معرفی بازی هایی ps4 دارای زیر نویس فارسی یا فارسی ساز

با فارسی سازی بازی ها موفق هستید؟

• بله

رای‌ها: 15 33.3%
  • خیر

رای‌ها: 4 8.9%
  • خییییلی

رای‌ها: 18 40.0%
  • فقط در حد زیر نویس مکالمات

رای‌ها: 8 17.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان.کسی زیرنویس بازی The Evil Within 2 یا resident evil 7 رو نداره ؟
اگه دوستان علاقه ای به این سبک بازیها داشتن هماهنگ کنن هرکدوم یکیشو بخریم تا صرفه جویی هم در هزینه بشه:D:-c
تو سایت dlfox سرچ کن فک کنم زیر نویس RE7 رایگانش بود.دقیق یادم نیس

• Like
Reactions: iman91168

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
مسول تاپیک لطف کنه لینک فایل ها رو تو پست اول بزاره و اپدیت کنه ..این سایتش اصلا کتگوریه درست حسابی نداره
این تایپیک فقط محض اطلاع رسانی ایجاد شده دوست عزیز، یکم حوصله به خرج بدید و بگردید می تونید فایل مورد نظرتون رو تو سایت ها پیدا کنید. البته اگر موجود باشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
assassins-creed%C2%AE-odyssey_20201103190646-jpg.177806

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
مسول تاپیک لطف کنه لینک فایل ها رو تو پست اول بزاره و اپدیت کنه ..این سایتش اصلا کتگوریه درست حسابی نداره
سلام
بنده هم با این دوستمون هم عقیدم اگر میشه هر کدوم از دوستان اگر زیرنویسی دارن برای استفاده بقیه هم قرار بدن یا حداقل اگر قبلا سرچ کردن لینکشو بذارن
ممنونم

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
من زیرنویس های خریده شده از گیم ساب رو دارم :
ویچر 3
بایوشاک نسخه کامل همراه با دی ال سی ها
رزیدنت اویل 7
GTA V
اساسین اودیسه، که کاش نمیخریدم اصلا خوشم نیومد از بازیش :/
Metro Exodus

با زیر نویس فارسی بازی های زیر شریک میشم هر کی خریده :

فال اوت 4
The Evil Within 2

Outlast 2
Shadow of the Tomb Raider
Assassins Creed Origins
Vampyr

توجه کنید من تموم نسخه های پولی گیم ساب هست، من اصلا از نسخه های دی ال فاکس خوشم نمیاد، هر کی میخواد شریک بشه من زیرنویس های رایگان دی ال فاکس رو نفرسته xD

3/4 تا بازی های دیگه هم از گیم ساب خریدم که به مرور زمان رایگان شدن مثل DMC و غیره :/

• Like
Reactions: AlirezaHcK

cartoonnetwork

کاربر سایت
Jun 30, 2017
13
ویچر 3
رزیدنت اویل 7
GTA V
Metro Exodus

فال اوت 4
The Evil Within 2

Outlast 2
Assassins Creed Origins
Vampyr

توجه کنید من تموم نسخه های پولی گیم ساب هست، من اصلا از نسخه های دی ال فاکس خوشم نمیاد، هر کی میخواد شریک بشه من زیرنویس های رایگان دی ال فاکس رو نفرسته xD

3/4 تا بازی های دیگه هم از گیم ساب خریدم که به مرور زمان رایگان شدن مثل DMC و غیره :/
GTA V برای PS4 ?!

haxso

کاربر سایت
Jan 22, 2015
5
زیر نویس اویل 2 کامله همه منو ها و فایل های بازی همشون فارسی هست دویل می کرای و سکیرو هم زیرنویسشون کامله
سلام
اگه ممکنه این زیرنویس رو برای من بفرست یا لینک دانلودش رو بده . اونی که من دارم منوهاش فارسی نیست و فقط زیرنویس و نمایش فایلهاش فارسی هست
ممنون

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام، سایت بازی تیوب bazitube ، نماد اعتماد الکترونیکی نداشت.!!! سایتش قابل اعتماد هست؟ سابقه خرید موفق داشتید و در کل اوضاع زیرنویس و کیفیت و پشتیبانی سایتشون چطوره؟ روش دیگری برای پرداخت پول بهشون هست که مطمئن تر باشم؟ در کل اعتماد کنم؟و اینکه این سایت چه بخش هایی از بازی رو ترجمه می کنه؟ فقط داستان اصلی یا اصلی و فرعی؟ و اینکه در بازی هایی که انتخاب ها در اون تاثیر دارن رو چطور ترجمه میکنند و در ویدیو مشخص می کنند که کدام گزینه را باید انتخاب کرد تا ما هم مثل مترجم ها انتخاب کنیم؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
سلام، سایت بازی تیوب bazitube ، نماد اعتماد الکترونیکی نداشت.!!! سایتش قابل اعتماد هست؟ سابقه خرید موفق داشتید و در کل اوضاع زیرنویس و کیفیت و پشتیبانی سایتشون چطوره؟ روش دیگری برای پرداخت پول بهشون هست که مطمئن تر باشم؟ در کل اعتماد کنم؟و اینکه این سایت چه بخش هایی از بازی رو ترجمه می کنه؟ فقط داستان اصلی یا اصلی و فرعی؟ و اینکه در بازی هایی که انتخاب ها در اون تاثیر دارن رو چطور ترجمه میکنند و در ویدیو مشخص می کنند که کدام گزینه را باید انتخاب کرد تا ما هم مثل مترجم ها انتخاب کنیم؟
سلام برای سایت که گفتی یکی از کسایی که قبلاً تو کار ترجمه بوده و آشنام باهاش یک سالی هست رفته تو تیمشون و چون من به اون اعتماد دارم پس میتونن به سایتشان هم اعتماد کنم ولی راستش تا حالا خرید نداشتم در کل کیفیت کارشون خوبه اگه به ترجمه اون دوست برسه یا در حدش باشه و کلیت گیم دستت میاد.
اما اگه میخوای کلا گیم رو خودت زیرنویس فارسی نصب کنی و بری بنظرم وبسایت های dlfox و گیم ساب تو لینک زیر
گیم ساب - مرکز فارسی سازی بازی های کامپیوتری
میتونن نیازت رو رفع کنن و کیفیتشون هم درجه یک منتها فقط برای پی سی و پلی استیشن ۴ هک شده مناسبه.
البته یه چیزی بگم سایتی که گفتی فقط فیلم گیم رو برات میده با زیرنویس ولی اون دو سایت بالا زیرنویس فارسی شما دانلود میکنید برای گیم.
برا دانلود فیلم زیرنویس فارسی گیم هم سایت دیگه ای هست که کارش رو رایگان انجام میده ولی خب کیفیت ویدیو های پایین ( نه کیفیت کار) و اسمش هم هست
Vgdl
البته بگم درمورد سایت خودم خرید نداشتم.
واقعا نمدونم اتفاقی برات بیفته یا نه ولی خب راه های جایگزینش هم گفتم
یه چیز هم بگم تو یوتیوب هم سرچ کنی یه سریا بعضی بازی ها رو کامل با زیرنویس فارسی به صورت واکترو گذاشتن
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

AlirezaHcK

عضو جدید
Dec 22, 2020
2
ویچر 3
رزیدنت اویل 7
GTA V
Metro Exodus

فال اوت 4
The Evil Within 2

Outlast 2
Assassins Creed Origins
Vampyr

من ویچر 3 رو ندارم میتونی برام بفرستی؟ یا آپلود کنی لینکشو بذاری؟
اگه کسه دیگه هست بیاد با هم شریکی بخریم. آیدی تگرامم @AlirezaHcK

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
سلام اونایی که به حق ناشر معتقدن و میترسن حقی زیر پا بشه حتما از گیم ساب بخرید بقیه سایتا دزدی میزارن از من گفتن تحقیق کنید ...و کارهای گیم ساب اپدیت داره و هر روز بهتر کار بیرون میده زیرنویس فارسی ps4

• Like
Reactions: haxso and reza5287

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
دوستان به یک نکته هم دقت کنید من الان داشتم سایت گیم ساب رو نگاه میکردم برای مثال فارسی ساز AC: ODYSSEY رو زده بود ٢٩٠٠٠ تومن. در صورتی که من از DLFOX رایگان دانلودش کردم و کاملا هم خوب کار میکنه.
حتما قبل خرید یکم سرچ کنید تا هزینه بیخودی نیفته به گردنتون
سایتای که رایگان زیرنویس گذاشتند کارای گیم ساب بیشتر میدن پس به احتمال زیاد ترجمه نکردن و داره کپی و پخش میکنن ویا بازی دیگه برای زیونویس نبوده همونارو به اون سختی و با گروه بزرگ و هماهنگ فقط میشه ساخت درست کردن !!! و این حرکات مشکوک ضربه بزرگی به این کار بزرگ گیم ساب میزنه ..من کارای بزرگی مثل ویتچر 3 و فالوت 4 و چند عنوان دیگه خرید کردم از گیم ساب خیلی خوب بوده و راضی هستم و این گروه کارای بزرگتری در نظرشون هست مثلا ردد هم کاملا ساختن زیرنویس که حدود 60 میلیون تومان هزینه شده براش
لطفا بجای سایتای رایگان نما گیم ساب حمایت کنید تا کارای بیشتری با کیفیت عالی گیرمون بیاد

• Like
Reactions: haxso and Meeseeks

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر