طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
برای طرفدارا هاروست مون :x

harvest_moon_sales_thumb.jpg

بازی ماریو 64 برای کنسول نینتندو 64

cover_large.jpg

اینم عکس گیم پلی بازیش

N64_Super_Mario_64_whomp_fortress.jpg

حالا این بازی نسخه DS ش هم هست

cover_large.jpg

عکس از گیم پلی بازیش

large.jpg

بازی TETRIS کنسول NES همون میکرو یادتونه؟

images

2 نسخه جدیدش برای DS اومده

Tetris_DS.jpg

images

پشت صحنه ماریو

mario-behind-the-scenes-1041428.jpg

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دی اس دومی هم به دستم رسید ، امروز دو تا کنسول رو با هم لینک کردیم و دو نفره قسمت مینی گیمز های New Super mario bors رو بازی کردیم خیلی خنده دار و جذاب بود، این بازی Tetris که احسان جان بالا معرفی کردند هم خیلی حال مده هم میتونید با CPU رقابتی بازی کنید هم قسمت وقتی داره و جدای از همه این ها قسمت دو نفره رقابتی خیلی جذابی داره.
دنبال یه بازی واسه دی اس هستم که توی میکرو خیلی بازی میکردم اما نمیدونم واسه دی اس هست یا نه؟ اسم دقیقشو نمیدونم اما میدونم که از سری ماریو براس بود که دو نفری هم میتونستیم بازی کنیم، بازی به این صورت بود که از پایین صفحه هر دو تامون ظاهر میشدیم و از اون بالا از داخل لوله ها لاک پشت و خرچنگ و زنبور و .......... میومدند و ما باید از زیر میزدیم بهشون تا چپ میکردند بعدش میرفتیم شوتشون میکردیم خیلی با حال بود.
یه چند تا بازی دیگه هم توی میکرو بود نمیدونم چرا واسه دی اس نیست مثل : Battle City ( همون تانک بازی که باید از عقاب محافظت میکردیم یادش بخیر ) یا اون ژیپ های جنگی یا اون خرگوشه Tiny toon adventure
اگه این بازی ها هست معرفی کن احسان جان دانلود کنیم ، ثواب میکنی:)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دی اس دومی هم به دستم رسید ، امروز دو تا کنسول رو با هم لینک کردیم و دو نفره قسمت مینی گیمز های New Super mario bors رو بازی کردیم خیلی خنده دار و جذاب بود، این بازی Tetris که احسان جان بالا معرفی کردند هم خیلی حال مده هم میتونید با CPU رقابتی بازی کنید هم قسمت وقتی داره و جدای از همه این ها قسمت دو نفره رقابتی خیلی جذابی داره.
دنبال یه بازی واسه دی اس هستم که توی میکرو خیلی بازی میکردم اما نمیدونم واسه دی اس هست یا نه؟ اسم دقیقشو نمیدونم اما میدونم که از سری ماریو براس بود که دو نفری هم میتونستیم بازی کنیم، بازی به این صورت بود که از پایین صفحه هر دو تامون ظاهر میشدیم و از اون بالا از داخل لوله ها لاک پشت و خرچنگ و زنبور و .......... میومدند و ما باید از زیر میزدیم بهشون تا چپ میکردند بعدش میرفتیم شوتشون میکردیم خیلی با حال بود.
یه چند تا بازی دیگه هم توی میکرو بود نمیدونم چرا واسه دی اس نیست مثل : Battle City ( همون تانک بازی که باید از عقاب محافظت میکردیم یادش بخیر ) یا اون ژیپ های جنگی یا اون خرگوشه Tiny toon adventure
اگه این بازی ها هست معرفی کن احسان جان دانلود کنیم ، ثواب میکنی:)

مبارک باشه داداش :x

چه جالب خیلی حال میده :bighug: دمت گرم آره تتریس جدیده خیلی باحاله من که خیلی حال کردم باهاش 2 نفره بازی کنی دیگه لذتش چند برابر میشه

اون بازی که میگی اسم کاملش mario bros بود سال 1983 روی nes ( هون میکرو ) عرضه شد بازی باسازیش برای ds نیست اما با شبیه ساز nes روی ds کیتونی بازیش کنی

خیلی از بازی ها کلاسیک باسازی شدن برای ds و اونایی هم که نیستن با شبیه ساز روی ds میتونی بازی کنی توپ بخصوص بازی ها میکرو . سگا و ..... خیلی راحت اجرا میشن و با کیفیت البته بازی ها کنسول ها دستی قدیمی نینتندو مثل gb و gbc هم میتونی با شبیه ساز روی ds بازی کنی

تو این سایت خیلی از بازی ها ds هست برای دانلود

NDS ROMs | Emuparadise

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
لینک دانلود تریلر بازی ها DS

( حجم تریلر ها بیشتر از 4 مگابایت نیست همه رو کم حجم کردم )

بازی ترسناک dementium the_ward

دانلود dementium trailer youtube mp4

بازی ترسناک dementium ii

دانلود dementium nintendo trailer trailer youtube mp4

بازی duke nukem critical m

دانلود duke nukem critical nintendo launch trailer youtube mp4

بازی Kingdom Hearts - 358-2 Days

دانلود kingdom hearts 358 days nintendo trailer launch youtube mp4

بازی Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized

دانلود nintendo call duty modern warfare mobilized launch trailer youtube mp4

بازی okamiden

دانلود okamiden nintendo europe launch trailer youtube mp4

بازی Kirby Mass Attack

دانلود trailer attack 2011 youtube mp4

کلیپ ها متفرقه

تریلر معرفی خود DS

دانلود nintendo lite trailer youtube mp4

تریلر mario ها ds

دانلود commercial nintendo mario block party youtube mp4

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
یه مشکلی که با دی اس لایت ها دارم اینه که یکیشون بعضی از بازی ها رو اجرا میکنه که اون یکی اجرا نمیکنه و باز بعضی بازی ها توی هردوتاشون اجرا نمیشه، و تقریبا 90% بازی ها توی هر دو تا اجرا میشه حالا نمیدونم مشکل از rom های بازی هاست، یا مشکل از R4 و Dstt هستش چون یکی از دو کنسول روش R4 و یکی از دو کنسول روش DSTT.
مثلا این بازی روی هیچ کدومشون اجرا نمیشه شما ببینید روی دستگاه های شما اجرا میشه یا نه ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه مشکلی که با دی اس لایت ها دارم اینه که یکیشون بعضی از بازی ها رو اجرا میکنه که اون یکی اجرا نمیکنه و باز بعضی بازی ها توی هردوتاشون اجرا نمیشه، و تقریبا 90% بازی ها توی هر دو تا اجرا میشه حالا نمیدونم مشکل از rom های بازی هاست، یا مشکل از R4 و Dstt هستش چون یکی از دو کنسول روش R4 و یکی از دو کنسول روش DSTT.
مثلا این بازی روی هیچ کدومشون اجرا نمیشه شما ببینید روی دستگاه های شما اجرا میشه یا نه ؟

خوب DSTT که بعضی بازی ها روش اجرا نمیشه و قدیمیه

R4 هم که هزار تا مدل داره سری آخر ها 2013 و 2014 ش مثل SDHC سری 2014 یا دوال کور ها از 2012 تا 2014 همه بازیا راحت اجرا میکنن و آپدیت میشن

بخاطر همین من به همه گفتم دوال کور سری آخر بخرید

ممکنه rom هم خراب باشه از سایت مطمعن دانلود کنید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلیپ بررسی ds lite خودم ( خودم بررسی کردم :d )

بررسی کنسول دستی nintendo ds

کلیپ نحوه اجرا بازی ها gameboy advance در ds lite توسط خودم

اجرا بازی gba روی ds

حجم کلیپا خیلی کمه و تو آپارت آپلودشون کردم حتما ببنید

کلیپ اول زمانش 5:15 ثانیه اس که برای من حجمش 7 مگابایتو 400 کیلوبایت بود تو آپارات آپلودش کردم شد 4.74 میگابایت :)) خود آپارات کاهش حجم و..... داده :d

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
خب احسان جان نمیشه یه تایپیک در مورد همین کارت های دوال کور بزنی تا من و بقیه با این کارت ها آشنا بشیم، نحوه آپدیت کردنشون چه طوریه ؟ به 3ds هم میخورن یا نه ؟ گرونن؟ ارزونن؟ تمام بازی ها رو ساپورت میکنن؟ از کجا میشه تهیه کرد ؟ و ...........
احسان جان نحوه اجرای بازی های GBA رو دیدم ولی مشکل اینجاست که بازی های گیم بوی ادونس یا گیر نمیاد یا اگه گیر بیاد دوستان قیمت های فضایی میدن، یه سوال هم در مورد این بازی های گیم بوی داشتم اینکه بازی های گیم بوی ادونس رو میتونستیم با دو تا گیم بوی ادونس دو نفره بازی کنیم، حالا اگه دو تا دی اس داشته باشیم آیا میشه که با دو تا دی اس و از طریق وای فای بازی های گیم بوی رو 2 نفره بازی کرد یا خیر؟ آیا نیاز هست که از هر بازی دو تا کارتریج تهیه کنیم یا با یه کارتریج میشه ؟
توی یه سایت خارجی دیدم که طرف کارتریج های دی اس رو میفروخت ولی کارتریج ها اصلی نبودند ولی خودش تضمین کرده بود که کارتریج ها هیچ مشکلی ندارن و تست شده هستند و کارتریج ها همشون حالت کالکشن بودند ( 100 in one یا 20 in one ) قیمتشون هم خیلی زیاد نبود، نظرت دی این باره چیه ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خب احسان جان نمیشه یه تایپیک در مورد همین کارت های دوال کور بزنی تا من و بقیه با این کارت ها آشنا بشیم، نحوه آپدیت کردنشون چه طوریه ؟ به 3ds هم میخورن یا نه ؟ گرونن؟ ارزونن؟ تمام بازی ها رو ساپورت میکنن؟ از کجا میشه تهیه کرد ؟ و ...........
احسان جان نحوه اجرای بازی های GBA رو دیدم ولی مشکل اینجاست که بازی های گیم بوی ادونس یا گیر نمیاد یا اگه گیر بیاد دوستان قیمت های فضایی میدن، یه سوال هم در مورد این بازی های گیم بوی داشتم اینکه بازی های گیم بوی ادونس رو میتونستیم با دو تا گیم بوی ادونس دو نفره بازی کنیم، حالا اگه دو تا دی اس داشته باشیم آیا میشه که با دو تا دی اس و از طریق وای فای بازی های گیم بوی رو 2 نفره بازی کرد یا خیر؟ آیا نیاز هست که از هر بازی دو تا کارتریج تهیه کنیم یا با یه کارتریج میشه ؟
توی یه سایت خارجی دیدم که طرف کارتریج های دی اس رو میفروخت ولی کارتریج ها اصلی نبودند ولی خودش تضمین کرده بود که کارتریج ها هیچ مشکلی ندارن و تست شده هستند و کارتریج ها همشون حالت کالکشن بودند ( 100 in one یا 20 in one ) قیمتشون هم خیلی زیاد نبود، نظرت دی این باره چیه ؟

داداش از زمان اومدن ds تو بازار فلش کارتا خیلی زیادی اومدنو رفتن یکی از بهتریناش n5 بود که فوق العاده بود اما 2010 اون گروه تعطیل شد و آپدیت جدیدی برای فلش کارتشون نیومد من خودم n5 داشتم خودش اتوماتیک کد ها تقلب بازی ها پیدا میکرد میگفت انتخاب کن مثلا جون بی نهایت میخوای یا .......

تو این شرکت ها فقط چنتا موندگار شدن و هنوز فعالیت میکنن و البته بهترینن r4 . dstwo

فلش کارت dstwo خیلی کم یابه تو ایران حتی خودش بازی gba روی ds اجرا میکنه چون cpu داره داخلش

r4 هم هزار تا مدل داشت تا الان فقط موقع خرید باید توجه داشته باشی فلش کارت جدید باشه بشه روش آپدیت ریخت خود r4 اپدیت ها رو میده

مثلا اگه کلیپ بررسی منو ببینی فلش کارت من sdhc سال 2014 ه فلش کارت ها sdhc برای 2009 و 2010 هم هست اما اونا دیگه حمایت نمیشن و قدیمی شدن و اگر کسی خواست بفروشه 5 هزار تومن بیشتر نمی ارزن

حالا r4 دو سری کارت جدید و عالی داره که تو ایران هستن اونام همین فلش کارت من و دوال کور ها هستن روی مموری نوشت دوال کور یعنی دو چیپست داره

میری تو سایت r4 مربوط به فلش کارتت مدل فلش کارت خودتو دانلود میکنی از حالت فشرده خارج میکنی میریزی صفحه اول مموری کارتت همین و راحت

آره سری ها جدید به 3ds ها هم میخوره

یه شبیه ساز gba روی ds هست که روی r4 ها جدید کار میکنه اما هنوز کامل نشده و نسخه بتا هست و بعضی بازی ها رو اجرا میکنه

من خودم کارتجgba خریدم 5 هزار تومن

gba میشد 2 نفره بازی کرد اما با کابل لینک میشد بهم وصل بشن و یا کابل لینک بی سیم . حالا نمیدونم اگر روی ds اجراشون کنی میتونی 2 نفره بازی کنی با wifi یا نه

تو ds اگر بخوای بازی رو دو نفره بازی کنی تو دانلود پلی خود ds lite این امکان داشت که فقط یه نفر خود بازی داشته باشه و اون یکی ds lite به ds lite اصلی وصل میشد و 2 نفره بازی میکردن

ds تو کپی بودن بازیا حساس نبود چون ریجن لاک تازه از dsi شروع شد و ds lite فری ریجن بود خود من بازی آنلاین اون موقع بازی میکردم با بازی کپی وصل میشدم

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
کلیپ بررسی ds lite خودم ( خودم بررسی کردم :d )

بررسی کنسول دستی nintendo ds

کلیپ نحوه اجرا بازی ها gameboy advance در ds lite توسط خودم

اجرا بازی gba روی ds

حجم کلیپا خیلی کمه و تو آپارت آپلودشون کردم حتما ببنید

کلیپ اول زمانش 5:15 ثانیه اس که برای من حجمش 7 مگابایتو 400 کیلوبایت بود تو آپارات آپلودش کردم شد 4.74 میگابایت :)) خود آپارات کاهش حجم و..... داده :d

ایول احسان جان بررسی خیلی باحال بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر