سرخط خبرها

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,301
نام
مهدی
🔺سازندگان Dead Cells در حال ساخت نسخه بعدی Prince of Persia هستند

🔺به‌نقل از تام هندرسون از Insider Gaming، یوبیسافت بازی بعدی Prince of Persia را در ادامه سال ۲۰۲۴ به‌صورت دسترسی زودهنگام روی استیم منتشر می‌کند. این بازی توسط توسعه‌دهنده Dead Cells یعنی استودیو Evil Empires ساخته شده است و نام آن The Rogue Prince of Persia خواهد بود. این بازی اولین عنوان یوبیسافت از سال ۲۰۱۹ به بعد است که از همان ابتدای انتشار روی استیم منتشر می‌شود.

🔺به‌نقل از منابع اینسایدر گیمینگ، The Rogue Prince of Persia یک بازی روگ لایت است که دائما با به‌روزرسانی‌های رایگان پشتیبانی می‌شود و بر اساس پیشنهادات و انتقادات بازیکنان کارش را جلو می‌برد. همچنین ظاهرا سبک هنری بازی به‌شدت از کتاب‌های مصور بلژیکی-فرانسوی الهام گرفته است.

——————————————————

🔥خبرها حاکی از آن است که Jeff Grubb امروز در پادکستی اطلاعاتی از بازی Gears 6 منتشر خواهد کرد.

——————————————————

🔺خبرها حاکی از آن است که Tameem Antoniades، یکی از بنیانگذاران و افراد کلیدی نینجا تئوری، این استودیو را ترک کرد.

IMG_4803.jpeg

—————————————————————

🔥اطلاعات جدیدی از بازی Hellblade 2 با توجه به پیش نمایش‌های آن منتشر شد

-شخصیت اصلی بازی (Senua) به دنبال وایکینگ‌هایی است که روستای او را به آتش کشیده‌اند.

-مبارزات بازی در میدان‌های مشخصی اتفاق می‌افتد و وزن دارد.

-سیستم مبارزه نسبت به نسخه اول پیشرفت کرده است.

-در ساخت بازی از (Battle of the Bastards) در سریال Game of Thrones الهام گرفته شده است.

-انیمیشن‌های مبارزه‌ در نسخه دوم بازی بیش‌تر و متنوع تر شده است.

-پازل‌ها همچنان مثل نسخه اول وجود دارند.

-ذهن Senua می‌تواند شما را به توهمات بکشاند و تونل‌های مخفی را نشان دهد.

- ۸۰ بازی ساز در توسعه این بازی نقش داشته‌اند.

🔺بازی Hellblade 2 با ۳۰ فریم ریت بر روی Xbox Series X/S اجرا خواهد شد.

IMG_4804.jpeg

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,953
یکسری شایعات کوتاه:

احتمال حضور Splinter Cell Remake در مراسم Ubisoft Forward امسال

بازی StarWars Outlaws تو برزیل رده بندی شده و احتمال زیاد در Ubisoft Forward امسال حضور خواهد داشت

تعدادی لیکر مثل Shinobi, Jeff Grubb و Nate the Hate درباره ی Gears 6 صحبت های کوتاه و سربسته ای کردن و آتیش هایپ معرفی نسخه جدید از سری Gears تند تر کردن

جف گراب گفته که برداشت های شخصیش اینطوریه که سونی میخواد از پروژه StarWars KOTOR جدا بشه(یا شده) و استودیو Saber میخواد مستقلاً پروژه رو جلو ببره

پژوه StarWars KOTOR Remake کنسل و متوقف نشده و همچنان در حال ساخته توسط Saber Interactive

آیپی جدید و ناشناخته بانجی که Marathon نام داره از دوربین سوم شخص حین مبارزات پشتیبانی میکنه به مشابه Destiny 2

استودیو Monolith Production سازنده سری Middle-Earth و F.E.A.R حدود سال 2010 یک بازی از دنیای بتمن در حال ساخت داشت که کنسل شد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
استودیو Monolith Production سازنده سری Middle-Earth و F.E.A.R حدود سال 2010 یک بازی از دنیای بتمن در حال ساخت داشت که کنسل شد
ویدیوها و عکس هایی که از بازی بتمن منتشر شده!

https://x.com/dageekydude/status/1775571748580180357?s=46

بعدا asset های این بازی رو منتقل کردن به بازی میدل ارث. جالبه اگه دقت کنید بازی میدل ارث خیلی از سری بازی های بتمن راک استدی هم وام گرفته بود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
تعدادی لیکر مثل Shinobi, Jeff Grubb و Nate the Hate درباره ی Gears 6 صحبت های کوتاه و سربسته ای کردن و آتیش هایپ معرفی نسخه جدید از سری Gears تند تر کردن

گفتن ویژوال بازی خیلی خیلی خره!~X(و البته از کوآلشن کمتر از این انتظار نمیره! ویژوال سازهای خیلی خفنی هستن.

چقدر خوب میشه تو می و دم دمای E3 خدابیامرز رونمایی کنن ازش. کف کردیم خدایی

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,457
گفتن ویژوال بازی خیلی خیلی خره!~X(و البته از کوآلشن کمتر از این انتظار نمیره! ویژوال سازهای خیلی خفنی هستن.

چقدر خوب میشه تو می و دم دمای E3 خدابیامرز رونمایی کنن ازش. کف کردیم خدایی
از من به شماها نصیحت تا لحظه ریلیز رسمی و دیدن نسخه نهایی بازی رو هیچ حرفی حساب نکنید و دوباره از چاله به چاه نیفتید. عین این مطالب رو برای Forza 8 هم میگفتند. حتی تریلرهایی که تو شوکیسها نمایش دادند هم اول فک DF را کوبونده بود رو زمین ولی تهش تو نسخه نهایی چیزی که بیرون دادن هیچیش شبیه اون شعار بیلت فرام د گرانداپ که میگفتن نبود و اونقدری ویژوالی مشکل داشت که صدای خود DF را هم درآورد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
از من به شماها نصیحت تا لحظه ریلیز رسمی و دیدن نسخه نهایی بازی رو هیچ حرفی حساب نکنید و دوباره از چاله به چاه نیفتید. عین این مطالب رو برای Forza 8 هم میگفتند. حتی تریلرهایی که تو شوکیسها نمایش دادند هم اول فک DF را کوبونده بود رو زمین ولی تهش تو نسخه نهایی چیزی که بیرون دادن هیچیش شبیه اون شعار بیلت فرام د گرانداپ که میگفتن نبود و اونقدری ویژوالی مشکل داشت که صدای خود DF را هم درآورد.

من هیچ وقت بخاطر گرافیک فن گیرز نبودم و نیستم. واقعیت ویژوال آخرین چیزی هست که دنبالشم. مشتاق گیرز 6 هستم چون شوتر سوم شخص جدی و به شدت گیم پلی محور دوست دارم و هیچ عنوان مشابهی هم وجود نداره. انقدر دلم برای این مدل بازی ها تنگ شده که نگو. و البته در مورد گرافیکش هم شخصا شک ندارم. اگه نخوایم همه چیز رو تنها در بهترین حالت ممکن بخوایم و تنها قیاس و در نتیجه خفن "ترین" بودن ارضامون کنه، ویژوال Gears 6 ندید چیز پشم ریزونیه و کسی ناامید نمیشه. کوآلشن اساسا استدیو ویژال ساز خوبیه. نسل پیش هم بهترین بازی اکس باکس رو اینا ساختن و هایوباستر از نظر گرافیک واقعا بهترین بود رو این پلتفرم. آرت دایرکتورشون هم که ایرانیه و یعنی کلا گیرز رو ایرانی ها ساختن:D

در کل نظر من رو میخواید حسابی برای Gears 6 هایپ باشید و جدی بگیرید این بازی رو. کوآلشن منهای تیست گرافیکی خوبی که داره، مدت هاست داره مستقیم با اپیک و تیم UE5 کار میکنه. تو توسعه بعضی از بخش های انجین نقش داشتن و نتیجه کارشون رو اِن سال پیش تو دمو میتریکس دیدیم. از عجایب روزگار اینه که اون هیولا حتا رو XSS هم پرفورمنس خوبی داشت! در کل برای من کوآلشن هم جزو استدیوهایی هست که در خفا داره رو یه چیز خفن کار میکنه و وقتی بازیشون رو نشون بدن دنیا برای دیدنش آماده نیست:D

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,947
نام
امین پاشاپور
من هیچ وقت بخاطر گرافیک فن گیرز نبودم و نیستم. واقعیت ویژوال آخرین چیزی هست که دنبالشم. مشتاق گیرز 6 هستم چون شوتر سوم شخص جدی و به شدت گیم پلی محور دوست دارم و هیچ عنوان مشابهی هم وجود نداره. انقدر دلم برای این مدل بازی های تنگ شده که نگو. و البته در مورد گرافیکش هم شخصا شک ندارم. اگه نخوایم همه چیز رو تنها در بهترین حالت ممکن بخوایم و تنها قیاس و در نتیجه خفن "ترین" بودن ارضامون کنه، ویژوال Gears 6 ندید چیز پشم ریزونیه و کسی ناامید نمیشه. کوآلشن اساسا استدیو ویژال ساز خوبیه. نسل پیش هم بهترین بازی اکس باکس رو اینا ساختن و هایوباستر از نظر گرافیک واقعا بهترین بود رو این پلتفرم. آرت دایرکتورشون هم که ایرانیه و یعنی کلا گیرز رو ایرانی ها ساختن:D

در کل نظر من رو میخواید حسابی برای Gears 6 هایپ باشید و جدی بگیرید این بازی رو. کوآلشن منهای تیست گرافیکی خوبی که داره، مدت هاست داره مستقیم با اپیک و تیم UE5 کار میکنه. تو توسعه بعضی از بخش های انجین نقش داشتن و نتیجه کارشون رو اِن سال پیش تو دمو میتریکس دیدیم. از عجایب روزگار اینه که اون هیولا حتا رو XSS هم پرفورمنس خوبی داشت! در کل برای من کوآلشن هم جزو استدیوهایی هست که در خفا داره رو یه چیز خفن کار میکنه و وقتی بازیشون رو نشون بدن دنیا برای دیدنش آماده نیست:D
سلام و درود
همه ی حرفای شما درست
منی که بیشتر فن سونی هستم
ولی گیرز یه جایگاه ویژه ای تو صنعت گیم داره ویکی از بهترینهاست و واقعا همیشه دوستش داشتم و همشو بازی کردم
ولی انشالا که
لایو سریس نشه
اوپن ورد نشه
سی فریم نباشه
خیلی میترسم که چون برا گیمپس میاد و همه رو گیمپس بازیش میکنن و عملا فروش خارجی نخواهد داشت ( خیلی کم)، مایکروسافت هزینه زیاد نکنه براش و (هزینه کم مساوی کیفیت پایین تر هست)
از یه طرفی هم میگم این گیرز حکم امضا و حیثیت مایکروسافت رو داره و قطعا روش سرمایه گذاری میکنه،
( با این حال من سالها پیش سر mgs phantom pain یاد گرفتم که هیچ بازی رو پیشخرید نکنم، و یا همین سایبرپانک و....)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
سلام و درود
همه ی حرفای شما درست
ولی گیرز یه جایگاه ویژه ای تو صنعت گیم داره ویکی از بهترینهاست و واقعا همیشه دوستش داشتم و همشو بازی کردم
ولی انشالا که
لایو سریس نشه
اوپن ورد نشه
سی فریم نباشه
خیلی میترسم که چون برا گیمپس میاد و همه رو گیمپس بازیش میکنن و عملا فروش خارجی نخواهد داشت ( خیلی کم)، مایکروسافت هزینه زیاد نکنه براش و (هزینه کم مساوی کیفیت پایین تر هست)
از یه طرفی هم میگم این گیرز حکم امضا و حیثیت مایکروسافت رو داره و قطعا روش سرمایه گذاری میکنه،
( با این حال من سالها پیش سر mgs phantom pain یاد گرفتم که هیچ بازی رو پیشخرید نکنم، و یا همین سایبرپانک و....)

نگران نباش. لایو سرویس که نمیشه، شک نکن.
OW هم نمیشه، اما یحتمل مثل Gears 5 به سمت محیط های بزرگ تر با المان اکسپلور میرن. اونجا به گفته خودشون منبع الهام GoW بود، حتا اون سورتمه هم یه چیز تو مایه های قایق کریتوس. و فرمول جذابیه. همون رو ادامه میدن احتمالا. OW واقعا سنخیتی با گیرز نداره و اینجور نمیشه.
سی فریم رو قول نمیدم، بازی های UE اصولا 30 فریم هستن و انجین یه مقدار تو 60 فریم خروجی دادن بدقلقه. ولی منم امیدوارم 60 فریم باشه، چون بخصوص تو این مدل اکشن ها فریم بالا از کیفیت تصاویر اهمیت بیشتری داره.
نگران کم هزینه بودن بازی هم نباش، Gears امضا Xbox ـه و نمیان با یه بازی کم هزینه و جمع و جور گند بزنن. یعنی اگه میخواستن اینکارو کنن الان امده بود! الان ان ساله در حال تولیده و طبق همین شایعات 25 به بعد میاد، یعنی حسابی براش هزینه زمانی و مالی کردن. همین لیکرها هم گفتن Gears 6 برای مایکروسافت حکم Gears of War 1 برای Xbox رو داره.

کلا یه سری بازی انحصاری هستن که بخاطر کیفیت بالا همه گیمرها و فن های کنسول رقیب هم دوستشون دارن. مثل Uncharted مثلا، یا God of War. جناب Gears هم جزو این بازی هاست. اکثرا دوستش داریم و جزو بهترین های عمرمونه. امیدوارم هرچه زودتر معرفی بشه و یه شاهکار تمام عیار بسازن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
T10 گند زده با این ساخته آخرش و کاملا درسته.
ولی خب دلیلی نداره این رو به کوالیشن ارتباط بدیم.
در مقابل همون T10 که خراب کرده ما پلی گراند رو داریم که با FH5 از سطح پیش نمایشها و انتظارات حتی بالاتر هم رفته.
=========

کوالیشن پسر خلف اپیک گیمزه ، اگه یک استودیو باشه که بدونه چطور کامل شیره آنریل انجین رو بکشه بیرون همینهان.
مثل کرایتک که فقط خودش بهترین خروجی رو از انجین خودش میگیره.

حالا اینکه خود بازی چه کیفتی از لحاظ داستان و گیم پلی داره بحث دیگه ایه ولی حداقل از لحاظ گرافیکی نباید به اینها شک کرد.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
سلام و درود
همه ی حرفای شما درست
ولی انشالا که
لایو سریس نشه
اوپن ورد نشه
سی فریم نباشه

ساخته ناتی داگ و سانتامونیکا و رزیدنت کپکام چشم بسته پیش خرید کن . ضرر نمی کنی

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,829
نام
شیخ صدرا
من هیچ وقت بخاطر گرافیک فن گیرز نبودم و نیستم. واقعیت ویژوال آخرین چیزی هست که دنبالشم. مشتاق گیرز 6 هستم چون شوتر سوم شخص جدی و به شدت گیم پلی محور دوست دارم و هیچ عنوان مشابهی هم وجود نداره. انقدر دلم برای این مدل بازی ها تنگ شده که نگو. و البته در مورد گرافیکش هم شخصا شک ندارم. اگه نخوایم همه چیز رو تنها در بهترین حالت ممکن بخوایم و تنها قیاس و در نتیجه خفن "ترین" بودن ارضامون کنه، ویژوال Gears 6 ندید چیز پشم ریزونیه و کسی ناامید نمیشه. کوآلشن اساسا استدیو ویژال ساز خوبیه. نسل پیش هم بهترین بازی اکس باکس رو اینا ساختن و هایوباستر از نظر گرافیک واقعا بهترین بود رو این پلتفرم. آرت دایرکتورشون هم که ایرانیه و یعنی کلا گیرز رو ایرانی ها ساختن:D

من با دو نسخه قبلى زياد دل خوشى ازشون ندارم متاسفانه :D

• Like
Reactions: wave

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,953
ویدیوها و عکس هایی که از بازی بتمن منتشر شده!

https://x.com/dageekydude/status/1775571748580180357?s=46

بعدا asset های این بازی رو منتقل کردن به بازی میدل ارث. جالبه اگه دقت کنید بازی میدل ارث خیلی از سری بازی های بتمن راک استدی هم وام گرفته بود.
دلیل کنسل شدنش مثل اینکه این بود که وارنر نمی‌خواست دو نسخه مختلف از بتمن داشته باشه در نتیجه بازی تبدیل به Middle-Earth شد و سیستم Nemesis اونجا پیاده شد
جالبه Monolith تو اولین نسخه بتمن میخواست بتموبیل جزئی از مکانیزم های گیمپلی باشه ولی راک استدی بعد چند نسخه در Arkham Knight به این سری اضافه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر