معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
علی اقا بازیهای 3ds چجوری باید با سوییچ اجرا کرد؟ بازیهاشو نصبی هستن؟ تو این ویدیو داره بازی 3ds تو سوییچ بدون امولاتور اجرا میکنه

سلام
اموزش اجرای 3ds قبلا گذاشتم در این پست و این با امولاتور ریتروارچ هست که اجرا میشه ولی از یه core غیر رسمی استفاده میکن و مستقیم هم اجرا نمیشه با همون ریترارچ اجراش میکنه و این فقط ایکون بازی بصورت شورتکات ساخته برای دسترسی سریع به بازی در محیط Nx و ساخت ایکون برای سوییچ هم با برنامه هایی نظیر Nro2Nsp امکانپذیره که یه بخش جدا هم مختص ریتروارچ داره و البته برنامه Switch Army Knife هم یه قسمت به اسم nro forwarder داره.

• Like
Reactions: saw007

Mohamad\Dr

کاربر سایت
Jul 22, 2019
7
سلام وقت بخیر
من یه بازی از کنسولم پاک کردم اما حجم دستگاه اصلا تغیر نکرده و هرجا میگردم نیست چیزی که بخام پاک کنم
چجوری باید به خافظه پنهان کنسول برم که بتونم اینو پاک کنم ؟
یا اینکه راهی نیست این حجم بازی که پاک کردم خالی بشه اصلا؟؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام وقت بخیر
من یه بازی از کنسولم پاک کردم اما حجم دستگاه اصلا تغیر نکرده و هرجا میگردم نیست چیزی که بخام پاک کنم
چجوری باید به خافظه پنهان کنسول برم که بتونم اینو پاک کنم ؟
یا اینکه راهی نیست این حجم بازی که پاک کردم خالی بشه اصلا؟؟

سلام
اول باید مطمئن بشی که بازی روی حافظه ناند داخلی بوده یا مموری جانبی و ممکنه روی حافظه داخلی نصب بوده و پاک کردی ولی فکر کردی روی جانبی بوده و توقع داشتی حجم اون ازاد بشه یا بلعکس و روی مموری جانبی که معلومه داخل پوشه نینتندو نصب میشه و حالا طبق فولدر ایدی بازی شاید بشه پیداش کرد و روی حافظه ناند داخلی هم بهتره هیچ اقدامی نکنی که منجر ممکنه به بریک و بالا نیومدن دستگاه بشه و این رو برای اینکه بدونی میگم ولی با حالت mtp میشه دسترسی داشت به ناند داخلی با برنامه های مختلف مثل dbi یا nxmp یا حتی حالت mtp برنامه tinfiol ولی توصیه اکید دارم دست نزنید به ناند داخلی خصوصا اگه بکاب 30 گیگی از ناند رو ندارید و برای حافظه داخلی تنها روش ممکن ریست کارخونه ای هست و مموری جانبی هم پیدا کردن فولدر اون بازی یا نصب مجدد و پاک کردن دوبارش تو همون مسیر قبلی و مموریت هم کم حجمه مثل 128 میتونی بازیها همه پاک کنی و یه دور هم مموری فرمت کن با کامپیوتر و قبلش فقط از فایلهای هک بکاب بگیر و پوشه nintendo نمیخواد بزار پاک بشه و برنامه با dbi هم میشه به دلخواه اپدیت بازی یا dlc یا کلا خود بازی پاک کرد و یه قسمت هم برای تمیز کردن کنسول داره ولی بیشتر کلیدهای ریجستری بازیهای پاک شده هست و اصل بازی کاری نداره و اموزش برنامه dbi در زیر هست قسمت اخر اموزش.

برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام علی اقا خوب هستین میدونم اینجا جاش نیست اما میخاستم بدونم چطور میتونم دسته ps4 یا دسته pc رو به نینتندو سوییچ وصل کنم ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام علی اقا خوب هستین میدونم اینجا جاش نیست اما میخاستم بدونم چطور میتونم دسته ps4 یا دسته pc رو به نینتندو سوییچ وصل کنم ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

سلام داداش ممنون

اموزش زیر دقیق گفتم و اگه دسته ps4 بصورت بی سیم یا وایرلس میخوای قسمت میشن کنترل که اخر اموزش هست بخون و سیمی هم بالای اموزش و دسته ps4 و xbox one کامل ساپورت میشه همه جوره ولی دسته های فرعی باید تست کنی و دسته هایی که دانگل بلوتوث usb هم دارن هم به داک باید وصل بشن و اینم بگم هر دو اموزش باسیم و بی سیم میتونی همزمان بریزی و استفاده کنی.

اینایی که گفتم در بالا برای کنسول کپی خور بود که احتمالا مال شما هم همینه ولی برای کنسول اورجینال باید از دانگل usb استفاده بشه مثل 8bito و غیره و بعضیهاش فقط بصورت بیسیم ساپورت میکنن ولی بعضیهاش هم بی سیم و هم با سیم.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام داداش ممنون

اموزش زیر دقیق گفتم و اگه دسته ps4 بصورت بی سیم یا وایرلس میخوای قسمت میشن کنترل که اخر اموزش هست بخون و سیمی هم بالای اموزش و دسته ps4 و xbox one کامل ساپورت میشه همه جوره ولی دسته های فرعی باید تست کنی و دسته هایی که دانگل بلوتوث usb هم دارن هم به داک باید وصل بشن و اینم بگم هر دو اموزش باسیم و بی سیم میتونی همزمان بریزی و استفاده کنی.

اینایی که گفتم در بالا برای کنسول کپی خور بود که احتمالا مال شما هم همینه ولی برای کنسول اورجینال باید از دانگل usb استفاده بشه مثل 8bito و غیره و بعضیهاش فقط بصورت بیسیم ساپورت میکنن ولی بعضیهاش هم بی سیم و هم با سیم.
مرسی علی اقا اره دستگام کپی خوره فقط یه چیزی فایل دانلودی که تو گیت هاب هست رو همه محتویات رو بریزم تو روت sd card دیگه درسته؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
مرسی علی اقا اره دستگام کپی خوره فقط یه چیزی فایل دانلودی که تو گیت هاب هست رو همه محتویات رو بریزم تو روت sd card دیگه درسته؟

خواهش.اره از حالت فشرده که در اوردی بریز تو همون روت مموری و یه بارم ریستارت دستگاه کن و دیگه فعال میشه خودش.

issare

کاربر سایت
Aug 24, 2006
43
نام
issa
سلام،وقتتون بخیر،میخواستم بدونم میشه بازی های نینتندو ۶۴ که توی Nintendo Switch Online + Expansion Pack عرضه میشن رو روی سوییچ هک شده اجرا کرد؟اگر کسی میدونه راهش رو بگه بیزحمت،میخوام ocarina of time بازی کنم رو کنسول

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام،وقتتون بخیر،میخواستم بدونم میشه بازی های نینتندو ۶۴ که توی Nintendo Switch Online + Expansion Pack عرضه میشن رو روی سوییچ هک شده اجرا کرد؟اگر کسی میدونه راهش رو بگه بیزحمت،میخوام ocarina of time بازی کنم رو کنسول

سلام
بله میشه ولی اکانت و یا پروفایل شما به اصطلاح باید لینک اکانت بشه که با برنامه Linkalho اینکار میتونید انجام بدید و اموزش زیر از وسط اموزش که برنامه Linkalho توضیح دادم انجام بدید.

اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت

این قسمت انجامش ضروری نیست فقط میگم شما و بقیه دوستان بدونن و میتونید از پک هکی این بازی هم استفاده کنید که هکرها بازیهای بیشتری هم اضافه کردن به نسخه اصلی.

برای اینکار اول بیس اصلی بازی دانلود کنید از لینک زیر یا هر جای دیگه و نصب کنید.

لینک دانلود بیس بازی

بعد فایل زیر دانلود کنید و از حالت فشرده در بیارید.

لینک دانلود

بعد از دراوردن از حالت فشرده فایل nsp نصبی اپدیت درون پوشه به اسم Nintendo 64 Nintendo Switch Online [0100C9A00ECE6800][v65536].nsp رو نصب کنید.

بعد در اینجا هک شما باید اتمسفر باشه که مال همه این روزها همینه و پوشه atmosphere در روت مموری(روت مموری یعنی همون اول که وارد میشی) کپی کنید و برای اطمینان یه بار کنسول ریستارت کنید و بعد بازی رو اجرا کنید و بازیهای زیر باید اضاف شده باشن.

Legend of Zelda - Ocarina of Time
Legend of Zelda - Majora's Mask
Dr. Mario 64
Mario Kart 64
Mario Tennis
Star Fox 64
Super Smash Bros 64
Quest 64
Wave Race 64
WIN BACK: COVERT OPERATIONS
Donkey Kong 64
Kirby 64 - The Crystal Shards 64
Mystical Ninja Starring Goemon 64
Sin & Punishment
Yoshi's Story
Pokemon Stadium
Pokemon Stadium 2
Earthworm Jim 3D
F-1 World Grand Prix
Chameleon Twist
Xena: Warrior Princess - The Talisman of Fate
WWF Attitude
WWF No Mercy
WWF War Zone
War Gods
V-Rally Edition 99
Turok - Dinosaur Hunter
Tony Hawk's Pro Skater
Tony Hawk's Pro Skater 2
Tom and Jerry in Fists of Furry
Star Wars - Shadows of the Empire
Rally Challenge 2000
Rocket - Robot on Wheels
Scooby-Doo! - Classic Creep Capers
Chameleon Twist
Extreme-G
Gex 64 - Enter the Gecko
Asteroids Hyper 64
AeroGauge
All Star Tennis '99
Charlie Blast's Territory
ECW Hardcore Revolution

• Like
Reactions: issare

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام علی آقا خسته نباشید من تمام کارهایی که گفتید برای دسته ps4 به سوئیچ انجام دادم اما هیچ اتفاقی نیفتاد وقتی دکمه ps و share رو باهم نگه میداریم چراغ دسته ps4 بصورت چشمک زن میشه اما تو قسمت change grip order دسته اضافه نمیشه دقیقا محتویات دو پوشه دانلودی رو هم تو پوشه های که تو مموری کارت بود کپی هم کردم.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام علی آقا خسته نباشید من تمام کارهایی که گفتید برای دسته ps4 به سوئیچ انجام دادم اما هیچ اتفاقی نیفتاد وقتی دکمه ps و share رو باهم نگه میداریم چراغ دسته ps4 بصورت چشمک زن میشه اما تو قسمت change grip order دسته اضافه نمیشه دقیقا محتویات دو پوشه دانلودی رو هم تو پوشه های atmosphere و configکه تو مموری کارت بود کپی هم کردم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام علی آقا خسته نباشید من تمام کارهایی که گفتید برای دسته ps4 به سوئیچ انجام دادم اما هیچ اتفاقی نیفتاد وقتی دکمه ps و share رو باهم نگه میداریم چراغ دسته ps4 بصورت چشمک زن میشه اما تو قسمت change grip order دسته اضافه نمیشه دقیقا محتویات دو پوشه دانلودی رو هم تو پوشه های atmosphere و configکه تو مموری کارت بود کپی هم کردم.

سلام داداش ممنون
بعد ریختن باید یه بار دستگاه ریستارت بشه و نکته بعد اینه سعی کن اتمسفر و میشن کنترل هر دو اخرین ورژن باشه تا درست و هماهنگ کار بده و الان Atmosphere v1.2.6 و MissionControl v0.6.4 هست و بعد گزینه change Grip/order اگه کار نداد تو Find Controllers برو شاید دسته رو شناخت و یه بارم دسته رو ریست کن با زدن دکمه ریستش که در پشت دسته هست(با یه سوزن یا سوزن مخصوص موبایل ریست کن دسته رو)

اتمسفر اخرین ورژن

اخرین سیگ پچ

میشن کنترل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر