معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
راهی هست دسته usb معمولی رو به سویچ وصل کرد؟

روی سوییچ هکی باید از اموزش زیر استفاده کنی و قسمت اول برای همون دسته سیمی هست و پاینشم میشن کنترل هست برای دسته بی سیم مثل ps4 و ps5 و xbox one و غیره و در مدل سیمی کافیه تست کنی ببینی ساپورت میشه توسط برنامه یا نه و در کل هر دو اموزش هم میتونی روی سوییچ پیاده کنی مشکلی نیست فقط هر دفه فریمور جدیدی اومد قبل از اپدیت اول اتمسفر و بعد این دوتا هم اپدیت کن وگرنه توی بوت ارور میده و یه موقع دیدی ارور داد مشکل از اینه به روزش کنی درست میشه.

استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی

در مورد سوییچ اورجینال هم باید دانگل بخری که بعضی دانگلها فقط سیمی ساپورت میکنن و بعضی بی سیم و بعضیها هم هر دو و من خودم یه دانگل دارم هم بی سیم و هم با سیم ساپورت میکنه و جزو بهترین دانگلهاست و لینک مشخصاتش هم اینه.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام علی آقا خسته نباشید
میگم راهی هست این زیرنویس اسکایریم رو سوییچ اجرا بشه؟ فارسی ساز بازی The Elder Scrolls V: Skyrim برای PC و PS3 و PS4 - وبسایت فارسی ساز

سلام داداش ممنون
باید خودت تست کنی چون من بازیش ندارم و کافیه ایدی بازی بدون و ریجن امریکا ایدیش 01000A10041EA000 هست و یه فولدر به همین نام بساز و درون فولدر یه فولدر دیگه به اسم romfs بساز و بعد باید محتویات نسخه pc یا هر نسخه دیگه رو در ایت پوشه بریزی و برای مثال نسخه pc اگه بصورت پچ هست باید نصب بشه و اون چیزی که نصب شده با مسیر فولدرش بریزی تو همون پوشه romfs و بعد پوشه 01000A10041EA000 کپی کنی تو مسیر Atmosphere\contents و بعد بازی اجرا کنی ببینی اعمال شده یا نه و اگرم بازی کرش کرد که کار نمیده کلا یا اگه چیزی اعمال نشده باید ببینی فایلهایی که تو پوشه romfs ریختی درست با فولدر ریختی یا نه و من چون بازی رو ندارم دیگه خودت باید تست کنی و نسخه های کنسولها هم اگه فایلهاش اکسترت باشن میتونی تست کنی ولی سازگارترین نسخه معمولا مال pc هست بر روی سوییچ.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام علی آقای عزیز، می شه به اتمسفر 13 به روز رسانی کرد؟ مشکلی نداره؟

سلام داداش.بله مشکلی نداره کلا و اگه خودتون هم نمیتونید پکی که من همیشه میزارم تو اموزش دیبریک هست.

ArianSanei

کاربر سایت
Jan 7, 2020
78
سلام داداش.بله مشکلی نداره کلا و اگه خودتون هم نمیتونید پکی که من همیشه میزارم تو اموزش دیبریک هست.
علی آقای عزیز، آخرین پکی که من دیدم از شما مربوط به اتمسفر 12 بود. پس 13 رو هم شما تایید می‌کنی؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
علی آقای عزیز، آخرین پکی که من دیدم از شما مربوط به اتمسفر 12 بود. پس 13 رو هم شما تایید می‌کنی؟

داداش اخرین ورژن اتمسفر 1.2.6 هست که تا فریمور 13.2.1 که اخرین فریمور فعلا هست ساپورت میکنه که منم تا همون ورژن گذاشتم و احتمالا منظور شما فریمور 13 بوده و من خودم روی فریمور 13.2.1 هستم هیچ مشکلی هم ندیدم.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.2.6

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
درود استاد علی ، سوالی داشتم شما محبت فرمودید من تونستم کنسولم رو دوباره بیارم بالا ، امروز میخواستم با آموزش آپدیت شما آپدیت کنم وقتی میرم تو برنامه daybreak مسیر فریمور رو میگم چک میکنه ولی میگه missing content داره از همون لینکی که شما گذاشته بودید دانلود و آنزیپ کردم حدود ۳۲۰ مگ هم بوده فریمور ۱۳.۲ . فریمور الان من هم هست اونیکه تو کنسول ستینگ میگه ۱۱.۰.۲. هست . شما می دانید مشکل چیه ؟ پک هم موقع آنزیپ ارور نمیده . ممنون شرمنده .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
درود استاد علی ، سوالی داشتم شما محبت فرمودید من تونستم کنسولم رو دوباره بیارم بالا ، امروز میخواستم با آموزش آپدیت شما آپدیت کنم وقتی میرم تو برنامه daybreak مسیر فریمور رو میگم چک میکنه ولی میگه missing content داره از همون لینکی که شما گذاشته بودید دانلود و آنزیپ کردم حدود ۳۲۰ مگ هم بوده فریمور ۱۳.۲ . فریمور الان من هم هست اونیکه تو کنسول ستینگ میگه ۱۱.۰.۲. هست . شما می دانید مشکل چیه ؟ پک هم موقع آنزیپ ارور نمیده . ممنون شرمنده .

سلام داداش
اول سعی کن بصورت فول رم بری قسمت برنامه ها(گرفتن R و همزمان تاچ کردن روی یک بازی) بعد فریموری که دانلود میکنی از حالت فشرده در که اوردی اسم فولدر کوتاه باشه مثلا 13.2.1 و اسم فارسی و غیره هم نذاری اصلا و تو روت مموری فولدر اپدیت بزار بعد با برنامه دیبریک فولدرش انتخاب کنی اتوماتیک میشناسه و خودم یه فولدر ساختم به اسم Firmware در مموری و اپدیتها رو با فولدرش میریزم اونجا و مثلا مسیر اپدیت 13.2.1 میشه برای من Firmware\13.2.1 و البته تو روت مموری هم بریزی همون اول که وارد مموری میشی منظورمه مشکلی نداره و هیچ فایلی هم از تو فولدر اپدیت کم یا زیاد نشه و میتونی یه بار دیگم دانلودش کنی و با اخرین ورژن برنامه winrar هم بازش کنی و دوباره تست کنی اگه کارهای بالا کردی و نشد.

Amrabs1357

کاربر سایت
Aug 23, 2017
10
سلام داداش
اول سعی کن بصورت فول رم بری قسمت برنامه ها(گرفتن R و همزمان تاچ کردن روی یک بازی) بعد فریموری که دانلود میکنی از حالت فشرده در که اوردی اسم فولدر کوتاه باشه مثلا 13.2.1 و اسم فارسی و غیره هم نذاری اصلا و تو روت مموری فولدر اپدیت بزار بعد با برنامه دیبریک فولدرش انتخاب کنی اتوماتیک میشناسه و خودم یه فولدر ساختم به اسم Firmware در مموری و اپدیتها رو با فولدرش میریزم اونجا و مثلا مسیر اپدیت 13.2.1 میشه برای من Firmware\13.2.1 و البته تو روت مموری هم بریزی همون اول که وارد مموری میشی منظورمه مشکلی نداره و هیچ فایلی هم از تو فولدر اپدیت کم یا زیاد نشه و میتونی یه بار دیگم دانلودش کنی و با اخرین ورژن برنامه winrar هم بازش کنی و دوباره تست کنی اگه کارهای بالا کردی و نشد.
ممنون استاد ، تست کنم ببینم چی میشه البته همین کارها رو انجام دادم ، ممکنه برا ورژن هکم باشه ؟

• Like
Reactions: ashkan_saremi

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام داداش
درود ؛ پوزش بابت اسپم

رفیق دیدم شما استاد نینتندو سوییچی توو نظرات و کامنتا کفتم ازت بپرسم / دارم ی سوییچ کپی خور میگیرم ، عصری میارن ک تست کنم خواستم بپرسم نکته اس هست که مهم باشه و من چک کنم ؟ چون دفعه اولم هست نینتندو سوییچ میگیرم اونم کپی خور / دمت گرم

بعد اینکه پست صفحه اول به روز هست ؟ که برای آموزش به اون رجوع کنم اگر سوالی برای ریختن بازی و این چیزا داشتم؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر