معرفی بازی هایی ps4 دارای زیر نویس فارسی یا فارسی ساز

با فارسی سازی بازی ها موفق هستید؟

• بله

رای‌ها: 15 33.3%
  • خیر

رای‌ها: 4 8.9%
  • خییییلی

رای‌ها: 18 40.0%
  • فقط در حد زیر نویس مکالمات

رای‌ها: 8 17.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
دوستان کسی بلده زیرنویس فارسی بازی دارک سایدرز ۳ رو با آخرین آپدیت هکیش یکی کنه؟

سایت دی ال فاکس این کارو کرده، ولی فقط رو نسخه بدون آپدیت جواب میده.

مشکل اینه که این بازی وقتی بمیری مثل دارک سولز همه چیو از اول شروع میکنه ولی تو آپدیت همون سبک مبارزات قدیمیش رو اضافه کردن.

خواهشا اگه کسی این کارو بکنه آقایی یا خانمی کرده. یا حداقل آموزشش رو بگید تا خودم بکنم. چون این بازی به صورت رسمی زیرنویس شده و فقط باید یکی بکشش بیرون و به آخرین آپدیت هکیش اضافه کنه.
سلام
من خودم اینکارو انجام ندادم ولی:
این نرم افزار هست به اسم
Duxa Repackager که خیلی از مشکلات رو باهاش میشه درست کرد.یه سرچ بکن با نحوه کارشم آشنا میشی.
چند روش رو امتحان کن ولی احتمالا اینی که میگم جواب میده:بازی ای که آپدیت شده هست و فایل زیر نویس رو داخل همین برنامه که گفتم بنداز،بعدش بهت یه فایل میده.این فایل همون زیرنویس هماهنگ شده با آپدیت هست که اول باید بازی رو نصب کنی و بعدشم همون فایلی که در واقع زیرنویس هماهنگ شده هست.

اگه با روش بالا درست نشد؛فکر کنم باید آپدیت بازی رو با فایل زیرنویس داخل برنامه بندازی تا یه فایل زیرنویس هماهنگ شده با آپدیت بده،بعدش اول بازی و بعد آپدیت و بعدشم زیرنویس رو نصب میکنی.

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
سلام دوستان گلم.
سایت مجهول الهویه!قبلا کارهای سایتهای دیگه رو (چه اون سایتهایی که زیرنویس میکردن خود بازی رو،و چه سایتهایی که کات سین های بازی رو ترجمه میکردن به صورت فیلم) میدزدید و به رایگان به اسم خودش زیرنویس هارو منتشر میکرد و یا دوبله فارسی میکرد طبق ترجمه های موجود سایتهای دیگه:

الان دیگه چون همه میدونن و نمیتونه کاریش بکنه،داده تا بازیهای جدید رو هم ناقص ترجمه کنن و هم آبکی(طبق بازیهای قبلی که به فضاحت ترجمه و زیرنویس کرده میگم،بازیهایی که کوچیک بودن و بااین حالم بازم ناقص ترجمه کرده بود که بگه من رایگان میذارم!!!)

از چند روز قبل با انتشار عکسی خواست ذهن کاربرایی که پیگیر زیرنویس شدن بازیها هستن رو آماده کنه که دیگه رایگان نیست!ولی چون این نکته زیاد دیده نمیشد داخل عکس،الان داخل کانالش دیگه علنی کرده که:
_دوستانی که بازیهای فلان که یکی هم رزیدنت ایول ویلیج هست رو داخل ps4هکی داره به ما پیام بده که بدیم تست کنه!در ضمن زیرنویس برای تست کننده رایگانه!!!!!!!!!!!!!!
هرچی امثال من میگفتن که بله ایشون دزدن!خیلیا سرشون مثل کبک تو برف بود ماهارو فحش و بد و بیراه هم میگفتن.

بله این بود ماجرای سایت دی ال فاکس د ز د ...

الان همون دوستانی که طرفداریشو میکردن برن پول بدن و فارسی سازای ناقصشو بخرن که خیلی از متن های بازیهاشم به بهانه تکمیل تیم ترجمه!به عنوان تست ترجمه میفرستاده تا یه عده از همه جا بیخبر ترجمه کنن حالا با هر کیفیتی و بعدم دیگه خبری از پذیرفته شدن داخل تیم ترجمه دی ال فاکس نمیشده قطعا...
یعنی رایگان واسش ترجمه کردن یه عده بعنوان تست ترجمه،حالا همونارو میخواد پولی بفروشه،چقد زرنگن برخلاف هموط...

امیدوارم که به راه راست هدایت بشه و با کیفیت تمام کاراشو ارائه بده نه مثل این دو سه تا بازی که ناقص و بی کیفیت ترجمه کرده بود.چون هرچی بیشتر باشن تعداد سایتهای فارسی ساز باکیفیت،تعداد بیشتری بازی ترجمه میشن و همه سلیقه هارو شامل میشن.
چون رقابت سالم هم از لحاظ کیفی و کمی باعث بهترشدن کارها میشه و هم باعث پایین اومدن قیمت فارسی سازها میشه.

فقط این یه نکته خیلی زور داره:مث همیشه رایگان!

الان سایت گیم ساب بازی رزیدنت ایول ویلیج رو رایگان فارسی سازی کرده و به محض هک شدن جدید ps4،این زیرنویس با نسخه ps4 هماهنگ میشه.

بازی Days Gone رو هم دارن فارسی سازی میکنن و به زودی منتشر میکنن.

آخرین ویرایش:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
این بحث ها رو ادامه بدین فقط خودتون رو ا‌‌ذیت میکنین...دیگه خودمون میدونیم دزدی تو کشور یک بخش جدا نشدنی هست..همه یجوری به نحوی از همدیگه دزدی میکنیم..تمام کنید و بیشتر روی بهتر کردن محتوای انجمن کار کنید ...دوستان در صورتی که فارسی ساز چه رایگان و چه غیر رایگان جایی تو نت دیدین حتما در کنار مهرفی برای راحتی کار لینک هم در کنارش قرار بدین

• Like
Reactions: silent ops

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
این بحث ها رو ادامه بدین فقط خودتون رو ا‌‌ذیت میکنین...دیگه خودمون میدونیم دزدی تو کشور یک بخش جدا نشدنی هست..همه یجوری به نحوی از همدیگه دزدی میکنیم..تمام کنید و بیشتر روی بهتر کردن محتوای انجمن کار کنید ...دوستان در صورتی که فارسی ساز چه رایگان و چه غیر رایگان جایی تو نت دیدین حتما در کنار مهرفی برای راحتی کار لینک هم در کنارش قرار بدین
یه مدت طرفدارای اون سایت اذیت شدن از بس دفاع کردن،حالا طریق جوانمردی نیست که ما اذیت نشیم،حداقل ماهم یکم اذیت بشیم تا با اونا برابر بشیم.

عزیزم حرف شما درست.اگه شما روشنگری نکنی،قطعا من مطلع نمیشم و اون اشخاص به کارشون ادامه میدن،من هم به دامشون میفتم و بالعکس.
پس تو این روزگار حداقل ما بعنوان مصرف کننده باید هوای همدیگه رو داشته باشیم و به هم اطلاع بدیم.وقتی همه متوجه باشن،قطعا کسی به دام اونا نمیفته،درنتیجه باعث میشه که اون طرف تغییر رویه بده و درصد دزد بودن میاد پایین.

سایت زیرنویس که فقط یکی هست تا الان که اونم gamesub.in هست.
یه سایتی هم هست که تا الان 90%کارای پولی و غیرپولی گیمساب رو غیراخلاقی به رایگان و به اسم خودش منتشر میکرده.

غیر این دو نمونه که گفتم دیگه من سایتی که واسه ps4 زیرنویس بذاره سراغ ندارم.

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
سلام خدمت دوستان عزیز
از لیست زیر بازیهایی که روی ps4 بصورت هک شده منتشر شدن،به زودی زیرنویس فارسی میشن.

این پیام رو از تلگرام گیمساب عینا قرار میدم.
فقط دوستان توجه کنین نوشته:بطور کامل نه بطور ناقص و آبکی!
هرچند هنوز رزیدنت ایول ویلیج روps4 هک نشده ولی به محض هک شدن واسش هماهنگ میشه.

گیمساب:
بازی Resident Evil Village به طور کامل ترجمه شد و فقط نه بازی دیگه باقی مونده!
تمام تلاش خودمون رو میکنیم تا فارسی ساز بازی های باقی مونده رو هم زودتر برای شما تکمیل کنیم.

بازی های برتر نظرسنجی:
Cyberpunk 2077 21.33%
Assassin's Creed Valhalla 19.82%
Horizon Zero Dawn 11.34%
Death Stranding 9.40%
Detroit: Become Human 8.28%
The Elder Scrolls V: Skyrim 7.54%
Days Gone 6.47%
Resident Evil Village 6.03% (ترجمه شده)
Mafia: Definitive Edition 5.30%
Hitman 3 4.43%

@GameSub_ir

گیمساب:
بازی Days Gone در حال زیرنویس شدنه و به زودی فارسی سازش داخل سایت قرار میگیره.

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
نکنه انتظار داشتی بگه با ترجمه کاملا ناقص یا با ترجمه کاملا گوکل ترنسلیت وار در خدمت شما قرار میگیره.
همون پی الفاکس هم موقع قراردادن نیگه ترجمه کامل.
انتظار داری بیان بگن ما خیلی ترجممون آبکیه بیاین دان کنید

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
نکنه انتظار داشتی بگه با ترجمه کاملا ناقص یا با ترجمه کاملا گوکل ترنسلیت وار در خدمت شما قرار میگیره.
همون پی الفاکس هم موقع قراردادن نیگه ترجمه کامل.
انتظار داری بیان بگن ما خیلی ترجممون آبکیه بیاین دان کنید
سلام عزیزم.
این یه کنایه بود،از دور داد میزنه که من کنایه م.ولی چشم ازاین به بعد مشخص میکنم که این جمله کنایه هست یا نیست.

من سه سال هست که مشتری شونم و 80٪ زیرنویساشون رو گرفتم و بازی کردم.
پولی هاش که بحثش جداست،چون پولیه کامل کامل هست و با ترجمه روان و باکیفیت که بایدم باشه چون پول میدیم.حتی چندتا زیرنویس رایگانشون همراه با دی ال سی هست.
اون زیرنویسهای سایت ایکس(همون سه تا بازی کم متنی که همونم ناقص و آبکی ترجمه کرده)هم که بیشتر کاربراش ناراضی هستن،میتونین به نظرات داخل اون سایت یه نگاهی بندازین.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام خدمت دوستان عزیز
از لیست زیر بازیهایی که روی ps4 بصورت هک شده منتشر شدن،به زودی زیرنویس فارسی میشن.

این پیام رو از تلگرام گیمساب عینا قرار میدم.
هرچند هنوز رزیدنت ایول ویلیج روps4 هک نشده ولی به محض هک شدن واسش هماهنگ میشه.

گیمساب:
بازی Resident Evil Village به طور کامل ترجمه شد و فقط نه بازی دیگه باقی مونده!
تمام تلاش خودمون رو میکنیم تا فارسی ساز بازی های باقی مونده رو هم زودتر برای شما تکمیل کنیم.

بازی های برتر نظرسنجی:
Cyberpunk 2077 21.33%
Assassin's Creed Valhalla 19.82%
Horizon Zero Dawn 11.34%
Death Stranding 9.40%
Detroit: Become Human 8.28%
The Elder Scrolls V: Skyrim 7.54%
Days Gone 6.47%
Resident Evil Village 6.03% (ترجمه شده)
Mafia: Definitive Edition 5.30%
Hitman 3 4.43%

@GameSub_ir

گیمساب:
بازی Days Gone در حال زیرنویس شدنه و به زودی فارسی سازش داخل سایت قرار میگیره.
تمام این بازی هایی که گفتی واسه PS4 نیاد مهم نیست، فقط این مهم بود که RDR II بیاد که اونم هی گفتند که مشکل فنی داره و هیچ . ودیگر هیچ .

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
تمام این بازی هایی که گفتی واسه PS4 نیاد مهم نیست، فقط این مهم بود که RDR II بیاد که اونم هی گفتند که مشکل فنی داره و هیچ . ودیگر هیچ .
سلام دوست عزیز.
این بازی ها واسه خیلیا شاید از نون شبم واجبتر باشه،به طبع شاید خیلیا هم اصلا باهاشون ارتباطی نگیرن.
آره اگه RDR2 میشد که واقعا غوغا بپا میکرد.
(اینو داخل پرانتز بگم که دوستانی که کامپیوتر خوندن میدونن که برنامه نویسی هم شاخه ها و لول و روشهای مختلف داره و اگه بخوان RDR2 رو فارسی سازی کنن واسه ps4،تیم گیمساب باید چند برابر هزینه ای که واسه ترجمه و...کرده،بده تا واسه ps4 فقط بتونه زیرنویس رو هماهنگ کنه.البته اگه برنامه نویسان بزرگ ایران هم تمایل به همکاری داشته باشن.دلیلش اینه وگرنه کپی کردن کارشون توسط سایتx در درجه چندم قرار داره)
شاد باشید

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام دوست عزیز.
این بازی ها واسه خیلیا شاید از نون شبم واجبتر باشه،به طبع شاید خیلیا هم اصلا باهاشون ارتباطی نگیرن.
آره اگه RDR2 میشد که واقعا غوغا بپا میکرد.
(اینو داخل پرانتز بگم که دوستانی که کامپیوتر خوندن میدونن که برنامه نویسی هم شاخه ها و لول و روشهای مختلف داره و اگه بخوان RDR2 رو فارسی سازی کنن واسه ps4،تیم گیمساب باید چند برابر هزینه ای که واسه ترجمه و...کرده،بده تا واسه ps4 فقط بتونه زیرنویس رو هماهنگ کنه.البته اگه برنامه نویسان بزرگ ایران هم تمایل به همکاری داشته باشن.دلیلش اینه وگرنه کپی کردن کارشون توسط سایتx در درجه چندم قرار داره)
شاد باشید
آره داداش من حرف شما رو کاملا قبول دارم و منظورم این نبود که اون بازی ها، بازی های بدی هستن و اصلا منظورم این نبودش که ارزش کار اون ها رو کم کنم ( چون خودم مشتری اونا هستم با این که زبانم هم در حد فهم داستان و اینا تا حدودی بد نیست ) و این که از این نظر که ممکنه تعداد افرادی که PS4 جیلبریک در اختیار داشته باشند هم محدود باشه میدونم کاری سختی هستش. قصدم فقط نشون دادن ارزش RDR II اونم با زیرنویس فارسی هستش شما این رو هم در نظر داشته باشید که اجرای این بازی روی کنسول با دردسر کمتری نسبت به PC همراه هستش و میتونه خیلی لذت بخش باشه .( اصلا در کل اجرای بازی روی PS4 با زیرنویس فارسی حس بهتری نسبت به PC میده نمیدونم واسه من اینجوریه یا واسه بقیه هم اینجوریه ).

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ahmadp and M.M210

M.M210

کاربر سایت
May 7, 2021
16
درود پس تا یجاهاییشو قبول دارید که میشه بعضیاشونو کپی کرد . البته اشاره کردم تو صحبتهام نه تمام کارها .... درباره دوبله درست میفرمایید تا حدودی چون اویل 2 دوبله سایت گیم دوبله1 هست اگر اشتباه نکنم و مطمئن نیستم اجارزه نشر گرفته زحمت اون دوستانو یا نه !؟ چون اونا رایگان نمیدن محصولشونو میتونید سربزنید به سایتشون..ولی چرا به این نکته اشاره نکردید که کارهای دارینوس هم این گروه کپی و نشر داده در صورتی که حق کپی خریداری نکرده ؟ لطفا اینو هم پاسخ بدید وگرنه ما چرا باید بدمون بیاد دو سایت ترجمه و دوبله باشه از خدامون هست ..و کی از مفت بدش میاد !!؟
درود به شرفت

• Like
Reactions: ahmadp

Ramin.sh

کاربر سایت
Jul 26, 2020
7
سلام دوستان. من هر چی تو سایتها گشتم فارسی ساز gta v فقط برای pc و ps3 موجود بود. اگه کسی سایتی میشناسه که نسخه ps4 gtav رو عرضه میکنه لطف کنه معرفی کنه.

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
سلام دوستان این بحث های حق مالکیت و چرندیات رو ول کنید هرکی هرچی زیر نویس داره با بقیه شیر کنه ، تا همه بتونن از باز لذت ببرن
کاری به موضوعات جهان بینی ندارم که شما نمیدونی از کجا امدی و به کجا میری که اینطور حق دیگران راحت زیر پات میزاری در گفتار ..
اما خدمتت شما و دیگر دوستان عرض کنم این زیر نویسا که از لذت بخش بودنش حرف میزنی با حمایت مالی انقدر قشنگ و کامل ساخته شدن یه بازی به اندازه چند کتاب ترجمه مثل فالوت ۴ که حتی لوازم داخل بازی هم فارسی بود خلاصه بگم من دوست ندارم این لذت از من گرفته بشه و سعی میکنم ترغیب کنم دیگرانو از سایتا زیرنویس حمایت کنن پول یه ساندویچ ارزش نداره ساعتها لذت ببریم !!!!!؟!!!!!؟

لطفا جلوی این اتفاق زیبا نگیریم و باعث نشیم زیرنویسهایی با این کیفیت از دست بدیم با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر