سرخط خبرها

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619
میدونم اینجا جاش نیست ولی آپریل هم اول آپریل های قدیم.
10 تا سایت تخصصی گیم باز کردم امان از یک خبر سرکاری .

دنیا چرا اینطوری شده؟
=====
شما چیزی به چشمتون خورده؟
خبر که نه ولی اورواچ هر سال یه گیم مود میده با تغییرات عجیب غریب و دیالوگ آلتیمیت کاراکترا رو عوض میکنه، مال امسالش خیلی خنده داره :D
==
Team Cherry هم وقت گیر آورده امروز پیج استور ایکس باکس Silksong رو لایو کرده که ریتینگ نهایی ESRB روش هست :))
Buy Hollow Knight: Silksong | Xbox

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
324
ریمستر Brütal Legend هم معرفی شد!
بین آبان تا دی 1403 منتشر میشه و خوب روی گیم پس هم خواهد بود روز اول.چقدر بی سروصدا معرفی شد! توئیتر double fine رو چک کردم ولی چیزی نزده بود. نمیدونم چرا ولی دیدم بعضی ها که نسل 7 بازیش کرده بودن ، ازش به عنوان یک گیم خاطره انگیز یاد میکنند

brutal legend.png

نمیدونم این پائینی باید چطور تحلیلش کرد ولی شاید به زمان عرضه hollow knight silk song نزدیک باشیم. دیدم که خیلی ها تو همین بازیسنتر هم منتظر این بازی هستند

silksong.png

اینم لینک بازی در استور ایکس باکس

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,625
نام
محمد
ریمستر Brütal Legend هم معرفی شد!
بین آبان تا دی 1403 منتشر میشه و خوب روی گیم پس هم خواهد بود روز اول.چقدر بی سروصدا معرفی شد! توئیتر double fine رو چک کردم ولی چیزی نزده بود. نمیدونم چرا ولی دیدم بعضی ها که نسل 7 بازیش کرده بودن ، ازش به عنوان یک گیم خاطره انگیز یاد میکنند

View attachment 333300

نمیدونم این پائینی باید چطور تحلیلش کرد ولی شاید به زمان عرضه hollow knight silk song نزدیک باشیم. دیدم که خیلی ها تو همین بازیسنتر هم منتظر این بازی هستند

View attachment 333301

اینم لینک بازی در استور ایکس باکس
Brutal Legend خیلی خوب بود، یه بازی که تلفیقی از چند سبک مختلف که با وجود مشکلاتی که داشت ولی در مجموع پکیج جذابی بود. اگه ریمستر بشه احتمالا نسخه جدید در دست ساخته ولی خب من جایی خبرش رو ندیدم و به نظرم دروغ اول آوریل باشه :D یه نکته دیگه اینکه نصف جذابیت بازی به خاطر حضور جک بلک هست، بعید می‌دونم دوباره بتونن ازش استفاده کنن و خب در نبود ایشون واقعا اون دنباله ای که ملت دنبالش هستن رو نمی بینیم.

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
324
Brutal Legend خیلی خوب بود، یه بازی که تلفیقی از چند سبک مختلف که با وجود مشکلاتی که داشت ولی در مجموع پکیج جذابی بود. اگه ریمستر بشه احتمالا نسخه جدید در دست ساخته ولی خب من جایی خبرش رو ندیدم و به نظرم دروغ اول آوریل باشه :D یه نکته دیگه اینکه نصف جذابیت بازی به خاطر حضور جک بلک هست، بعید می‌دونم دوباره بتونن ازش استفاده کنن و خب در نبود ایشون واقعا اون دنباله ای که ملت دنبالش هستن رو نمی بینیم.
اووووووه فااااااک x_x
داداش شما درست میگی ، الان رفتم کامنت های زیرش رو خوندم و بله متاسفانه دروغ آوریل بود #-o
من از عزیزان عذر میخوام اولی فیک بود ولی دومی واقعی هستش. برای رفع سوتفاهم و اگه کسی یهو هایپ شد و بعدش با کله خورد زمین باید بگم بازی اصلی توی گیم پس هست.خودمم تعجب کردم چرا انقدر یهویی معرفی شد!

bruu.png

البته من از ستاد تبلیغ گیم پس نیستم فقط خواستم خرابکاریم رو جبران کنم ، به بزرگی خودتون ببخشی دوستان.:D

از مدیران فروم تقاضای بن دارم :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619
اصل کاری موزیسین های معروف دیگه بودن که قطعا لایسنس کردن دوباره ظاهر و صداشون ارزون نیست و یکیشون هم که اصلا دیگه در قید حیات نیست :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,318
نام
مهدی
🔺سازندگان Dead Cells در حال ساخت نسخه بعدی Prince of Persia هستند

🔺به‌نقل از تام هندرسون از Insider Gaming، یوبیسافت بازی بعدی Prince of Persia را در ادامه سال ۲۰۲۴ به‌صورت دسترسی زودهنگام روی استیم منتشر می‌کند. این بازی توسط توسعه‌دهنده Dead Cells یعنی استودیو Evil Empires ساخته شده است و نام آن The Rogue Prince of Persia خواهد بود. این بازی اولین عنوان یوبیسافت از سال ۲۰۱۹ به بعد است که از همان ابتدای انتشار روی استیم منتشر می‌شود.

🔺به‌نقل از منابع اینسایدر گیمینگ، The Rogue Prince of Persia یک بازی روگ لایت است که دائما با به‌روزرسانی‌های رایگان پشتیبانی می‌شود و بر اساس پیشنهادات و انتقادات بازیکنان کارش را جلو می‌برد. همچنین ظاهرا سبک هنری بازی به‌شدت از کتاب‌های مصور بلژیکی-فرانسوی الهام گرفته است.

——————————————————

🔥خبرها حاکی از آن است که Jeff Grubb امروز در پادکستی اطلاعاتی از بازی Gears 6 منتشر خواهد کرد.

——————————————————

🔺خبرها حاکی از آن است که Tameem Antoniades، یکی از بنیانگذاران و افراد کلیدی نینجا تئوری، این استودیو را ترک کرد.

IMG_4803.jpeg

—————————————————————

🔥اطلاعات جدیدی از بازی Hellblade 2 با توجه به پیش نمایش‌های آن منتشر شد

-شخصیت اصلی بازی (Senua) به دنبال وایکینگ‌هایی است که روستای او را به آتش کشیده‌اند.

-مبارزات بازی در میدان‌های مشخصی اتفاق می‌افتد و وزن دارد.

-سیستم مبارزه نسبت به نسخه اول پیشرفت کرده است.

-در ساخت بازی از (Battle of the Bastards) در سریال Game of Thrones الهام گرفته شده است.

-انیمیشن‌های مبارزه‌ در نسخه دوم بازی بیش‌تر و متنوع تر شده است.

-پازل‌ها همچنان مثل نسخه اول وجود دارند.

-ذهن Senua می‌تواند شما را به توهمات بکشاند و تونل‌های مخفی را نشان دهد.

- ۸۰ بازی ساز در توسعه این بازی نقش داشته‌اند.

🔺بازی Hellblade 2 با ۳۰ فریم ریت بر روی Xbox Series X/S اجرا خواهد شد.

IMG_4804.jpeg

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,969
یکسری شایعات کوتاه:

احتمال حضور Splinter Cell Remake در مراسم Ubisoft Forward امسال

بازی StarWars Outlaws تو برزیل رده بندی شده و احتمال زیاد در Ubisoft Forward امسال حضور خواهد داشت

تعدادی لیکر مثل Shinobi, Jeff Grubb و Nate the Hate درباره ی Gears 6 صحبت های کوتاه و سربسته ای کردن و آتیش هایپ معرفی نسخه جدید از سری Gears تند تر کردن

جف گراب گفته که برداشت های شخصیش اینطوریه که سونی میخواد از پروژه StarWars KOTOR جدا بشه(یا شده) و استودیو Saber میخواد مستقلاً پروژه رو جلو ببره

پژوه StarWars KOTOR Remake کنسل و متوقف نشده و همچنان در حال ساخته توسط Saber Interactive

آیپی جدید و ناشناخته بانجی که Marathon نام داره از دوربین سوم شخص حین مبارزات پشتیبانی میکنه به مشابه Destiny 2

استودیو Monolith Production سازنده سری Middle-Earth و F.E.A.R حدود سال 2010 یک بازی از دنیای بتمن در حال ساخت داشت که کنسل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر