معرفی بازی هایی ps4 دارای زیر نویس فارسی یا فارسی ساز

با فارسی سازی بازی ها موفق هستید؟

• بله

رای‌ها: 15 33.3%
  • خیر

رای‌ها: 4 8.9%
  • خییییلی

رای‌ها: 18 40.0%
  • فقط در حد زیر نویس مکالمات

رای‌ها: 8 17.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
سایتای که رایگان زیرنویس گذاشتند کارای گیم ساب بیشتر میدن پس به احتمال زیاد ترجمه نکردن و داره کپی و پخش میکنن ویا بازی دیگه برای زیونویس نبوده همونارو به اون سختی و با گروه بزرگ و هماهنگ فقط میشه ساخت درست کردن !!! و این حرکات مشکوک ضربه بزرگی به این کار بزرگ گیم ساب میزنه ..من کارای بزرگی مثل ویتچر 3 و فالوت 4 و چند عنوان دیگه خرید کردم از گیم ساب خیلی خوب بوده و راضی هستم و این گروه کارای بزرگتری در نظرشون هست مثلا ردد هم کاملا ساختن زیرنویس که حدود 60 میلیون تومان هزینه شده براش
لطفا بجای سایتای رایگان نما گیم ساب حمایت کنید تا کارای بیشتری با کیفیت عالی گیرمون بیاد
ببخشيد دوست عزیز ولی من همه سایت ها رو زیرورو کردم غیر از گیم ساب و dlfox که اینا هم تیماشون جداست هم اهدافشون دیگه سایت دیگه ای نیست که ترجمه ئو زیرنویس گیم ها رو بذاره

• Like
Reactions: reza5287

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سایتای که رایگان زیرنویس گذاشتند کارای گیم ساب بیشتر میدن پس به احتمال زیاد ترجمه نکردن و داره کپی و پخش میکنن ویا بازی دیگه برای زیونویس نبوده همونارو به اون سختی و با گروه بزرگ و هماهنگ فقط میشه ساخت درست کردن !!! و این حرکات مشکوک ضربه بزرگی به این کار بزرگ گیم ساب میزنه ..من کارای بزرگی مثل ویتچر 3 و فالوت 4 و چند عنوان دیگه خرید کردم از گیم ساب خیلی خوب بوده و راضی هستم و این گروه کارای بزرگتری در نظرشون هست مثلا ردد هم کاملا ساختن زیرنویس که حدود 60 میلیون تومان هزینه شده براش
لطفا بجای سایتای رایگان نما گیم ساب حمایت کنید تا کارای بیشتری با کیفیت عالی گیرمون بیاد
بله واقعا حرف شما درسته ولی خب تو ایران هم بخاطر مشکلات اقتصادی و هم بخاطر نبود فرهنگ کپی رایت اینجور مسائل زیاد رعایت نمیشه دیگه

• Like
Reactions: Meeseeks

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
ولی من زیر نویس AC ODYSSEY رو از DLFOX دانلود کردم زدم رو بازی چند جای بازی به اسم DLFOX اشاره شده بود.
آخه DLFOX به تیم جدا هستن که اونا هم گیم زیرنویس میکنن کلا دو تا سایت تو ایران هست یکی گیم ساب یکی هم DLFOX

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
ولی من زیر نویس AC ODYSSEY رو از DLFOX دانلود کردم زدم رو بازی چند جای بازی به اسم DLFOX اشاره شده بود.
آخه DLFOX به تیم جدا هستن که اونا هم گیم زیرنویس میکنن کلا دو تا سایت تو ایران هست یکی گیم ساب یکی هم DLFOX

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
کی گفته دی ال فاکس تیم ترجمه داره؟ این سایت کامل ترجمه های گیم سابو داره کپی می‌کنه شما یه بازی به من نشون بده که قبل از عرضه توسط گیم ساب سایت دی ال فاکس روش کار کرده
حروم خوری عادی شده تو این مملکت

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
ببخشيد دوست عزیز ولی من همه سایت ها رو زیرورو کردم غیر از گیم ساب و dlfox که اینا هم تیماشون جداست هم اهدافشون دیگه سایت دیگه ای نیست که ترجمه ئو زیرنویس گیم ها رو بذاره
درسته دوست گرامی نخواستم اسم سایت کپی کننده گفته باشم به همین علت اسم نگفتم
من تجربه اویل ویتن 2 با زیرنویس داشتم خیلی لذت بردم ..دوبله یه بازی خوبه ولی ما به اون درجه کیفی نرسیدیم ولی تو زیرنویس هیچ چیزی دستکاری نمیشه و همه چی ارجینال و عالیه ..

من از 6 تا بازی زیرنویس که از گیم ساب خریدم راضی ام تازه میفهمم داستان چه خبره

لطفا حمایت کنید تا کارهای ببشتری از گیم ساب به دستمون برسه

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
یه فایل امادست بدون رمز گذاری خاصی و ویرایشش کاری نداره..بازم میگم اگه میتونن پروژه های تقلیدی کار نکنن که ده ها هزار خط ترجمه برای گیم ساب چند ماه زمان برده حتی یکسال با گروه بزرگ ترجمه
dlfox برن اینهمه بازی دیگه هست که بی ترجمه مونده بسازن
بهشونم چند بار گفتم بازیهای بزرگی هستش چرا سراغ کار گیم ساب میرن و یا دوباره کاری میکنن ولی خوب جوابی ندادند

قضاوت با شما

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
کی گفته دی ال فاکس تیم ترجمه داره؟ این سایت کامل ترجمه های گیم سابو داره کپی می‌کنه شما یه بازی به من نشون بده که قبل از عرضه توسط گیم ساب سایت دی ال فاکس روش کار کرده
منم یادمه که اول گیم ساب ترجمه ساخت بعد از چند وقت سایت کپی کننده اونو به اسم خودش نشر داد
دقیقا تو همه بازیها اینطور بوده عملا 90 درصد کاراشوم برای گیم ساب با تخفیف میگم !!!!!

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
یه فایل امادست بدون رمز گذاری خاصی و ویرایشش کاری نداره..بازم میگم اگه میتونن پروژه های تقلیدی کار نکنن که ده ها هزار خط ترجمه برای گیم ساب چند ماه زمان برده حتی یکسال با گروه بزرگ ترجمه
بهشونم چند بار گفتم بازیهای بزرگی هستش چرا سراغ کار گیم ساب میرن و یا دوباره کاری میکنن ولی خوب جوابی ندادند

قضاوت با شما
سلام
ای کاش گیم ساب ویدیو سینمایی کات سین بازی ها با زیرنویس فارسی رو هم می ساخت تا دارندگان ایکس باکس و بازی های اوریجینال پلی استیشن هم بتونن استفاده کنن. می تونست ویدیو ها رو هم پولی کنه!
الان توی گیم ساب، چه راهی واسه فارسی بازی کردن برای ایکس باکس دار ها وجود داره؟

• Like
Reactions: ahmadp

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
سلام
ای کاش گیم ساب ویدیو سینمایی کات سین بازی ها با زیرنویس فارسی رو هم می ساخت تا دارندگان ایکس باکس و بازی های اوریجینال پلی استیشن هم بتونن استفاده کنن. می تونست ویدیو ها رو هم پولی کنه!
الان توی گیم ساب، چه راهی واسه فارسی بازی کردن برای ایکس باکس دار ها وجود داره؟
متاسفانه کاری ازشون برای ایکس باکس ندیدم

فقط برای ps3 . ps4 و pc زیرنویس دارن

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121

قضاوت با شما
وقتی تهمت میزنین باید واسش دلیل موجه داشته باشین، شمایی که میگین زیرنویس بازی یه فایل آماده‌ست و ویرایشش کاری نداره پس یعنی الان میتونین نسخه pc رو واسه ps4 سینک کنین؟! سینک بعضی از بازیا نیاز به کد نویسی داره. یعنی هم باید فونت بسازین هم کاری کنین که بازی اون فونت رو بشناسه!!!!(بعضی از بازیا مثل کنترل یا سکیرو سینکش راحته ولی بازیایی مثل اساسینز نیاز به اکسترکتور مخصوص خودش داره ، یه فایل config.bin و eboot.bin داخلشه که باید ویرایش بشه که کار هرکسی نیست) اینکه ترجمه دی ال فاکس و گیم ساب یکیه دلیلی بر کپی بودنشون نیست! الآن دی ال فاکس اومده دوبله اویل 2 رو گذاشته اینم تقلیده؟؟؟؟ بازی tell me why رو هم گیم ساب ترجمه نکرد پس دی ال فاکس از کی تقلید کرد اینو؟؟؟

• Like
Reactions: Andi09 and reza51

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
وقتی تهمت میزنین باید واسش دلیل موجه داشته باشین، شمایی که میگین زیرنویس بازی یه فایل آماده‌ست و ویرایشش کاری نداره پس یعنی الان میتونین نسخه pc رو واسه ps4 سینک کنین؟! سینک بعضی از بازیا نیاز به کد نویسی داره. یعنی هم باید فونت بسازین هم کاری کنین که بازی اون فونت رو بشناسه!!!!(بعضی از بازیا مثل کنترل یا سکیرو سینکش راحته ولی بازیایی مثل اساسینز نیاز به اکسترکتور مخصوص خودش داره ، یه فایل config.bin و eboot.bin داخلشه که باید ویرایش بشه که کار هرکسی نیست) اینکه ترجمه دی ال فاکس و گیم ساب یکیه دلیلی بر کپی بودنشون نیست! الآن دی ال فاکس اومده دوبله اویل 2 رو گذاشته اینم تقلیده؟؟؟؟ بازی tell me why رو هم گیم ساب ترجمه نکرد پس دی ال فاکس از کی تقلید کرد اینو؟؟؟
درود پس تا یجاهاییشو قبول دارید که میشه بعضیاشونو کپی کرد . البته اشاره کردم تو صحبتهام نه تمام کارها .... درباره دوبله درست میفرمایید تا حدودی چون اویل 2 دوبله سایت گیم دوبله1 هست اگر اشتباه نکنم و مطمئن نیستم اجارزه نشر گرفته زحمت اون دوستانو یا نه !؟ چون اونا رایگان نمیدن محصولشونو میتونید سربزنید به سایتشون..ولی چرا به این نکته اشاره نکردید که کارهای دارینوس هم این گروه کپی و نشر داده در صورتی که حق کپی خریداری نکرده ؟ لطفا اینو هم پاسخ بدید وگرنه ما چرا باید بدمون بیاد دو سایت ترجمه و دوبله باشه از خدامون هست ..و کی از مفت بدش میاد !!؟

• Like
Reactions: M.M210

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
[/QUOTE
شما برو همین GTA v رو‌ببین که چجوری کپی پیست کرده و ویچر ۳
مگه اونا برای ترجمه پول میدن؟ اصلا شما خودت رایگان میای زیرنویس کنی؟ کودک جان دهه هشتادی از چیزی که خبر نداری شعار نده تابلوئه که کارهاشونو میدزدن رایگان نشر میدن
گیم ساب دیگه نمی‌خواد فعالیتی کنه اون موقع ببینیم همین سایبرپانک به دست این سایت حروم خور زیرنویس میشه ؟ ببینیم رایگان ارائه میده یا نه

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
شما برو همین GTA v رو‌ببین که چجوری کپی پیست کرده و ویچر ۳
مگه اونا برای ترجمه پول میدن؟ اصلا شما خودت رایگان میای زیرنویس کنی؟ کودک جان دهه هشتادی از چیزی که خبر نداری شعار نده تابلوئه که کارهاشونو میدزدن رایگان نشر میدن
گیم ساب دیگه نمی‌خواد فعالیتی کنه اون موقع ببینیم همین سایبرپانک به دست این سایت حروم خور زیرنویس میشه ؟ ببینیم رایگان ارائه میده یا نه
شکل حرف زدنت معلومه چجور آدمی هستی? آقای همه‌چی دون که حتی از سن منم خبر داری یه پیشنهادی دارم واست، قبل اینکه راجع به چیزی فکت صادر کنی برو قبلش تحقیق کن تا توش نمونی! بیا اینم لینک زیرنویسای دی ال فاکس برو ببینم میتونی ترجمه‌ای از ویچر 3 و جی تی ای وی رو توش پیدا کنی؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر