معرفی بازی هایی ps4 دارای زیر نویس فارسی یا فارسی ساز

با فارسی سازی بازی ها موفق هستید؟

• بله

رای‌ها: 15 33.3%
  • خیر

رای‌ها: 4 8.9%
  • خییییلی

رای‌ها: 18 40.0%
  • فقط در حد زیر نویس مکالمات

رای‌ها: 8 17.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

_4Amir

عضو جدید
Jan 19, 2022
1
هر کی زیر نویس ویچر 3 نسخه کامل و l.a noire رو خواست بهم پیام بده تا زیر نویس ها رو براش بفرستم
زیر نویس ویچر 3 مربوط به نسخه ای هست که سایت دانلود ها گذاشته
زیر نویس های سکیرو و رزیدنت اویل 2 و دویل می کرای هم که رایگانه نیازی نیست کسی از من بخواد
تمام این بازی ها هم تست شده توسط خود منه بدون هیچ مشکلی بازی های و منو هاشون فارسی میشه
داداش چطوری بهت پیام بدم لطف کنی ارسال کنی ؟؟!!

• Like
Reactions: khasanoor4

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
دوستان این سایت زیرنویس red dead 2 رو برای ps4 گذاشته
کسی تا حالا تست و خریداری کرده ببینه واقعی هست یا نه ؟

فارسی ساز بازی Red Dead Redemption 2
فکر کنم خودشون هم نمیدونن چی دارن میفروشن . اونجا که گفته روی XBOX هم اجرا میشه جالبه شاید هم XBOX هکی چیزی داره من خبر ندارم . ولی به هر حال کاش واقعی باشه چون منم هم خیلی دوست دارم این بازی رو با زیرنویس فارسی روی PS4 بازی کنم . ( به نظر من که اون سایته فیکی بیش نیست . )

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
فکر کنم خودشون هم نمیدونن چی دارن میفروشن . اونجا که گفته روی XBOX هم اجرا میشه جالبه شاید هم XBOX هکی چیزی داره من خبر ندارم . ولی به هر حال کاش واقعی باشه چون منم هم خیلی دوست دارم این بازی رو با زیرنویس فارسی روی PS4 بازی کنم . ( به نظر من که اون سایته فیکی بیش نیست . )
دوست عزیز اگه واقعی باشه و تو کارشون حرفه ای باشن، حتما باید به نسخه دموی رایگان برای تست بذارن امتحان کنی اگه خوشت اومد بخری
ولی باز هم نمیشه قضاوت کرد

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان این سایت زیرنویس red dead 2 رو برای ps4 گذاشته
کسی تا حالا تست و خریداری کرده ببینه واقعی هست یا نه ؟

فارسی ساز بازی Red Dead Redemption 2
همین کارهارو کردید که دیگه زیرنویس بازی برای PS4 نمیدن
دیگه ۲۰ تومن یا نهایت ۴۰ تومن چیه که اینجوری میخواید پخش کنید با این کار باعث شدید بازی های خوبی مثل دیترویت زیرنویسش برای PS4 عرضه نشه و سازنده ها میگن بخاطر افرادی که رایگان داخل سایت یا داخل انجمن ها پخش میکنن این تصمیم رو گرفتن

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
همین کارهارو کردید که دیگه زیرنویس بازی برای PS4 نمیدن
دیگه ۲۰ تومن یا نهایت ۴۰ تومن چیه که اینجوری میخواید پخش کنید با این کار باعث شدید بازی های خوبی مثل دیترویت زیرنویسش برای PS4 عرضه نشه و سازنده ها میگن بخاطر افرادی که رایگان داخل سایت یا داخل انجمن ها پخش میکنن این تصمیم رو گرفتن
خوب همین موضوع برای پی سی هم هست.یعنی کسی زیرنویس فارسی بازی های پی سی رو پخش نمی کنه؟
اون که در دسترس تره

• Like
Reactions: khasanoor4

dr_sat_2006

کاربر سایت
Feb 17, 2008
3
خوب همین موضوع برای پی سی هم هست.یعنی کسی زیرنویس فارسی بازی های پی سی رو پخش نمی کنه؟
اون که در دسترس تره
سلام .داداش زیرنویس نسخه پی سی قفل داره و نمیشه پخش کرد.اکتیو کد داره و زیرنویس بر روی همون سیستم نصب میشه.برحسب اطلاعات سخت افزاری شماست.ولی پی اس فور اینجوری نیست و میشه هزاران کپی روی دستگاهای دیگه کرد.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام .داداش زیرنویس نسخه پی سی قفل داره و نمیشه پخش کرد.اکتیو کد داره و زیرنویس بر روی همون سیستم نصب میشه.برحسب اطلاعات سخت افزاری شماست.ولی پی اس فور اینجوری نیست و میشه هزاران کپی روی دستگاهای دیگه کرد.
ممنون
البته من خیلی از نسخه های پی سی رو هم خریدم ولی قفلی نداشتن ولی اگر اینطور باشه حق با شماست.انصافا زیرنویس ها هم آنچنان قیمتی ندارن.کم لطفیه اگر کسی بخره و تو اینترنت رایگان منتشرشون کنه.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
ممنون
البته من خیلی از نسخه های پی سی رو هم خریدم ولی قفلی نداشتن ولی اگر اینطور باشه حق با شماست.انصافا زیرنویس ها هم آنچنان قیمتی ندارن.کم لطفیه اگر کسی بخره و تو اینترنت رایگان منتشرشون کنه.
خیلی اوقات زیرنویس جدید بوده اومده بوده ۵۰ هزارتومان آدم همونم گرونش اگه باشه صبر می‌کنه معمولا تخفیف میخوره همون میشه ۲۴هزارتومن استفادشو میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر