth-oauthlib

py -m pip install --upgrade pip

با همه اینکارها اگه کارت نشد از برنامه Awoo-Installer یا Tinwoo برای نصب بین کامپیوتر و سوییچ استفاده کن که اونم باید راه انداز جاوا نصب کنی و اموزش اون هم در وسطهای این پست هست.

در اخر هم بتونی ویندوز 64 بیت اونم ویندوز 10 یا نهایت 8.1 نصب کنی بهتره چون دیدی چند مدت بعد ورژنهای جدیدتری اومد که دیگه نمیشه کاریش کرد و الان nut پایتون ورژن بالاتر هم هست ولی نزاشتم چون جواب ممکنه نده روی ویندوز 32 بیت خصوصا ویندوز 7 .موفق باشی

• Like
Reactions: XENOS and A92Ta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر