معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام مهران جان
برنامه NXDumpTool مخصوص اینکاره و البته با Tinfoil و چندتا برنامه دیگم میشه از بازیهای نصب شده فایل nsp ساخت ولی همون NXDumpTool از همش بهتره و دامپ هم که میشه میره تو فولدر خود برنامه داخل مموری جانبی و هنگام دامپ هم دقت کن بازی مورد نظرت حجمش چقدره همونقدر فضا یا حتی بیشتر داخل مموریت جا داشته باشی و برنامه رو از لینک زیر دانلود کن و وقتی دانلود کردی یه فولدر بساز به اسم NXDumpTool و برنامه رو داخل فولدر بزار و اون فولدر تو مموری پوشه switch کپی کن.

لینک دانلود
ممنون علی جان . کارت درسته داداش :Thumbup:

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
سلام
اول مطمئن شو فریمور مورد استفادت fat 32 ساپورت میکنه و باید مجدادا همون اپدیت فریمور 13 بگیری و با daybreak اپدیت کنی و اونجایی که فقط میگه کدوم فرمت انتخاب کنی شما گزینه هر دو فرمت که هم fat32 و هم exfat باهم هست انتخاب کن اینجوری هر دو فرمت ساپورت میشه(اموزش دی بریک بخون گفتم همین مورد با عکس) و بعد که انجام دادی دستگاه خاموش کن و مموریت در بیار هر چی فایل و فولدر روشه یکجا کپی کن تو کامپیوتر و بعد فرمت کن مموری به fat 32 و با ویندوز نتونستی با یه برنامه جانبی پارتیشن بندی و یا برنامه همه کاره Switch Army Knife بگیری برنامه فرمت کردن هم داخلشه با اون هم میتونی انجام بدی و اموزش این برنامه در زیر هست و در کل بعد فرمت دوباره فایلهات بریز داخل مموری و پیلود بزن باید بدون مشکل دستگاه بالا بیاد.

برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
سلام علی آقا
دو خط اول رو درست متوجه نشدم
الان مموری من exfat هستش و رو فریمور ۱۰ هستم
اول فریمور ۱۳ رو دانلود کنم،بعد با daybreak موقع آپدیت فریمور هر دو گزینه fat32 و exfat رو انتخاب کنم،بعد که آپدیت تموم شد اطلاعات مموری رو یه بار بریزم رو کامپیوتر و بعد فرمت مموری رو عوض کنم به fat32

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی آقا
دو خط اول رو درست متوجه نشدم
الان مموری من exfat هستش و رو فریمور ۱۰ هستم
اول فریمور ۱۳ رو دانلود کنم،بعد با daybreak موقع آپدیت فریمور هر دو گزینه fat32 و exfat رو انتخاب کنم،بعد که آپدیت تموم شد اطلاعات مموری رو یه بار بریزم رو کامپیوتر و بعد فرمت مموری رو عوض کنم به fat32
سلام
اره دیگه همینا رو که گفتی به ترتیب برو جلو درسته و فقط اینم اضاف کنم قبل رفتن به فریمور بالاتر هک اتمسفر هم به روز کن بعد اپدیت کن یا از همون پکی که من میزارم استفاده کن.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام علی اقا خسته نباشید ببخشید علی اقا مزاحم شدم من یه مدت طولانی نینتندو سوییچم خاموش شده بود دکمه پاور رو زدم روشن نشد بعد ویندوزم عوض کرده بودم ویندوز 10 نصب کرده بود برنامه tegra rcm زو نصب کردم فایل fusee.bin زو هم میدم این ارور رو میده باید چجوری روشنش کنم ممنون

Attachments

• photo_2021-11-06_09-13-11.jpg
    photo_2021-11-06_09-13-11.jpg
    28 KB · مشاهده: 7

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی اقا خسته نباشید ببخشید علی اقا مزاحم شدم من یه مدت طولانی نینتندو سوییچم خاموش شده بود دکمه پاور رو زدم روشن نشد بعد ویندوزم عوض کرده بودم ویندوز 10 نصب کرده بود برنامه tegra rcm زو نصب کردم فایل fusee.bin زو هم میدم این ارور رو میده باید چجوری روشنش کنم ممنون

سلام داداش ممنون
این ارور برای اینه نتونسته فایل اجرایی اتمسفر پیدا کنه و حالا یا از مموری پاک شده یا خراب شده فایلش یا پیلودی که زدی مال اتمسفر جدید هست اتمسفر اپدیت نشده و از hekate هم بعضیها بالا میارن اتمسفر از منوی لانچ باید hekate_ipl.ini اپدیت کنن مسیر فایلهای اتمسفر و به هر حال از نو اتمسفر بریز یا میتونی اون پک اتمسفر تو اموزش دی بریک که من میزارم تا اخرین فریمور همه چیش من اپدیت کردم از اون استفاده کنی و حتما هم از پیلود Fusee.bin داخل پک برای بالا اومدن دستگاه استفاده کن و اینی که الان داری استفاده نکن.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
خب
سلام داداش ممنون
این ارور برای اینه نتونسته فایل اجرایی اتمسفر پیدا کنه و حالا یا از مموری پاک شده یا خراب شده فایلش یا پیلودی که زدی مال اتمسفر جدید هست اتمسفر اپدیت نشده و از hekate هم بعضیها بالا میارن اتمسفر از منوی لانچ باید hekate_ipl.ini اپدیت کنن مسیر فایلهای اتمسفر و به هر حال از نو اتمسفر بریز یا میتونی اون پک اتمسفر تو اموزش دی بریک که من میزارم تا اخرین فریمور همه چیش من اپدیت کردم از اون استفاده کنی و حتما هم از پیلود Fusee.bin داخل پک برای بالا اومدن دستگاه استفاده کن و اینی که الان داری استفاده نکن.
خب علی اقا این اموزش ک معرفی کردین مموریم رو فرمت نمیکنه چون من فقط میخام سویچ بالا بیاد همین و دیگه نمیخام بازی هام سیوام هیچیش پاک بشه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
خب

خب علی اقا این اموزش ک معرفی کردین مموریم رو فرمت نمیکنه چون من فقط میخام سویچ بالا بیاد همین و دیگه نمیخام بازی هام سیوام هیچیش پاک بشه

داداش توجه نکردی گفتم فقط پک تو اون اموزش رو بریز روی مموری و پیلود داخل پک Fusee.bin بزن باید بدون مشکل دستگاه بالا بیاد اینجوری چیزی هم پاک و فرمت نمیشه و فقط قبلش باید فایلهای قبلی هک روی مموری پاک کنی و روی هم نریز همینجوری یا اگه فکر میکنی لازم داری بریزی جای دیگه و پوشه nintendo هم کار نداشته باش روی مموری بازیهات داخلشن.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.2.1

آخرین ویرایش:

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
داداش توجه نکردی گفتم فقط پک تو اون اموزش رو بریز روی مموری و پیلود دخل پک Fusee.bin بزن باید بدون مشکل دستگاه بالا بیاد اینجوری چیزی هم پاک و فرمت نمیشه و فقط قبلش باید فایلهای قبلی هک روی مموری پاک کنی و روی هم نریز همینجوری یا اگه فکر میکنی لازم داری بریزی جای دیگه و پوشه nintendo هم کار نداشته باش روی مموری بازیهات داخلشن.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.2.1
داداش علی دمت گرم الان که گفتی بهتر متوجه شدم انجام دادم درست شد خیلی عالی کارت بیسته:-c🌹

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام علی اقا خوب هستین میشه بیزحمت نرم افزار dev menu رو اپلود کنین چون هر دو لینک اینجا حذف شده و اینکه فریمور دستگاهم اینه 11.0.1 AMS 1.2.1 که برای این ورژن جواب بده

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی اقا خوب هستین میشه بیزحمت نرم افزار dev menu رو اپلود کنین چون هر دو لینک اینجا حذف شده و اینکه فریمور دستگاهم اینه 11.0.1 AMS 1.2.1 که برای این ورژن جواب بده
سلام داداش مرسی
تو همون پست اموزش devmenu نگاه کنید اخرش گفتم این برنامه برای فریمورهای جدید دیگه به روز نشده و جایگزین اون برنامه DBI هست و اموزش هم تو همون devmenu اخرش هست و خیلی هم بهتره و برنامه همه کاره ای هست حتی بازی هم میشه باهاش نصب کرد فقط کمی احتیاط کنید در هنگام کار باهاش که تو اموزش گفتم دلیلش و اخرین ورژن از لینک زیر بگیر و برای درست اجرا شدنش هم تو فولدر switch در مموری یه فولدر به اسم DBI بساز و هر دو فایل زیر دانلود کن و تو اون فولدر کپی کن.

لینک دانلود dbi

لینک دانلود فایل کانفیگ برنامه

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام داداش مرسی
تو همون پست اموزش devmenu نگاه کنید اخرش گفتم این برنامه برای فریمورهای جدید دیگه به روز نشده و جایگزین اون برنامه DBI هست و اموزش هم تو همون devmenu اخرش هست و خیلی هم بهتره و برنامه همه کاره ای هست حتی بازی هم میشه باهاش نصب کرد فقط کمی احتیاط کنید در هنگام کار باهاش که تو اموزش گفتم دلیلش و اخرین ورژن از لینک زیر بگیر و برای درست اجرا شدنش هم تو فولدر switch در مموری یه فولدر به اسم DBI بساز و هر دو فایل زیر دانلود کن و تو اون فولدر کپی کن.

لینک دانلود dbi

لینک دانلود فایل کانفیگ برنامه
دمت گرم علی اقا ایول داری

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دوستانی که فنی هستن راهی هست بشه دوبله قدیمی این سه تا جی تی ای رو روی سوییچ اجرا کرد؟ نسخه nsp اومد.

سلام
راه که هست روشش شبیه همون زیرنویس فارسی هست اگه خونده باشی تو همین تابیک گفتم چندبار و کافیه ایدی بازی رو در بیاری و فولدرها رو به همون نام بزاری و بعد فایلهای صوتی دوبله نسخه pc رو به همون ترتیب فولدری که تو کامپیوتر هست داخلش میریزی و در مسیر Atmosphere\contents کپی میکنی و نکته اصلی اینه ممکنه فایلهای این جدیدا که اومده بکل ترتیبش فرق بکنه تو بیسش و برای این کلا عمل نکنه که باید تست کنی خودت و نسخه pc این سه گانه هم نیومده کرک شده میتونی صبر کنی فایلهای دوبله یکی با اون هماهنگ کنه از اون بعد استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مد تنظیمات گرافیکی بیشتر برای GTA The Trilogy The Definitive Edition

با مد زیر به تنظیمات گرافیک نسخه PC دسترسی خواهید داشت.

gta1.jpg

gta2.jpg

فایلهای زیر برای هر سه نسخه بازی هست و هر نسخه که دارید میتونید مال همون دانلود و استفاده کنید و از بعد از دانلود از حالت فشرده خارج و طبق پوشه بندی در مسیر مموری پوشه atmosphere بریزید و حتما هم اپدیت بازی نصب باشه و اپدیت بازی برای GTA San Andreas و GTA Liberty City ورژن v1.0.2 و برای GTA Vice City ورژن v1.0.3.

لینک دانلود GTA San Andreas

لینک دانلود GTA Vice City

لینک دانلود GTA Liberty City

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مد تنظیمات گرافیکی بیشتر برای GTA The Trilogy The Definitive Edition

با مد زیر به تنظیمات گرافیک نسخه PC دسترسی خواهید داشت.

gta1.jpg

gta2.jpg

فایلهای زیر برای هر سه نسخه بازی هست و هر نسخه که دارید میتونید مال همون دانلود و استفاده کنید و از بعد از دانلود از حالت فشرده خارج و طبق پوشه بندی در مسیر مموری پوشه atmosphere بریزید و حتما هم اپدیت بازی نصب باشه و اپدیت بازی برای GTA San Andreas و GTA Liberty City ورژن v1.0.2 و برای GTA Vice City ورژن v1.0.3.

لینک دانلود GTA San Andreas

لینک دانلود GTA Vice City

لینک دانلود GTA Liberty City
سلام همه چی عالی شد من که گذاشتم رو آخرین درجه تنظیمات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر