مایکروسافت : اگر خواهان کنترلر با قابلیت شارژ هستید، آن را درخواست دهید

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا

th

در پاسخ به خبرنگاران، مایکروسافت اعلام کرد که بعد از این که شرکت درخواست مصرف کنندگان در مورد افزودن هدست به پک کنسول را شنیده، در نهایت درخواست آن ها را بی پاسخ نگذاشته و این کار را عملی ساخت.

در طی ویدئویی از آنباکسینگ کنسول Xbox One که توسط Larry Hyrb انجام شد، از تمام اجزای درون پک رونمایی شد که بسیار جذاب و وسوسه انگیز به نظر می رسید، ولی نکته ای باید به آن اشاره کرد، استفاده کنترلر Xbox از دو باتری قلمی است، قطعا خیلی از گیمرها کنترل های با قابلیت شارژ را به کنترل های با باتری قلمی ترجیح می دهند.

مطمئنا باتری های قابل شارژ مقرون به صرفه هستند و برای حفظ محیط زیست بسیار سودمند می باشند، همچنین این امکان را به شما می دهند که در صورت تمام شدن شارژ باتری سیم را به کنسول خود وصل کرده و در حین شارژ به بازی خود ادامه دهید.

خوشختانه مایکروسافت در اظهارنظری به سایت Kotaku گفت، مایکروسافت خواهان این است که یک نظرسنجی در این مورد قرار دهند؛ مایکروسافت در پاسخ به این سایت گفت " ما همیشه در حال تفکر هستیم که پلتفرم های آینده به چه چیزی نیاز دارند، آخرین اقدامی که کردیم اضافه کردن هدست به پک کنسول Xbox one بود، ما از گیمرها شنیده ایم که هدست یک جز اصلی و مهم برای تجربه گیمینگ است، بنابراین تصمیم گرفتیم هدست را به پک اضافه کنیم."

منبع

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یعنی رو PS4 رندر کردن ؟:D
خب چه ربطی داره ؟:D
اینا اومدن کاتسین ها رو تو PS4 رندر کردن ببینن تو PS4 چه طوره قرار نیست که برای PS4 بهینه ـش کنن بعد همونو بریزن تو دیسک که تو PS3 اجرا شه که !:D
بعد من PS5 رو نفهمیدم :D
نه گفتن تو مراحل rendering در مواردی که با PS3 ممکن نبود خیلی از موتور ـه PS4 ـشون الهام و کمک گرفتن واسه ساخت بازی واسه همین تو Beyond اثاری از موتور PS4ـشون دیده میشه .

PS5 کجا بود ؟ من در جریان نیستم :D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
آقا جان حساب دو دوتا، چارتاس. اینکه خروجی HDMI نذاری بدتره یا اینکه فقط کابلش رو نذاری؟

بعدش هم اون کیت شارژی که میخری شاید عملکردی مشابه باتری داخلی داشته باشه ولی هیچوقت همون نمیشه. همچنان یه محفظه ی ای زیر دسته اشغال شده برا باتری و همچنان هم وزنش مثل آجر سنگین میشه به خاطر اون باتری.
شدیم؟! برادر من اون موقع که ماکروسافت کنسولش رو بدون هارد و با 256 مگ حافظه و DVD Rom و بدون پورت HDMI و دسته ی باتری خور عرضه کرد که حتی برا سیو کردن بازیت هم فضا کم میاوردی و مجبور بودی مموری کارت بخری به سبک نسل های قبل سونی کنسول هارد دار و بلوری و دارای پورت HDMI و دسته ی بدون باتری و دارای حسگر حرکتی داد تو بازار. عملا از نظر اینجوری امکانات یک نسل از ماکروسافت جلوتر بود بعد حالا ما مدعی تکنولوژی شدیم؟

در مورد کیت شارژ هم تو نقل قول فرخ توضیح دادم دیگه.

تا حالا دسته XBOX ONE رو دیدی..؟ تمام این دم و دستگاه باطری رفته داخل...نصف دنیا تو کف سنگینی دسته XBOX ONE هستن و خیلی ها از PS3 برایسبکی دستش ایراد می گیرن بعد تو می گی سنگینه..!

در مورد قسمت دوم حرفت جواب من رو ندادی من دارم در مورد این نسل حرف میزنم که شمامی گفتین کینکت و کلود و... درد نمی خورن و باید به تکنولوژی 20 سال پیش بر گردیم..

در مورد 360 هم یک سال قبل PS3 عرضه شد و معلوم بود PS3 پیشرفته تر میاد جلو چون هم اطلاعات کاملی از کنسول ماکرو داشت هم جو اینقدر بر علیه ش بود که باید یک چیز خفن میداد دست مشتری که ملت بیخیال 360 بشن ولی Epic Fail شد..

اون هدست هم جواب ندادی..!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آقا جان حساب دو دوتا، چارتاس. اینکه خروجی HDMI نذاری بدتره یا اینکه فقط کابلش رو نذاری؟

بعدش هم اون کیت شارژی که میخری شاید عملکردی مشابه باتری داخلی داشته باشه ولی هیچوقت همون نمیشه. همچنان یه محفظه ی ای زیر دسته اشغال شده برا باتری و همچنان هم وزنش مثل آجر سنگین میشه به خاطر اون باتری.
شدیم؟! برادر من اون موقع که ماکروسافت کنسولش رو بدون هارد و با 256 مگ حافظه و DVD Rom و بدون پورت HDMI و دسته ی باتری خور عرضه کرد که حتی برا سیو کردن بازیت هم فضا کم میاوردی و مجبور بودی مموری کارت بخری به سبک نسل های قبل سونی کنسول هارد دار و بلوری و دارای پورت HDMI و دسته ی بدون باتری و دارای حسگر حرکتی داد تو بازار. عملا از نظر اینجوری امکانات یک نسل از ماکروسافت جلوتر بود بعد حالا ما مدعی تکنولوژی شدیم؟

در مورد کیت شارژ هم تو نقل قول فرخ توضیح دادم دیگه.
این خروجیه hdmi بجاش Component HD AV Cable بود که توصویر hd را میگرفتی hdmi در حقیقت بیشترین کاربردش برای 1080p بود که چنین چیزی برای بازهای این نسل حقیقت نداشت .
کیت شارژی مخصوص خود مایکرو برای 360 هست ! چطور میشه هیچوقت همون نباشه ؟ چون جاسازی شده داخل دسته ؟! یعنی الان هارد pc را در بیاری بزاری بیرون کیس کارایش فرق داره ؟!

با فرمایشات شما هم فهمیدیم دسته های 360 وزنش در حد آجر بود ! البته وزن دسته های ps3 را هم با پرکاه مقایسه میکردند اشتباه نکنم ؟! البته فکر کنم دسته های ps3 شوکر هم نداشت :bighug:
کابل HDMI همراه کنسول نباشه خیلی بهتر ازینه که کنسول کلا خروجی HD نداشته باشه !

Component HD AV Cable :) قشنگ میتونستی hd بگیری :-j

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نه گفتن تو مراحل rendering در مواردی که با PS3 ممکن نبود خیلی از موتور ـه PS4 ـشون الهام و کمک گرفتن واسه ساخت بازی واسه همین تو Beyond اثاری از موتور PS4ـشون دیده میشه .

PS5 کجا بود ؟ من در جریان نیستم :D
خب از اول بگو از موتور نسل بعد ـشون تو ساخت بازی استفاده کردن :D
آخه این PS4 PS5 چیه میگید :D البته تو PS5 رو نگفتی :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من جای سونی بودم به جای ps4 از ps3 استفاده میکردم و یه راست میرفتم سروقت ps5 که ته نسل شاهد اجرا شدن موتور ps6 در ps5 باشیم:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تا حالا دسته XBOX ONE رو دیدی..؟ تمام این دم و دستگاه باطری رفته داخل...نصف دنیا تو کف سنگینی دسته XBOX ONE هستن و خیلی ها از PS3 برایسبکی دستش ایراد می گیرن بعد تو می گی سنگینه..!

در مورد قسمت دوم حرفت جواب من رو ندادی من دارم در مورد این نسل حرف میزنم که شمامی گفتین کینکت و کلود و... درد نمی خورن و باید به تکنولوژی 20 سال پیش بر گردیم..

در مورد 360 هم یک سال قبل PS3 عرضه شد و معلوم بود PS3 پیشرفته تر میاد جلو چون هم اطلاعات کاملی از کنسول ماکرو داشت هم جو اینقدر بر علیه ش بود که باید یک چیز خفن میداد دست مشتری که ملت بیخیال 360 بشن ولی Epic Fail شد..

اون هدست هم جواب ندادی..!
داخل دسته و خارج دسته نداره، بالاخره فضای مورد نیاز دو تا باتری قلمی اشغال شده یا نه؟ بعد این نصف دنیا که میگی 99% ـش منظورت فن های ماکروسافت مقیم بازی سنتر هستن دیگه؟ والا با این تفاسیری که میشه اگه فردا ببینم اینجا دارن میگن که آدم دو تا آجر ببنده به خودش راه بره خیلی بهتره هم تعجب نمیکنم. تو کف بودن سنگینی دسته که بماند...

کلود و امکانات لایو نسل بعدی رو که اولین بار سونی تو کنفرانسش معرفی کرد و بعد ماکروسافت با Snow Board پرید روش. نکنه به لایسنس کردن استریم شدن چند تا برنامه ی تلویزیونی از طریق اینترنت و اپلیکیشن سفارش پیتزا میگی تکنولوژی؟!

عزیز من طراحی و ساخت کنسول اونم سخت افزار خیلی پیچیده تر از اونیه که بخوان تو یه سال از این رو به اون روش کنن. تمام اون امکاناتی که گفتم از قبل برنامه ـش رو داشتن. نه اینکه یه شبه خواب نما بشن بخوان سخت افزار رو به کل تغییر بدن.

هدست هم جزو امکانات جانبی هست و همین که رو کنسول هست دستشون درد نکنه. اسب پیش کشی رو هم کسی دندونش رو نمیشمره. هر چند که همون هدست هم از نظر کیفیت عالی هست.
این خروجیه hdmi بجاش Component HD AV Cable بود که توصویر hd را میگرفتی hdmi در حقیقت بیشترین کاربردش برای 1080p بود که چنین چیزی برای بازهای این نسل حقیقت نداشت .
کیت شارژی مخصوص خود مایکرو برای 360 هست ! چطور میشه هیچوقت همون نباشه ؟ چون جاسازی شده داخل دسته ؟! یعنی الان هارد pc را در بیاری بزاری بیرون کیس کارایش فرق داره ؟!

با فرمایشات شما هم فهمیدیم دسته های 360 وزنش در حد آجر بود ! البته وزن دسته های ps3 را هم با پرکاه مقایسه میکردند اشتباه نکنم ؟! البته فکر کنم دسته های ps3 شوکر هم نداشت :bighug:

به جاش رو ول کن. مهم اینه که پورت HDMI نداشت حالا چه 1080 حقیقت داشت و چه نداشت.

هارد PC رو در بیاری بذاری بیرون کیس فرق نمیکنه ولی بخوای از هارد اینترنال به جای اکسترنال استفاده کنی خب خیلی فرق میکنه و هیچوقت هارد اکسترنال نمیشه برات. اینم مثال ساده ـش. اون کیت شارژ هم حکایتش همینه. باتری داخلی از نظر حجم و اندازه و وزن هیچوقت مساوی با باتری خارجی نیست. والسلام.

بله دقیقا وزنش در حد آجر بود. من به شخصه سعی میکردم که هیچوقت با کسی که دسته ی 360 دستش هست بحثم نشه چون یه ضربه باهاش برا افقی کردن آدم کافیه :lol: دسته های PS3 هم فقط مدل های اولیه ـش شوکر نداشت و سبک بود. مدل های بعدیش هم شوکر داشت و هم وزنش استاندارد بود. نه پر کاه بود نه پاره آجر :bighug:

Cool spot

کاربر سایت
Jul 2, 2013
81
x360 پورت hdmi نداشت عوضش پورت component hd داشت که همون کارو میکرد.
باتری شارژی از اینا که هم بشه به شارژر زد هم با سیم بشه شارژش کرد ازهمه چی بهتره اگه باتری شارژی بزاره خداکنه مثل ps3 توی دسته نزاشته باشه که هر وقت خراب میشه ادم مجبور بشه دسترو باز کنه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
داخل دسته و خارج دسته نداره، بالاخره فضای مورد نیاز دو تا باتری قلمی اشغال شده یا نه؟ بعد این نصف دنیا که میگی 99% ـش منظورت فن های ماکروسافت مقیم بازی سنتر هستن دیگه؟ والا با این تفاسیری که میشه اگه فردا ببینم اینجا دارن میگن که آدم دو تا آجر ببنده به خودش راه بره خیلی بهتره هم تعجب نمیکنم. تو کف بودن سنگینی دسته که بماند...

کلود و امکانات لایو نسل بعدی رو که اولین بار سونی تو کنفرانسش معرفی کرد و بعد ماکروسافت با Snow Board پرید روش. نکنه به لایسنس کردن استریم شدن چند تا برنامه ی تلویزیونی از طریق اینترنت و اپلیکیشن سفارش پیتزا میگی تکنولوژی؟!

عزیز من طراحی و ساخت کنسول اونم سخت افزار خیلی پیچیده تر از اونیه که بخوان تو یه سال از این رو به اون روش کنن. تمام اون امکاناتی که گفتم از قبل برنامه ـش رو داشتن. نه اینکه یه شبه خواب نما بشن بخوان سخت افزار رو به کل تغییر بدن.

هدست هم جزو امکانات جانبی هست و همین که رو کنسول هست دستشون درد نکنه. اسب پیش کشی رو هم کسی دندونش رو نمیشمره. هر چند که همون هدست هم از نظر کیفیت عالی هست.
به جاش رو ول کن. مهم اینه که پورت HDMI نداشت حالا چه 1080 حقیقت داشت و چه نداشت.

هارد PC رو در بیاری بذاری بیرون کیس فرق نمیکنه ولی بخوای از هارد اینترنال به جای اکسترنال استفاده کنی خب خیلی فرق میکنه و هیچوقت هارد اکسترنال نمیشه برات. اینم مثال ساده ـش. اون کیت شارژ هم حکایتش همینه. باتری داخلی از نظر حجم و اندازه و وزن هیچوقت مساوی با باتری خارجی نیست. والسلام.

بله دقیقا وزنش در حد آجر بود. من به شخصه سعی میکردم که هیچوقت با کسی که دسته ی 360 دستش هست بحثم نشه چون یه ضربه باهاش برا افقی کردن آدم کافیه :lol: دسته های PS3 هم فقط مدل های اولیه ـش شوکر نداشت و سبک بود. مدل های بعدیش هم شوکر داشت و هم وزنش استاندارد بود. نه پر کاه بود نه پاره آجر :bighug:

الان که دارم این پست رو میدم دسته 360 را دارم تست میکنم که حتی وزنش از گوشی Xperia من سبک تره..! بعد این مثال آجر چیه تو میزنی..!

هر چیزی حد حدود استاندارد داره مثلا خیلی از دسته های تقلبی وزن بسیار سبکی دارن آیا ماکرو یا سونی اینقدر عقب هستن که نمی تونن دستشون رو از یک شرکت مونتاژ کار سبکتر بسازن..نمی دونم تو چقدر با گیم آشنا هستی ولی هر چی دسته سبک تر باشه اون لذت گیم رو نمیده

====

یعنی میگه یک شبه ماکروسافت تصمیم گرفت 160.000 سرور در سراسر دنیا کار بگزار که بتونن کلود رو پوشش بدن ت تو همون یک شب کلود بتونه قدرت کنسول رو اضافه کنه اونم فقط بهخاطر اینکه سونی قبلاش یک شرکت کلود خریده بود..!!بعد این کلود و امکانات انلاین سونی زمین تا آسمان با مال ماکرو فرق داره کل استفاده کلود سونی این هست 15 دقیقه قبل هر بازی رو با کیفیت 360p آپلود کنه ولی ماکرو به غیر از این کارها توان بازی ها اللخصوص هوش مصنوعی رو بالا میبره

بعد یک شبه ماکرو رفت 160000 هزار سرور در سراسر دنیا ساخت بعد سونی در عرض یک سال نمی تونه یک هارد 20 گیگ بندازه رو دستگاش..!؟ این هارد هم سونی مجبور شد بگزاره چون سرعت بلوری پایین هست باید حتما یک سری از اطلاعات بازی رو هارد نصب بشه که کنسول کم نیاره ولی درایو 360 خیلی راحت بازی ها رو اجرا میکرد
360 هم تنوع داشت درسته سال اول HDMI و هارد نداشت اما هر دو رو اضافه کردن اون اوایل هم TV های داری HDMI همه گیر نشده بود و کابل کامپونت هم تصویر HD میداد
درضمن همه 360 های اون زمان که هارد و HDMI نداشتن سوختن و مدرکی برای اثبات شما ندارین:d مثل PS3 های 20 و 60 گیگ همه چراغ زرد شدن و فاتحه..

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
شما با اين كابل http://www.gamestop.com/xbox-360/accessories/xbox-360-component-hd-av-cable/40669 تصاوير رو hd ميگرفتي؟؟!!!!!!!!!
ا
درضمن همه 360 های اون ز مثل PS3 های 20 و 60 گیگ همه چراغ زرد شدن و فاتحه..
جااااان؟؟!!!!! ps3 هاي 20 و 60 همه چراغ زرد شدن ؟؟!! lol !!!!!پسر عموي خود من از همون ps3 20 gig كه اولين مدل ps3 هست داره و هنوز هم داره كار ميكنه.
تعداد كنسول هاي سه چراغيه x360 قابل مقايسه با تعداد چراغ زرد هاي ps3 نيستن لطفا جمع نبندين......

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
خوب این که دیگه معلومه که همه میخوان:|در ضمن من که نزدیک 2 ساله ps3 دارم باتری دستش هیچ مرگش نزده حالا فرضا که خراب شه فوقش 4 تا پیچو باز میکنن موتور هواپیما که نمیخوان پیاده کنن...
از این که بهتره بری باتری جدا بگیری باز هزینه کنی

Cool spot

کاربر سایت
Jul 2, 2013
81
شما با اين كابل http://www.gamestop.com/xbox-360/accessories/xbox-360-component-hd-av-cable/40669 تصاوير رو hd ميگرفتي؟؟!!!!!!!!!

جااااان ps3 هاي 20 و 60 همه چراغ زرد شدن lol !!!!!پسر عموي خود من از همون ps3 20 gig كه اولين مدل ps3 هست داره و هنوز هم داره كار ميكنه.
تعداد كنسول هاي سه چراغيه x360 قابل مقايسه با تعداد چراغ زرد هاي ps3 نيستن لطفا جمع نبندين......

نکنه منظورت اینه که کابل component خروجی hd نمیده؟
نخیر عزیز من کابل component خروجی full hd تا 60 فریم میده.

حتی خود ps3 از خروجی component میتونه 1080p بده:

Component video is capable of carrying various signals, such as 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p and beyond. Many new high definition TVs support the use of component video up to their native resolution.

این کابل قابلیت رزولوشن بالاتر از 1080p هم داره.

Component video - Wikipedia, the free encyclopedia

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
واقعا برام عجیبه این موضوع تا این حد مهم و ضروریه که براش 10 صفحه بحث میشه و موضوع بحث بار ها بارها به گذشته ها منحرف میشه ؟!

اینکه کنترلر های XOne از باتری های قلمی استفاده میکنن موضوع وخیم و فاجعه باری نیست ولی این رو هم نمیشه انکار کرد که اگه شارژی میشد ،خیلی بهتر بود !ولی باتری قلمی هم مشکل ساز نیست !

برام جالبه که هر دو طرف این بحث ها(هم سونی فن ها و هم مایکروسافت فن ها) دلایل عجیب و غریب برای هم دیگه ردیف میکنن ! یکی از دوستان میگه در عرض 2 ماه باید 17 - 18 باتری قلمی میگرفتم که واقعا جای بسی تامل داره این عدد(حالا ما اصلا میگیم 10 تا) ! شما اگه باتری آلکالاین Energizer یا Duracell یا SONY بندازید ، راحت 2 تا 2.5 ماه کار میکنه نه اینکه برید از دست فروش باتری درجه سه و قلابی بگیرید و انتظار معجزه داشته باشید!

دوست دیگری میگه سیم USB که برای شارژ DS3 هست اونقدر کوتاهه که باید به تلویزیون چسبید ! خب شما یه سیم USB بلند تهیه کن و از سر کوچه تون مشغول بازی شو !

در مورد بحث HDMI هم بگم اگر چه مدل های اولیه Xbox دارای Component HD AV Cable بودن و تا Res 1080i-720p ساپورت میکردن ولی اینکه یه کنسول HD رو بدون HDMI Out به بازار عرضه کنی ، حماقت شرکت سازنده رو نشون میده !اگه این موضوع ایرادی نداشت مایکروسافت تو مدل های بعدی ، HDMI Out رو اضافه نمی کرد!

از طرفی نبود HDMI Cable در جعبه کنسول ، شاید یه نکته منفی محسوب بشه ولی مشکل حادی نیست که بخوام به خاطرش بزنم تو سرم ! 1) میرم مغازه 2) یه HDMI Cable تهیه می کنم 3)از مغازه میام بیرون با این سه حرکت ساده میتونم این مشکل رو حل بکنم !

اما موضوع اصلی اینه که این طرز حرف زدن های مایکروسافت واقعا رو اعصابه !یعنی چی "اگر خواهان کنترلر با قابلیت شارژ هستید ، درخواست دهید " ؟؟؟؟ واقعا بی مزه تر و چرت تر از این حرف میشه زد ؟ نیکی و پرسش ؟ یعنی یه گیمر تا این حد بیکار هست که واسه این جور امکانات درخواست بده ؟! اصلا این قابلیت تا این حد تو دنیای وسایل الکترونیکی غیر معمول و پر هزینه است که باید براش درخواست بدیم ؟! بعد اونوقت یه عده از دوستان به این میگن احترام به نظر گیمر !!
اینکه XOne کنسول خوبی هست یا نه یه بحث دیگه است ولی از نظر من طرز صحبت مایکروسافت با مخاطبینش ،زننده است !

کلا بعضی دوستان موقع بحث کردن ، به آخرین چیزی که اهمیت میدن ،بحث منطقی و سالمه ! نقل قول کردن کامنت های همدیگه به هر قیمتی ،شده یه عادت ! هر جور که راحتید ولی باور کنید که بی جهت دارید اعصابتونو داغون میکنید !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر